1887 infikovaných za deň, Bukovský len vyvaľuje oči

V piatok na Slovensku pribudlo 1 887 nakazených koronavírusom, testovaných bolo 11 123 ľudí. Premiér Igor Matovič ohlasuje sprísnenie opatrení.

Toľko dnešné správy.

Najhoršie v počte denných nakazených (v prepočte na obyvateľa) je Česko, ale Poľsko, Maďarsko, Rakúsko a Slovensko  príliš nezaostávajú. V Česku úmerne stúpa aj počet mrtvych - v tomto je Slovensko podivne dobré. Ale už aj oficiálne sa písalo, že na Slovensku preverujú niekoľko  desiatok úmrtí - je podozrenie, že v snahe "nepokaziť si to" boli tieto prípady úmrtia na Covid-19 zapísané pod inou diagnózou. 

"Ja nič, ja som sa len pýtal" Bukovský popiera svoju vinu.

 

Tieto čísla na Slovensku hovoria, že z desiatich otestovaných sú už takmer dvaja infikovaní. To už sa v žiadnom prípade nedá zviesť na nejakú špecifitu (falošnú pozitívnosť) testov.

Ale neberte to, že chcem robiť paniku. Určite nie, som zástanca prírodných zákonov a prírodzeného toku udalostí. Ak na jar boli bohorovní južania a západniari, teraz to vychádza na strednú Európu, ktorá sa musí poučiť. Počty mŕtvych, ktoré budú mať na svedomí kverulantskí doktori typu Bukovský či Lipták, nebudú azda väčšie ako niekoľko desaťtisíc. Je to veľa, málo? Trest za neúmyselné zabitie je dosť vážny, ale u doktorov asi platí nejaká výnimka, ináč by ich sedela polovička v base už dávno.

 

Česi majú na čele plukovníka, nám z komisie kádre zdrhli, zostal už len dobrák Mikas, ktorý asi bude hrať obetného baránka. V zdravotníctve sa infikujú zas najprv doktorí, respektíve prví ujdú do penzie - už teraz sa tým vyhrážajú. Bez akejkoľvek irónie - to, čo hrozí zdravotníctvu, to poškodí a ohrozí milióny Slovákov, aj celkom mimo pandémiu Covid-19.

V Česku a na Slovensku sa za posledných pár mesiacov rozvinula atmosféra ignoranstva a anarchie. Preto aj sprísnené opatrenia nebudú fungovať - na jar sa ľudia naozaj vyhýbali kontaktom, teraz tomu neveria a tak bude na Slovensku veselo. 

 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/565340-1887-nakazenych-matovic-pi...

 
0
afinabul

Trump nakazený koronavírusom vyhlásil, že neberie žiadne lieky
https://www.teraz.sk/najnovsie/trump-nakazeny-koronavirusom-vyhlasil/499...
Jak je na tom nakažený Milan Kňažko?
Asi to není nic fatálního, ale je na infuzi v nemocnici, takže to zřejmě není lehký průběh.
https://stars24.cz/celebrity/svetove-celebrity/23243-jak-je-na-tom-nakaz...
Moderátor Štefan Hríb má koronavírus
V nedeľu som mal mierne zvýšenú teplotu, chuť aj čuch som nestratil, len som bol trochu unavený.
https://www.topky.sk/cl/100313/1982219/Moderator-Stefan-Hrib-ma-koronavi...
Walk Free definuje moderné otroctvo „ako systematické odstraňovanie slobody človeka, keď je jeden človek vykorisťovaný druhým pre osobný alebo finančný prospech“. Patrí sem napríklad nútená práca, nútené manželstvo, dlhové či domáce otroctvo.
https://afinabul.wordpress.com/2020/10/10/dlhove-otroctvo/
1887 = Adolf Hitler a Hermann Göring
https://politolog.blog.pravda.sk/2020/10/10/globsec-a-1887-nakazenych-ko...

Norman

Ten "politolog" z toho posledného linku, tam bežne vykráda web (a ešte deformuje jeho myšlienky pridaním vsuviek)?
Nie si to ty, afino?
Ja na Pravde nemám účet, tak mu tam nemôžem napísať, ale je to dosť svinstvo, bez spomenutia autora a zdroja.
Ale nie je jediný, už mi situácia s vykrádanými textami a myšlienkami pripomína situáciu so softvérom pred 20 rokmi.

ilusion

Takže teraz tu v žiadnom prípade nemôžeme prijímať imigrantov. Ešte by sa od nás nakazili a zomreli. Niečo také žiadať môžu len rasisti a fašisti.

Roland Edvardsen

Matelko na Markíze: Richard Sulík tým, čo dnes spáchal, si trúfnem povedať, spôsobil smrť niekoľko desiatok ľudí."

