Adam B. Bartoš / Pavel Novotný

Yahwe-m'kaddesh

Erupcie chorého nekontrolovaného libida bez sebareflexie ...

Svojim spôsobom musím poďakovať tomuto sprostému chucpe za to, že začínam chápať generáciu svojich rodičov a starých rodičov. Antisemitizmus mi vždy pripadal smiešny a nepochopiteľný. Keď si ale predstavím, že podobní arogantní duševne postihnutí chucpe sa takto predvádzali pred rokom 1939 aj na Slovensku tak sa nečudujem, že to vyvolalo tak silný až patologický odpor.

Rozhodne netúžim po tom, aby nám na Slovensku pochodovali nacisti a mlátili na ulici Židov. Ale ľudia ako Pavel Novotný dokážu svojou sprostou aroganciou vyprovokovať nenávisť takého druhu, ktorá sa s ohľadom na ostentatívne hlásané židovstvo priam núka na generalizovanie!

Pavel Novotný je podľa všetkých kritérií ťažko postihnutá sociopatická osobnosť. Je to vidno už na úrovni neverbálnej komunikácie, ale i tón jeho hlasu, spôsob artikulácie, používanie jazyka, bez ohľadu na škandalózny myšlienkový náboj, svedčí o patologickej abnormalite jeho osobnosti.

Nechápem rozumnejších Židov, že s ľuďmi jeho druhu neurobia poriadok. Snažil som sa s nimi komunikovať na túto tému a dokážem pochopiť, že s odbrzdeným mešumedom Židom sa nedá nadviazať rozumná komunikácia. Ale kdesi v pozadí mám pocit, že sa nedokážu zrieknuť tejto i keď nebezpečnej, provokujúcej a teda škodiacej bandy iba preto, lebo je to tá istá ICH „vyvolená“, i keď chorá krv. V tom vidím pre zmenu židovský rasizmus ja a tento postoj mi je odporný.

Nepodarení potomkovia synov Abraháma Izák a Izmael majú spoločné obrovské libido – životnú energiu, ktorá sa podobne ako energia vo fyzike môže navonok prejavovať v rôznych formách. Keď nie je kontrolovaná/ovládaná vierou alebo dokonca deformované náboženstvo toto libido povzbudzuje k agresivite, sú pre okolie nebezpeční. Nemôžu sa potom čudovať, že ich okolie sa snaží vytlačiť zo svojej komunity. Zjednodušene a konkrétne povedané som rád, že kreatúra ako Pavel Novotný nie je v mojom okolí a netúžim po tom, aby mi niekto s EÚ naordinoval prijatie podobných agresívnych bláznov, čo sa evidentne nedokážu kontrolovať. Ak tak chcú a nedokážu sa ovládnuť, nech sa medzi sebou mlátia na Strednom východe, ale ja netúžim po tom, aby sa Slovensko zmenilo na ICH bojisko. A už zo zásady som proti tomu, aby sme sa akoukoľvek formou podieľali na ich vyčíňaní, vrátane finančnej spoluúčasti!

Norman

Je to len primtívna tuposť. Je zbytočné sa to pokúšať vylepšovať, aj pozlátené hovno zostane len hovnom (a v tomto videu to o Novotnom plne platí).

Takisto chcem publikum upozorniť na (yahweho) jednoduchý prístup:
šikovní židia sú proste židia, vyslovení blbci židia .. och nie, tí do židovstva nepatra, malo by sa s nimi niečo roboť. Selekcia, sleposť na jedno oko, ako u zalúbených. Tak to oni robia. Preto v mojej terminológii je židovstvo len sekta, ktorá si svojich členov vyberá. Sekta, cech, cosa nostra ... ako si to kto chce nazvať.

lecce

vsak to je rozhovor petr novotny s lukasom vaculikom

bartos vystupuje ako gentleman a novotny v takej polo-komickej polohe, takze myslim, ze bartosa nemoze moc urazit

novotneho sebavedomie (prirodzene alebo naucene) moze pramenit aj z toho, ze je sefom internetoveho bulvaru.

tu je jeho starsi rozhovor so zelenookou petrou kovarovou o hranici vkusu, vid. napr. od 33:00- 48:00

https://www.youtube.com/watch?v=Ii4q5ggYg9w&feature=player_detailpage#t=...

