Srebrenica - mesto obetované zničeniu Srbov

Bosniansky novinár Mirsad Fazlic nahliadol do zákulisia udalostí v Srebrenici, ktorú západná vojnová propaganda použila na zničenie Srbska a materiál poskytol nórskym filmárom na spracovanie. Z toho, čo Fazlic zistil, mnohým padnú sánky. Napríklad o osude humanitárnych konvojov, ktoré Srbi vyslali do oblasti a ktoré bosniansky hrdina Naser Oric ukradol a rozpredal na čiernom trhu. Pri príprave srebrenickej "genocídy" hral významnú rolu istý Bill Clinton.


Advokát bosnianskosrbského generála Ratka Mladića Branko Lukić od prokuratúry Medzinárodného trestného tribunálu pre bývalú Juhosláviu (ICTY) žiadal, aby Mladićovej obhajobe predložila do 1. novembra 2011  všetky údaje o obetiach srebrenickej masakry, zo zabitia ktorých viní Mladića. Prokuratúra zoznam nepredložila.


Do toho prišiel pre propagandu veľmi nepríjemný nórsky dokumentárny film o tom, čo sa v Srebrenici skutočne stalo. Dvojica nórskych filnárov už bola nazvaná popieračmi genocídy a prosrbskými rasistami. Investigatívny novinár Fazlic sa bojí o život a od dokumentu sa dištancuje. My si ho môžeme pozrieť.


http://www.youtube.com/watch?v=RUuhSGnLvv8

Norman

Vo filme je ukázané a potvrdené aj zo strany juhoslovanských moslimov, že Amerika od začiatku a principiálne stála na neeurópskej či neslovanskej strane. Prečo vlastne - by znela naivná otázka? A určite nemožno povedať, že Miloševič bol azda väčší despota, ako vodcovia zvyšných národov Juhoslávie.

To, že celý konflikt v okolí Srebrenice bol vyprovokovaný americkými spojencami-moslimami, ktorí terorizovali srbské obyvatelstvo, ako aj to, že masaker v Srebrenici bol  cielene pripravený a schválený  na najvyššej úrovni Izetbegovič - Clinton, to ukazuje daný film jasne, ukajuze ucelene mechaniku, ktorá Izetbegoviča viedla k typicky levantskému vyplakávaciemu podvodu. Bol to podvodu typu: predám krv mojich vlastných ľudí za politický zisk, za možnosť neustále skučať.

Srbi boli vtedy určite tvrdí, krutí a pomstychtiví, ale želal by som si,  aby sa Slováci alebo ktorýkoľvek iný ľud nikdy neocitol v rukách podobných zmrdov, ako bol Izetbegovič.

nové