Blaha žaluje Čaputovú za podporu nacizmu

Blaha veľmi správne obvinil Čaputovú za použitie výkriku Slava Ukrajiny, ktorý je explicitný symbol nacistického hnutia.

 

https://www.facebook.com/LBlaha/videos/375704334228544

 

 

Banderovci boli fašizoidné zoskupenia ozbrojencov, jedna varianta partizánov na Ukrajine. Patrilii do subkultúry krutosti, ktorej beštialita sa prejavovala na Ukrajine, v Poľsku, ale aj na Slovensku počas SNP a v rokoch po vojne.

Pozdraviť Slava Ukrajiny je naozaj na úrovni Sieg Heil alebo Na stráž! Naši vrchní funkcionári štátu proste neprestali byť tupými deckami, ktoré sa na strednej škole začali angažovať v opakovaní hesiel, ktoré im podhadzoval ich vodca. Ten, čo ich pásol a platil. Takí sú doteraz - idioti nadšení z toho, že môžu poslúchať svojho bossa spoza oceánu. Dnes majú bojovú hru "ukrajina", tak vyskakujú ako zajačikova. "slivi ukrijini, ura ura ura". Len zabúdajú, že toto už nie je hra, že sa už striela naostro.

 

Štát, ktorý ide odsúdiť predsedu opozičnej strany Kotlebu na 4 a pol  roka za symbolickú propagandu svojich hodnôt, nechá zároveň svoju prezidentku "haijlovať" v priamom prenose. To sú úplní nezodpovední blázni.

 

 

 

 

 
Muki67

Ja už fakt toto neviem zmysluplne komentovať.
Napadá ma len
1. Sú neskutočne hlúpi, tupí ako bedňa gytu
2. Sú to bezcharakterné sociopatické osoby
3. Sú sakramentsky dobre zaplatení a asi ako poistka aj vydierateľní..
Alebo kombinácia toho všetkého.

P.s.
Píšem v množnom čísle "o nich" lebo pred chvíľkou som sa dočítal o perlách ducha Osuského a toho zasrana Klusa. Pri ich vyjadreniach je počin Susan von Skládka detská roztopašná zábavka.

slaven1

Hlúpi, nevzdelaní, s mentalitou sluhu, podplatení, krátko-vidiaci.

Takých tam ambasáda potrebuje. Dajú sa ľahko ovládať.

Sú telá vyplňujúce priestor v miestnosti, vešiaky na oblek.

Norman

No vlastne všetci sú - posadnutosť dobrom a vyšším princípom je najčastejšia metóda, ako manipulovať ľudí. Ale Osuský, aj kvôli svojim súčasným výrokom o zrovnaní kremla a stronciu, čo tam bude žiariť ...
Tým si vyslúžil cenu fanatik tridsaťročia.

nové