Lučanského zabila tajná skupina

Lučanský bol zaslúžilý policajný generál.  Mal veľký podiel na tom, že boli rozložené organizované zločinecké skupiny v rámci Slovenska. Pre spoločnosť spravil veľa.

Kuciak bol niktoš, začiatočník, bezcenný podpisovateľ toho, čo mu podhodili iní.

Títo dvaja ale majú spoločné jedno – zabili ich tajné služby. A v podstate tá istá tajná služba.

 

Bývalá prokurátorka Viera Sokirková neverí na verziu samovraždy.  Opísala Lučanského ako sebavedomého a psychicky vyrovnaného človeka:

„Lučanský bol veľmi sebavedomý, tvrdý a rozumný človek a vedel čo chce. Pre neho bola jeho práca skutočne prvoradá. On prešiel viacerými funkciami v policajnom zbore. Tým, že prešiel viacerými funkciami musel byť psychologicky vyšetrený. Nikto nepovedal, že by bol labilný, že by mal samovražedné sklony. Odznelo to aj na tlačovej konferencii, že ani psychológ to nezistil, že by mal samovražedné sklony. On bol vo väzbe len od 3. decembra, to bola strašne krátka doba. Vedel ako tam prebiehajú procesy, on mal ešte veľa možností, ešte sa ani nestihol brániť, čo sa mu kládlo za vinu.“

Lučanského poslala do vezenia kampaň vlády Igora Matoviča. Tá vláda má základnú zodpovednosť za jeho smrť.

Ako napísal v stredu večer poslanec NR SR Erik Tomáš (Hlas-SD) reagujúc najmä na príspevok premiéra Igora Matoviča:

„Neskutočný had je tento Matovič. V deň keď polícia išla pre Milana Lučanského na tom istom mieste napísal “zázraky na počkanie” a verejnosti adresoval výzvu “Užívajte !” Čiže nielenže opäť politicky zneužíval zásah polície, ale ešte aj bývalého policajného prezidenta verejne ponižoval“

A slová Tomáša ku statusu Matoviča v deň Lučanského smrti: „Vraj mu je veľmi ľúto, že Milan Lučanský zomrel, pretože ho považoval za “výraznú zmenu k lepšiemu” a mal k nemu “rešpekt”. A ešte dodáva, že jeho obvinenie vraj bolo pre neho “prekvapením”.“

Dodal, že teraz keď generál zomrel, tak Igor Matovič bez akejkoľvek hanby dokáže napísať ako ho mal vlastne rád. „To je charakter, čo? Matoviča zjavne hryzie svedomie, ale politickej zodpovednosti za túto smrť sa nezbaví. On totiž nastolil systém mediálneho zatýkania, nerešpektovania prezumpcie neviny a vynášania súdov pred právoplatným skončením trestných konaní.“

Matovič bol teda politický objednávateľ, ale kto boli vykonávatelia?


Vykonávatelia

Lučanský bol šéf polície, vedel o veciach, ktoré verejnosť nevie. Keď sa dostavil na výsluch, bol tam podľa údajov z internetu prítomný aj Lipšic – verejne známe stelesnenie amerických tajných služieb na Slovensku. Keď vyšetrovatelia chceli, aby Lučanský hovoril o politikoch a udal nejaké ich trestné činy, Lučnaský povedal, že ak má začať o politikoch, začne rozprávať o Lipšicovi.

Osudový  moment.  Ja som pri tom samozrejme nebol osobne, ale chce pán Lipšic poprieť, že tam bol? Nepadli dané slová?

Proamerické sily na Slovensku chceli a chcú vytvoriť exemplárny príklad potrestania politika, ktorý im vzdoroval.  Preto je toľká štvanica na Fica a ľudí okolo neho. Anglosionistická pomstychtivosť je príznačná, a keď po voľbách koncom februára Smer stratil vedúce postavenie vo vláde, boľševické válcovanie právneho štátu sa rozbehlo naplno.

Nebol to ale skutočný začiatok. Prvú vlnu farebnej revolúcie, ako všetci vieme, začali vraždou Kuciaka a jeho frajerky. Táto vražda ukázala, že sa pred ničím nezastavia, táto dvoj vražda rozpútala reálnu revolúcie. Organizované a drahé mítingy na námestiach, besná hystéria platených hercov s penou v hube. To bola prvá fáza zničenia vlády, ktorá nebola až tak úplne proamericky servilná, ako by si anglosionistické mafie predstavovali.

