komentáre

Ema

História konca sapienta v 5 minútach, verzia pre deti.
Ale oplatí sa pozrieť.

Norman

to je iba jeho koniec v 5 minútach.
Aj to ešte zobrazený príliš milo.

Ema

Love, Death + Robots. Vol. 3
Night of the Mini Dead

Norman

čím viac sú nostalgici slabí a hlúpo naivní, tým viac sú ovládaní. Hlúposť je spojená s ovládaním a opačne.
Namiesto trendu, že by tieto strany zosilnievali a zmúdrievali, stávajú sa čoraz viac zombie figúrkami v rukách finančnej presily.
A aj keď Republika včera zahlásila, že za Matoviča hlasovať nebude, hrozí jej postupne ten istý proces, tiež nemá fundament, ktorým by odolávala peniazom a malomestu (program prvoplánového populizmu je kurva naozaj máááálo).

Je to celé tým, že "nostalgia" nestačí, nech by bola akákoľvek. Nestačí ani pri komunistoch, smútiacich za ZSSR, nestačí ani pri konzervatívcoch, túžiacich po starých dobrých pomeroch (ktoré v našich končinách ani nikdy neboli, vždy tu bola len kolónia čohosi), a teda nestač ani nejaká radikálne pravicová nostalgia (pretože tie pomery v našich končinách tiež nikdy neboli).

Norman

No, ono bola špeciálna prokuratúra založená práve na defašizáciu Slovenska. Čiže ako správne hovoríš - na stíhanie určitej politickej opozície - len vtedy to boli tzv. fašisti. Vtedy si všetci, aj Smeráci, mastili brucho, že ako dobre, že ničia fašistov. Teraz, keď sa NAKA obrátila aj na stredoľavičiarov, aj na komunistov, ale už aj na rôznych liberálov či malomeštiakov, teraz už všetci pištia.

Tým, že ďalej používate slovko "fašizmus", tým sa len ďalej zaplietate do vlastných rozporov. V skutočnosti NAKU a špec. prokuratúru doniesol NEOMARXIZMUS, a je to klasická boľšvická totalita (len tentoraz dovezená z Bruselu). Čiže toto obdobie skončí NIE defašizáciou, ale ak už sa má použiť nejaký ideologický termín, tak deboľševizáciou Slovenska. Už aj preto, lebo fašistov tu široko ďaleko nie je ani jedného, zato boľševikov celé hordy, vrátane proamerických trockistv typu (antifašista) Osuský.

Netvrdím, že sa tak stane, ale to by sa malo stať. Ináč to tu skončí ako na Ukrajine, kde jedni antifašisti bojú ako za boha proti druhým antifašistom, až to už začína byť nechutné a smradlavé. Ale to je ich vec, ich posratá občianska vojna, ich posraté problémy, ktoré dlhé desaťročia neriešili, respektíve ich riešili zle, cez prizmu svojich mýtických "vojenských víťazstiev za 2. sv. vojne" - len hovorím, že my to tu TAK riešiť nechceme a nebudeme.

Roland Edvardsen

Samozrejme, že je to podozrivé, ale ja sa chcem skôr prikláňať k tomu, že sú asi naozaj až tak hlúpi a neschopní uvažovať - aj hlbšie o nejakej taktike. To ich potom nepriateľ ľahko využije. Vlastne sa divím, že by ich globalisti chceli zakázať, lebo takáto strana sa im v podstate hodí - už len tým, že môžu maľovať strašiakov. A nie sú v tom ani až tak výnimoční, však aj na Ukrajine vidíme zneužívanie nacionalistov globo mafiou. Žiaľ tieto rôzne nostalgické, kvázi-faši, prúdy sú týmto postihnuté viac než by viacerí chceli pripustiť. A to, že sa v nich tak často anagažujú rôzni okato excentrickí debili a provokatéri (v USA často aj židovského pôvodu) tiež nebude asi náhoda.

Norman

No téma je práve to, že to ich večné "nepremýšlanie" sa už dlhodobo ukazuje ako podivne zhodné práve s režimovskými zámermi. Napríklad tá večná nenávisť voči Smeru, ale aj voči SNS, či komukoľvek z národnej scény ... a teraz dokonca PODPORA VLADY (lebo ináč sa to, čo hrozí, nedá nazvať, iba podržanie ťažko proamerickej vlády vtedy, keď už takmer padá. Môže byť toto len "nepremýšľanie"?

slaven1

https://plus7dni.pluska.sk/domov/samovysetrovanie-lipsica-vysetruje-podr...