No, ideme do tuhého. Držte sa. :-)

afinabul

Novému koronavírusu podľahlo v Brazílii už viac ako 150.000 ľudí
https://www.teraz.sk/zahranicie/novemu-koronavirusu-podlahlo-v-brazi/499...

Norman

chodia na Nadhľad a inšpirujú sa tu výrazmi a frázami.
Celkom možné, my prekračujeme hranice bežnej tolerancia, hech.

vrbovčan

nemocnice v Malackách má 80 až 100 tis. obyvateľov. Na infekčnom oddelení je s korona chorobou hospitalizovaných 11 pacientov. To je 0,011% percentná chorobnosť. Toto je užitočný údaj. A nie penetrácia vírusu. Schválne sa vyhýbam výrazu infikovanosť.

Norman

Ale kde ho poskytujú pre viaceré krajiny v nejakej tabuľkovej forme? Mnohé to číslo nemajú či nemali také dobré.

Samozrejme, práve tohto čísla sa všetci obávajú. Stále sme na tom dobre. Nepokazme si ... čo hovorím, veď uvidíme. Môže sa stať zázrak, prečo nie, Mária Šaštínska zafunguje.

afinabul

Igor Patovič: Tak ten blb Koridor dostane infúziu, kokos ani na koronu nevie poriadne ochorieť? Zas bol ožratý a dostal glukózu.
Juraj Zaludič: Ešte máme jedno eso choré na koronu ...
Igor Patovič: Koho, nejakého starého blba, čo má dnu a pečeň v riti ...
Juraj Zaludič: Mno skoro, si uhádol, je to novinár od neviditelneho deduška, volajú ho Satan, avšak mal iba teplotu.
Igor Patovič: Páni tak takto to nedáme, musíme dosiahnuť nejaký mýľnik, už sme chudobným umelcom niečo poslali?
Veronika Bábková: Niečo hej, ale vraj málo ...
Igor Patovič: Hľadáme nejakého populárneho herca v strednom veku, čo bude ochotní umrieť na koronu a my to mediálne predáme. Koho navrhujete?
Veronika Bábková: ...čo tak Maštalír?
Juraj Zaludič: Ja navrhujem Kemku, už propagoval všetko ...
Igor Patovič: Volajte do Rakúska!

Norman

všetko je to len organizované, ale vy ste to prekukli. To najmenej.

Ale nedá mi - to s tým "starým blbom, čo má dnu a pečeň v riti" - teda ten môže skapať - to je takééé kresťanské, plné lááásky božej.

Zajtra prídete, a budete bľačať o záchrane životov oplodnených buniek. A o eutanázii tiež ani počuť, že.

afinabul

„Ak lekár stokrát predpíše určitý liek, dostane bicykel. Prípadne ho firma pozve na kongres na Seychelské ostrovy, do Egypta, na Kanárske ostrovy,“ povedal na sklonku minulého roka pred novinármi minister zdravotníctva Zajac.
Výrobcovia i dodávatelia liekov nezriedka siahajú aj k priamej korupcii peniazmi alebo spotrebným tovarom. Farmaceutický priemysel podľa niektorých údajov vynakladá vo svete ročne väčšie sumy na šírenie liekov a na reklamu než na výskum.
http://www.ineko.sk/reformy2003/menu_zdravotnictvo_clanky_a_sme_07022003...
2020:
Primitívna vakcinačná korona propaganda na RTVS
https://www.youtube.com/watch?v=wdLzf2ylFKM

Norman

nič nezmení na fakte kresťanskej bezcitnosti, pokrytectve a zahováraní.

afinabul

Kupovali doktorov, môžu o 18 rokov kupovať štátnych predstaviteľov, či priamo štáty?

Norman

v rukách korporácií, nemocnice sú už celé sprivatizované, takže kupovanie doktorov "bicyklami"(??) je už len nejaká nostalgia po starých časoch. Kde je aj u teba doteraz volanie, aby ľudia nejedli tony liekov? Kde proti tomu brojí alternatíva alebo farári?