33:58 ja jsem zvyklej zit jenom ve svete cisel
35:33 jsem opily moci
36:35 jakoby "spatne" veci delaji chytri lidi
38:14 akcent na socialny aspekt, delaji to hodne chytri lide
39:20 jak se hraji s lidmi jako ja, akcentuji ten socialni prvek
45:53 cesi maji nekolik slabich mist

Norman

Na tom videu je dobre vidieť dôvod, prečo sa tí "múdri židia" vyhýbajú diskusiám.
Aby nebolo vidieť, ako sú v konfrontácii s bielymi vlastne hlúpi. Sionisti sú neurotickí, rozháraní, neschopní diskutovať.

Bartoš by mohol byť ešte trocha energickejší, ale jedno mu treba uznať: má veľmi dobré nervy. Len tak ďalej, k tomuto videu mu gratulujem.

Grigoriy Ilmoran

Mal som najúprimnejšiu snahu, zvedavosť aj skutočný záujem vypočuť si tu diskusiu na videu, ale neprišiel som ani po koniec piatej minúty, lebo toho nesympatického hnusného kokota (kedy mňa voľakto videl byť vulgárnym?) som nerozumel vôbec. Čestne, naozaj mám možno nejaký handikep, ale určité frekvencie zvukov ja jednoducho neviem zachytiť, neviem rozoznať, čo niektorí ľudia hovoria, hlavne, keď ide o totálnych degenerátov a kokotov.

Kedže som nepočúvaním toho zdegenerovaného kokota ušetril asi hodinu času, prezradím Vám, čo som sa dnes dopočul.

Do Chorvátskeho prístavu Rijeka dnes vo veľkej tichosti priplávala loď pod panamskou vlajkou s tridsiatimi členmi posádky. Posádka ani nie je až tak zaujímavá, aj keď to boli všetci Poliaci, ale je veľkým tajomstvom, že loď priplávala z tanzánijského prístavu Dar-es-Salaam. To však tiež nie je až také nezvyčajné, lebo lode s panamskou vlajkou a poľskou posádkou, vypravené z Dar-es-Salaamu priplávajú do Rijeky asi niekoľkokrát ročne.

Najpozoruhodnejšie na celej veci je to, že na lodi sa z tanzánijského exilu vrátila skupina vyše piatich tisícok Slovákov. V skutočnosti som vyraz "vrátila z exilu" použil len ako eufemizmus pre vyhostenie piatich tisícok Slovákov z Tanzánie. Ináč povedané obyvatelia Tanzánie poslali všetkých Slovákov zo svojej krajiny do piče, a majú byť repatriovaní na Slovensko.
O čo išlo, malo navždy zostať utajené, ale ja som sa to dozvedel.
Tanzanijská SIS-ka zabavila v centre Kongresu Slovákov v Tanzánii, v polovici novembra spis, kde sa písalo, že cieľom uvedeného Kongresu je zabezpečenie takého stavu v Tanzánii, kde Slováci budú parazitovať na, ako sa priamo v tajnom spise piše, "negroch", ktorí sú vraj Bohom Perúnom stvorení len na službu "vznešeným" Slovákom, a Slováci budú v Tanzánii robiť len bankárov, advokátov, notárov, novinárov, politológov, občianskych aktivistov , think-tankerov a štátnych umelcov.

Dosť na tom, zvolal som na Silvestra tohto roku do Bratislavy protestné zhromaždenie, na ktoré pozývam všetkých roduverných Slovákov, aby sme nenásilne, ale rozhodne protestovali proti neľudskému zachadzaniu s našimi rodákmi v Tanzánii. Nedovoľme, aby zvôla negrov zostala nepovšimnutá, lebo viete, že dnes to boli Vaši trpiaci bratia, a zajtra to môžete byť práve Vy.
Mal som v procese zisťovania detailov okolo danej udalosti nemalé náklady, a ocením každý príspevok, ktorý Vy alebo Vaši rodinnî príslušníci pošlete na môj účet.

lecce

celkom vtipne
skus, ci ti to zotrva na nejakom blogu

Yahwe-m'kaddesh

Ale veľa agresívnych sociopatov pri svojej obrane používa svoju (pričasto iba prímes - viď Novotný) židovskú krv na svoju obranu. Prirodzenú reakciu na svoje deviantné správanie voči okoliu vydávajú za antisemitizmus. A vinu židovskej komunity vidím v tom, že nedajú svojim odbrzdeným „súkmeňovcom“ jasne na vedomie, že odpor proti parazitickému spôsobu života a prípadne agresívnemu sionizmu nie je antisemitizmus! Naopak podliehajú ilúzii, že musia „svoju krv“ obhajovať za každú cenu „lebo holocaust“! Nevidia, že sa chytili do vlastnej pasce neustáleho a už únavného omieľania skutočnej obrovskej krivdy spred viac ako pol storočia.