Zopakujeme: špeciálna prokuratúra je nástroj na stíhanie politickej opozície. Na Slovensku sa túto chápadlo svetového hegemóna vďaka Kováčikovi dlhé roky od svojho vzniku darilo držať pod kontrolou no nič netrvá večne.

Zdá sa, že špeciálne prokuratúra bude rozpustená až po defašizácii Slovenska.

slaven1

Zatiaľ čo sympatizanti fašizmu v Bratislave vešajú po uliciach a kontrolovaných inštitúciách ukrajinské vlajky

https://t.me/casusbellilive/49493
https://t.me/casusbellilive/50141
https://t.me/casusbellilive/50128

tak Svidník, ktorí je bližšie reálnej situácii na Ukrajine než sýta Bratislava, vešia vlajky Slovenské.

https://t.me/magazinslovenskoonline/398

Roland Edvardsen

Matovičove nápady by sa mali a priori odmietať naozaj už len z toho titulu, že s nimi prišiel Matovič. Už to jasne indikuje, že to bude šialenosť, nesplniteľná hovadina s cieľom rozdeliť spoločnosť a upriamiť pozornosť na narcisa. Tu nejde o to, ako je človek pro-sociálny a pro-rodinný - týmto nech sa Olajno fakt neoháňa. Takpovediac všetci sme (aj keď autistický kolagén Sulík a jeho banda sú výnimka, v tomto má Matovič pravdu). Každopádne "génius" Matovič zase prišiel len s nepremysleným paškvilom, ktorý v konečnom dôsledku pomery na Slovensku zhorší (šialenú komunikáciu a obchádzanie pravidiel pri presadzovaní paškvilu škoda spomínať).

Kotlebovci zase nepremýšľajú, nechápu, že hlasovať v prospech Matoviča (t.j. najnenávidenejšieho politika na Slovenku) im uberie sympatie u ľudí. Už len z čisto taktického hľadiska treba byť vždy proti Matovičovi. Ale asi to už je aj tak jedno, v poslednom predvolebnom prieskume od AKO mali cca 1%. Budem sa zase opakovať: Kotleba už skončil a potrebuje odísť, už včera bolo veľmi neskoro.

slaven1

Lámali si hlávu ako rozniesť po svete síce v ukrajinských labákoch vytunenú ale stále ťažko prenosnú chorobu (treba fyzický kontakt a mobilitu).

- Letiská?

- To stačiť nebude! Treba fyzický kontakt.

- Homosexuálni turisti?

- Ideálne!!!

Španielsko:

"Jeden z identifikovaných zdrojov prepuknutia opičích kiahní: Gay sauna v Madride. „Zdravotníckym technikom sa podarilo vystopovať pôvod jedného z dvoch prepuknutí opičích kiahní v Madride: skupina infikovaných ľudí sa nakazila vírusom v saune, ktorú navštevujú homosexuálni muži. Pre OKDIARIO to potvrdzujú zdravotnícke zdroje, ktoré diskrétne pracujú na izolácii akéhokoľvek zdroja nákazy a vystopovaní cesty vírusu, aby zabránili ďalšiemu množeniu epidémie. Madrid doteraz zaznamenal celkovo 45 prípadov (15 z nich podozrivých). Posledné boli do zoznamu pridané po 24 hodinách ako podozrivé prípady, no už tento piatok ich potvrdili laboratóriá, ktoré preverovali biologické vzorky odobraté postihnutým.“

https://okdiario.com/espana/identificado-uno-focos-del-brote-viruela-del...

Belgicko:

"Tri potvrdené prípady opičích kiahní v Belgicku súviseli s rozsiahlym fetišistickým festivalom v prístavnom meste Antverpy, informovali v piatok organizátori. Niekoľko európskych krajín hlásilo prípady v posledných dňoch a Svetová zdravotnícka organizácia vyšetruje, či sa nejaké ohniská šíria v rámci gay komunity...."

https://insiderpaper.com/belgian-monkeypox-outbreak-linked-to-fetish-fes...