Druhá fáza začala po zmene vlády – v priebehu pár mesiacov sa ocitli desiatky vysokopostavených ľudí strednej triedy vo väzbe. Žiaden z nich nebol síce ešte odsúdený, ale sedia tam mesiace.

K tejto situácii treba ešte pripomenúť odsúdenie poslanca a predsedu parlamentnej strany ĽSNS Kotlebu na 4 roky 4 mesiace za propagačnú činnosť, respektíve za jeho politickú činnosť. Niečo absolútne unikátne v modernej Európe. K tomu treba pripomenúť dlhotrvajúcu väzbu alternatívnych novinárov Daňa a Vaského dva mesiace pred voľbami, pred Vianocami 2019. Držali ich v base bez riadneho dôvodu až do skončenia volieb, aby tak tieto voľby ovplyvnili, aby zastrašili aj inú alternatívnu tlač. Vaského neskôr zavreli ešte raz, na rozdiel od Lučanského to prežili, ale obvinenie ešte stále platí, visí nad nimi ako damoklov meč.

Toto všetko sa dialo tento rok na Slovensku, toto rozpútali proamerické tajné služby, ktorým dala plnú voľnosť vláda Igora Matoviča.

Matovič je vôbec v podstate poskokom Lipšica, tvorili jednu dvojstranu. Aj keď Matovič ako premiér má teraz inú moc, ale vie, že bez Lipšica by sa nikdy nedostal tam, kde je. Asi by nikdy nemal tak prekvapivo bleskovo úspešnú predvolebnú kampaň, ak už nebudeme hovoriť o iných technológiách ovládania más, ktorými Matovičovi niekto pomohol.

 

 lipsic matovicZabitie Lučanského

Všetci vieme základné fakty.  

Lučanský bol zatknutý a zadržaný po výsluchu 6. decembra 2020.

V stredu 9. decembra 2020 bol na cele nájdený so zranením oka. Nato bol prevezený z neznámych dôvodoch do Ružomberka na operáciu, neskôr do Trenčína do väzenskej nemocnice. Podľa viacerých svedkov bol aj na tele zmlátený. Ministerka Kolíková vyhlásila, že svoje zranenia si privodil sám a k tomuto záveru dospela aj akási komisia, ako aj vyšetrovanie nového generálneho prokurátora Žilinku. Kamerový záznam z väznice vydaný nebol.

Lučanský bol bez informovania verejnosti 22. decembra prevezený opäť do Prešova. 29. decembra bol na cele nájdený praktický mŕtvy.

Prečo bol prevezený zas do Prešova? V predošlom incidente v každom prípade niečo smrdelo, každá normálna reakcia by bola dať ho do iného zariadenia, kým sa všetko nevysvetlí.

Hneď na druhý deň po nájdení Lučanského v kóme na cele zvolala Kolíková znova tlačovku, kde zas bohorovne vyhlásila, že Lučanský si smrť spôsobil sám obesením. Hotovo, ona to vie a basta. Lučanský zomrel v deň tlačovky o 16 00 hodine.

Prešov je ďaleko. Umiestnením tam bola Lučanskému prakticky odobraná možnosť spolupracovať s advokátom, bola mu vyslovene zamietnutá návšteva rodiny. V Prešove je momentálne zavretý aj druhý bývalý prezident polície, Gašpar.

Charakteristikou tajných služieb je to, že svoje činy dokážu vykonávať tajne. To je podstata ich funkcie. Verejnosť nevie a nemôže vedieť, aké všetky právomoci a metódy má k dispozícii. Na Slovensku majú proamerické tajné služby všetky dvere otvorené. Samozrejme, jestvujú kamerové systémy a iné ešte primitívnejšie metódy kontroly väzenských objektov. Ale jestvujú nadpráva špecializovaných prokuratúr a iných nám možno aj neznámych organizácií, jestvujú výrazné pestované zákazy hovorenia o utajovaných skutočnostiach, ktorými sú viazaní všetci vojaci, policajti, príslušníci ZVJS, a vlastne každý. Jestvujú mnohé neoficiálne možnosti, ako príslušníka ZJVS odvolať z miesta služby, kde má robiť dozor, takže nič naozaj nevidí. Možno niekde ešte jestvuje záznam, kto vstúpil do budovy väznice v Prešove, ale určite už nie záznam štyroch ľudí, ktorí vstúpili do cely Lučanského pred stredou 9. decembra, a nejestvuje už záznam ľudí, ktorí vstúpili do cely v stredu 29. decembra. Verejnosť sa predsa nemôže pýtať, ako to tam chodí, a čo tam robia rôzne "policajné zložky", že. Nemôžete sa pýtať na NAKA a na špeciálnu prokuratúru. Nemôžete sa pýtať na Gestapo a na KGB, o CIA ani nehovoriac. A kým bude Kolíková na mieste ministra, určite je pýtať sa zbytočné, vyšetrovanie bezzubé.

