komentáre

mirage

nejde o technicku stranku..
umelecky dojem 10,
elegantne klesanie
aj za sonic boom, este keby ten ch*maj ostal ticho

pri videu som mal pocit deja-lu

martan pan k, farmar, na konci 1 kapitoly vzal hrozivu hmyzopusku a astronautov pravdepodobne picol

Ľubov

Našla som určité časti z dokumentu,ktorý som videla 12 rokov späť na ruskej tv Planeta a dosť ma vtedy rozrušili.
https://www.youtube.com/watch?v=eTCnE8OvF88

V podstate sa týmto rušia špekulácie,či Američania boli na Mesiaci . Boli. Ale prišlo k obrovskej miere cenzury pôvodných záberov a z tohto dôvodu sa museli niektoré robiť na novo,v štúdiu.
V úvode sa hovorí,že všetko,úplne všetko bolo pripravené na štarty Apolla 18, 19.,20. A zrazu stop. Museli byť vymazané autentické slová N.Amstronga (podozrivo rýchlo umrel) "Vidím tu kozmické lode,je ich najmenej 20."
Rovnako boli zničené aj záznamy rádioamatérov z toho dňa. Vo videu sú údajne unikátne zábery z odvrátenej strany. Jednoznačný názor nemám,nie je vymalované. Dávam to sem iba ako jednu z možností.Iba ďalší otáznik.

Norman

Včera, v sobotu, sa im podarilo vyštartovať a dosiahli to, čo dosiahol Gagarin už v roku 1961.
To, čo vtedy dokázal neefektívny režim v biednom štáte len 16 rokov po naozaj zničujúcej totálnej vojne.

Cena letu je pre pasažiera okolo 80 milionov dolárov. Urááá. Vlastne Yupieeéé!

Zatiaľ dole v Amerike nastáva rasová vojna a pandémia takmer neklesá.

Norman

ako pri horení kotla parného stroja.

Kedykoľvek vidíš plameň, vedz, že máš do činenia s primitívnou civilizáciou idiotov, ktorí nevedia využiť vyššiu formu energie, a tak používajú horenie.

mirage

vyjav ako na zaciatku martanskej kroniky -

pan K tise hledi na oblohu

https://youtu.be/VBlIvghQTlI?t=15

Dobrý deň

Na infovojne už nie ako Grigoriy Ilmoran...po novom ako Emil Janota..pokračuje v nasadenom trende.

iris

Co tak vyslapat si to do Neba pešo po schodoch?
S Led Zep?
Pozrite si to a uvarí sa Vám krv žilách.
14:00 a slapeme:)
17:08 neskutocne krasny usmev Roberta Planta, slapeme dalej
17:40 to chce gule z ocele hrat gitarove solo pred Jimmym Pageom,
18:24 stairway choir, uz sme blizko, uz to do neba nie je ďaleko :)
18:50 vidieť šťastných Led Zep, po 27 rokoch??? RPsi utiera slzicku:), starý chlap :)
Amerika miluje Led Zeppelin, Amerika to vie, že do neba sa ide po schodoch a pešo.

A kdejaki muskovia nech sa strcia so svojimi miliardami....fujtabla.....

https://m.youtube.com/watch?v=ra-itTKnFaw

Venujem normanovi. Sedím s ním v hľadisku. Kúpila som mu lístok :)

Ľubov

tých multimilionárov,čo si už lístky na Mars predplatili.-),ale nie je. Pretože to vyzerá ako veľká spiatočka pre nás všetkých. Až kam,to sa ešte uvidí. Ja som si múdro svoj ručný mlynček na kávu odložila.

mirage

cas fotiek na videu je 20:35,
neskor si hovorim, ze som mohol urobit par zaberov 10 min. neskor, aby bolo vidiet ako sa obraz rozplyval, ale asi som uz nemal volne miesto v pamati. Neskor som vsak s prekvapenim zistil, ze som urobil jedno foto uz skor, 20:28, kde som si ziadny obraz povodne nevsimol, ale aj tam uz bol

