Už prišiel skutočný zabiják?

Mnohí hovoria, že príde nový - a že ten sa nezakecá.

Možno, že to len naháňajú korporácie strach, lebo sa ľudia nechcú očkovať. Ale panika sa šíri z Británie - a tam sa ľudia očkovať chcú. Reakcie kontinentálnych krajín sú prekvapivo ostré - Holandsko zakázalo lety do Británie, teraz sa dohadujú vlády Nemecka s inými, aby bola Británia úplne odizolovaná, Belgicko sa zavrelo hneď teraz. Ale nový kmeň covidu je už aj v Holandsku, šanca ho tu odizolovať je už, po skúsenostiach doteraz s európskymi spoločnosťami, nie príliš veľká. Ale uvidíme, pretože reakcie sú tentoraz radikálne a rýchle.

Pretože aj vírus je vraj rýchly. Šíri sa vraj "rýchlejšie", čo si predstavujem tak, že sa zachytí aj malá dávka a rozbehne infekciu. Možno sa aj viac rozmnožuje u nositeľa. Pravdu nám v tomto štádiu určite nepovedia.

A čo na Slovensku?

„Lety do a z Veľkej Británie sú plánované podľa letového poriadku,“ potvrdila hovorkyňa bratislavského letiska M. R. Štefánika Veronika Ševčíková.

V celej západnej Európe panika, a u nás sa nejaká blbá hovorkyňa chváli, že sem ľudia prídu bez obmedzení. Naša vláda v kýbli, zdravotníctvo už teraz hore nohami, ale naše frikulínske teľce sa starajú, aby mohli stále lietať z Británie domov a priniesť svojim rodičom darčeky. Mnoho malých darčekov s tykadlami. Za toto nás dodrbe ešte aj Európa - aj Brusel, ktorý má obyčajne reakčnú dobu 3 dni, sa už schádza (online) - to o niečom svedčí.

Ema

a dokonca aj mediálne známy virológ Alexander Kekulé, ktorý začiatkom tohto roka o novom koronavíruse konštatoval, že nepredstavuje veľkú hrozbu, žiada okamžité odizolovanie kontinentu od Británie.
Reakčný čas Merkelbaby, Macrona a bruselských špičiek von der Leyen a Michel k britskej mutácii koronavírusu je neuveriteľný. Koľká akcieschopnosť. Odrazu.

Kto zastupuje čuráka Matoviča - dúfajme, že nám sem z Bruselu dotiahol ešte starý dobrý koronavírus, a nie B.1.1.7 - počas karantény? Vypĺznutý Jarčuška?

Lety do a z Británie práve zastavilo Taliansko. Akosi sú odrazu všetci rýchlo a dobre informovaní.

Pé es: Tak Nemecko už rozhodlo, dnes od polnoci tam nesmie pristáť žiadne lietadlo z Británie.

Nová mutácia vírusu značne uľahčí brexit :)

Náhodný okoloidúci

Po nete koluje video, v ktorom prezident Ghany (?) hovorí o koroňavíruse a jeho politickom zneužívaní. A vraj pre prípad, že by veľa ľudí odmietalo povinné štúranie vakcíny do tela, tak je už pripravený silnejší vírus s 30% úmrtnosťou + príslušná vakcína. Samozrejme, jedna strana toto video vyzdvihuje ako varovanie, druhá zatracuje ako "konšpiráciu".

Norman

ešte že nám to ten údajný prezident Ghany prezradil.

Ema

kde sa chce vyše 80 % ľudí dať zaočkovať a prečo reaguje EÚ tak hystericky, keď by jej nová mutácia vírusu mala na vakcinačné účely vyhovovať, to nám Akufo-Addo (ktorý si predstavuje, že tu vyrábame vírusy podľa percentáže ako špiritus a k nim ako súpravu vakcíny) neoznámil? Každopádne nech šíri strach z vakcinácie v Európe u seba v Čvarghane. Snáď sa nám sem bude trepať cez Stredozemné more menej ghanských ilegálov, bystrých ako ich prezident.

Náhodný okoloidúci

Žeby tá nová mutácia bola pomsta Británii za Brexit? Ale môže to byť len upgrade Covid-19.1 a nie ten sľubovaný 30% zabiják.