Ale téma je stále ten tvoj výrok
"Koho, nejakého starého blba, čo má dnu a pečeň v riti ..."
Je to tak kresťanské, takto opisovať obete epidémie.

afinabul

Moldavia:
https://www.youtube.com/watch?v=hDtAM2gcoQs
Moldovans tear down jEWISH menorah & put up cross
https://www.youtube.com/watch?v=lX0f07IT_EU

afinabul

Slovensko: Včera
Pozitívne testovaných ľudí
Pribudlo: 504
Vyliečených pacientov
Pribudlo: 400
https://korona.gov.sk/
Nezmyselná umelá bublina okolo COVID-19 zrejme čoskoro praskne. Neobávajú sa naši odborníci, že budú vyzerať ako idioti?
https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-lekar-vladimir-malec-nezmyselna-um...
Soňa Peková: Covid do Vánoc opravdu zmizí, výrazně zeslábl. Potvrzuje se, že není z přírody
https://www.youtube.com/watch?v=708hlOvBUH8

Norman

títo ľudia na jar vyhlasovali, že úmrtnosť je nízka. Dnes sa odvolávajú na to, že na jar áno, úmrtnosť bola vysoká, ale teraz je nízka. Ale aspoň potvrdzujú, že Covid-19 nie je-nebol výmysel či maličkosť.

To, že vírus bude slabnúť, je prirodzená možnosť. To hovorí napríklad aj Flegr. Každá epidémia nejako vyvanie. Otázne je, ako rýchlo a ako aj prípadné menej smrteľné varianty víru zvládne zdravotníctvo. Nemožno prísť po požiari k vyhorenému domu a povedať - hovoril som vám, že to raz prestane.

Toto nie je otázka (len) teoretická - treba si pozrieť realitu (nelen) našich zdravotníckych zariadení. Treba si uvedomiť ich kapacitu postelovú, aj tú personálu. Ináč - ja som za, treba týchto mudrlantských doktor v tom nechať, nech si to tam riešia sami, načo volať armádu a podobne, doktor Malec a Bukovskí to vyriešia za nich. Ale názory iných doktorov HS neuverejnia.

Inač príznačné pre týchto ľudí je, že kritizujú "slovenských odborníkov", ako keby inde na svete k problému pristupovali ináč. Dokonca aj v obdivovanom Rusku to robia presne takto, len Hlavné Správy sa viac boja o peniaze, ako o zdravie národa. Podivné, to si ich tentoraz kúpil Sulík?

Ta Malecova teória, že počty mrtvych boli v Taliansku vysoké kvôli priemernému veku v tej krajine, je stará pol roka a už dávno vyhodená na smetisko. Pravda, Malec to buď nevie, alebo proste mu to nevadí.

Afinabul - už ste si spísali tú listinu, kde prehlásite, že sa na Covid-19 nemienite nechať liečiť? Veď je to len soplík, načo vakcinu, tak načo aj lieky a iné prístroje. No, ty aj tak ostentatívne nikdy neodpovedáš, alebo si tak nekoncentrovaný, tak to poviem za teba a za všetkých tebe podobných astenikov - nie, my sa bojíme niečo také podpísať, my, podobne ako Malec či Bukovský, vieme len drístať bez zodpovednosti za dôsledky.

Peková hovorila na jar, že vírus do leta vymizne. Teraz hovorí, že vymizne do konca zimy. kto by jej neveril.
Predtým hovorila, že vírus je nádherný, že ho obdivuje a že je určite umelý. Teraz je zas slabý a vymizne.
Niektorí z vás hovoria, že vírusu sa nezbavíme, a zároveň hovoria, že slabne. Ale veď to si protirečí - pretože slabnúce mutácie vírusu znamenajú že tých pôvodných, silných, zabíjajúcich, sme sa úspešne zbavili opatreniami v prvej vlne. Čo bude teraz, to sa zas uvidí - a tentoraz slúžime ako skúšobné zajčiky my - Čechy, Slovensko, Polsko, Rakúsko, Maďarsko ale aj Nemecko plné infekcie hnedoidov.

Takže na záver prakticky - na Orave a kde kade po cigánskych osadách je už nasadená armáda. Navrhuje Malec a vy všetci, odborníci na vírusy, pravdepodobnosti a evolučnú biológiu , aby bola stiahnutá - lebo to nie je treba? Alebo vám len chýbajú krčmy a kaviarne, tie treba otvoriť a zas budete spokojní?

afinabul

a, to je otázka
b, veríš stále niekomu kto klamal? dane, auto, titul, manželkine majetky
c, Bill Gates nie je virológ, tak ako Matovič, ale budeš veriť im?
d, JA SA NA COVID nemienim liečiť, ibaže mám zamestnanie, kde dokonca aj keď ochoriem budem musieť pracovať,
prvá línia sú v skutočnosti Tí čo ich Matovičovo môže povinne očkovať: policajti, hasiči, vojaci zdravotníci, učitelia, štátny zamestnaci ... Posledná inteligencia v národe, že sa vlastne stavajú proti, tým chránia Vás plebov, čo neviete, že v prírode všetko mutuje.
https://www.youtube.com/watch?v=PUCFYSCqHL0
Už v maji som vyhlásil, že druhé kolo bude, dokonca teraz si myslím, že bude aj tretie kolo, po nakúpení vakcín, sa to zázračne ukľudní ...
Viem že Ťa úvody nudia a to video si nikdy nedopozeral, teraz si nastav presný čas: 1 min 39 sec
https://www.mojevideo.sk/video/2bb04/jedna_neznama_false_epidemia_z_roku...