- jedna tvar sa zmenila na druhu

https://ulozto.net/file/Gg6qMR78e1gr/2230-jpg

Tona Nagua

Symboly nás sprevádzajú od počiatku. Sú vryté do starých kresieb v skalách, v piktografoch... Utvárajú srdce kolektívnej múdrosti ľudstva. Skryté "učenie" starobylých múdrostí. Majú silu vyliečiť toto choré ľudstvo, ktoré potom môže nasledovať veľkolepý osud ľudstva. Tak krásnu Zem má toto ľudstvo, ktorú však ničí. Však nepochopilo ľudstvo ako funguje osud. A tak nerozpoznalo to nebezpečie a nevidí príležitosti. Nie je politika je iba život. Keď uvidí život odstráni ten zhnubný osud do ktorého sa rúti. Áno tie staroveké symboly sú aj pre moderného človeka. Politika už neosvetľuje možnosti, nevyzýva k opatrnosti pred skrytým nebezpečenstvom a tak neprivoláva silu. Prepojiť symboly s obyčajnou realitou. Čo hovorí symbol dnes? Každý z nás sa podieľa na spoluutváraní sveta a tak je zodpovedný. Všetko čo každý z nás robí má dopad na sedem generácii. Je načase vyrásť z toho malého sna o úspechu, dosahovania cieľov... Sme pozadu. Stále opakujeme ten ročník a vrážame si sami nôž do srdca a dívame sa ako krvácame. Zhypnotyzovaní vlastnou krvou, akoby pachtiaci sa po ďaľšom utrpení, kričiac áno ja trpím, kto zato môže. To on, oni. Toto však nie je o "našom malom ja". Živíme sa stravou ale aj myšlienkami. Aké sú to myšlienky? Človek ani nevie čo je pre neho dobré. Ale je pripravený dávať iným tie zaručene najlepšie rady. Upratať si na svojom dvore. Čas zrodený z múdrosti to nám ukazuje malé dieťa a nie čas z naivity. Dieťa ukazuje ako uvoľniť ten zvyk a byť tým kým si. Pozrieť sa na život akoby to bolo po prvý raz. Dívať sa sviežimi očami, stať sa sám pre seba mystériom. Oslobodiť sa od tej predstavy, že musí trpieť. Objaviť znovu chuť sa hrať, objavovať, tvoriť. Zmeniť sen za nový. Zmeniť osud. Je najvyšší čas.

Roland Edvardsen

To je trochu smiešna predstava, že opozícia sa oslabí bifurkáciou - veď v parlamente ostanú tí istí ľudia. Naopak, môžu sa naskytnúť nové možnosti - napr. v nových spojenectvách, ktoré predtým neboli možné.

Voliči všeobecne rozpady budú odmietať - ale je to povrchné, obzvlášť takéto v opozícii aké vidíme u Smeru a LSNS.

Aj teraz sa na hlavu Tarabu spustila vlna kritiky, že prečo tú LSNS rozbíja. Áno, rozbíjačov tak nejako automaticky ľudia chcú odmietnúť, vnímať to tak, že za rozpad je vinná len jedna strana. Ale to málokedy tak býva. LSNS rovnako rozvracá aj Mazurek, aj Kotleba.

Ak bude LSNS pokračovať aj naďalej v rovnakom móde, potom ju bude čakať percentuálny úpadok - možno aj mimo parlamentu. Voličom sa musí časom prejesť strana, ktorá funguje stále len takto izolovane v opozícii, ktorá je de facto bezzubá.

A Smer, ten sa rozpadne, teraz všetko tomu nasvedčuje, ak si to Fico nerozmyslí a neodíde (zo svojej pozície). Fico to Pellegrinimu nedá - lebo strach ho nepustí. Dôvody veľmi dobre popísal, tentoraz celkom racionálny, Mečiar: https://cz.sputniknews.com/politika/2020052912005171-novy-politicky-lidr... (Som sa rehotal, keď som sa dočítal, že podľa Mečiara mal Fico odísť z politiky ako sľuboval v r. 2014. Hej, ten Mečiar známy tým, že hentakých "pelegrínov" okamžite zo strany surovo odstránil, len aby bol "LenOn").
A Pellegrini to už dávno vie (lebo vyjednávania medzi nimi už tajne prebehli) a už pripravuje novú stranu (a sponzori, ktorí opustili pre neho Fica tlačia a tlačia).

