Delta Force

Delta Force sú špeciálne jednotky US armády, zameraná na záškodnické činnosti a vraždenie "teroristov". Vznikli v roku 1977 a jednou z prvých známych úloh bolo oslobodenie amerických rukojemníkov v Iráne 1978 (operácia Eagle claw). Leteli tam pre nich v tajnej operácii dva vrtulmíky plné zabijákov Delta Force. Výsledok: jeden rozbili a druhý stratili.

Ale toto je o inej delta force. Táto sa nezakecá.

Režim chcel silou mocou dopriať otrokom dovolenku v zahraničí, a tak škrtil pandémiu do konca marca-apríla, aby to aspoň cez leto vydržalo. Ale zrejme nevydržalo. Nový varianta covidu, nazvaný delta, straší zo všetkých masmédií. Ak je čo len spolovice pravda, čo o ňom píšu, tak dovolenka nebude.

Nuž, ťažko už ľuďom radiť. Neboli schopní zaviesť prísny režim, kým to len začínalo, neboli schopní to eliminovať spôsobom, ako v Číne. Lenže metóda  "veď sa to nejako utrasie" zrejme naplatí na nové celosvetovo rozšírené vírusy. Tie totiž očividne majú tendenciu mutovať, a čím viac ľudí je nakazených, tým je zákonite variabilita väčšia. Kým taositi v Ríši stredu skrotili draka, chaldeistická civilizácia nechala nakaziť všetky veľké štáty, vrátane Brazílie a Indie. Experiment globálnych rozmerov, ktorý sa, ako sa zdá, "vydaril". V tomto bahnisku v miliardových počtoch mutujú vírusy a mutujú a mutujú. A Delta Force covid je tu.

A puštičky amerických vrahov voči nemu nefungujú. Ba ani injekčné striekačky zrejme nie. Čo bude s chorými si už netrúfam odhadnúť - nedá sa overiť ani slovo z toho, čo píšu médiá o dianí v Británii či Portugalsku. Ale isté je, že táto idiokratická spoločnosť sa blíži ku kolapsu. Režim extenzívneho konzumu a civilzácia založená na konzume fosílii proste skončí tak, ako to káždý racionálny človek predpovedal - na limitovanosti zdrojov. A skončí samozrejme nie vtedy, keď sa všetky zdroje minú, ale už vtedy, keď spotreba prelezie cez vrchol a začne sa sklzávať nadol.

Čo už sa zrejme stalo.

 

 
sandro

pomaly ale isto zariadujem svoju letnu zakladnu na Krete(kusok od tej americkej). Onedlho vyrazam. Osobne verim, ze statna karantena po navrate bude, ale nie tak ako naposledy, ze sa tam clovek siel nakazit. Sputnik v zilach uz mam, takze sa ani nejak extremne nebojim. Je to rozhodne potrebne a je to naozaj minimum, ktore stat ma a musi urobit. Co je vsak este potrebnejsie je to, aby sa zacala priprava na deltu v nemoniciach a ako uz vieme, nas hlavny vojensky zdravotnik nerobi absolutne nic. Nerobi sa vobec nic! Nemocnice si vydychli a za rohom caka presne opakovanie toho, co sme tu mali v zime. Dokonca ti idioti v chvilkovej pomatenosti zmyslov zacali znovu vytahovat stratifikaciu a plosne znizovanie stavov lozok. Toto uz hranici so sialenstvom. V kazdej jednej nemocnici sa mali okamzite zacat prace na renovaciach infekcnych oddeleni, ktore boli prave z dovodu stratifikacii zrusene. Vacsinou su to vsade samostatne stojace budovy lebo este aj za toho komanca nemohli strategicke veci v state robit uplni imbecili ako je tomu teraz. Niektore, ako tak svojpravne staty, na toto uz davno cez vypracovane schemy a projekty cerpaju pomoc - nevycerpane eurofondy. U nas to nikoho nezaujima - ved naco by sa unuvali urobit nieco, co by mohlo pomoct Slovakom. Co sa stane je uz teraz jasne. Delta sa tu koncom augusta rozsiri aj keby sa hranice uzavreli hermeticky, nemocnice budu zase odmietat pacientov z dovodu ich totalnej preplnenosti a premorenosti, budu sa odmietat vsetky naplanovane zakroky a ludia budu zomierat doma(nielen na Covid).

Ema

Zvyknime si.
Čo je ale horšie, nepripravujú sa pohrebné služby na sólo pochovávanie.
Dúfajme, že Lengvarský aspoň zoženie bager od ženistov.