Agresívnych sociopatov som stretol v živote veľa na nie všetci boli Židia. Pre svoju potrebu ich kategorizujem nasledovne:

1. Besní psi – je to tá najviditeľnejšia skupina, svoju agresivitu dávajú veľmi otvorene na vedomie svojmu okoliu a spoliehajú sa na zastrašovanie. Pavel Novotný patrí do tejto kategórie.
2. Hady v sakách – to nie je môj termín, preberám ho od amerických autorov. Ide o korporačných/korporatívnych sociopatov, sú podstatne nebezpečnejší, lebo sú kultivovaní a svoju agresivitu pred otvoreným útokom pomerne úspešne maskujú. Ukážkový príklad je Ivan Teflónovič Hrochokožnikov.
3. Hysterickí masochisti, ktorí svoje okolie premyslene emocionálne vydierajú, sú to takí „profesionálni“ chudáci.

Najmä o druhej skupine sa rozhodne nadá napísať, že sú to úplní hlupáci. Sú to ale veľmi vážne psychicky chorí jedinci, ktorí sú nebezpeční okoliu a v konečnom dôsledku väčšinou predovšetkým sebe. Otázkou je, či je to choroba dedičná, či je ju možné získať nešťastnou osobnou skúsenosťou bez ohľadu na genetickú záťaž, alebo či pre jej prepuknutie jestvuje genetická predispozícia. Ak uznám všetky hypotézy ako možné, tak potom si musím položiť otázku o možnosti akéhosi prirodzeného výberu – negatívneho sociálneho darwinizmu?

V rámci politickej korektnosti a grantovej politiky je výskum porovnávajúci rasy neprípustný, preto sa musíme pohybovať na veľmi tenkej pôde dohadov a osobných skúseností. Táto situácia vedeckej neistoty nahráva extrémistom na oboch stranách barikády.

V rámci svojej profesie (poskytovanie služieb) som sa pohyboval medzi rôznymi profesionálnymi prostrediami a moja osobná skúsenosť mi skôr dosvedčuje, že vplyv profesionálneho prostredia je podstatne väčší ako nejaká genetika. V prostredí „umelcov“ som našiel podstatne viac „besných psov“ a „hysterických masochistov“, ako je priemer. A vôbec to nezáviselo na rase. Napodiv jestvujú kvalitné vedecké štúdie, ktoré preukázali abnormálne vysoký výskyt „hadov v sakách“ vo finančnom sektore a medzi špičkovými managermi a politikmi. Moja osobná skúsenosť to potvrdzuje.

V živote som stretol skutočne špičkových lekárov Židov, ktorých sociálna inteligencia vysoko prevyšovala priemer. Moja osobná skúsenosť je taká, že čím je Žid viac oddaný náboženskej viere svojich predkov, tým je aj sociálne inteligentnejší (Baruch Mayers je nádherný príklad).

Pavel Novotný je kameň na krku svojho otca, ktorému veľmi vážne svojimi výčinmi v bulvári poškodil jeho podnikanie. Otázne je, či otecko nezanedbal niečo vo výchove a následkom toho zasiahla mocná ruka Hospodina Pána Zástupov ...

Norman

mám na niekoľko veci iný názor, napr. by som nehovoril o "pričasto iba prímes ", ale vždy je to iba prímes, resp. sa o nejakej čistej židovskej krvi ani nedá hovoriť, to je ozaj vulgárny rasizmus. O niektorých iných námietkach k tvojmu textu mi zakazuje hovoriť zákon, ale ten teraz nemienim porušovať, leň to pripomínam, aby sa na to nezabudlo.