Generálny prokurátor Žilinka dal podnet na vyšetrovanie smrti. Áno, musel, lebo sám dal výsledky svojho predošlého vyšetrovania o zmlátení občana s výsledkom, že sa nič nestalo – a to práve v deň, keď Lučanský o pár hodín neskôr bol nájdený v bezvedomí. To Žilinku ťažko dehonestuje, žiadalo si to teda nejakú akciu, ale ťažko ju dovedie k úspechu, robí to len na zastretie svojej predošlej ťažkej chyby.


Človek je mŕtvy

Človek, ktorý bol nevinný, sa ocitol v rukách štátu a je mŕtvy. Nie nejaký vrah, ale generál a zaslúžilý policajt, je mŕtvy. To je základný fakt, ktorý hovorí všetko o stave tohto štátu. Áno, teraz sme už mafiánsky štát a korene chobotnice siahajú až do čela vlády. Igor Matovič je premiérom, Daniel Lipšic sa motá pri všetkých zločinoch a chce byť špeciálnym prokurátorom.

 

 

ps Správa z vyšetrenia a Naďov trestný čin

0
Roland Edvardsen

Treba naozaj zdôrazniť, že bol vo väzbe veľmi krátko, len od 3. 12, ani nie mesiac (a znovu pripomenúť, že sa sám dostavil, sám nahlásil z dovolenky v cudzine, aby všetko vysvetlil a očistil sa). Každý kto Lučanského poznal jasne povedal, že ak, tento už na pohľad tvrdý typ chlapa, ktorý sa aj venoval práci pre tých najtvrdších chlapov, niečím rozhodne nebol, tak je to psychický labil, ktorý by nemal chuť žiť.

Hej, ale za takú krátku dobu sa odrazu z Lučanského stal labil, ktorý sa rozhodol samozlikvidovať. A korpo-splašky teraz nemajú nič iné k téme, než dookola sa venovať problematike sebevrážd - viď najnovší rozhovor v Nku so psychiatrom o sebevraždách, samozrejme v popredí na ich webe. To bude zase článkov, čo? - zachvíľu tu budeme všetci expertmi na samovraždy. Tomu sa musia teraz venovať, nie zraneniam, ktoré Lučanský utrpel pred smrťou.

1488

na Pravde dali názor Žitného, zverejnili niečo od Flašíka, Baráneka .. ale áno, všetko valcuje len Tódovej tepláková bunda.
btw v Ružomberskej nemocnici mal personál po prvom incidente prikázaného bobríka mlčanlivosti.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/573327-zitny-o-tragedii-milana-lu...

mino

Musí byť aby sa náhodou neprihodilo “Za slušné Slovensko II”.
Celé je to perfektne informačne pripravené, bezpochyby odborníkmi. Už prvý nástrel v médiách bol pokus o samovraždu. Nasledoval úkrok bokom a dozadu, príprava informačného a bojového poľa - výnimočný stav, vojaci do ulíc...
Ak sa dajú do práce užitoční idioti a tých je tam neúrekom, nepomôžu ani tajné služby. Celé sa im to začína akosi rúcať...

Ema

Generál Lučanský si podpísal rozsudok smrti v októbri minulého roka, keď k výsledkom práce šéfa Tímu Kuciak Juhása povedal, že sú skôr riadené tzv. splnomocnencom poškodených Kuciakovcov a Kušnírovej, než poctivou snahou zistiť pravdu. Pamätáme si na ten hysterický rev korporátnych médií, keď tím, ktorý bol aj tak zbytočný, Lučanský rozpustil.

Lučanský bol skúsený a poctivý policajt. Všímal si, kde všade sa pri vyšetrovaní pohybuje odutá gamba cestného zabijaka a vedel z toho vyvodiť závery.

Potom prišiel december 2020. "Začnem tým, ty odutá gamba, čo viem o tebe."

Lučanský nebol jediný, kto vedel o objednávateľoch kuciakiády. Nezobral si "tajomstvo" do hrobu.

Ako sa hovorí v biblii, čo je ešte dnes tajné, zajtra sa bude rozhlasovať zo striech.

