3. svetová na finančnom poli - Rusko označené za "technicky skrachované"

Sankcie už nemožno stupňovať, aj určitý odpor jednotlivých štátov vzrastá, tak sa mocní plutokrati v pozadí angloamerického sveta rozhodli Rusko vytlačiť celkom z finančného priestoru bežných štátov: v pondelok ho údajne vyhlásia za technicky skrachované.

Rusko má zdroje, má aj peniaze, devízy, ale technicky kvôli sankciám nemôže cez Swift splácať svoje rôzne dlhy - a tak dostane status "skrachovaného".

Viac o tom píše Pravda .

A rovnako tam, ale v komentároch, niekto absolútne presne vystihol, k čomu to povedie:

Neschopné vedenie EU , ktoré samo vykonštruovalo tento nezmyselný technický bankrot ZAVINI onedlho obrovskú FINANČNÚ KRÍZU.

Pretože Rusko má dlhy niekoľko stoviek miliard a keďže HLUPÁCI z vedenia EU Rusku neumožnia splácať dlhy privedú do krachu vlastné banky uvedené v článku a bohužiaľ celú EU čaká reálny nie technicky BANKROT BÁNK a následne KOLOSÁLNA KRÍZA - zapričinená neschopným vedením EU.

(Ján Dobrík, nick "pamätáme si")


Tak, ako nekupovanie ropy a plynu bude viesť k reálnym hospodárskym kolapsom firiem bez zdrojov, toto vrhnutie bankrotu na Rusko neublíži Rusku, ale naopak priamo rôznym európskym  či americkým korporáciam, ktoré s týmito dlhovými peniazmi samozrejme rátali, veď sú ich.

Vzbudzuje to vo mne znova dojem, že celá táto tretia svetová  vojna naozaj nie je zameraná proti Rusku, pretože to Západ nemôže zničiť, ale proti Európe - ale tak, aby to čo možno najdlhšie nebolo jasné. Európa je desťaročia objektom útokov, hospodárskych, mifračných, a teraz je jej na krk hodená vojna, pre ktorú má trpieť a skolabovať. Vojna je umelá, Američania sa o ňu desťaročie usilovali, a teraz ju dosiahli a neustále ju rozdúchavajú. Ich cielom je, aby obe zúčastnené strany - Rusko aj Európa, trpeli čo najviac.

Vodcovia amerického vojensko priemyselného komplexu sú proste sociopati ablázni. Ich lokálni kolaboranti sú vlastizradcovia a masoví vrahovia (zločin proti mieru).

 
slaven1

Bude euro? Nebude euro? Po každej vojne nasleduje menová reforma. Bude aj po tejto. Píšem aby sme sa pripravili...

slaven1

Do BRICSu si podal žiadosť o členstvo Irán.

https://t.me/bigshocktheory/23428

Medzitým sa zišlo aj sterilné G7, kde sa zmohli iba na "photosession", ktorá by sa dala zhrnúť: "spravme si drsnejšiu foto ako má Putin"

https://t.me/indeec1937/6648
https://t.me/bigshocktheory/23433

V Gay Britain vďaka veľkým úspechom v hospodárstve chystajú turbo-plandémiu: kombináciu chrípky, obrny a kiahní:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10955071/Could-Disease-X-just-c...

Škótsko ohlásilo ďalšie referendum o odtrhnutí.

https://www.bbc.com/news/uk-scotland-scotland-politics-61968607

nové