Vlna ilegálnych migrantov - zlomí to väzy Čaputovej a jej stranám?

Migranti na Slovensku sú zadržiavaní v "koncentračných utečeneckých táboroch" (to zaznelo z úst moderátora na TA3). V poslednom čase sa nazhromaždili na Slovensku, sú uložení v akejsi hale bez postelí, bez jedla, bez dostatočných toaliet. Je to nielen zločin proti Slovensku, ale aj proti dôstojnosti a zdraviu tých ľudí.

Na TA3 bola dlhá tlačovka Smeru, ktorého predstavitelia sa práve z postihnutých obcí vrátili. Je to naozaj dôležitá téma, a je naozaj funkčná aj v predvolebnom boji. Tomuto sa treba venovať, gratulujem Smeru.

Ale navyše je tu jedna vec - silný a skutočný pocit satisfakcie. Keď tam vidím Kaliňáka, ako celému svetu zhrozene vysvetľuje, že prišelci sa tu hromadia, tu dostanú od Čaputovej papier, a nech sa stane čokoľvek v budúcnosti, týchto ľudí budú môcť európske krajiny vrátiť na Slovensko, cítim silný nefalšovaný pocit satisfakcie. V roku 2015 bol ešte on, Kaliňák, na strane režimu a nás demonštrantov prehlušoval policajnou helikoptérou. A je to 14 rokov, čo Kaliňákova polícia zmlátila a takmer zabila demonštrantov v Šarišských Michaľanoch. Je to teda už dosť rokov, ale Kaliňálk a spol. boli nakoniec nútení uznať a pochopiť, že boli vtedy na zlej strane. Ak aj to nepovedia explicitne, z celej tej situácie je to jasné - stoja tam, kde sme my stáli a hovoria to, čo sme aj my vtedy hovorili.

Dúfajme, že pochopiť to, čo hovoríme teraz, im už bude trvať kratšie.

http://www.nadhlad.com/content/pochod-stop-islamizacii

Ema

To kde žijeme, že si POLÍCIA vôbec dovolí "vyzývať POLITICKÉ STRANY" a že si POLÍCIA dovolí otvárať si držku o nejakých dezinformáciách - rozhodovať, čo sú dezinformácie. Teoretizovať o tom, čo sú dezinformácie, môže nejaký kabinetný akademik, a nie silová zložka štátu. Najskôr dovolili akejsi buzne, aby s pojmom dezinformácia operovala na pejzbúku Polície - a už je z toho verbálna výbava celého Policajného zboru. Tá zdebilnená kreatúra na čele Polície sa môže maximálne tak vyjadriť k faktom, ktoré na tlačovke na TA3 zazneli, a nie nám tu predvádzať rétoriku ako od šéfa mimovládky platenej z USAID.

Polícia vyzvala politikov, aby prestali šíriť dezinformácie o migrantoch. Situácia je vraj pod kontrolou

Zdroj: https://tvnoviny.sk/domace/clanok/855753-policia-vyzvala-politikov-aby-p...

 

Norman

Nová doba, polícia šikanuje politikov. Dnes ich vyzýva, zajtra im vynadá, pozajtra im rozkope ksicht. A popozajtra bude polícia nevhodných politikov rovno strielať - ako za Pinocheta, ktorý tiež zatváral ľudí na futbalové štadiony.

Jozef Novak

Skorumpovaní policajti, ak mám použiť slová Jána Kuciaka a prívržencov jeho ezotérického klubu vyvolávania jeho ducha, sa rozhodli rozhodovať o tom, čo si smieme a nesmieme myslieť.

sandro

Teraz je presne ten mesiac, kedy ich tu potrebujeme a cim viac tym lepsie...

Jozef Novak

Skutočne. To ma ani nenapadlo.

Norman

nemecká satira na neriešiteľnú situáciu v Nemecku
https://t.me/happinessismyway/2545

nové