No, procesy prebiehajú, musíme si počkať. Matoviča a spol. zatiaľ chránil koronavírus, po jeho útlme to môže ísť k lepšiemu rýchlejšie. Uvidíme...

Roland Edvardsen

Tu treba napísať, že konkrétne Ilmoran dostal hneď niekoľko šancí - aj na tomto webe - a vždy zlyhal. Dať mu opäť šancu by už naozaj znamenalo nielen hlúposť, ale spreneverenie sa hodnotám tohto webu.
Napokon tí, ktorí zvyknú navštevovať diskusie na Infovojne si možno mohli všimnúť, že sa nielenže nezmenil, ale skôr zhoršil. A jeho webový úpadok bol zavŕšený otvorenou podporou Matoviča. Tu niet už o čom.

Ľubov

https://www.tarak.cz/posledni-clovek-na-mesici/

Som rada,ze si o tom napisal.Mam niekolko dni problemy s wifi,aj toto pisem bez diakritiky,co ma trochu ponizuje,lebo si na nu potrpim. Ale nedalo mi to. Tema je velka.
Ja som si pozrela dnes vecer tento film, dufam,ze tento isty stv 2 vcera nedavala,to by ma mrzelo,ze duplujem.
Pointa je vsak naozaj o letoch na Mesiac,ale je spojena navyse s osobnym pribehom Eugena Cernana. Ocakavala som,ze v dokumente bude aspon nejaka indicia,preco boli lety na mesiac ukoncene v roku 1972,sucasne s dobre rozbehnutym sovietskym programom Lunochod.
Prisla stopka a my netusime preco. A tiez ma napadlo to,co Teba,ze o 20 rokov budeme zizat na lietadla na oblohe,ako na zazrak. A Eugen Cernan bol naozaj poslednym clovekom na Mesiaci.

slaven1

Presne tak, je to figúra rovnako ako Soroš. Človek, ktorý chodí mudrovať do štúdií ABC, NBC, FOX NEWS, CNN nie je ten to riadi proces. Je to sluha.

1488

cca od novembra 2019 bolo na slovensku veľké množstvo prípadov s vírusovým zápalom pľúc. Niekoľko týždňová doba liečenia s príznakmi ako covid. Lekári mali na túto tému konzílium. Záver - nebol to covid, inak by boli infikovaní aj oni :)
Je potvrdené, že vírus v číne nie je identický s tým v taliansku. A ktovie teda čo bolo u nás..

1488

prečítal som si tú beletriu v exceli, kde je tá údajná komunikácia za sebou. Ak ju nenájdeš na webe, tak tu je onlajn rozkúskovaná po nickoch
https://brucho.blbec.online/all

Norman

figúrka, ktorú každý pozná, ktorá sa všade angažuje a na ktorá sa v prípade núdze vystrčuje do popredia ako "ten" konšpirátor.
Ani Soros ani Gates nie sú sympatické postavy, Soros je zločinec prvého rádu - ale nie sú to tie skryté pravé centrá siete. Iba pre idiotov je prijatelná logika, že sa nejaký Gates bude desaťročia angažovať v zdravotnej a vakcinačnej politike, aby potom "tajne" vrhol na svet vírus, respektíve vírusovú psychózu.
To by bolo moc idiocie aj na 64kBytes Gatesa.

slaven1

Na čo narážaš? Na to, že sme kolónia západu? Na to, že nás zožrali v 90tych (východoeuropske nomenklatury nechali zozrat svoje krajiny "pokrovovemu" Zapadu). A nechavame sa predavat - to uz formulujem takto, lebo je to obdobie kedy konam a rozhodujem aj ja. A porodnost 1.4 - vymieranie {0.9 ak odmyslime osadnikov}. Toto bude nieco s moralkou krajiny. S duchovnom naroda.

slaven1

A čo zamieňa v tvojej odpovedi zámeno "to"? :)

afinabul

EU má upernormy, ale na východe máme dvojité potraviny, dvojitých poľnohospodárov, ešte aj tie včely spotrebujú na východ od Nemecka menej medu a viacej cukru, Včela prišla na svet aby stavala, na múračky.

Stránky