Náhodný okoloidúci

Pokladáš za pravdepodobné až isté, že niekde na viacerých spoľahlivých miestach u spoľahlivých ľudí zanechal obálky plné dokumentov a nahrávok s nápisom "v prípade mojej smrti zverejniť"?
Aj ja si myslím, že stopa vedie ku kuciakiáde.

Ema

Ak hej, určite na nej nie je ten patetický nápis.

Lučanský nepredpokladal, že bude zabitý - ešte tento rok. Neodhadol, s akými brutálnymi chaldejskými primitívmi má do činenia.

Náhodný okoloidúci

Ak takú poistku zanechal, je možné, že sa mučením pokúšali vymlátiť z neho, komu a kde ju nechal.

Ema

akí sú to kreténi.

sandro

Ano, oduta gamba je vzdy vsade, pri kazdej jednej velkej vrazde sa motal bud priamo na mieste cinu alebo aspon dodatocne, ako ked haluzkou zahladzujete predtym vytvorene vlastne stopy v snehu. Advokat Bena nemal co hladat pri vysluchu Lucanskeho, to je iste. Zitneho verzia je vonku a nic. Zitny prave prestal existovat, paralelna realita si ide vo svojich vlastnych kolajniciach.

Ema

len aby prekryl svoje faux pas s veľkohubým vyhlásením, že je všetko v poriadku, len pár hodín predtým, než na generála Lučanského siahol Tódovej "rukáv z teplákovej bundy".
Ďalšia kreatúra do panoptika hrôzy. Nič iné.

vrbovčan

rodinná priateľka Milana Lučanského. Zrejme videla lekársku správu, alebo ona aleno jej muž Milan Žitný rozprával s lekárom. V každom prípade na otázku zdroja v komentári odpovedala, že papier je papier. Je to tá moderátorka na TA3, ktorá mala rozhovor s bývalou prokurátorkou z Prešova.

"Vpáčené pravé oko do prínosnej dutiny a zlomenina očnicového oblúka. Pri operácii bolo treba vytlačiť oko naspäť na miesto. Po takomto zákroku ešte pacient pri neopatrnom nasadaní na vozík sa prevrátil aj s vozíkom a doudieral si hlavu.
Oficiálna verzia ministerstva je, že Milan Lučanský sa zranil pri páde na posteľ.
Vysvetlenie špecialistu špičkového pracoviska:
K takémuto úrazu, aký operovali ORL špecialisti z Ružomberka bolo treba hrubú silu. Úder pendrekom, alebo kop ťažkou topánkou. Pacient po takejto operácii v žiadnej nemocnici nemôže byť vystavený takej manipulácii, aby sa prevrátil s vozíkom naznak a dobil si hlavu.
Špecialista dodáva, že pri takomto úraze a páde na hlavu môže dôjsť postupne k opuchu mozgu a následne až ku kóme."

https://www.facebook.com/anka.lucaiova/posts/10218263417726137

Ema

Pozrite, čo napísal:

Generálny prokurátor je môj dlhoročný priateľ. Minulý rok v júli sme v Tatranskej Lomnici mali rozhovor o nutnej očiste verejného života na Slovensku aj v duchu „padni komu padni“.
Teraz ťa teda Maroško vyzývam – konaj tak, ako sme hovorili niečo viac ako pred rokom. Padni, komu padni!

https://www.eurorespekt.sk/general-milan-lucansky/

Viac ako pred rokom, blbeček. Lenže vtedy nebol Žilinka v takejto mocnej pozícii.

Náhodný okoloidúci

Kto z vás by klikoval so zlomeným nadočnicovým oblúkom a vpáčeným okom?

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/unikla-sprava-nemocnice-ake-boli-...

Predpokladám, že lekárska správa sa záhadne stratí.

Truhlík

V Lučanského smrti sa nechcem rýpať. Politické vraždy sa nikdy nevyšetria.
Ale ten justičný hnis sa raz musel vyvaliť. Ficov Kaliňák, spolužiak a tá sliepka z Policajnej akadémie to dlho udržiavali pod pokrievkou ale to skončilo. Napríklad Gorilu.
Polícia robila skutočne mnoho špinavostí. Dostali to rozkazom od politikov a/alebo si sami namočili prsty do kriminálnej činnosti. Ako povedal jeden policajt - Dali mi na výber, buď to spravím alebo ma vyzlečú z uniformy.
Mne je jedno koľkých sudcov, prokurátorov a policajtov zavrú. Tých "svojich" zatvárať nebudú. A potom znova nastane ticho. Lebo režim je tu kriminálny, nie Matovič šialený. To nastane až keď americká ambasáda povie dosť lebo by to mohlo zájsť priďaleko. Keby došlo na ich chránené osoby ako je to v kábloch americkej ambasády v Bratislave vo wikileaks .
Jedine čo ma sere je, že to obíde svoloči ako Čarnogurský, Mikloš, Bugár, Dzurinda a Figeľ. Ako píše Ján Litecký Šveda - to je Oko uragánu.