Inak ten pán na videu, o ktorom som písal, je naozaj prezident Ghany Akufo-Addo a cituje síce údajne z dokumentu Rockefellerovej nadácie, ale má to háčik - ešte aj konšpiračný Zem a vek tvrdí, že v dokumente sa citované vety nenachádzajú.

https://zemavek.sk/rockeffelerova-nadacia/

Inak Ghana je na africké pomery vyspelá a pokojná prosperujúca krajina a nevalia sa z nej hordy utečencov, na rozdiel od Nigérie a jej kanibalov alebo Somálska.

Na nete kolujú aj vyjadrenia Billa Gejca, ktorý sľubuje návrat k "normálu" až cez leto 2022, aj to iba ak sa svetová populácia nechá opichať jeho vakcínami. To však nevylučuje snahu dosiahnuť, aby k návratu k "normálu" nedošlo už nikdy.

slaven1

Nadnárodné riadenie z londýnskej štvrti City vidí, že sa začína lámať ekonomická paradigma, tak sa rozhodli do dymovej clony "pandémia coronavírusu"* dodať viac dymu (rozumej paniky).

Nezábudajme, čo vymysleli pri poslednom väčšom kašle "svetovej ekonomiky", po tom ako skončila dekáda 1990 - 2000 požierania Východného bloku. Teraz hovorím o búracích prácach v NYC, kde 2 lietadlami zbúrali 3 budovy a stavebnej prerábke vo Washinktone, konkrétne úprave účtovného oddelenia budovy Pentagonu.

https://www.youtube.com/watch?v=dIo3ur_uJIA

--
* Jedna vec je SARS-CoV-2 ďalšie "mutácie" tejto CHPO a druhá vec je tzv. "pandémia koronavírusu", hlavne "opatrenia" proti nej

Dusanbe

Pfajzeru je zalozená na bielkovine nachádzajúcej sa na tých výbežkoch vírusu. Tá práve zabezpečuje ľahký prienik vírusu do bunky - vďaka receptorom ktoré sú na bunečnej membráne.
Ak je odrazu vírus ešte infekčnejší - môže to byť aj vďaka mutácii tejto bielkoviny.
Hmm, to by asi bol dosť prúser, asi ako keď sa dávate zaočkovať proti chrípke a nakoniec dorazí na Slovensko úplne iný kmeň. Len prúser rádovo väčší.
Zatiaĺ sa odborníci narýchlo dohodli a vypustili do sveta, že vakcína "by mala byť účinná" aj proti novému kmeňu.
Má to ešte ale ďalší čarovný moment:
Nie je to dávno, čo poprední zmrdi z ostrovného kráľovstva s úplnou vážnosťou púšťali do svetových médií vyhlásenia koľko miliárd USD by im mala Čína zaplatiť za to, že sa "čínsky" vírus dostal na ich ostrovy. Čína si s epidémiou rázne a dôsledne poradila, ale Británia po veľkohubých vyhláseniach a experimentoch s "herd imunity", následnej chorobe samotného hlavného klauna Boja, neskoro prijatých, nedostatočných a neúčinných opatreniach - púšťa do sveta nový, oveľa nebezpečnejší kmeň corona vírusu !
Na koľko milárd jej to Európa spočíta !?!

Dusanbe

Zdá sa, že to bude ešte zaujímavejšie, ako sme čakali.
Podľa tohto objavu, sa časti genetického kódu ktorý prinesie corona vírus do bunky, dokážu pomocou reverznej transkriptázy zapísať t.j. zabudovať, do ľudskej chromozonálnej DNA !!!

https://www.sciencemag.org/news/2020/12/coronavirus-may-sometimes-slip-i...

Vedeli ste, že 17% ľudského genómu sú len nejaké pozostatky pradávnych vírusových infekcií ?!?

"They also provided reverse transcriptase using human DNA sequences known as LINE-1 elements, which are remnants of ancient retroviral infections and make up about 17% of the human genome."

Náhodný okoloidúci

Vedeli. Nazýva sa to junk DNA, čiže "odpadová DNA" alebo "nekódujúca" DNA, ale jej skutočný význam v genóme a v organizme je neznámy.

Dusanbe

ale že je to až 1/6 z celkovej DNA a že práve odtiaľ /podľa linkovaného článku/ môže pochádzať recept na reverznú transkriptázu, ktorá následne zabuduje časti corona genómu do jadrovej DNA - to sme veru nevedeli.
Zjavne toho ešte hodne nevieme.

nové