Alea iacta est

Pan Ki-Mun: Veto Ruska a Číny na pôde Bezpečnostnej rady pri legalizácii vojenskej invázie NATO do Sýrie podkopáva úlohu OSN ako bedernej rúšky pre západných kokotov pri lúpežných vojenských inváziách. "Na tento účel bola BR OSN po druhej svetovej vojne založená a ak si Rusko a Čína myslia, že v 21. storočí sa niečo zmení, tak potom takúto podkopanú nejednotnú OSN nepotrebujeme," zdôraznil tupý byrokrat.


Mentálne nestabilný Sarkozy (on sa neožiera, on dráždivú psychiku zdedil po svojich východoeurópskych geniálne aškenázskych predkoch)  sipel, že Francúzsko "sa nevzdá" a madam wecamewesawhedied Clintonová sa vyjadrila jednoznačne: USA v Sýrii podporia ďalší teror proti civilnému obyvateľstvu. Nech Sýrčania poďakujú Rusku a Číne, že namiesto bombardovania certifikovanou muníciou precízne navádzanou na civilnú infrašturkúru bude musieť NATO v úzkej spolupráci s jedinou demokraciou na Blízkom východe organizovať odpaľovanie áut naplnených výbušninami a podobné amatérske kúsky.


Čo sa vlastne stalo? Nič. Len po čerstvých skúsenostiach s rozbitím a vykrádaním Líbye sa Rusko a Čína definitívne postavili proti lúpežnému ťaženiu Západu a 4. februára 2012 jasne a jednoznačne zarazili na pôde OSN tandemu USA + NATO pochod na Teherán. Trasa, ako vieme, vedie cez Damašek. Kocky sú hodené, vojenské aliancie vytvorené. Európa, žiaľ, stojí na nesprávnej strane. Zatiaľ.


Len čo Rusko a Čína - nedajme sa mýliť, nie je to len Rusko a Čína, ale takmer celá Južná Amerika a Ázia - vetovali pohodlný vojenský útok na Sýriu, plutokracia prostredníctvom svojich uvrešťaných korporátnych médií okamžite uviedla do chodu vojenskú propagandu, postavenú na trojboji sloboda, demokracia, ľudské práva, recyklovanom z kampane za zničenie Líbye - áno, to je ten africký štátik, degradovaný na ropnú dojnú kravu Západu.


Scenár Západu na rozloženie Sýrie sa nelíši od toho líbyjského. V Sýrii nastalo volanie ľudu za slobodu, demokraciu, ľudské práva a proti tyranovi (je zaujímavé, že títo moslimskí tyrani sú všetci konzistentne antisionistickí). Na rozdiel od Bahrajnu, kde po takomto poryve davov nadupala saudskoarabská armáda a riadne s davmi vyzametala, v Sýrii tzv. ľudové povstanie Západ výdatne podporil peniazmi, poradcami a dokonca zbraňami. Nakoľko nie všetci Sýrčania sú členmi revolučných gangov, tancujúcich podľa nôt od zboru židov z opernej árie Nabucco, bolo nutné vytvoriť v spolupráci so satrapiami, zgrupovanými v Lige arabských štátov, zdanie férovosti pri hodnotení udalostí v Sýrii. I vyslala Liga arabských štátov do Sýrie pozorovateľov. Vyše 160 kusov. Pozorovatelia pozorovali a robili si poznámky. O tom, čo videli, podávali hlásenia pre zámery Západu tak nepohodlné, že LAŠ týchto "monitorov" odvolala. Iste si aj vydýchli, pretože sa stávali terčom útokov záhadných neznámych ozbrojencov. Každopádne pripravili záverečnú správu. O tom, že LAŠ vyslala do Sýrie pozorovateľov, sme boli od korporátnych médií aj tu v podkarpatí informovaní ad nauseam. A potom ako keby uťal. Za to, že správa bola vôbec preložená z arabštiny do angličtiny, vďačíme ľuďom, ktorí nie sú psychopatmi.


Tu je plné znenie Správy pozorovateľskej misie LAŠ v Sýrii. Píše sa v nej, že v Sýrii nejestvujú žiadne organizované vražedné akcie Assadovej vlády proti civilnému obyvateľstvu, zato sa po krajine pohybujú ozbrojené gangy "bojovníkov za slobodu, demokraciu a ľudské práva", ktorí vyhadzujú do vzduchu autobusy plné ľudí, útočia trhavinami na verejných miestach s množstvom ľudí, napádajú a vraždia príslušníkov sýrskej polície a armády... a najnovšie (to už v správe nie je, nakoľko pozorovatelia boli odvolaní) útočia na strategickú infraštruktúru, predovšetkým ropovody a plynovody. Obraz povstavšieho sýrskeho ľudu, ktorého ľudové povstanie potlačili tanky tyranského režimu, sa rozplynul.


Rusko a Čína o tomto všetkom, samozrejme, vedia. Zapamätajme si dátum 4. február 2012. Do histórie vojde ako deň, kedy sa svet vzoprel vražedným orgiám, organizovaným Izraelom, USA a ich poslušnými kurvičkami, ktoré sú momentálne na čele EÚ.


