Ta3 – horšia ako severokórejská televízia

Karol Farkašovský:
 
Na absurditu, že si moderátori spravodajskej televízie Ta3 vo vysielaní šíria vlastné bludy, sme si už pomaly zvykli.Hoci, len tak mimochodom sa pýtam – čo na to Rada pre mediálne služby. ?
V nedeľnej politickej diskusii sa však stalo čosi absolútne neprípustné. Moderátor R. Iljev si hneď v úvode zobral – doslova na odstrel predsedu Slovenskej národnej strany Andreja Danka.
Nachystal naňho úvodnú palebnú kanonádu, ktorej by ťažko odolal aj americký Patriot. Bez akejkoľvek úcty mu neustále skákal do reči. Nenechal ho odpovedať, účelovo parafrázoval jeho vyjadrenia a svojsky interpretované ich opätovne vkladal do úst hosťovi. Že by náhoda...?
Aj na to si už pomaly zvykáme. Ale že moderátor Iljev bude hosťa urážať – tak na to si zvykať ako diváci a verejnosť určite nebudeme. Na také správanie žiadny moderátor nemá právo.
Ani moderátor v severokórejskej televízii by si nedovolil hosťovi – ktorý už má niečo v živote i politike odžité a je minimálne o jednu generáciu starší - povedať, že citujem – „hovorí nezmysly“.
Ako môže moderátor namiesto solídneho a profesionálneho vedenia debaty vyjadrovať osobné antipatie voči hosťovi. To mu vedenie televízie toleruje? Takto sa má viesť objektívna, vyvážená a slušná diskusia ?
Ak niekto chýbal v škole pri preberaní spoločenskej etikety či základov elementárnej ľudskej slušnosti a dostal sa k televíznemu moderovaniu, tak sa to má doučiť. Alebo si hľadať iné povolanie.
Nedeľná diskusia „V politike“ v Ta3 nebola diskusia, ale presilovka traja na jedného – mimo akéhokoľvek fair play.
Takže divákom pre záchranu ich psychickej pohody pri nedeľnom obede ostáva iba jediná možnosť. Televíziu Ta3 pri nedeľnej politickej diskusii preventívne vypínať. V nádeji, že pri padajúcej sledovanosti sa vedenie i moderátori spamätajú.
 
Norman

Videl som to a bolo to za všetky hranice, je to na žalobu aspoň pred tými ich mediálnymi komisiami.
Danko sa relatívne držal, i keď sa stále príliš rozčuloval - stále sa nenaučili, za tie roky, ako sa k prestitútom správať.
Dal som sem text Farkašovského: ale jeho doporúčanie, poterstať Ilieva či TA3 tým, že budeme vypínať televíziuu, - to je naozaj aj ako slabý vtip primálo.

slaven1

Degeneráti idú pochodovať Bratislavou. Držíme zdravej zložke obyvateľstva hlavného mesta palce a prajeme silné nervy. Je vás väčšina.

https://t.me/s/mimisramova/7971
https://t.me/s/mimisramova/7977

Ema

...takmer celý "kolektívny západ". Dosiahli sme skutočné intelektuálne výšiny :)

Platí to, čo zadefinovalo Maďarsko v zákone na ochranu detí pred buzikvír agendou (to je ten zákon, pre ktorý posadol bruselských buzerantov číry bes a vyštartovali po Maďarsku ako po údenom): Sexualita dospelých ľudí je čisto ich súkromná vec. Ochrana detí je vec verejná.

Jozef Novak

Ide nepochybne o sociálne inžinirrstvo.

nové