Norman

píšeš, že "tých svojich zatvárať nebudú", ale že ti je jedno, koľkých sudcov, prokurátorov a policajtov zavrú.
Ale to si protirečí, veď píšeš, že budú zatvárať len nevinných, alebo malé ryby. A to nie je jedno.

Súdny systém sa tu od revolúcie nepohol a bol už vtedy zhnitý. Ale to, čo spustili títo noví revolucionári, to je rozvrat aj toho zvyšku, čo tu bolo, respektíve aj toho dobrého, čo vznikalo. Lučanský mohol mať nejaké špinavé peniaze, ale podstatnejšie bolo, že zatýkal vrahov, nie? Teraz sa Černák, ktorý vyhlasoval pred voľbami, že bude voliť Matoviča, rehoce. Černák, ktorý pomáhal Lipšicovi vo vytvorení obvinenia na Ruska. Áno, Palo Rusko je zbohatlícka hnida gorilovská - ale predsa nebudeme na strane vaicnásobného vraha s Lipšicom.

Spomínaš Kurilovskú - nemožnú osobu, ale čo len také hrozné skurvila, v porovnaní so zabitím generála vo väzbe.
Hovoríte viacerí fuj Kaliňák - áno, za Šarišské Michaľany by si zaslúži vyhadzov, ale čo ešte také hrozné spravil? Pomáhal Vietnamcom - tomu veríte, takýmto heit politickým pičovinám?
Ja verím, že ľudia z oboru, policajti a podobne, svojho bývalého šéfa nenávidia. Tak to býva. Ale celospoločensky sa vážne pýtam - čo Kaliňák také hrozné spravil? Nie ste náhodou len pod vplyvom masmediálnej štvanice?

Matovič nie je šialený? Hm, chápem, dík za úprimnosť. Ľudia ho volili pod vplyvom masového nalievania nenávisti voči Smeru a jeho ľuďom. Výsledky tu máte. Zvoli ste popiči zle.
Stále to nevidíte????

Truhlík

Trochu je to prvoplánové označiť ma za Matovičovho voliča. Toľko inteligencie mám, že si pred každými voľbami viem zrátať kto s kým pôjde do koalície a teda nebudem voliť nikoho z nich.
Tento režim je kriminálny a protinárodný. Môj nepriateľ je režim, nie nejaká figúra na čele.
Keď zmlátili Kotlebovu matku a členom Slovenskej pospolitosti horeli autá tak polícia dostala rozkaz nevyšetriť to. To je ten Ficov Kaliňák. A je toho ešte viac.
Slovenská pospolitosť sama na seba podala trestné oznámenie za fašistické uniformy (inak opísané v stanovách zaregistrovaných ministerstvom vnútra). Polícia po riadnom šetrení konštatovala, že nie sú fašistické. Ale tá sliepka po pár rokoch sa potrebovala ozvať, že sú. Čo sa minimálne od čias komunizmu chápe ako ideologický rozkaz silovým zložkám na prenasledovanie.
Gorila je o eštebáckom synáčikovi Haščákovi. A toho zavrel Matovič.
Prokuratúra je prehnitá skrz naskrz. Tá je na rozpustenie. Čiže keď ich pozatvárajú aj všetkých tak je to len dobre.
Sudca Najvyššieho súdu mal prezývku medzi sudcami "Vybavovač". Čiže všetci sudcovia o tom vedeli. Detto.
Teraz sa všetci bijú do hrude, že oni nebrali úplatky. To tí druhí. A že sú ochotní spraviť nadprácu aby sa zachránili ? Za to ich mám chrániť ? Nech idú do čertovej matere.

iris

.

Dusanbe

Chovateľ tigrov od Brezna.
Mimochodom - vedeli ste, že za tigrí bujón sa vÁzii platia neskutočné peniaze ?
Praktický chlapec, ten Černák - veď aj tých tigrov je zapotreby najprv niečim vykŕmiť...
PS:
PF 2021

Roland Edvardsen

No, ono je to práveže pekne kontraproduktívne, že 14-násobný vrah a zároveň volič Oľano si takto otvára špinavú papuľu na generála. Je dobré vidieť, že k Oľano sa takto verejne hlási kdejaká najhoršia spodina.

