Americký megaloman si zas koleduje

Uplynulo len niekoľko týždňov, čo ich vlastný whistleblower nasadil Spojeným štátom americkým oslie uši v súvislosti s ich neustálym vrešťaním a obvinovaním predovšetkým Číny z hackerstva - a už je to tu zas. Idioti v americkej administratíve sa nepoučili. Teraz si v správe 2012 Adherence to and Compliance with Arms Control, Nonproliferation and Disarmament Agreements and Commitments pre zmenu otvorili na vybrané štáty sveta jedovatú tlamu v súvislosti so zbraňami. Jedným z hlavných terčov útoku, po americky "diplomacie v akcii", je Rusko a v jedným z drzých obvinení sú biologické zbrane:

Available information during the reporting period indicated Russian entities have remained engaged in dual-use, biological activities. It is unclear that these activities were conducted for purposes inconsistent with the BWC. It also remains unclear whether Russia has fulfilled its BWC obligations in regard to the items specified in Article I of the Convention that it inherited (časť III zmieneného dokumentu).

Reakcia Ruska prišla okamžite. Ministerstvo zahraničných vecí Ruskej federácie verejne vyjadrilo obavy z aktivít Ministerstva obrany USA v oblasti vývoja biologických zbraní priamo pri hraniciach Ruska. Ide o mikrobiologické pracovisko neďaleko gruzínskeho Tbilisi s ľúbivým názvom Centrálne referenčné pracovisko verejného zdravia, dokončené v roku 2011. Rusko žiadalo USA a Gruzínsko (ktoré nemá laboratórium pod kontrolou) opakovane o vysvetlenie, ale doteraz o čudnom profile pracoviska verejne nehovorilo. Teraz vyzve Organizáciu spojených národov, aby vykonala inšpekciu pre dôvodné podozrenie, že USA v Gruzínsku tajne vyvíjajú biologické zbrane.

 

Centrálne referenčné laboratórium verejného zdravia pri Tbilisi sa začalo budovať za éry žužlača kravát a narkomana Sákašviliho v roku 2006 s aktívnou účasťou Inštitútu medicínskeho výskumu infekčných chorôb Armády USA a gruzínskeho Inštitútu bakteriofágov, mikrobiológie a virológie. Už vtedy skrslo u mnohých Gruzíncov podozrenie, že niečo nie je v poriadku. Suma 100 miliónov dolárov, ktorú Armáda USA do vybudovania pracoviska vrazila, ich definitívne presvedčila, že bude jednoznačne v prospech vojenských zámerov USA, a nie pre dobro regiónu. Laboratóriu šéfuje bývalá vysoko postavená členka zahraničných spravodajských služieb Gruzínska a pracujú v ňom americkí vojenskí medici. Keď bolo pracovisko pred dvoma rokmi uvedené do prevádzky, obavy z neho vyjadril aj minister zdravotníctva Gruzínska s tým, že je rizikom nielen pre Gruzínsko, ale aj pre Rusko.

 

Hlavný hygienik RF Gennadij Oniščenko potvrdil, že na území Gruzínska funguje mikrobiologické laboratórium Armády USA, ktoré nie je pod kontrolou gruzínskej vlády. Uviedol tiež, že africký mor ošípaných, ktorý spôsobil úhyn zvierat na území Ruska, prišiel z Gruzínska. Na to okamžite zareagoval špeciálny zmocnenec gruzínskeho premiéra pre vzťahy s Ruskou federáciou Zurab Abašidze, že nevidí žiadny súvis medzi ochorením ošípaných a gruzínskym laboratóriom. "Toto unikátne laboratórium vzniklo s podporou našich amerických partnerov, pracuje v otvorenom režime a na projektoch sa môžu zúčastňovať odborníci z rôznych krajín. Rusku sme svojho času postúpili informácie o dianí na pracovisku," dušoval sa Abašidze, a to priamo na tlačovej konferencii, ktorú bystro zvolal. My upresnime, že " z rôznych krajín" sa myslí hlavne Izrael, konkrétne špecialisti - mikrobiológovia a virológovia z izraelskej armády.

 

Vojenský analytik Igor Korotčenko napriek Abašidzeho dušovaniu povedal, že je nevyhnutné, aby si na pracovisko posvietili inšpektori OSN a renomovaní virológovia a mikrobiológovia, ktorí preveria, čo sa tam deje.