Cesta na Teherán je zarúbaná. Z jednej strany ju stráži medveď a z druhej drak. Uprostred je miesto pre ľudí, ktorých nepostihne osud Hirošimy a Nagasaki.


 


 


 

Autor: 
Grigoriy

že to tu zatiaľ nikto nekomentoval. Treba si asi zvyknúť: v starom eminom pitvore sa akosi komentovalo ľahšie, spontánnejšie. A výhodou bolo, že človek (ak nebol lenivý) si mohol precvičiť aj sčítanie a odčítanie. Tuná to už vyzerá dosť nóbl  - môžeš dokonca používaťkurzívu, text zvýrazniť alebo podčiarknuť - ono to môže pôsobiť  až odrádzjúco - ale , no povedz, Zonart, my starí pitvorníci, sa osmelíme a poradíme si s tým, no nie? 

P.S.Zonart sa tu už aspoň ozval, ale strašne mi tu chýba Sinuhe ... Sinuhe, napíš niečo!

Zonart

to já toho poíšem mnoho a ľahko ... ale chýbajú mi tu opozičníci.

Holt, sympatizantov ešte ako tak nájdeme, ale opozičníci SEM neprídu. To nie je pre nich, chodiť niekam, kde nemajú absolútnu presilu (na blogu v Pravde ema.blog.sk ešte vždy mohli použiť svoje páky. Tu, AD ACTA, čiže "kym nie je akta", ešte nemôžu.

Ale konieckoncov ... už aj na Sme je naozaj väčšina komentárov v mojom zmysle.

Čo dodať? Čo robiť a načo vlastne - ľady sa zas možno pohli a rozbehnutá lavína sa naozaj nedá usmerňovať.

Misia splnená :)

 

Som veľmi spokojný, videl som všetko, čo som mal a mohol.

Zonart

Mali by sme zakročiť proti nezodpovedným štátom, znefunkčnujúcim (aké pekné slovo) Spojené národy, zakročiť proti Rusku a Číne.

Navrhujem okamžite a absolútne embargo na ruský plyn, okamžite ho prestať odoberaťť !!!

Ema

My im ukážeme, kurvám sinruským, jednotu OSN rozbíjajúcim! Budeme si kúriť Slovenským rajom a maminka nám uštrikuje sveter.

Ema

Mofaz: Russia and China are making a grave mistake by protecting Assad (Army Radio)


Mofaz je psychopat, ktorý žil do desiatich rokov v Teheráne, ale potom jeho rodičia započuli zvuk vyvolených Sirén a vo vidine bohatstva a moci v rodných končinách nedosiahnuteľných odtiahli kolonizovať Palestínu. Vrahovia a zlodeji. Toľko k jeho rodinnej anamnéze.

Ema

práve ukazovali, ako americká polícia mláti demonštrantov ako žito. Fakt hardcore. Zuby lietali ako snehové vločky.


Ľudia na Západe si neuvedomujú, ako ich civilizáciu a dianie v nej vnímajú ľudia na Východe.


Nieže neuvedomujú - ich to ani nezaujíma.

1488

jednoducho formulovaný postreh v mejnstríme (aj s "duchaplnými" oponentami v diskusii)

http://finweb.hnonline.sk/c1-54613600-spojene-staty-to-maju-spocitane-span-class-koment-komentar-span

idar

majú západní zmrdi bohatú, už vyše šesťdesiatročnú tradíciu. Začalo sa to pučom v 1949, kedy si najali kurdského riťoleza az-Zaímiho. Ten síce čoskoro odvisol, ale dve základné úlohy, transarabský ropovod a zmluvu o neútočení s Izraelom, vyplnil spoľahlivo.

Roky bežali, západné bezsrsté opice sa samozrejme nevyvinuli ani o milimeter, takže taktika ostáva tá istá ako kedysi. "The original CIA-SIS plan appears to have called for Turkey to stage border incidents, British operatives to stir up the desert tribes, and U.S. agents to mobilize SSNP guerrillas, all of which would trigger a pro-Western coup". Zatiaľ sa Sýria nedopustila žiadnych vážnych chýb, agentov a gangstrov tam za posledné mesiace zahučalo dosť, takže sa teraz treba spoliehať na zvyšky zdravých inštinktov u Turkov, aby sa nenechali zatiahnuť do krvavého kúpeľa. V Izraeli sa už nevedia dočkať, kedy sa na Turecko zosypú sýrske Scudy a Iskandery, čo mali pôvodne pokropiť agresívny kaganát.

V Ankare určite nezostalo bez povšimnutia, že genocídne divadlo bolo v Paríži zinscenované práve teraz. Nie náhodou.

Ema

ktoré v utorok odovzdal v Sýrii Fradkov, už prinášajú úžitok. Sýrska armáda ide pri klčovaní teroristov priamo v ich dúpätách na istotu.