V Brusely bude mať opičia pleseň mimoriadne škaredý priebeh :D

Norman

Prípad biela légia je zaujímavý - ukážka, ako je Čaputa naozaj nerozhľadená, ako má bordel v poradcoch a ako sa vôbec v dnešnej schizofrénnej ideológii nedajú používať staré (čiernobiele) koncepty.

Ale musím opraviť aj teba:
tí chlapi neboli vyznamenaní za to, že niekoho zabíjalí, ale za to, že boli sami (českými a slovenskými) komunistami popravení.

Ich spojenie s nejakými akciami proti Rusom je naozaj minimálne, pokiaľ viem.

Ak, tak je tam spojenie s americkými tajnými službami (po vojne) - a za to ich niekto natlačil do vyznamenania. Neviem, čo to bolo za ľudí, a ani ma to moc nezaujíma, proste takí vtedajši kuciaci, pravdepodobne relatívne naivní ale pahltní sluhovia amerických dolárov.

No ale hovorím, o nich už nejde, amerických agentov je ako nasratých a ich osobné osudy bezcenné - ide o dnešnú Marhu, ktorá už nevie, čo od nej Američania chcú. A ten chaos - to je dobre.

Norman

pravdepodobne je to tak, že sa takéto jednanie týka u ľudoopov len klasických šimpanzov učenlivých, ale aj ich príbuzní bonobo toto vraždenie nerobia a takú mentalitu nemajú. Pravdepodobne aj gorily a orangutany nie sú také (pravdepodobne, lebo ani súčasnej empirickej "vede" sa nedá veriť).
Chcem tým vyjadriť optimistický názor, že LEN NIEKTORE opičie rasy sú takto pokazené, teda menovite "šimpanz učenlivý" a "homo sapiens".

Dve skurvené gentické línie.
Ale buďme ešte viac pozitívni: nie je sité, či sa to u homa sapienta týka všetkých rás. Tí, čo tvrdia, že nejestvujú podstatné rasové rozdiely medzi rasami, tým tvrdia, že celé ľudstvo je rovnaký nepodarok. Optimisti ešte slabo veria, že možno niektoré rasy majú nádej a že je možné, pri pozornej snahe, z nich niečo vypestovať.

Optimistov je čoraz menej a oficiálna doktrína je tvrdo pesimistická.

Norman

Tupost (slvenských) prestitútov možno doložiť aj prípadom akejsi Barbory Žiačikovej, ktorá sa dostala k slovu na tlačovke ohľadne prvej asistentky v hokeji v Nemecku
https://hokej.pravda.sk/ms-2022/clanok/627256-hanba-na-sto-rokov-novinar...

Na prípade vidno profesionálnu tuposť telaťa, ktoré nechápe, že jedným z problémov toho zamestnania a celej tej tlačovky je práve ten gender tej asistentky - večná to téma dneška. Nie, slovenská krava nedorástla ani na pochopenie či rešpektovanie základov.
Za druhé je to sociálne-emočná tuposť toho teľaťa, ktorá chápe svoju prácu zrejme ako zábavu (a sama asi robí svoju malú kariéru cez piču)
Za tretie, asi najdôležitejšie, je všeobecná DRZOST slovenských novinárov voči osobám, za ktorými prišli a ktorí sa odhodlali im dať svoj čas a pozornosť, ale nie sú ich sluhovia či podriadení. Prestitúti sú nástroj moci, a v našej džamahíriji si asi aj po prípade obetovaný Kuciak nahovárajú, že sú nedotknuteľní. To sa hlboko mýlia. Nedotknutelné by mali byť kanále a portále, ktorými prúdia názory, nie osoby a činy prestitútov. Na Slovensku je to presne naopak.

Norman

Hej, "neskonalá dôvera" je to, čo týchto ľudí výborne definuje. Je to na nich vidno, že sú to fanatici. A nielen prestitúti, ale všetci, čo boli donedávna príliš milo nazývaní "slniečkári" - všetci sú to fanatici. Ja ich ešte volám "utopisti", ale aj to je príliš dobré pre nich, pretože utopisti majú nejakú pozitívnu víziu, ale títo majú len svoju "neskonalú vieru" že režim je dobrý, že big brother sa postará (nie o všetkých, ale o nich). Sekta.
Oni nielen úprimne veria, že ten Soták, Harabín, Fico či Kaliňák a ďalší sú stelesnené zlo - to by ešte ušlo, aj ja si myslím o niektorých konkrétnych osobách, že sú zlo a že ich treba odstrániť z verejného života - ale títo veriaci prestitúti to dávajú najavo prvoplánovo pohoršeným tónom svojich otázok-útokov. Ako malé deti, infantili. A táto hystéria ich útokov sa ešte zhoršuje, ako sami začínajú byť nahlodávaní pochybnosťami (keď sa veriacemu začne rozpadať viera, snaží sa ju zachrániť fanatizmom, a zabíjaním neveriacich).