 

K vážnemu podozreniu, že USA vyvíjajú pri hraniciach Ruskej federácie biologické zbrane sa vyjadrili aj poslanci Štátnej dumy. "USA už dávno mali namiesto nepodložených obvinení voči Rusku v duchu studenej vojny poskytnúť právne záruky, že protiraketový štít v Európe nie je namierený proti Rusku, a tiež odtajniť činnosť zvláštneho pracoviska v Gruzínsku, existujúceho z amerických peňazí," povedal Leonid Sluckij zo Štátnej dumy. Zdôraznil, že to bola práve netransparentnosť a nedôveryhodnosť vojenskej politiky USA, ktorá prinútila Rusko odstúpiť od dohody o konvenčných zbraniach. "USA pokračujú v tomto kurze, čo len rozširuje priepasť neporozumenia."

Poslanec Štátnej dumy a člen výboru pre obranu Vjačeslav Tetekin sa domieva, že laboratórium Armády USA v Gruzínsku je len vrchol ľadovca a konštatoval, že v súvislosti s epidémiou moru ošípaných na Kube už existujú dôkazy, že šlo o biologickú zbraň. Zmienil sa tiež o rakovine Huga Cháveza a záhadnej epidémii nádorových ochorení u prakticky všetkých tzv. ľavicových juhoamerických lídrov, ktorých majú USA na kill-liste. "Silnie podozrenie, že biologické zbrane používajú Američania čoraz viac a čoraz širšie."

Dozvieme sa, čo bolo v laboratóriu na predmestí? Možno. Záleží na tom, či bude OSN schopná vymknúť sa z područia úchylnej sionistickej zberby.

Netreba snáď pripomínať, že americko-izraelské vojenské biologické laboratórium sa primárne zameriavalo a zameriava... môžeme trikrát hádať. Je to tam na skok, stačí prefrčať cez Azerbajdžan prelezený a zmanipulovaný vyvolenými nadľuďmi.

Rusko je na rade až potom.

 

Bonus: Návšteva v Bruseli týkajúca sa zmieneného laboratória

27 августа 2012 г. министр труда, здравоохранения и социального обеспечения Грузии г-н Zurab Tchiaberashvili встретился с директором Европейского регионального бюро ВОЗ г-жой Zsuzsanna Jakab.

Вместе с министром на встрече были директор Центральной референс-лаборатории общественного здравоохранения в Тбилиси, Грузия, г-жа Anna Zhvania и помощник министра обороны Соединенных Штатов Америки по программам в области ядерной, химической и биологической защиты г-н Andrew C. Weber.

Собравшиеся обсуждали состоявшееся недавно открытие Тбилисской центральной референс-лаборатории общественного здравоохранения и планы ее превращения в сотрудничающий центр ВОЗ по комплексному эпиднадзору за инфекционными болезнями в интересах соседних стран.

atakďalej

 

 

Ema

3x BDU 45, 1x Enhanced GBU 12 ako americký príspevok k zvýšeniu atraktívnosti Veľkého koralového útesu. Harrierom prosto došla ščava.

http://www.guardian.co.uk/environment/2013/jul/21/bombs-dropped-great-ba...

A to sa spoločné US-austrálske cvičenie ešte nekončí.

Ema

and carbon dioxide removal techniques... financované CIA. V kombinácii s názvom vykonávacieho orgánu týchto globálnych hókusov-pókusov, akousi divíziou behaviorálnych a sociálnych vied, to skutočne vzbudzuje prudkú dôveru

http://www8.nationalacademies.org/cp/projectview.aspx?key=49540

Živočích, ktorý nebol schopný celé mesiace zapchať ropný vrt v Mexickom zálive, si trúfa posrať ďaleko väčšie veci.

Je to ako pustiť opicu s naštartovanou motorovou kosačkou do vzácnej záhrady.

 

Nakoniec vysvitne, že všetky tie chemtrailsové konšpiračné teórie neboli ani konšpiračné, ani teórie.

 

Ema

v smetiarni sám seba

http://komentare.sme.sk/c/6874399/nemoralna-vojna-v-afganistane-urcite-n...

Už len prvé tri slová Redaktor Lidových novin... stačia, aby človek nemusel čítať ďalej. Ale číta. A pýta sa, či má rekonštrukčný tím aj vojenskú časť.

Že sa musel nájsť až nejaký český Mátyáš, aby napľul na predsedu výboru pre európske záležitosti slovenského parlamentu. Hajzel jeden. Toto sú veci na hranici života a smrti. Sa nečudujem, že im Afganci odrezávajú hlavy. Škoda guľky.