Norman

Pozri Afino, dva fakty pre teba:
1- jestvujú ľudia, ktorí sa riadia vierou a nevedia si predstaviť, ako by to mohlo byť inak. Ja to určite nie som, ako si si určite všimol.
2. jestvujú ľudia, ktorí neustále škatuľkujú ľudí podľa toho, s kým držia a s kým nie. Nedokážu to inač, iba sa združovať do kmeňov. ja to nie som, okrem iného aj preto, lebo ľudia majú mnoho vlastností a nie sú čiernobieli.

K textu:
a. nie je tvrdenie
b. ako spomenuté vyššie - to, že tebe a tebe podobným nejako moje názory splývajú s Matovičom neznamená, že "mu verím". Naopak, mňa nezaujíma, či a ako postupuje Matovič či kto - ja, na rozdieľ od vás, sa ním neriadim
c. to isté platí o nejakom Gatesovi, ktorý je ďaleko a jeho činy a ešte viac zámery sú skryté. Ale ak už, tak Bates JE virológ(venuje sa tomu roky, dlhšie ako nejaká škola) a Matovič má expertov, ktorí sledujú expertov svetových. Tak mi nehovor, že ty si schopný nielen byť lepší, ale vôbec pochopiť, čo tvrdia a ako to myslia.

d. nemieniš sa liečiť - a predsa si v podstate na strane tých, čo chcú celú spoločnosť premoriť bez ohľadu na to, že by množstvo ľudí zľahlo a klakol by ich biznis, celé obory by mohli sa dostať do naozajstného ekonomického útlmu . Ak už teda kresťansky vynecháme trvalé následky na zdraví a smrť .
Si proste protirečíte - bojíte sa o peniaze a nechápete, že práve rozšírenie epidémie by znamenalo aj ohromné straty.

Tvoje humorné videá s ovečkami veľmi oceňujem. Tým veľa dosiahneš.
Čo sa týka toho, že sem zaťahuješ vakcináciu ako takú - vidno, že si na konci nie s argumentami, ale s čimkoľvek. Vieš, že by som sa s tebou ani nebavil, ale si výrazný a typický predstaviteľ slovenských anticovidákov.

Celé leto všetci vyhlasovali, že bude druhé kolo - a teraz aj ty hovoríš, že nie je naozaj. Tak ako teda? Vieš, to, že korporácie a teda aj farmakofirmy chcú zarobiť je univerzálna pravda. Ale to neznamená, že v prvej vlne nezomreli státisíce ľudí - to je podstatné, a nie tvoje výkriky, že 1+1 =2. A že podobne hrozí v druhej.

Mne je úplne jasné, že ste všetci emočne zapálení a že, ako sám si napísal, bojíš sa o svoju prácu, tak ako ostatní. Ako vidíš, ja sa nebojím, a preto si dajte poradiť - ja na to, na rozdiel od vás, pozerám s odstupom, bez vlastných emócií. Už ste ako spoločenstvo urobili kopu chýb, vymohli ste si na slabom Matovičovi uvoľnenie spolčovania sa a tak teraz máte, čo ste chceli. Stále tvrdíte, že sa nič nedeje - nuž dobre, nik už na to vaše skučanie nie je zvedavý, tak si majte svoj experiment. Na Slovensku choroba nebola a vlastne nie je ešte ani teraz - a za hranice Slovenska nedovidíte - nuž tak to zrejme potrebujete zažiť na vlastnej koži. V poriadku, ja osobne súhlasím, že nevychovaný pes musí vopchať nos do vlastných kakov, aby sa naučil poriadku a disciplíne aj do budúcnosti.

Ja od vás žiadam len jedno - spíšte tú listinu, všetci odvážni, už ani nie tak kvôli (ne)liečeniu, ale kvôli vyhodnocovaniu následkov a zodpovedných.
Na to ale nemáte odvahu.

afinabul

Ja Ti tiež neverím, pohoda?

Norman

koľko máš asi rokov? Ty si veriaci rocker? Sú už aj z mladších kresťanov anarchistické handry?

afinabul

to ma fakt rozosmialo:
https://www.youtube.com/watch?v=53lixBEm-44
Fun fakt: Pestujte aloe vera spolu so skorocelom, neviem zatiaľ prečo, ale aloe je ROBUSTNÉ

nové