Nabucco

1503478 1391605767765567 816970195 n

 
Po rusko-ukrajinských válkách o plyn se však obě strany shodují na tom, že zásobování celé západní Evropy prostřednictvím jediného potrubí není šťastné řešení. A to jsme se dosud nezmínili o tom, že Amerika, jež si touží zachovat své vlivné postavení v Evropě, nemá zájem na vybudování ani Nord Streamu, ani South Streamu. Proto dělá pochopitelně vše proto, aby sbližování obou pólů euroasijské geopolitické oblasti zabránila.
afík
U nás nie je ani jeden oligarcha Ukrajinec. Všetci miliardári v našej okupovanej vlasti sú buď Židia, alebo Tatári, občas sa na scéne objaví svoloč typu Janukoviča či Kučmu, ktorí sa zrazu stávajú miliardármi, no svoj kapitál rýchlo prevádzajú do daňových rajov, a tak ľudí nechávajú s holými zadkami. http://beo.sk/udalosti-zo-sveta/1784-ukrajinci-bojuju-za-samostatnu-ukra... http://www.protiprudu.org/slova-priameho-svedka-o-revolucii-na-ukrajine/
Norman
keď sa rebeli celkom sprofanovali, spraviť z nich antisemitov, rebelov proti sionistom v Ukrajine. Nezabúdajte, že demonstrácie začali za vstup Ukrajiny do európskych inštitúcii, že nepokoje podporovali európski agenti a priamo EU politici. Tento bordel nemal a nemá nič spoločné s tým, ako je Ukrajina v područí židov. To sionista Kličko bojuje proti moci židov? Ako skutočne - nakoľko musí byť človek blbý, aby na túto novú manipuláciu naletel?  
fuxo
Myslim, ze ludia maju hlavne dost biedy a nenazranosti najbohatsich, to v prvom rade. Vidina EU niektorym z nich (mozno vacsine) dava nadej na lepsie zajtrajsky, niektorym zase naopak. Dalsim zase chaos v krajine otvara uplne ine moznosti. Semitom, antisemitom, nacionalistom, humanitarnym bombardovacom... Otazka je, kam zaradit taku silnu tuzbu EU roztiahnut sa po hranice Ruska.
Náhodný okoloidúci
Európska múmia je veľmi falošná nádej. Falošnejšia už hádam ani nemôže byť.
nonula
pre casovo vytazenych- ci MTV-generaciu, staci pocuvnut aj cast od ca. 30. minuty- oplati sa

nové