Blaha to pomenoval presne - a je to hlas určitých politických kruhov na Slovensku, čo je dobre.

slaven1

 

Bielorusov budú dezinfikovať na litovskej hranici:

Úrady Litvy sprísnia kontrolu na hranici s Bieloruskom v súvislosti s šíriacim sa v tejto krajine africkým morom ošípaných. Na všetkých pohraničných prechodoch občania pred vstupom do Litvy z Bieloruska budú musieť dezinfikovať obuv. Pre tento ciel treba prejsť špeciálnym chodníčkom nasiaknutým dezinfikujúcim prostriedkom. Tí, ktoré odmietnu prejsť touto procedúrou, nebudú môcť prekročiť hranicu republiky. Toto opatrenie zavedú od 23. júla. Od minulého týždňa na litovsko-bieloruskej hranici dezinfikujú autá.

A za chvíľu to máme na Slovensku

Norman

na Slovensko-Bieloruských hraniciach?

 
slaven1

Áno, presne tak som to myslel :)

Srandičky - srandičky, ale na Slovensku je možné naozaj všetko. Aj toto:

1.1.2020 prezident Slovenskej republiky Alexander Patkoló zaželal občanom veľa úspechov v osobnom a bielej menšine aj v pracovnom živote.

19.1.2020 dostavba štadióna Juraja Jánošíka v Rožňave uzavrela kapitolu príprav LOH 2024. Slovensko môže smelo očakávať športovcov z celého sveta.

22.2.2020 vláda SR dôrazne protestuje proti prílivu ekonomických utečencov z Nemecka, Francúzska a Veľkej Británie.

6.3.2020 predsedkyňa Matice Slovenskej Ildiko Varond – Kertézsová slávnostne odhalila pomník Lájozsa Sztúra na Námestí Európy v Komárne.

27.2.2020 Minister obrany SR sa rozhodol posilniť vojenské posádky na Slovensko – Rumunských hraniciach.

5.4.2020 cenou Americkej filmovej akadémie bol ocenený slovenský film Mamka Pôstková, ktorý zarobil za prvý týždeň premietania neuveriteľných 183 mil. €.

30.4.2020 zástupca Strany zelených Jozef Bobor slávnostne otvoril spracovateľský závod na úpravu ortute v areáli TANAP–u.

11.5.2020 zvýšená kriminalita rakúskych občanov na území SR kulminuje. Vláda uvažuje o zavedení vízovej povinnosti voči Rakúsku.

2.6.2020 nadbytok rodinných domov a bytov spôsobil krach na trhu s nehnuteľnosťami. Byty v panelovej výstavbe sú prakticky nepredajné.

1.7.2020 2. trenčianska motorizovaná divízia úspešne potlačila nepokoje v Pekingu. Čína zostáva naďalej pod koloniálnou správou Slovenska.

15.7.2020 v lesoch Slovenského Rudohoria objavila zdravotná polícia SR posledného žijúceho fajčiara. Previnilec, u ktorého hliadka našla 18 kartónov cigariet značky MARS, bol prevezený do cely predbežného zadržania. O jeho ďalšom osude rozhodne krajský súd.

2.8.2020 na návštevu SR pricestoval svätý otec Kliment IV., vlastným menom Tjan – Phin Whong. Po krátkej prehliadke hlavného mesta bude celebrovať svätú omšu v nákupnom stredisku Polus.

20.8.2020 začína predvolebný boj. Slovenská národná strana (SNS), Pravá slovenská národná strana (PSNS), Skutočná slovenská národná strana (SSNS) a Ortodoxná slovenská národná strana (OSNS) uzatvárajú koalíciu pod názvom Slovenská národná zmes (SNZ).

1.9.2020 USA prostredníctvom svojho veľvyslanca požiadali vládu SR o odpustenie dlhu vo výške 74 mld $. O žiadosti začal rokovať parlament.

18.9.2020 najvyššiu stavbu sveta – Pribinovu vežu v Bratislave ťažko poškodil požiar na 289. – 311. poschodí.

2.10.2020 výroba a predaj liehových nápojov je na pokraji krachu pre nezáujem slovenských spotrebiteľov. Ani rapídne zníženie cien nezachránilo pred bankrotom Slovlih Trenčín. Ekonomický boom prežívajú výrobcovia ovocných a zeleninových štiav.

9.10.2020 volebný výsledok bol prekvapením aj pre skúsených analytikov. Žiadna z 59 – ich politických strán neprekročila 5% - nú hranicu pre vstup do parlamentu. Slovensko sa na najbližšie 4 roky bude musieť zaobísť bez vlády a parlamentu. Anarchisti navrhujú vyhlásiť 9. október za štátny sviatok.

