Stretnutie ĽSNS v Trenčíne

Zakázané stretnutie vedenia ĽSNS s trenčianskou verejnosťou malo neskutočne veľkú účasť i skvelú atmosféru.....♫♫♫♫ Marián dokonca ponúkol Rybníčkovi kurz na odstránenie právneho bezvedomia  Záverečný aplauz publika Jožovi Rážovi za skladbu BULVÁRNE KRYSY otriasol trenčianskym hradom 

Toľko zo stretnutia, na ktorom som nebol. Stretnutie bolo mestom zakázané, ale krajský súd dal za pravdu parlamentnej strane.

Vidíte stretnutie údajných oblúd a nepriateľov ľudskosti, fašistov a jašterov z Aldebaranu.

Je hanbou, že sa 30 rokov po páde totality niekto, konkrétne komunistický pohrobok Rybníček, pokúšil zakázať politické stretnutie. 

O stretnutí bol aj vstup v TV novinách RTVS, bolo vidno, že aj Uhrík sa zúčastnil. A Mazurek tuším schudol, odkedy sa nevyvaluje v Bratislave.


Uhríkov FB:

Dnes bol skvelý míting v Trenčíne, ďakujeme primátorovi Rybníčkovi za protiprávny pokus o jeho zákaz. Lepšiu reklamu sme si ani nemohli želať :) Ak máte niekto fotky, dajte do komentárov.

Ďalší týždeň pokračujú stretnutia v POVAŽSKEJ BYSTRICI, PARTIZÁNSKOM, PALÁRIKOVE A RIŠŇOVCIACH.

 

Míting bol dnes, 2019.10.17.
 
Autor: 
forma: 
Roland Edvardsen

Ten Rybníček mi bol odjakživa nesympatický. Vlastne celkovo politici z KDH (alebo ktorí vyliezli z KDH, resp. sa okolo neho všelijako obšmietali ako Rybníček). Niežeby to u iných bolo až tak lepšie, ale u KDH ide o to farizejstvo. Od sebadeklarovaných, moralizujúcich kresťanov bude človek očakávať viac, avšak kdháci boli a sú rovnaké svine ako hociktorí iní, ak nie aj väčšie (však mentalita "pánbožko odpustí, je na našej strane"). Palko bol taký úprimnejší typ z nich - ale aj ten v konečnom dôsledku paktoval s globalistami. Ak išlo do tuhého kdháci si vždy vybrali zle, t.j. preferovali viac globalistických, pro-amerických spojencov. Tiež by to bola dobrá téma na hlbšiu analýzu...(ono zlé smerovanie započal už Čarnogurský)

Norman

to je fakt, Čarnogurský, Mikloško, Figel, kopa ďalších a nakoniec Hlina - to je neuveriteľná neschopnosť.

Náhodný okoloidúci

Celý údajný katolícky disent nebolo nič iné ako agenti CIA riadení zo západu s cieľom zvnútra rozvrátiť sovietsky blok a umožniť amíkom ovládnuť ho, žiarivý príklad je agent Wojtyla. Ich terajšie postoje ma neprekvapujú. A aj keby to neboli americkí agenti, univerzalizmus katolíctva z princípu odmietam, ja som nacionalista.