Náhodný okoloidúci

Veď Černák aj povedal v nejakom celebritnom rozhovore, myslím, že pre české Parlamentní listy, že volil Matelka. Vrana k vrane sadá...

Norman

doplnil som fotky správy z Ružoberka. Nech si každý skúsi urobiť predstavu sám. Ťažký úraz oka a ešte úraz na temene, ostatné zranenia zrejme nezisťované. Vojenská nemocnica, dotyčný je "väzeň" - v skutočnosti to bol nevinný občan. A toto Kolíkova nechala ako normálne.
Kolíkova je vrah. Matovič je vrah.

Ema

pridanej do článku: Je len o zranení hlavy. Ďalšie traumy nikoho nezaujímali? Nie je tam ani zmienka o komplexnej lekárskej prehliadke, či je všetko ostatné v poriadku.

Ale ako vieme, na Slovensku sa to neutají. Určite ho neošetrovala v čase hospitalizácie odutá gamba, a tak zdravotnícky personál vie - a povie (aj keď pod hrozbou straty zamestnania a vyhrážok problémami len svojej rodine).

Správa je zjavne odfotená z monitoru. Mobily sú super vec. Fotky a videá môže dnes urobiť každý na úrovni pokročilého špióna všade tam, kde nemusí po príchode na pracovisko súkromný mobil odovzdať.

Náhodný okoloidúci

Ľudia sami od seba začali pred Prezídiom policajného zboru zapaľovať sviečky, aby si uctili generála Lučanského.

https://tv.zoznam.sk/cl/1003001/2031261/

slaven1

Ivan David, poslanec Evropského parlamentu za stranu Svoboda a přímá demokracie (SPD), Lučasného smrť hodnotí takto:

Na Slovensku byl ve vazbě zasebevražděn generál policie

Podle současné ministryně spravedlnosti Márie Kolíkové za stranu Za ĺudí (původně Kiska) se prý bývalý policejní prezident rozhodl oběsit na teplákové bundě. Před svou rezignací si stěžoval na politizaci policie. Ministryně prý zřídí nezávislou komisi. Nic nenasvědčovalo, že by měl v úmyslu spáchat sebevraždu. Již jednou si při údajně sebevražedném pokusu poranil oko. (Jaká pokus to asi mohl být?) Byl obviněn z korupce. Jak je těžké někoho obvinit z korupce? Vzpomeňme příkladně na starostu Budišova. Ministryně vnitra Denisa Saková (soc.dem.-Pellegrini) vyjádřila upřímnou soustrast.

Na sebevraždu nevěřím. Pamatuji si z pitevny na vězně pokrytého pruhovitými podlitinami. Jako příčina smrti byl uveden "zánět mozkových blan". Generál příliš mnoho věděl. To je nejpravděpodobnější příčina smrti. Moc psát se o tom nebude, nebyl to novinář. Protivládní demonstrace tentokrát také nikdo nezorganizuje. Přikládám vyjádření bývalého premiéra Fica. Demokracie jako řemen.

Vyjadrenie Davida je v kontraste s redakciou Parlamentních listov, kde redaktor vraždu Lučanského zahráva do autu. V článku dali vyjadrenie vraha Černáka! a informácie Sokirkovej, penzionovanej prokurátorky Generálnej prokuratúry SR na TA3 v redakcii "Takže tak" zhrnul pracovník PL.cz na Černákovu vetu:

Právě ve středu ho prozradila prokurátorka Sokirková, která dozorovala moje trestní věci a která v pořadu Tak takto?! na TA3 přiznala, že Lučanský byl ten, který si uměl získat důvěru mafiánů a dohodl se se všemi, aby společně usvědčili jednoho vězněného Černáka.

Článok (najčítanejší za 1.1.2021) k vražde Lučanského na Parlamentních listoch je asi taký prepadák ako vyjadrenia genprokurátora Žilinku zhrnuté pod nadpisom "Žilinkova bodka za Lučanského záhadou" v tlačovom vydaní denníka "Pravda" z 30.12.2020, súkromnej firmy, ktorá s PL.cz zdieľa majiteľa.

ParlamentíListy.cz začali v novom roku ozaj symbolicky.

slaven1

Troška filozofie na Nový rok.

Cena za to, že svoj život podriadiš lži je rôzna. Keď sa (nielen v našej) krajine ľudia podriadia klamstvu elity, tak to má pre krajinu rôzne negatívne dôsledky na všetky jej stupne: štát, kraj, okres, obec, rodina, hlava rodiny... Neviem treba to rozpisovať?

