Vplyvný žid sa sa v návale zlosti prejavil a vyhráža sa Rusku zničením

Popredný predstaviteľ izraelskej vládnej strany Likud Amir Weitmann vyhlásil, že Rusko „zaplatí” za podporu hnutia Hamas.

„Rusko podporuje nepriateľov Izraela. Rusko podporuje nacistov, ktorí na nás chcú spáchať genocídu a Rusko za to zaplatí,“ povedal Weitmann vo vysielaní ruskej štátnej televízie RT, informuje portál Newsweek.

Izrael podľa neho vojnu proti Hamasu vyhrá, pretože je silnejší. „Potom nezabudneme na to, čo robíte, nezabudneme, prídeme a postaráme sa, aby Ukrajina vyhrala. Postaráme sa, aby ste zaplatili cenu, vy ako Rusko,“ vyhlásil Weitmann.

 

https://standard.sk/473449/izraelsky-politik-rusko-zaplati-za-podporu-na...

Najhoršie "konšpiračné teórie"  sa potvrdzujú - vplyvní židia, oligarchovia a politici  tvrdia, že môžu zničiť Rusko.

A explicitný žid Zelenský na tom aj roky pracuje.

Takisto sa ukazuje ako pravdivý známy aforizmus, že nacista nie je ten, kto nenávidí židov, ale ten, koho nenávidia židia. 

 

Ďalšia vec je, že Kremeľ dnes ostro kritizoval prejav amerického prezidenta Joea Bidena, v ktorom prirovnal Rusko k palestínskemu militantnému hnutiu Hamas a svojho ruského kolegu Vladimira Putina označil za tyrana. Ja by som povedal, že USA už očividne pod vplyvom anglosionistickej infekcie besnie.

 

K Bidenovej demencii sa pridala aj von Leyenová, ktorá vyhlásila, že Rusko a militantná skupina Hamas sú si podobní. "Obaja vraždia bábätká".

Podľa političky vojny na Blízkom východe a Ukrajine vyzývajú Európu a Ameriku, aby sa spojili v spoločnom postoji. „Vladimir Putin chce vymazať Ukrajinu z mapy. Hamas podporovaný Iránom chce vymazať Izrael z mapy. Musíme chrániť demokracie,“ vyzvala Leyenová.

„Irán, patrón Hamasu, chce len rozdúchať oheň chaosu. Rusko, ktoré od Iránu odoberá zbrane, to pozorne sleduje. Rusko a Hamas sú si podobní. Ako povedal prezident Zelenskyj, ich podstata je rovnaká. Obaja úmyselne vyhľadávajú nevinných civilistov vrátane bábätiek a detí, aby ich zabíjali a brali ako rukojemníkov."

https://standard.sk/473531/leyenova-rusko-a-hamas-su-si-podobni-obaja-za...

Je vidno, že zostrenie rétoriky Bidena a Leyenovej je koordinované. V podstate ale ani nechcú poštvať antihamas nálady proti Rusku, ako skôr antiruské nálady použiť v ideologicko-propagačnom konflikte Izrael versus Hamas proti Hamasu. Izrael, už týždeň bezhlavo bombardujúci husto zastavanú Gazu, vrátane nemocníc, s tisíckami obetí, túto vojnu sympatiíí ťažko prehráva. A to naprieč krvavej teroristickej akcii Hamasu na rave festivale, ktorú tiež nik neobdivuje, ale zoči-voči besneniu Izraela je už naozaj vyblednutá.

Na záver pripomenutie, že celý tento kritický stav nastáva preto, že americký svet naozaj stráca svoju mocenskú prevahu, a tak sa nachádza v kritickom stave. Ako prvé z neho opadávajú masky, jeho pokrytectvo. Beštia ukazuje svoju skutočnú odpornú tvár.

 

 

 

 
Jozef Novak

Je velmi dobre poukazovať na tie pokrytectvá. Nech sa snažím akokolvek, stále mnohé prehliadnem, kým nato niekde nepoukážu.

ilusion

Stále vravím, že mnohí už zabudli, čo bol holokaust, aj keď sa neustále pripomína. Konajú stále po starom, ako keby žiadny holokaust nebol. Aj v Michalovciach jeden, čo zabil sestričku zabudol, čo je to holokaust. Súhlasím s Ficom, že by sa mali robiť exkurzie do Osvienčimu. Chlapi musíme pridať v pripomínaní holokaustu.

Inak na túto tému - odhalenia pravej tváre bola natočená zaujímavá, až prorocká slovenská rozprávka Zlodarov les. A nielen na túto tému, ale aj na ďalšie súčasné témy, ako je islamská imigrácia a mrochta v paláci. Čo sa stane v dome, keď sa doň dostane zmija v ľudskej podobe? Ktosi tu písal, že jeho brat volil Čapútovú, lebo je taká pekná. Hlavná záporačka sa volá Zamija. Znie to akosi arabsky.

https://www.csfd.sk/film/163422-zlodarov-les/prehlad/

Jozef Novak

Bude zrejme natočený zo staršieho obdobia. Niečo mi to pripomína z rozprávok z detstva. Teraz už nesledujem ani tie rozprávky pre dospelých. Priam až násilnícky sa v tých správach vnucujú do ludského povedomia. Hnus.

ilusion

Je to z roku 1989. Ale neviem, či pred alebo až po revolúcii.

Norman

žirinovský mal pred 3é rokmi pravdu - i keď teda určite nebol jediný, čo to vedel.
Ukrajina bude zomletá medzi dvoma mlynskými kameňmi. Teraz na jeho slová dochádza.
https://t.me/spacek_republika/2357

Jozef Novak

Žirinovský bol skvelý chlap. Možno že mu trochu "uleteli včely", aspoň tak sa ho snažili presstitúti vykresliť pred verejnosťou. Nikdy nezabudnem ako moji kollégovia s chuťou opisovali jeho bitku v Ruskej Dume: "...ty balšoj durak...!". Bolo to drsnejšie než facka pani Belousovej Matovičovi. Zpätne ale keď to tak preberám, dôvod mohol byť kludne podobný. Ale zabodoval u mňa v niečom omnoho dôležitejšom. V časoch Jelcinizmu, keď sa Rusom ich ožralý prezident sotva vedel vypotácať von z dverí, Žirinovskij pripravoval a organizoval domobranu republiky Srbskej v bosne&hercegovine.