Norman

aby sa nemuselo hladať, tu je
https://t.me/LubosBlahaSmer/86

Facebook je cenzurovaný, ale ako vidno, stále kvoká, stále kvoká ... otvorenú platformu nemôžu celkom ustrážiť a jediné, čo im cenzúru umožňuje, je armáda UDAVACOV. Toto je hlavné monštrum, ktoré spôsobuje cenzúru, bez neho by žiadna AI nedokázala nič zachytiť.

Pravda, smutné je, že už sa všeobecne hovorí o cenzúre, ako by to bolo niečo normálne. To je tá ich "liberálnosť a sloboda slova", ktorej mali a majú plnú papulu.

Dusanbe

žijúci v spoločenstvách na určitom území, z času na čas podnikajú skupinové "trestné výpravy" na susediace územia.
Ak sa im pri tom podarí chytiť osamoteného príslušníka susednej tlupy - veľmi surovo ho mučia, dobijú a zlynčujú.
Bez akéhokoľvek dôvodu, či získania nejakej výhody.
V prípade, že natrafia na viac jedincov - stiahnu sa bez útoku.

Agresivita a s ňou spojené emócie v "homo sapiens" vychádzajú z vnútra ľudskej psychiky,
z jeho zvieracej podstaty.
Premietnutie na nejaké "dôvody" či "príčiny" ich praktického prejavenia je už len druhotné.

slaven1

Bill Gates warns of smallpox terror attacks as he seeks research funds
https://www.independent.co.uk/news/science/bill-gates-smallpox-terror-at... článok je z Tuesday 09 November 2021 17:25 :D

"Plandemici" uvoľňujú do obehu ďalšie výsledky práce z niektorého biolabáka v krajinách SNŠ
https://www.teraz.sk/zdravie/spojene-staty-hlasia-pripad-vyskyt/634621-c...

A predstavte si, že na to existuje vakcína. Z komentov pod statusom https://twitter.com/zerohedge/status/1417647005183135744 k článku https://www.zerohedge.com/medical/over-200-people-27-states-being-monito... z Wednesday, Jul 21, 2021 - 02:55 PM

„Well it is a good thing that the US government purchased monkeypox vaccines 2 months ago just in case for this rare rare virus.“

Prvé kolo s opičími kiahňami šlo pod radarom už minulý rok v lete / jeseň 2021. Ostrá vlna začína tento týždeň:

https://www.rt.com/news/555721-monkeypox-confirmed-massachusetts-canada/
https://www.rt.com/news/555709-monkeypox-outbreak-virus-spain/
https://www.rt.com/news/555764-fresh-cases-rare-monkeypox-located/

Uvidíme, čo z toho bude. Možno je to podporná PR akcia práve teraz, keď ide „rozhodovanie“ v európskych kolóniách či suhlasiť s vládou WHO ale nie:

Chcú nikým nevolení úradníci z WHO prevziať kontrolu na základe chystaného pandemického zákona?
https://zvedavec.news/vezkratce/18752/

Muki67

Mám pocit že Telegram je zatiaľ mimo dosahu globalistickych štruktúr. Neviem kde sa vyhrabal ten rus Pavel Durov, ale Telegram má operačné stredisko v Dubaji, niekoľko dátových centier po celom svete a zatiaľ sa tvária celkom nezávislo a fungujú bez cenzúry.

slaven1

Americká kurva™ tu hlúpa ako tágo, klaun Zelenský v slovenskej verzie. Jej poradcovia sa rozhodli, že treba oprášiť fašizmus aj na Slovensku.

Tlačová beseda na tému: Prezidentka opľula SNP. Žiadame vládu, aby vetovala americké sankcie (17.5.22)
https://www.youtube.com/watch?v=LW4RVkU5N9M

Skrátená verzia: Prezidentka Čaputová opľula pamiatku SNP
https://www.youtube.com/watch?v=s07Hrxy1wDE

Stránky