Druhá kuciakiáda na obzore

Koalícia neschopná presadiť rozpočet, predčasné voľby na spadnutie, ale americké panstvo na Slovensku treba udržať. Samozrejme, bežné lokálne figúrky a metódy už na to nestačia.

Nie všetko je plánované, ale aj to, čo sa udeje samo, je zneužité. Zrazu je na Slovensku mladý radikál, ktorý nielenže zabije dvoch v Teplárni, ale aj napíše akýsi Manifest. Bravo, Lipšic na mieste krvipreliatia, cirkus môže začať. Portál Pravda zatvára diskusie.

Zrovna teraz sa vyskytne taký prvoplánový magor, ako z učenbice pre slniečkárov. Agent špecialitsta antifašista Bránik má už večer po vražde, azda v dobe, keď páchatel ešte nebol známy, vypracovaný plný profil tohto sopliaka "radikála". Slovenský Breivik. Po internete začínajú hádzať platení ľudia mená, ktoré s vecou nič nemajú, ale treba ich vrhnúť do kotla - lebo JE 3. svetová vojna: Blaha, Fico, Kaliňák. Samozrejme, aj Uhrík, Mazurek, Kotleba.

Ak by voľby niečo mohli zmeniť, tak by ich zakázali. Americké tajné služby vytiahli na Slovensku do boja, nechcú ani za boha dovoliť predčasné voľby, v ktorých by vyhral Smer, dobre sa umiestnila Republika, po ktorých by sa vytvorila nejaká koalícia so Sme-rodina a Hlasom. To všetko musí byť tabu - lebo jeden vyjebaný zmanipulovaný slniečkar zadrbal dvoch buzerantov.

Tomu sa povie medzinárodná politika.

 

 
Ema

Už dobehla na miesto činu smokliť samotná pezinská ochechula. Na Zochovu sa neunúvala uroniť slzu po spúšti napáchanej akýmsi funkcionárom.

A pozrimeže, zakrákorila aj samotná von Leyenová.

Nezodpovedané sú otázky, kde sa ten kus rozmaznanej pubertálnej slaniny dostal k zbrani, kde sa ju naučil obsluhovať a prečo sa vlastne zabil.

Roland Edvardsen

Korpo-splašky už otvorene píšu o druhej kuciakáde. Nuž, ak Fico mal podľa nich ruky od krvi novinára a vytvoril "atmosféru nenávisti" (ako len milujú toto slovné spojenie, že?), potom "homofób" Matelko môže za 2 zastrelených teplých - a jeho vláda musí padnúť, no nie? :-)

Inak nevie sa niekto dostať k tomu 65-stranovému "breivikovskému" manifestu? Samozrejme musí to byť aj o vyvolenom národe: https://www.postoj.sk/116324/esencia-cireho-antisemitizmu
Bránik a spol. musia teraz zažívať iné organizmy. Toto je presne ono, toto chceli, strieľačkový americký príbeh, kde bude spomenuté slovo Žid.

Inak to, že si špecificky vybral práve gej bar, a nie niečo iné, dosť indikuje, že to sám bol nejaký nevyrovnaný homosexuál (vrahovia homosexuálov zvyknú byť skoro vždy homosexuáli - štatistika).

Norman

Breivik bol produkt počítačových strielačiek, chcel zabíjať a dôvod si našiel ako druhotný. Ale toto slovenské fufňavé nič bolo od začiatku manipulované ktoviekým a ktovie načo.
Dokonca či strieľal on osobne by som si tiež nebol dvakrát istý (aj keď to nepopieram, ja informácie nemám)
Komu toto celé zas poslúži, tak ako to predošlé fuňavé Kuciakovské nič, je jasné.

http://www.nadhlad.com/content/americka-koalicia-rozpadnuta-hrozia-nove-...

Ináč, ten manifest nemám ani ho nebudem hľadať po webe. Ale zaujímalo by ma, čo tam súdruhovia "antifašisti" typu podrazácko-provokatérska sviňa Bránik všetko napísali.

(čo sa týka "organizmov" - nejako nie je vidno Benčíka , viem si predstaviť, že leží v polokóme doma a ešte sa stále trasie od radosti, no smile)