Buďte pripravení prijímať do svojich rodín ľudí tmavej pleti

To vám odkazuje Jan Macháček, komentátorská celebrita Lidových novin a šéf Institutu pro politiku a společnost.

Macháček sa nadchýna cool černochmi v Amerike a spokojne vykresľuje, ako budú onedlho všade po Česku.

A akékoľvek problémy sú, samozrejme, na vašej strane:

"Čas na naši převýchovu je tady," píše rezolútne.

 

machacek

Rozumiete? Ste zlí a je čas na vašu, pardón, našu prevýchovu. To vám hovorí demokrat a liberál, zástanca multikulti. Každej kulti - len nie tej vašej. Vy, vy a len vy ste ten hnus, ktorý musí byť zmenený a zničený, aby sa tu mohli rozťahovať cool černosi.

Potom raz, keď každý americký fízel zastrelí svojeho negra, potom sa budú vyjadrovať o Európe s dešpektom, že je rasovo špinvá - a preto jej niet pomoci. Tak, ako sa už dnes o vás vyjadrujú, že ste slabí, nerozhodní, zbabelí blbci, neschopní chytiť do ruky zbraň a brániť svoje záujmy.

 

Rasovo zničená Európa - to je sen, ktorý americkí anglosionisti a ich sluhovia majú už vyše 200 rokov.

 

Parlamentní listy

 

 
peto

clovek s takym curriculum vitae...
http://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Mach%C3%A1%C4%8Dek

Ema

V smetiarni tak píšu - že "Slovensko potrebuje cudzincov, inak neprežije".

Ja neviem, kto v redakcii pričlenil k textu fotografiu, ale som sa uchechtla. Dúfam, že svoj nesúhlas s článkami smetiarskych politrukov budujúcich farebný kapitalizmus dáva najavo aj inak.

Norman

Slovensko neprežije, ak sem prídu cudzinci.

Tamto absurdné argumetovanie, ako krajina s 15% oficiálnou nezamestananosťou potrebuje nové pracovné sily, je už len na smiech.

Tak či tak, keď sa pozrie človek zas na tú debatu tam - Slovensko v dnešnom metastabilnom potratovom stave a s takýmito ešte stále viacerými naivnými ľuďmi, určite neprežije. Bol čas na varovanie, pred 20 - 10 rokmi, čo sme aj robili. Aj to mnohým pomohlo. Ale dnes ... za čem bukvy, vso jasno, nie? :)

Náhodný okoloidúci

Naša demografia je proti nám preto, lebo biele ženy nechcú mať viac detí. Poznám zopár takých, medzi 30 a 40, čo stále tvrdia, že si ešte nič neužili. Každú chvíľku sú na nejakom feste alebo vysedávajú v bare. Večné puberťáčky. Alebo budujú kariéru. A dieťa si "nemôžu dovoliť". Alebo "stačí mi jedno, viac netreba, veď tomu jednému dám všetko". Alebo "nenašla som toho pravého". Alebo radšej sa ako milenky budú s inými deliť o jedného pracháča, ale s obyčajným priemerným, aj keď inak slušným chlapom si nič nezačnú.

Alebo žeby to bolo spôsobené až príliš vyvinutým zmyslom pre zodpovednosť - že nechcú privádzať deti do súčasného skazeného sveta? Iné etniká s tým problém nemajú a preto demograficky vedú.

Sebakriticky by sme ale my chlapi mali priznať, že veľa z nás sú len také bábovky bez zmyslu pre zodpovednosť, ale s nadmerne vyvinutou schopnosťou odradiť podvedenú a opustenú matku nášho potomka od rodenia ďalších detí.

nové