EU ťažko útočí na Maďarsko. Oximoronský termín "volebná autokracia"

Vo štvrtok hlasoval Európsky parlament a postavil sa za správu o Maďarsku, ktorá ho radí medzi tzv. "hybridné režimy volebnej autokracie". Podporilo to 433 poslancov, 123 bolo proti. Správu vypracovala francúzska europoslankyňa zo Strany zelených Gwendoline Delbos-Corfield.

Pojem "volebná demokracia" je pre našincov dosť neznámy, ale už sa čoraz viac používa. Kritika "nedemokratičnosti" bol vždy dobrý obušok pre štáty korporátnej totality atlatnického sveta, ktorým útočili na národy, ktoré sa im nechceli plne podriadiť. Viete, "demokracia" je umelý boh, ktorého vlastní len Západ, presnejšie len USA. Niečo ako nedávno "socializmus", ktorý vlastnilo len ZSSR, alebo "kalifát", ktorý vlastnia vraj len Saudi, alebo "svätý štát", ktorý svojho času vlastnila Katolícka Stolica. Dnes je hlavným božstvom teda "demokracia".

Lenže problém je v tom, že štáty sú už demokratické, majú voľby, slobodu politických strán, slobodu prejavu a všetky ostatné atribúty - a predsa sa stane, že nesúhlasia s Washingtonom či Bruselom. Vtedy samozrejme ich treba odsúdiť akoby tam bola len množina nakloňovaných Stalinov a Hitlerov dohromady.
Treba niečo vytknúť. Sú to komunisti? Nie. Fašisti? Noo.. nie. Sú nedemokrati? Nie, všetko je demokratické. Voľby sú. Ale asi nejaké iné, je to "nedemokratická demokracia". Hmmm, to bije do očí ako úplný nezmysel. Alebo "autokratická demokracia"? Nie, dve kracie v jednom pojme nemôžu byť. V čom doboha je teda ich vina?
Tak vymysleli "volebnú autokraciu". Voľby sú, všetko je demokratické - ale pápež či hlavný talmudista či kto povie v Newyorku, že je to "autokracia" - a basta, je to autokracia, amen tma.
A Maďarsko je dokonca "hybridný režim volebnej demokracie".
Rozumiete, "hybridný", to slovo sa dnes už v politickom kontexte spája viac s vojnou, a konkrétne s "ruskou vojnou", ako so svojím skutočným významom "zmiešaný".

Teraz teda sekta v Bruseli takto opečiatkovala Maďarsko a zatrhla im 20% eurofondov, detaily sa určite budú meniť, zhoršovať. Maďari si bránia južné hranice pred prívalom hnedoidov - Turecko, využijúc strieľanie na Ukrajine, práve teraz zas vypustilo na Európu odhadom zas milión chlapov, čo zhromaždilo v táboroch. Tí sa sem valia východnou cestou, veľmi pravdepodobne hlavne cez Ukrajinu. Maďarsko navyše zostalo na dohodách o rope a plyne s Ruskom. A toto Bruselská hydra nechce nechať len tak a chce trestať.

Vieme, ako dopadli sankcie Bruselu voči Rusku - privodia ťažkú hospodársku krízu až kolaps väčšiny štátov samotnej Európy. Prípadne nové trestanie samotných členských štátov EU len urýchli rozpad tejto dnes už definitívne nereformovateľnej obludy s hlavou v Bruseli.

Ako vlastne vyzerá detinský 4-hodnotový systém demokracie?
Liberálna demokracia je údajne len v 32 krajinách, volebná demokracia v 61 krajinách (to sme aj my, čakatelia na zázrak), volebná autokracia v 64 krajinách (rátané ešte asi bez Maďarska), a potom 42 krajín uzavretej autokracie.
Pripomína to vám starším budovanie komunizmu? Budovanie akejkoľvek utopistickej kraviny, ktorú nikdy nikto nevidel a nikdy neuvidí, teda okrem kňazov danej novej politickej sekty, sieti bradatých neľudských úchylov? Ak áno, tak vidíte dobre.
https://www.trend.sk/spravy/demokracia-nie-je-samozrejmostou-vacsina-kra...

Takže jednoducho konkrétna rada na záver:
vystúpiť z EU, zrušiť EU, založiť či posilniť spojenie štátov strednej Európy, pretože tieto štáty a národy majú spoločné záujmy, spoločné hodnoty, spoločné korene a talenty.

https://www.webnoviny.sk/madarsko-sa-od-demokracie-posunulo-k-volebnej-a...

Ema

či je to ten istý europarlament, ktorý odhlasoval, že muži môžu rodiť.

V Bruseli dostali príkaz na nakrknutie poslaneckej euromasy proti Maďarsku, pretože Maďarsko vyšetruje Pétera Márki-Zaya, ktorého nastražili globalisti ako Orbánovho (totálne neúspešného) protikandidáta do nedávnych volieb, z prania špinavých peňazí.

https://www.trend.sk/spravy/lider-madarskej-opozicie-celi-podozreniu-pra...

Volebná autokracia, chechty checht. Myslím, že v blázninci s all inclusive by tých vyše 400 euročurákov vyšlo európskych daňových poplatníkov lacnejšie. Naďalej by tam mohli tvrdiť, že sú poslancami EP, reprezentujúcimi kontinent s veľkolepou históriou a výnimočným intelektuálnym potenciálom.