250 000 za černocha?

Európska komisia sa plne prejavila v zmysle tradícií morských otrokárov. Núti členské štáty, aby prijali tmavých cudzincov - ináč vraj budú musieť štáty platiť výpalné. Áno, to nie je obchod, ale výpalné - máš platiť nie za nejaké vylepšenie, ale za to, že  si zachováš terajší stav. Je to platenie pod hrozbou.

Je to proste číročisté obchodovanie s ľuďmi, je to manipulácie sa ľuďmi, je to zarábanie na ľuďoch, je to forma otroctva.

Ale nesmiemem byť útlocitní - veď sme vám to hovorili, že sa časy zhoršia a ešte príde aj skutočné nevoľníctvo, reálne fyzické otroctvo. Zatiaľ je tu táto forma a plač nepomôže. Brusel sa rozhodol, že bude z Afriky dovážať biologické zbrane a hroziť nám nimi.

Niektorí naivní si mysleli, že časy, keď Západ vyvážal orientálnych Levantíncov na východ, napríklad do Osvienčimu, Treblinky a podobne, sú už minulosť a nikdy to už robiť nebude, a aha, už je to tu zas! Tak ako v minulom storočí, aj teraz si Západ nechal k sebe navoziť agresívnych barbarov plných kriminálnej energie a keď nevie, ako ďalej, keď sa dusí a zdochýňa, zas to chce riešiť ich vývozom na východ. Jeden by neveril, ako sa naozaj tie dejiny opakujú. A vo verejnom diskurse, v masmédiách, si nik ani nevšimol, že politicky videné je to vlastne to isté.

 

Ako sa brániť?

Čo tak robiť to isté? Ani nemusíme do Afriky, svojich černochov (latinsky negrov, ale nebudem sa vyjadrovať akademicky, nie všetci rozumejú latinčine), teda svojich černochov máme dostatok napríklad na Luníku 9. Pošleme ich do Bruselu aspoň tisíc a za každého si vypýtame rovno pól milióna - veď oni sú predsa len vyspelejší a Brusel bohatší.  Pol miliardy Euro ako keď nájdeš! Čierne bohatstvo na blízkom (košickom) východe!!

My sme pačmage zeme pomáhali doteraz, stáročia, a nič sme za to nepýtali - a toto sme dostali za odmenu. Ale teraz vidíme, ako sa to má robiť. V bezcitnosti a pažravosti sa máme stále od Západu čo učiť.

 

Musím sa ospravedlniť, že o tomto žartujem. Je totiž úplne jedno, či je tmavý afro-levantínsky infekt  v Bystrici alebo Dortmunde. To je oboje rovnako náš domov a nechať zožrať Nemecko by znamenalo nechať zožrať aj Slovensko. Takže tieto škandálne návrhy Komisie teroru len pomáhajú tomu, aby ľudia pochopili, s čím majú do činenia.

Ale aj tak sa nehodí žartovať. Ako povedal hlavný predstavitľ vo filme Už je tu zas:

"Aké žarty o votrelcoch? Keď  máte v komore potkany, nehovoríte si o nich žarty, ale zavoláte deratizéra".

 

 
Autor: 
téma: 
Buheh

si poviem, že veď všetko je jasné, tak prečo sa nad vecami poburovať. Ale vždy znovu ma šokuje bezočivosť a nehoráznosť, s akou sa majitelia Zemegule dokážu správať ku kolóniám a svojim ľudským dobytčatám.

Zomrel Chelemendik. Buď mu zem ľahká.

A ešte zaujímavá linka, keby niekto chcel vedieť viac o tom, ako to vlastne je s tými stretmi ruských stíhačiek a amerických špionážnych lietadiel a lodí:
http://www.hlavnespravy.sk/ruska-strategia-vytesnovania-americkych-spion...

Náhodný okoloidúci
Juraj Poláček na svojom medzičase uverejnil článok s manipulačnými otázkami, ktorým sú vystavované deti v jednej škole na Slovensku - v Myjave.   http://medzicas.sk/ohybaj-ma-mamko-pokial-som-ja-janko-alebo-vymyvanie-m...   Z pôvodného textu nebolo jasné, či zo strany učiteľa ide o plnenie príkazu zhora, alebo či je sám od seba iniciatívny idiot. Článok bol dodatočne doplnený o údaj, že ide o iniciatívu idiotov z mimovládneho spolku Človek v ohrození. Upozorňujem, že v otázkach nie je použité slovo "utečenci", ale rovno "migranti".   Tu sú otázky a pod nimi moje odpovede: 1. Čím môžu migranti obohatiť našu spoločnosť? Čím môžu prispieť? Migranti nám môžu pomôcť uvedomiť si vlastnú identitu, vlastné korene, môžu ná pomôcť uvedomiť si cenu vlastnej kultúry. Môžu nám pomôcť oddeliť slovenských vlastencov od zradcov-vítačov.   2. Čo môžem ja ako jednotlivec spraviť preto aby sa tu migranti cítili lepšie? Môžem zistiť, ktorí vítači majú malé deti a poskytnem migrantom adresy. Je predsa všeobecne známe, že migranti sa veľmi radi priatelia nielen s kozami, ale aj s deťmi.   3. Čo môžeme ako spoločnosť spraviť pre jednoduchšie začlenenie migrantov medzi nás? Môžeme obnoviť chov ošípaných na Slovensku - migranti by tak získali veľké množstvo pracovných príležitostí.   Slovenský človek je naozaj vo veľkom ohrození. Ohrozujú ho "mimovládky".

nové texty