Debil Taraba to predsa len pohnojil

Taraba už dlhšie koketuje s možnosťou podpory Hegerovej vlády a napriek tomu, že bol varovaný, a zdalo sa, že už pochopil, dnes sa znova prejavil ako totálny politický idiot.

Dnes sa malo hlasovať o nedôvere vlády a podľa všetkých, by nedôvera bola vyslovená a tá zápcha by sa pohla. Ale nie, Taraba a zrejme jeho pobočníci blbý a blbší Kufovci dali vláde priestor odloženia na dva dni - aby sa mohli predať.

Netreba ani opakovať, že Taraba nemôže dostať žiadnu skutočnú záruku, že urobia predčasné voľby. To sa proste zaručiť nedá a chlapské slovo u týchto prozápadných "liberálov" bez pevnej etiky proste neplatí. Tak čo chce a čo môže Taraba dosiahnuť?

Už tým, že hlasoval za odročenie hlasovania o dva dni, už tým sa postavil na stranu Matovič a spol. Je naozaj taký blbý? U kuffovcov to neprekvapuje, tí sú vraj Matovičovi kamaráti - ale Taraba je skôr biznisman. Alebo možno práve preto? Naozaj lietajú luftom milióny? To nik nedokáže dokázať, a v takom prípade plati prezumpcia VINY - Taraba, už teraz si mizerný kúpiteľný podrazák. Aj keby si vo štvrtok hlasoval za pád vlády - aj tak ti to nik už neodpára, že si chcel byť podplatený ako posledný pes.

K tomu by človek dodal ešte upozornenie na to, že takto vyzerá kresťanská politika. Toto sa u slovenských kresťanov v politike opakuje donekonečna - navonok veľké žvásty o živote a cnosti, v realite primitívne kupovanie a utiahnutá slabosť až podlosť.

Roland Edvardsen

Tarabove chovanie ťažko interpretovať inak než korupciou. Teraz ho i na jeho FB stránke idú diskutéri roztrhnúť. Prečo by sa inak takto potopil? Ešte pri kuffovcoch (bitkárska pozemková mafia - tu na Slovensku naozaj možno len žasnúť kto sa vydáva za kresťanov a oficiálnych bojovníkov za kresťanskú politiku) sa to dalo očakávať, vzhľadom na ich spojenie s Matovičom, a aj legálne problémy s políciou, u Tarabu to môže byť len korupcia, alebo teda naozaj totálne osprostenie. Ale žeby sa mu takto náhle a prudko znížilo IQ, tomu neverím.

buko

Taraba mi leze na nervy uz dlhodobo, takze tieto jeho "politicke sachy" su len ceresnicka na torte.
Takito potkani ako on absolutne bez svedomia, bez cti, otravia demokraciu, pravdu, slobodu, vsetko...
tu je k tomu nieco: https://youtu.be/7tIQ-la9QbI
je to taky bulvar ale nic lepsie som nenasiel...

Roland Edvardsen

Tarabova miera špekulanstva a manipulovania naozaj presahuje hranicu únosnosti + do toho celková pochybná minulosť - len idiot by mu mohol dôverovať a som zvedavý ku komu sa zase hodí na kandidátku, kto bude teraz až tak blbý, že si takéhoto hada pustí k hrudi. Zarazilo ma, že otvorene tvrdí, že sa dohodne na predčasných v septembri (a potom Matovičovi za to schváli rozpočet a iné). To je naozaj nehoráznosť. Treba tlačiť teraz na to, aby predčasné boli najnejskôr v júni.

buko

Matovic a jeho banda nema absolutne ziadne paky na vyjednavanie, oproti zaciatku tyzdna este viac oslabili a este viac poslancov bude hlasovat ZA ako sa povodne predpokladalo.
Takze bud podaju demisiu ako sa spekulovalo alebo sa ide podla povodneho planu - hlasovanie o nedovere vlady prejde.
Vsetko ostatne by bola blbost SaS o ostatnych hracov nechat sa vmanipulovat do nevyhodnej dohody. Staci ak vidime kto tu ponuku propaguje: Nad, Matovic, Seliga.. a podobne, opatovne nevolitelne figurky.

Ten paradox ze Taraba inak neviem co ma s predcasnymi volbami, kedze jeho strana sa samozrejme nema sancu v tych volbach do NRSR dostat, takze jedina jeho sanca je zobchodovat zvolitelne miesto niekde na kandidatke, pravdepodobne o Kollara, tam sa tento had upichne.

sandro

Pacient siel dnes akoze podat demisiu, pritom neustale mal na uchu niekoho, kto mu daval online spravy z parlamentu - ci uz hlasovanie prebehlo. Akonahle by dostal spravu, ze ano, tak by demisiu nepodal:))
Prosim, opravte ma ak sa mylim. Ale toto je podla mna nieco co este ani mainstream nevstrebal a preto sa o tom pise ako o nejakom psychotickom emocnom stave a nie o premyslenom oyebe.

buko

toto je tak absurde a matovicovske - az je to mozno aj celkom realne.
Sulik zas raz ukazal ze je politicky idiot a jednoducho tieto situacie kde by sa aj dalo dohodnut ale on autisticky nieco presadzuje proste pritahuje. Dakujme mu za to inak by vcera vlada nepadla :)

"Richard Sulík v relácii Na hrane televízie JOJ hovorí, že pred hlasovaním bol dohodnutý so šéfom klubu OĽaNO Michalom Šipošom, že hlasovanie posunú o ďalšie dve hodiny. Čakalo sa na to, kým Igor Matovič definitívne podá svoju demisiu. Ak by tak skutočne spravil, SaS by vládu podržala. „Boli sme pripravení ten návrh buď stiahnuť alebo zaň nehlasovať, skrátka, aby vláda nepadla. Za toto si Igor Matovič môže sám,“ povedal líder SaS."

Norman

Poslanecké grémium, ktoré zvolal, určite nie je určené na takéto zneužívanie, aby naťahoval a spúšťal hlasovanie, kedy sa mu zachce. Na toto by si tiež mali posvietiť a dobre ho za to politicky dodžubať. A hlavne ho čo najviac vyhodiť spolu s Matovičom, ako jeho najbližšieho človeka.

nové