Balvan na nohe Židov

Po rokoch až desaťročiach, keď každý, kto spomenul cigánsku otázku, bol označovaný za rasistu, nacistu, xenofóba a podobne, začala tlačiť táto vec aj na bratislavských pisálkov. V Pravde vyšiel článok od nám tak dobre známeho  obhajovatela čiernych buzerantov (myslím tých francúzskych). Článok o tom, ako sa idú Cigáňom brať ľudské práva.

Haha.

Na adresu krokov vlády v tejto veci , hoc nik ešte nevie, aké budú, ale to je nepodstatné, sa zniesla kritika a  reč je o "nadľuďoch" (jasná narážka na nacizmus), o "ľudáckom štáte", o "konečnom riešení" (viď diskusia) a o tom, ako "(Rómov) spolu so Židmi deportovali a takmer vyhladili".

 

Takže to zhrňme: niektoré vlády krajín EU, a teda onedlho možno aj sama EU, začínajú robiť kroky na oslabenie "politicko korektného" ochromenia a bezmocnosti voči pliage kriminality, zdravotno-epidemického rizika a sociálneho rozkladu. Na obranu tých najhoršíh zostala už iba skupinka frustrovaných a nepochybne prefetovaných deprivantov.

Samozrejme, konfrontácia nie je skončená, pretože tieto tzv. lavičiarske zombie sú živené len a len jedným - peniazmi. Bez nich sa zastavujú uprostred kroku, ale naopak, pri pohľade na ne sú ochotní sa plaziť aj bez nôh a predať aj vlastnú matku. Sú indikátori hladiny sionistických prachov. Vždy, keď sa pohnú, niekto platí a treba sa pozreť, kto a prečo.

Otázne je, či je dobre alebo zle, že sa títo preborníci jedným dychom zastávajú "Židov a Cigáňov"  - či nie sú skôr balvan na nohe tých, ktorí ich od založenia Frankfurtskej školy  pestovali. 

 

 

nové