Jednoducho sa nečudujme, že v krajine, kde prebieha „pandémia koronavírusu*,“ (lož) policajní generáli páchajú na vetrovku „samovraždy“ (lož).

Že je ľahké a časté klamať. Že oklamávaný ľahko prijme lož, ktorú navyše považuje za „milosrdnú“.

Pozrime sa čo znamená smrť Lučanského pre Políciu SR ako systém. Tento systém, inštitút pomáha vykonávať nariadenia vlády likvidujúce krajinu a jej obyvateľov a tá istá vláda zabije jej hlavu. Jedného z najlepších z nich, pričom vláda klame, že sa zbabelo zabil sám... Cítim, že to ešte nie je celé dokončené. Ešte sa musím zamyslieť. Tézy:

1. Trest za podriadenie sa klamstvu, je pre políciu ako systém je vražda jej hlavy.

2. Policajti sa majú v práci snažiť aby najlepších z nich vláda (politicky) popravila? (netreba sa prestať snažiť v práci, treba mať vládu, ktorej členovia zakladajú svoj život na vernosti k pravde).

3. Polícia, ktorá dodáva lokajskej, koloniálnej vláde "image" subjektu (vláda napíše "domáce väzenie pre každého" a polícia ide a drží doma každého), dostala trest v podobe vraždy jej hlavy, elity, jej vedenia, jedného z najlepších z nich.
--
* jedna vec je SARS2 a jedna vec je úmrtnosť, ktorá nedosahuje "pandemické" rozmery vyžadujúce súčasný rozsah likvidácie štátu, kraja, okresu, obce, rodiny a jednotlivca.

Náhodný okoloidúci

Máme dve základné verzie
1. samovražda
2. vražda

Ich rozvinutie:
1.1. samovražda kvôli šikane (bez)právnym systémom, s vedomím nemožnosti dokázať v prehnitom systéme svoju nevinu
1.2. snaha vyhnúť sa vyšetrovaniu
1.3. okamžitý myšlienkový a emocionálny skrat, pocit hanby nevinného človeka

2.1. snaha zabrániť vyšetreniu vraždy sakrálnej obete "Janka a Marienky", za ktorou môže byť Deep State a možno aj iných vrážd a zločinov
2.2. Černákova pomsta

Niektorým z týchto verzií ani ja sám neverím.

Ale možné sú aj ďalšie verzie.

Ešte pripomeniem všeobecne známu vec, že obvinenie z korupcie je tá najbežnejšia diskreditačná praktika využívaná na odstavenie nepohodlných ľudí. Ďalšími sú obvinenie z pedofílie, z krádeže, obvinenie z vraždy spáchanej "pod falošnou vlajkou", obvinenie z rodinného a seksuálneho násilia pod heslom "meetoo", obvinenie z rasizmu, z antisemenizmu...

slaven1

- policajt ako povolanie vyžaduje odolnú psychiku a hlavne robí psychotesty. Samovražda predpokladá, že si policajti vybrali do svojho vedenia slabocha a hlavne "vedecky-zostavené" policajné psychotesty môžu rovno skartovať

- psychológ s "24 ročnou praxou" v deň vraždy vyšetril Lučanského a poslal ho kade-ľahšie lebo tento páchať samovraždu nebude (info od zombikyseliny na jej politickom pohrebe).

- samovražda ďalej predpokladá, že to bol až taký "slaboch", že sa zosype 3 dni po zadržaní (prvú "samovraždu", ako uvádza Norman, "páchal" 9.12, zadržaný bol ako mikulášsky darček 6.12). Nič, ale to aj ja by som vydržal dlhšie. Okrem toho, keď sa zabiješ, tak nakradnuté si neužiješ. Pripomínam, že ho zavreli do vyšetrovacej väzby na základe výpovede "kajúcnika".

- silnú povahu Ľučanského dosvedčuje aj býv. genprokurátorka Sokirková (naša elita) na TA3 v redakcii "Takže tak".

- toto nie je lichôtka, Norman vec výborne zhrnul vo svojom článku (za seba dodávam, že nie „boľševické valcovanie“ ale „trockistické valcovanie“.

----
V nadpise príspevku sa na vládu Igora Matoviča treba pozerať v prvom rade ako na "koloniálnu administráciu" (ako na objekt, nie subjekt). Vražda policajného prezidenta je cena Slovenska ako systému, za svoju "objektovosť". Vedenie krajiny "cez ktoré sa vládne", nie "ktoré vládne". Resp. Polícia, ktorá dodáva lokajskej vláde "image" subjektu, dostala trest v podobe vraždy jej hlavy, elity, vedenia.

slaven1

Inak riadny cynizmus, jeho vražda 30.12. bola "darčekom" do nového Roka pre rodinu a Políciu SR (od koho?). NAKE sa vracia jej nevhodný "adventný kalendár".