Chcem len v dobrom upozorniť na to, že, za prvé, súčasné ignorovanie rasovej reality je absolútne objektívny problém pri veľkých stretoch či pohyboch etník, afrických, európskych, ázijských, voči sebe, v minulosti aj súčasnosti, ale, za druhé, v miernom protiklade voči tomu rasový charakter ja nezdôrazňujem pri posudzovaní "židovských tém" (a ešte menej pri sionizme).
Židovstvo je náboženstvo, o niečo viac početné, než na aké sa hrá, ale stále primálo početné, aby vytváralo či udržalo svoju špecifickú rasu, špecifický typ. Pripomínam znova prípad Mormonov - moderné židovstvo je niečo podobné, len naozaj o málo staršie. Oboje si robí nárok na starú tradíciu, ba aj na ochranu boha - u oboch je to kec.
Keď sa začal aplikovať rasový pohľad na teóriu spoločnosti, prirodzene to niektorí vulgarizovali a absolútne prenášali na všetko, aj na židovskú otázku, ale, ako pri každej vulgarizácii, bol to vedlajší názor. Dnešná oficiálna ideológia nám chce nahovoriť a neustále nahovára, že to bol vtedy hlavný prúd, ale nebolo to tak a hlavne, nie je to tak ani dnes.
Preto ak hladáš "rasové rozdiey" (v rámci nejakého zamestnania) v našich končinách, tak sú nepodstatnejšie - proste preto, že sa ani o žiadne "rasové rozdiely" nejedná.

Chcem ešte upozorniť na jeden aspekt, ktorý spôsobuje tvoje ... ako by som to vyjadril ... prožidovské zameranie. Použil si výraz "sociálna inteligencia".
Aby sme sa zbavili zas problémov s "inteligenciou", s jej dedením či kultúrnym preberaním, použijme radšej výraz "sociálna zručnosť" alebo "sociálna technika". Chcem ti povedať, že židovstvo, teda súbor náuk, náboženstvo, ideológia, je v prvom rade "sociálna technika".
Od začiatku je to tak, nájdeš to v ich mytologických spisoch všade, sociálne náboženstvo nie je nič iné, ako technika na organizovanie spoločnosti. Túto si oni pestujú, celý čas na nej stavajú, zahrňuje to aj obchodné technológie ale abstraktnejšie je to technika na persuáziu, hypnotizáciu a ovládanie ľudí - a na ich následný kanibalizmus, resp. vampirizmus, nech si to zas každý nazve, ako chce. Tieto techniky a nič iné tvorí obsah ich kultúry, tie si strážia a naopak, ostatným sa snažia zabrániť ich spoznávať, si ich pestovať. Je to forma spoločnosti, ktorá sa vyvinula na Blízkom východe počas úpadku starých ríš (podobne, ako keď pri stroskotaní lode alebo inej katastrofe dochádza ku extrémnym spoločenským formám, až ku kanibalizmu)
Prirodzene, že židia sú v sociálnych technikách dobrí. V tom a ničom inom. Samozrejme, tak, ako je murár dobrý v prikladaní tehiel. Ako je v v sociálnych technikách dobrý každý farár - židia sú, podľa vlastnej definície, prakticky všetci nejakí káhinovci, kňazi, farári.
A ty ich za to ešte obdivuješ. Hm. Hovoríš s nadšením o Mayersovi ako o "nádhernom prípade", to je hrôza. Ten človek je možno šikovný sociálny manipulátor, povedzme, ale nie je to žiaden dobrák.

Na konci si vyjadril vieru v Hospodina, Pána zástupov. V inom preložení, vyjadril si vieru v židovského boha. Neviem, nakoľko je to tvoj úprimný postoj, ale ľudia, ktorí veria, že ich bohom je židovský boh, sú bezpochyby naozaj "židofilovia" (bez akýchkoľvek hodnotiacich urážlivých konotácií). Ak si to myslel úprimne a vážne, bude ťa ťažko presviedčať o videní skutočnej reality.

Yahwe-m'kaddesh

ale chápem Tvoje dôvody. V otázke genetiky, rás a skúmania rozdielov panuje vo vede stredovek, našťastie nekonformných ešte neupaľujú (iba ostrakizujú a profesionálne/ekonomicky likvidujú) :-D!

Norman

V oficiálnej ideológii o genetike panuje stredovek. Sú dané dogmy a o tých sa nemôže pochybovať, s tým s tebou súhlasím. Hovorím niekde niečo iné?
Nie je teda jasné, v čom si podľa teba protirečím? Kedže v mojom príspevku je viacero tém a vyjadrení, nebudem skúšať odhadovať, čo si chcel povedať.