Áno, už aj politici vedia svoje

Ideologická totalita zas raz narazila na niečo, čo potrebuje zničiť. Kritické poznámky smerom na všadeprítomnú idológiu židov mal aj lokálny politik - primátor Krupiny Radislav Vazan. Mal ich na fasbúku - mysliac si, že komunikuje súkromne.Čo také hrozné napísal? K téme roku 1968 a k postave Františka Kriegla, ktorý v Moskve nepodpísal tzv. moskovské protokoly (nepodstatný zdrap papiera), sa pán Vazan vyjadril:

"Zase hrdinský Žid, no kto iný? Na tomto Facebooku sa aj niekto iný okrem Židov zvelebuje, či len vyvolený národ"

A ešte dokonca:

"Tam sa pozrite na Blízky východ, čo obrezaní parťáci porobili s civilizovanými krajinami, kolískami civilizácie"


No hrôza. To ani nemá zmysel komentovať, toľká kacírkosť. Mali by ho upáliť.


Ale sranda bokom. Sekta, ktorá ovláda masmediálny priestor si asi myslí, že politici si môžu myslieť čokoľvek, ale nesmú to povedať. Alebo azda nechápu, že pravdu tak či tak vidia všetci, len o tom mlčia?
Tento Vazan je pritom zrejme len z tých hlupákov, ktorý podceňujú zločinnosť sionistickej mafie. On netušil, že to môže byť tak nebezpečné - teraz sa rýchlo ospravedlňuje, úbožiak. Tí politici, ktorí majú lepšiu predstavu, s akou hydrou majú do činenia, tí si dávajú lepší pozor.
Ale je len otázka času, kedy pravdu vytiahnu na svetlo nie omylom, ale cielene, zámerne. Donekonečna ľudia nebudú žiť v klamstve - dokonca ani tzv. politici nie.


zdroj a kecy k tomu- pobočka Bnai Brith

 
Autor: 
region: 
afík
Diskusiu sme po viacnásobnom porušení Kódexu zrušili. To bude niečo ako kniha direktív vesmírneho zboru z Červeného trpaslíka.