Smutný osud židovských detí

Tiel je už vyše tisícky. Detské pozostatky sa našli už na treťom pozemku prevýchovnej školy. Vláda už po prvom náleze predpokladala, že podobných pohrebísk bude viac - a nemýlila sa. 

Neboli to klasické internátne školy. Išlo o zariadenia, kam nemecká vláda posielala na prevýchovu deti židovských obyvateľov, ktorí sa masívne usídlili na ich území. Prioritou nebolo vzdelávať ich. Štát neraz odtŕhal od rodín len trojročné deti, a zamestnanci internátnych škôl mali chovancov od útleho veku odúčať používať jidiš. 

Docieľovali to násilím aj fyzickými trestami. Výnimkou nebolo ani sexuálne zneužívanie maloletých.

Internátne zariadenia obyčajne spravovala cirkev. Často boli v zlom stave a medzi deťmi sa šírili choroby, pritom detská úmrtnosť bola podstatne vyššia ako dnes. Keď nejaké z detí zmizlo, ostatné sa tešili v domnení, že sa mu podarilo ujsť. Nedávno objavené pohrebiská na pozemkoch pri školách však dokazujú, že deti skôr zomreli, ako ušli.

Doplňme ešte, že tieto zariadenia, pri ktorých sa nachádzajú hroby so stovkami anonymných židovských detí, boli v Nemecku na základe nariadenia vlády o odnímaní detí židovským obyvateľom prevádzkované od konca 19. storočia do roku 1978.

A teraz si pozrime, čo na nálezy bezmenných hrobov židovských detí hovoria diskutéri v smetiarni:

JurBag: Nuz zda sa, ze ked ma clovek moc a sleduje vyssi ciel, tak ho nic neochrani a ani mu nic nezabrani, aby konal aj zlo. A zda sa ze sa to tyka aj ludi, ktori na zaciatku chceli robit iba dobre veci.

Timmi Anderson: Do neoznacenych hrobov sa bezne pochovavalo. Na tom nie je nic nekrestanske. Mozarta pochovali tiez do spolocneho hrobu a to bol katolik.

Baldur: Pointa článku je v tom, že na miestach veľkej koncentrácie detí, ktoré tam prichádzali podvyživené, s oslabenou imunitou, prelezené chorobami a parazitmi, tieto deti aj - čuduj sa svete - umierali. No kto by to bol povedal. Keby ostali u rodičov, žili by zrejme až dodnes.

MidoriLXXXIVOdhad podľa židovských organizáciou je 6000 deti. Čo tu koho šokuje a pohoršuje? Bol to známy fakt, že tam neboli dobré podmienky, že sa tam evidovalo ako sa evidovalo a pochovávali ako sa pochovávalo.

Woodcutter new: Znôška polopráv účelovo a premyslene pripravená, aby z toho bol škandál. Počkajme si na oficiálne vyšetrovanie.

Článok v smetiari

Luko

Také isté nálezy v Kanade. Okrem toho, že Justin Trudeau so svojimi "kamarátmi" zapríčinil "prehriatie" Kanady (nie v ekonomike) až na takmer 50°C, objavili tam práve v tomto období hromadné hroby detí.
Že by náhoda?

Ema

Niečo také dokážu spáchať výlučne kontinentálni Európania a špeciál Nemci.

Ak sa takéto dačo vyskytne v Kanade, tak za to môže a/ cirkev, b/ samotné detiská, podvyživené a všivavé. A hlavne sa to ešte nevyšetrilo, tak čo. V smetiarni ti diskusní výmeti radi vysvetlia, že v takej krajine, akou je Kanada, za zverstvá nikdy nemôže vláda.

Norman

ten článok je práve o Kanade.
Chápeš, to je taká paródia, dalo by sa to nazvať "porovnanie židom".

Na tvoju obhajobu uvediem, že dnešné generácie sú už tak preplnené pro-židovskou propagandou, že
a. články o židovskom utrpení preskakujú (a tak nemôžu pochopiť ich iróniu)
b. nepredpokladajú, že by jestvovali články, ktoré by "židovské utrpenie", teda propagandu okolo neho, ironizovali či len používali ako inštrument na ukázanie zločinov iných, v tomto prípade Kanady a katolíckych škôl.
c. predpokladajú prožidovskú propagandu u kohokoľvek, prakticky u každého, teda aj na tomto portáli - čo sa síce nikdy nestane, ale, prirodzene, nie každý čitateľ to musí vedieť.

Balvan "židopropagandy" je obrovský a ľudia už ani nedúfajú, že sa ho môžu zbaviť, a obchádzajú ho zdiaľky ako horúcu platňu.

Preto je ti, Luko, odpustné - a okrem toho si nás vo vedľajšom komentári pochválil, takže to je podstatné:) Len sa treba prebudiť, my vieme, že vy všetci na to máte :) Preto pomáhame. Kamienok po kamienku - raz sa tá lavína odtrhne.

Luko

... keď čítam nejaký koment od Emy, beriem to celkom vážne. Asi si budem musieť aj pri nej zachovávať "nadhľad". Je to ozdrojované, ale akosi som to prehliadol. Moja chyba.

Ema

myslela úplne vážne. Dala som to sem hlavne pre tie chrapúnske smetiarske komentáre. Genocída detí, ktoré sú rasovo definované, v Kanade? Nevadí, podvyživené a všivavé decká, podľudia.
Sú to presne tí istí, ktorí sa idú ujebať z každého zlomeného židovského nechtíka a ochotní na odplatu masovo vraždiť hlava-nehlava. Presne tí, ktorí ti nezabudnú pri každej možnej aj nemožnej príležitosti pripomenúť, že si deportoval zo Slovenska židov a skásol si za každého 500 ríšskych mariek.

Dusanbe

A čo na to svetové mas-médiá, vlastnené zväčša v rukách indiánskych majiteľov ?!?
Bolo už zhrozenie, bolo už obvinenie, bolo už , že nikdy viac - a hlavne navrhli už nejaké miliardové odškodnenie !?!
Že nie ?!
Ako je to možné ?

Ema

Tým, že sú svetové korporátne médiá vytvárajúce "témy" v rukách Indiánov a pevne pod ich kontrolou, na úbohé židovské deti každý serie. A tak aj vyzerá diskusia v smetiarni - väčšina diskutérov ospravedlňuje genocídu.

nové