3.11.2020 argentínska telenovela Žiarlivý anjel kráľom dobytka, ktorej prvú časť odvysielala televízia v roku 2005 sa skončila. Dav rozvášnených dôchodkýň sa vydal na protestný pochod po Bratislave a rezolútne sa dožadoval ďalších dielov. Demonštráciu ukončil zásah jednotiek rýchleho nasadenia.

15.11.2020 nedostatok pracovníkov vo všetkých odvetviach národného hospodárstva viedol k otvoreniu slovenského pracovného trhu pre cudzincov. V Európe vypukla zlatá horúčka. Tisíce ľudí prichádzajú na Slovensko za lepším zárobkom, následkom čoho sa v niektorých krajinách vyľudňujú celé oblasti.

5.12.2020 zlyhanie ľudského faktora v jadrovej elektrárni pri Banskej Bystrici zapríčinilo najväčšiu explóziu v dejinách ľudstva. Európa má po prvýkrát v histórii vnútrozemné more. Rakúsko, Česko, Poľsko a Ukrajina začínajú s úpravou pláží.

20.12.2020 cestovná kancelária Fisher ponúka výlet ponorkou k Bratislavskému hradu a novinkou je výlet loďou lásky okolo observatória na Lomnickom ostrove.

mor ho
americká biologická laboratoř..... Na její možné negativní účinky upozornil v sobotu Gennadij Onišenko, hlavní hygienik a šéf rezortu na ochranu spotřebitelů (Rospotrebnadzor). Stalo se tak navíc po zjištění, že z Gruzie na území Ruska proniklo vysoce infekční virové onemocnění - africký mor prasat. Hlavní hygienik začátkem června prohlásil: „Není to náhoda, jde o pečlivě naplánovanou akci, jejímž cílem je podkopat hospodářství jižního Ruska a severního Kavkazu." http://www.literarky.cz/politika/svet/15446-rusko-varuje-gruzii-ohledn-b...
Norman

je sám o sebe škandál.

Prečo do toho ale pliesť mor prasiat? Tam sú ohrozené životy Grizíncov a iných, a tými prascami sa téma len dehonesteju.

 
mor ho
Biologické laborátoriá okolo Ruska - Gruzínsko, Ukrajina (Odesa), Azerbajdžan... Zdá sa, že prvé pokusy - akí sú Rusi odolní, či neodolní sa už uskutočňujú, napr. v Rostove na Done. Почему у самых границ нашей страны вдруг появляются биолаборатории, оснащённые и профинансированные американскими военными? Лаборатории закрытые, куда не проникнуть ни журналистам, ни местным ученым. http://rublogers.ru/2013/07/25/film-zaraza-2013-god.html
slaven1

Z Russia Reaffirms Recognition of South Ossetia and Abkhazia:

The Russian Ministry of Foreign Affairs comment points out that «there is no documentary evidence that all the site under United States’ jurisdiction or control, which earlier participated in military biological programmes, have been destroyed or diverted to peaceful purposes pursuant to BTWC Article II. We are also seriously concerned with biological activities of the U.S. Department of Defence near Russian borders». It’s an open secret what kind of activities the National Public Health Reference Laboratory in Tbilisi, Georgia, is involved in. South Ossetia has reported that Georgia works on animal as well as human hostile viruses. (8) The last time serous meningitis came from the southern part of Russia. Gennady Onishenko, Russian chief health physician, said in this connection that a microbiology laboratory of the U.S. Navy continues to work in Georgia. Russian Rospotrebnadzor (the service for the oversight of consumer protection and welfare), believes the laboratory’s activities cause African swine fever which hits the bordering parts of Russia’s territory annually since 2007. This year the virus has struck 13 Russian regions, including those of Krasnodar, Rostov, Volgograd, Smolensk, Belgorod, as well as the vicinities of Moscow. According to Onishenko, the US has spent $350 million to create the naval research facility. Russia takes corresponding steps to counter the threat, including the acquisition of special equipment for South Ossetia and Abkhazia to monitor the environment and respond to emerging threats.

baloo
Jakab Zsuzsi néni...? Slávna to "maďarská" epidemologistka? Nu, veď vona je taky vyvolená až po uši. Zrejme tiež dvojitá občanka, však preto bol celý ten cirkus. Akorát, že ktorej svojej vlasti bude verne slúžiť - tej vyvolenej, alebo tej, čo jej pridelili ako pôsobisko?
slaven1

