+1

Architektonický skvost bratislavského Starého mesta na Dunajskej ulici, ktorému konkuruje len nerezová socha Júliusa Satinského pripomínajúca rezom v páse jeho fatálnu diagnózu - sa zapojil do komunikačnej kampane na novú politickú stranu endemita Zmrda tatranského.

"V marketingu je základom úspechu dobrý vizuál", píše Shlomo Cohen na 6. strane populárno-náučnej príručky Ako zbohatnúť - edícia pre gójov. Presne po túto stranu sa v roku 1995 dostal vtedy ešte mladý Andrej Kiska. Vytiahol zo šuflíka zrkadlo a hneď mal odpoveď, kto bude tvárou jeho kampane na finančný produkt Triangel. 

Takmer 25 rokov sa produkt kiskomarketingu skrýval pod reklamnými plachtami propagujúcimi dôležitú súčasť každej slovenskej domácnosti - Mikuš diamanty. Teraz však Mikuš zistil, že trh je saturovaný a reklamnú plachtu strhol. A hľa, objavila sa pod ňou Andrejova freska, aby doplnila početné stavy billboardov, ktoré zasiahli Slovensko ako epidémia hepatitídy.

 

Prešlo štvrť storočia, ale nízka mentalita primitívneho kšeftára u Andreja pretrvala. Vrátime vám Slovensko. Na splátky. +1 Kisku máte zadarmo.

 

 
Autor: 
forma: 
Sinuhe

tá podoba s US operátorom čistoty je zjavná http://nadhlad.com/obraz/operator-cistoty

Ema

O peniaze, čo zarobil na americkej pumpe u chochložida pôvodom z Ukrajiny rajbaním dlážky a plnením sendvičov chemikáliami, prišiel. Síce vďaka svojmu "rozumnému investovaniu", ale aj tak.

A potom sa vrátil na Slovensko kšeftovať so zlatom a šperkami - predpokladám, že zo záložní, kam ich odnášali zúfalí ľudia, ktorí už pociťovali výsledky reforiem asociálneho hajzla Klausa a jemu podobných.

mirage

v umeni nasier*t svojich sa podoba na popa frantiska (visible f266)

Ema

...latinskoamerickému obdivovateľovi zločinov akéhokoľvek druhu Franciškusovi priniesol gule a so sekretárom Vatikánu Parolinom ponapľúvali na Rusko
https://www.teraz.sk/slovensko/a-kiska-bol-u-papeza-odovzdal-mu-via/3672...

Zmrdova skazenosť a ťažká narcistická porucha osobnosti spôsobili, že ho globalisti museli vymeniť za ovládateľnejšiu Čapuťku.

nové texty