Ako policajný fejsbukár, bude adventný kalendár aj koncom roka 2021? Ak áno, tak dúfam, že nezabudneš dokresliť ako Mikuláš nesie Lučanského zatknutie (6.12.) a "Santa-claus" nesie Lučanského vraždu (počas vyšetrovacej väzby).

Náhodný okoloidúci

Predpokladám, že celé vyšetrovanie tejto kauzy sa obmedzí na hľadanie toho, kto lekársku správu poslal Baránkovi a novinám. Podľa IP adresy.

slaven1

Dnes je štátny sviatok. Je "Deň vzniku SR". 2 dni dozadu nám koloniálna administrácia zabila vo vyšetrovacej väzbe policajného generála vyšetrovaného na základe svedectva "kajúcnika". Idem zapáliť sviečku pred policajnú stanicu, za Slovensko :-)

slaven1

Najzdielanejší príspevok v slovenskom segmente americkej sociálnej siete Facebook počas štátneho sviatku Vzniku Slovenskej republiky 1.1.2021 je fotka Petra Marčeka zobrazujúca niekoľko mužov v policajných uniformách so zamaskovanou tvárou salutujúcich pred Prezídiom polície SR vedľa niekoľko desiatkok sviečok zapálených za zavraždeného policajného prezidenta Milana Lučanského, ktorého zabili vo vyšetrovacej väzbe 29.12.2020.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1166947303719921&id=10...

Norman

aj pred ministerstvom vnútra (pri moste) zapálili ľudia niekoľko desiatok sviečok.
Je prakticky zákaz vychádzania, takže je to málo - ľudia by sa ináč zišli a "podebatili".

iris

.

sandro

Velmi presne. Bude sa naozaj riesit iba toto. Vratane lekara, ktory spravu odfotil. Oni totiz nemozu dovolit pospolitemu ludu len tak sparat sa v ich veciach. Musi byt vsetkym jasne, ze toto nie.
Lekarska sprava je vonku a nikto nic. Absolutna ignoracia, mnisterstvo odverklikovalo na otazky plusky k tomu len to, co predtym. V najhorsom to budu samozrejme hadzat na Lucanskeho, ze ved on to tak povedal a nikto iny pri tom nebol. Kazdopadne, bude sa najma riesit to, kto tu spravu zverejnil a jeho exemplarny trest. Je obdivuhodne, kolko je na Slovensku stale statocnych ludi. Napriek tomu, ze vacsina je v absolutnom bezvedomi, sledujuc len svoje zakladne zivotne funkcie...Takto to tu vzdy bolo a bude, vdaka za tychto ludi, vdaka za ludi ako Anka Zitna, jej muz a personal RK nemocnice.

sandro

este dodam, ze jedine vychodisko existuje v zahranicnych kontaktoch. Musi vzniknut zahranicny tlak. Vnutorny odpor bol eliminovany. Hlada sa novy Bjørnstjerne Bjørnson.

sandro

Tak a uz to tu mame, ledva sme to dopisali. Tato odporna svina uz zase ide bez skrupul. Toto zo seba vykotil:

''Naopak, ak ma aj priamo bude kontaktovať osoba, ktorá mi poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, tejto osobe garantujem anonymitu, odmenu a beztrestnosť.''

ako kurva moze v pravnom state na aky sa hrame minister garantovat nieco taketo?

Norman
Roland Edvardsen

Je to celkom osviežujúce v mainstreamovom plátku prečítať si niečo také. Jeden z mýtov, ktorý tu živia Matelkovi svedkovia je ten, že médiá mu idú strašne po krku a sú voči nemu neférové. Na to existuje jednoduchý test: predstavte si, že správanie a výroky Matoviča by odprezentovali predsedovia terajších opozičných strán ako premiéri. Média by ich roztrhali na franforce. Áno, v Nku či na Sme chceli, aby vyhrali iné strany a Matoviča nijako extra nemusia a v rámci nejakých mantinelov ho kritizujú. Ale boja sa mu naozaj poriadne ísť po krku zo strachu, že by to mohlo nejako pomôcť Ficovi (napr. scenár predčasné voľby, v ktorých by zvíťazil Hlas, ktorý by následne zobral Smer do vlády).