Rusom je nad slnko jasnejšie, prečo Američania postavili továrňu na biozbrane na bývalom území ZSSR, a preto ich vojenskí príslušníci vyvíjajú systém komplexnej ochrany pred vírusmi:

Ministerstvo obrany Ruska zahájilo vývoj systému na neutralizáciu smrteľných vírusov a baktérií. Predpokladá sa, že systém uvedú do prevádzky už v roku 2014. Cieľom úsilia vojenských príslušníkov je ochrana pred biologickými hrozbami, náhodným či zámerným šírením zdrojov nákazy nepriateľom. Systém bude zahrňovať do seba počítačový komplex, ktorý bude musieť v priebehu hodiny uskutočniť rozbor DNA ľubovoľnej baktérie alebo vírusu, a potom vyvinúť očkovaciu látku na ich neutralizáciu a zahájiť jej výrobu.

Navrhoval by som Rusom, aby skúsili postaviť pobodné zariadenie, napríklad niekde pri Tichuane.

slaven1

Fondsk priniesol dlhý článok Does US Comply with International Bio-Weapons Ban?, ktorého časť si preložíme aby sme videli, akými zaujímavosťami sa Pentagram zaoberá. Článok sumarizuje USA aktivity na poli biozbraní:

- Projekt 112 - testovanie bio zbraní od 1962 do 1973 rokoch na kadekom
- Obklopovanie Ruska s biolabákmi (Gruzínsko)
- Spomínajú US biolabáky v 10 ukrajinských mestách (Lvov, Užhorod,...)
- Testy "vybraných zdravotných rizík" na Gruzíncoch
- Stavbu $102 miliónového laboratória v Kazachstane do roku 2015
- Rozšírenie SARSu v roku 2003 po Číne, aby vytvorili chaos a Čína sa nestarala do Iraku
- Ako to na Čínu opäť skúšajú s H7N9
- A potom je tu video "Flu Vaccine Use to Modify Human Behavior":

...Tento rok v auguste Dr. Kevin Barrett, prominentný politický analytik, vyhlásil, že bio-zbraň by mohla byť rozširovaná po moslimských krajinách vo vakcínach proti chrípke. Vakcína by pozmenila ľudský génom a vytvorila čosi ako «chemickú lobotómiu», zničenie časti mozgu spojenú s náboženstvom a duchovnom. Inými slovami, vakcína by svoje obete znížila do stavu nižšieho ako zvieratá, ktoré, na rozdiel od ľudí, neboli vytvorené s duchovnom a náboženstvom ako centrálnym rysom ich bytia.

Informácia bola podporená videom zjavné natočeným v Pentagóne, ktoré sprístupnila hackerská skupina Anonymous. Detailnejšie: Americká armáda plánuje vyvinúť a nasadiť biologickú zbraň, ktorá by zničila vnímavosť ľudí k náboženstvu v cieľových moslimských populáciách.

Baret povedal, že navrhovaná bio-zbraň, bude distribuovaný vo vakcínach proti chrípke, a mala by «alter human genomic expression to produce a sort of chemical lobotomy». Projekt Pentagónu Barrett opísal ako «jasný akt genocídy» podľa medzinárodného práva. «Kultúra islamských spoločnostiach je silne náboženskej založená. Je to silná religiozita, ktorá drží tieto spoločnosti pohromade. Vražda centrálne ho rysu kultúry 1,5 miliardy ľudí by bola zďaleka najhoršia genocída o akú sa kedy kto pokúsil, alebo dokonca uvažuje», povedal.

Barrett povedal, že plán Pentagónu je hrozbou pre celé ľudstvo, keďže sa náboženstvo a duchovno usiluje o spravodlivosť. Preto USA plánujú vymazať všetky náboženské a duchovné odpory vo svete, aby získali viac moci [nevieme či projekt dostal zelenú - p.p.]. Press TV povedalo: "Ak vás nemôžu odrovnať, psychopati z Pentagónu vám radi spravia biochemickú, proti duchovnú lobotómiu, takže už nikto nikdy nebude pracovať pre spravodlivosť v tomto svete. To by samozrejme znamenalo koniec ľudstva», poznamenal analytik. [poslednú dobu ľudstvo končí v každom 2 článku - poznamenal prekladateľ]

Neprihlásený
http://hlavnespravy.sk/j-krea-chce-pomc-kdr-s-epidmiou-slintaky-a-krvaky... Južná Kórea chce pomôcť KĽDR s epidémiou slintačky a krívačky ošípaných

nové