Norman

Boh vie, karanténu tak rýchlo nezriadia (teda ak tam nebudeš do septembra). Karanténa je problém, psychologicko politický aj organizačný. Možno ale ten tábor-skanzen v Seredi znova využijú. :)

Ono každý zaočkovaný cestovateľ môže na seba hľadieť ako na bojovníka proti farmakofirmám. :) Sám na sebe ide dokázať, že vakcinácia (ne)funguje. Tieto vakcíny a proti týmto vírusom dostatočne, štatisticky pôsobia, alebo nie - ale to netvrdím, fakt sa to nevie, že. To sa nedá zistiť ináč, ako takto, na vlastnom tele. Ale keď máš pod 50, tak sa niet čoho báť. (východňare k takýmto tvrdeniam dodávajú to svoje odporné "či?").

Sputnik som ešte ani sám nedal - a bral som to ako politickú "demonštráciu" a povinnosť, že keď to otvoria, tak tam nabehnem ... ale ja sa doktorom pokiaľ môžem evidentne vyhýbam ešte aj v tejto veci. V tomto som teraz už úplný laissez faire, alebo que sera sera, respektíve vyznávač vlastnej kozmickej energie. Na druhej strane, bez irónie, štatisticky proti epidémii etniku nič nepomôže, len imunita - či už získaná tak, alebo onak.

Takže tam naber tej reiki dostatočne a bez výčitiek, veď je to možno posledná takáto dovolenka (na dlhé roky :) Teda ak tam nejdeš naozaj na našu základňu, k čomu by som ti tiež len gratuloval.

sandro

Sputnik som si musel doslova vybojovat. po takmer 2 tyzdnoch od registrovania mi dosli nervy a zacal som obvolavat, urgovat. Okrem podakovania za registraciu som totiz neobdrzal vobec nic.

Norman

som bol zvedavý, ako to prebieha, na rozdiel od iných vakcín.
Len neviem, už takto som zdravý ako repa, keď si dám bohatiersku vakcínu, budem už rovno rukami betón trhať ... ale žena je proti vakcinácii (neviem, kde to zobrala), tak nechcem trhať kolektív.
Ale zvedavosť je zvedavosť, ja som za experimenty na ľuďoch (vrátane mňa :)

Norman

Corona je smerteľne vážna vec ... hm ... hm ... aj tu v článku pseudo-germáni riešia, ako ich dobieha delta, ale podstatná je tam len časť toho videa, od 16 sekundy po 44 sekundu.
To stojí za to vidieť (netreba nič rozumieť, práve naopak, len vnímať to, čo je tam video zachytené)
https://www.welt.de/politik/deutschland/article231949243/Virologe-Droste...

Tomu sa povie dynamika mládeže, radosť zo života a potreba sa zabávať :-))

Nie, vážne, "rave-modell projekt" - techno párty ožrani boli vždy pohľad pre bohov, ale toto prekonáva tých predošlých. Lebo tí predošlí boli hlavne sfetovaní, títo sú už očividne prirodzene dementní. Ak by hollywood potreboval zábery do filmov o zombies, môžu použiť tieto :-)

Hm, treba viac dôkazu, že ľudstvo degeneruje?

Ema

...napísať román Bez šance, kde zdegenerovanú antropomasu včas "rozpoja". Síce sa tam autor stavia na nesprávnu stranu, ale chápeme, že chcel román vydať :)
Každopádne sa tam rozhodovanie vracia do rúk tých najpovolanejších, ktorí svoje potomstvo poznajú najlepšie - rodičov. Neúčinkuje tam žiadna Patakyová, ani Linka detskej istoty.

Norman

dokonca ani ja, tak nevieme, čo je to za blbosť. Rozoberať deti na súčiastky je technicky hlúposť, transplantácie orgánov sú primitívna nefunkčná technika, úroveň má používanie kmeňových buniek (vlastných).
Vôbec najlepšia technika a technológia je tá, ktorú nevidno, ktorú nerozoznať od mágie.

Tá nám predurčuje osud.

Ema

Len ma v anotácii zaujal výraz "rozpojiť". Aký eufemizmus.
Shusterman je zrejme obdivovateľom chaldejskej mrciny Rockefellera, ktorý má už tuším šieste srdce.

sandro

To posledne mu dlho nevydrzalo - iba 2 roky. David Rockefeller zomrel v roku 2017, 2 roky po 6.transplantacii srdca. 24h po nej povedal, ze sa planuje dozit 200rokov. Hold, je zjavne, ze napriek konspiraciam roznych poloblaznov na roznach alternativnych forach, ani ti najvplyvnejsi tohto sveta stale nedokazu zabezpecit pre seba viac ako kratky nadstandard pocas par desiatok rokov ludskeho zivota na zemi.

Ema

kryptomeny.
To je niečo, čomu až ani džúsovia nerozumejú.

Luko

... a celkom zrozumiteľne podaný popis funkcií a vedľajších účinkov vakcín. Napriek bombastickému nadpisu, ktorý má hlavne upútať čitateľa, je podľa mňa jeho obsah užitočný:

https://cz24.news/porazky-infarkty-embolie-a-trombozy-to-je-len-mala-cas...