Hnedé drevo v Bratislave

Tak som mal včera príležitosť prejsť sa od Hlavnej stanice do stredu mesta. Robím to rád, je dokonalé počasie, pripomína mi to študentské časy, načo ísť nejakou električkou alebo autom.

A aj to bola niečo ako Xenofonova anabáza. Presnejšie Katabáza - pretože cesta išla dole kopčekom, ale podobne ako Xenofon som stretol množstvo examplárov rôznych kmeňov z Blízkeho či Stredného východu. Vojakov. Vybraní jedinci, chlapi tak do 25 rokov, s jasnou kriminálnou energiou, takmer všetci v tmavom až čiernom podobnom odeve. Ku každej tisícke prihodená jedna rodina so zopár deckami - viete, to stačí, musí to byť, aby boli stále civili, "rodiny s deťmi".
Toto hnedé drevo sa povalo celým parčíkom od stanice, plynulo prechádzajúc do parčíku priamo pri úrade vlády, a odtiaľ hneď cez cestu v areáli Fontány Družby, kde sa to hnedé drevo váľalo a obdivovalo pri vode sa vyskytujúce mamičky s deťmi. Zatiaľ len opatrne, z diaľky.
Čo jedia, kde sa umývajú a kde serú? Neviem si predstaviť.
Tam mi napadlo, že neďaleko, hneď z druhej strany úradu vlády, je uzavretá Čaputina záhrada. Plocha veľká ako futbalové ihrisko, ohradená, krytá - prázdna. S fontánou uprostred, tam by sa mohli aj kúpať. Tam ich treba umiestniť, nech si ich pi. prezidentka užije, mala by na nich neustály pohľad priamo z okien.
Výborný nápad, že.
Lebo naozaj ja k tomu pristupujem konštruktívne, ja si nesťažujem - naopak, úprimne, zas pociťujem zadostučinenie a škodoradosť. Keď vidím, ako taká tá typická "stredná trieda" začína pociťovať "rozpaky", či skôr paniku, mám proste radosť. Lebo si to zaslúžia.
Mali niečo robiť už pred ôsmimi rokmi, mali sa tu stanoviť zákony, hodnoty, obrana. Nestalo sa, teraz je na pokojné a čisté riešenie neskoro - teraz budú títo naivní hlupáci skučať. A kedže sa nevyznajú, ich akcie budú kontraproduktívne, neefektívne a stále príliš alibistické - vôbec sa neoplatí im pomáhať či im radiť. Nech skučiace malomesto ukáže, ako (ne)dokáže reagovať na hnedé votrelecké drevo. Chcem počuť to ich skučanie.
Pretože len tak sa poučia a niekam dospejú.

buko

Malomesto nevie zvladnut ani potemkinov (Vallov) cyklopruh na Vajanskeho, nieto este najazd tisicok hnedoidov.
Ale nech len zaplavia parciky, fontany, nech zavadzaju na lavickach, nech obcumuju mamicky na ihriskach, nech seru v krikoch na travnikoch a pieskoviskach, nech obtazuju teenagerky na autobusovych zastavkach.
Som zly? Ano, ale mozno to pomoze malomestanom prebudit sa z letargie, konecne pochopit co sa to tu deje.
Lebo ak sa neprebudia, nebude uz nic z toho ich ospaleho malomesta a Bratislava ako mnohe ine europske mesta a metropoly sa zleje do multikulti rieky, spinavej a hnedej ako Dunaj v case dazdov, kde uz sa neda plavat proti prudu..

slaven1

https://www.youtube.com/watch?v=6PaFLAp2YPc
[ Hamran opäť povedal, že chce úmyselne a bez akejkoľvek kontroly púšťať na SR nelegálnych migrantov ]

Na včerajšej tlačovke Kaliňák položil otázku, aký význam má rozmiestňovať krimigrantov (10% USA/UK proxy bojovníci "Daeš") do každého malého mesta, keďže je to dosť od ruky na ceste do Nemecka.

Taktiež je evidentné, že je to priamo projekt policajného vedenia (kks, polícia rozbíja republiku, sme až sem došli s týmito komradormi), pretože Kaliňák dal niekoľko argumentov, že chrániť hranice ide (existuje metodický postup na uzatvorenie hraníc za jeho ministrovania).

Táto operácia s bojovníkmi Daeš je nadnárodná. Nie je to akcia Maďarska, Srbska, je to nad schopnosti nejakého sk. klanu (niečo vrámci predvolebného boja).

Počas týchto volieb je jasné, že dôjde k zmene zahranično-politickej orientácie krajiny a tak je cieľ využiť teroristov na zavedenie "vojenského režimu" resp. na zastavenie/oddialenie tejto zmeny.

Osoby, ktoré organizujú zabíjanie na Ukrajine nemajú niečo také ako morálne zábrany zapáliť ďalšiu krajinu. Z našimi rozmermi a zradcami vo vedení to ide hladko.

Koľko ich je už 5000? Z toho 10% - 500 - sú priamo vycvičený bojovníci a 10% je priama podpora. Nepriama podpora sú americké jednotky na našom území (Lešt, Sliač)

Prakticky sem (za asistencie vedenia polície a štátu) navážajú kárateľno-teroristické jednotky. Kks, ako za Tretej ríše.

Treba aby mestá a obce vytvorili oddieli domobrany (forma označenia) a kontrolné posty (vrecká piesku atď). Uvidíme, ktoré mesto na Slovensku sa "zmôže".

S "priateľmi" ako USA, nepriateľov už nepotrebujeme.

Ema

...tým podivným kreatúram. Konkrétne takto: "Policajný zbor si v Gajaroch vyhliadol možnú záložnú budovu, kde by načas zriadili oddelenie cudzineckej polície, ktoré by pomohlo s registráciou nelegálnych migrantov. Zvažovalo sa, že polícia migrantov bude voziť do obce už tento týždeň v mikrobusoch po 17 ľuďoch. Len čo by ich polícia preverila a vydala potvrdenie o zotrvaní na území Slovenska, migranti by mohli odísť."

Tento týždeň? Dnes je štvrtok. A kam to akože majú odísť? 

Ináčky, včera v nemeckom Bilde písali, že prevádzačské mafie ovládli Ukrajinci.

 

Medzitým do Lampedusy dorazili zásielky afrických populačných prebytkov (aj) pre Slovensko:

Migranti, altri sbarchi nella notte a Lampedusa: la situazione - La Stampa

Komu sa nechce čítať, stačí si pozrieť fotečky.

 

 

slaven1

Prvky pod hlavičkou NAKA najskôr 23. august 2023, takto pred voľbami, vymenili vedenie SIS, bol Michal Aláč, stal sa Tomáš Rulíšek, teraz zaútočili na ďalší mocenský bod nášho štátu, na Vojenské spravodajstvo.

Postupne odstraňujú všetkých hráčov, ktorý by mohli aktívne konať proti: teroristickej provokácii / núdzovému stavu / zrušeniu volieb / sfalšovaniu výsledkov / výnimočnému stavu / aktívnej účasti Slovenska vo vojne na Ukrajine (nehodiace sa prečiarknite).

https://www.google.com/search?q=akcia+virus

slaven1

Alebo dopíšte svoje. Máme tu dosť ostrú situáciu a do toho ešte "prvky" prilievajú do ohňa.

Vo Vojenskom spravodajstve majú na každého toľko kompromatu, že sú prakticky nestíhateľní, viď kariéra Mikulca. Takže o "kradnutí" a "korupcii" aktivita prvkov nie je.

Jozef Novak

Ak budeme počuť nejaké skučanie tak to bude podla predpísaného: "LeboFico", LeboPutin"!

nové