Chazar hľadá vlasť

Rozleptali boľševizmom Rusko, zmrzačili vojnou Európu, rozložili banksterstvom Ameriku, vybývali Palestínu a popri tom rozvrátili celý Blízky východ. A teraz nomádska svoloč vykúka spoza plota krachujúcej kolónie Izrael, jastriac po novej domovine. A ajhľa, objavila starú dobrú Chazáriu.

V izraelskom Háreci vyvolený ľud, ktorý si beštiálne etnické čistky Palestíny odôvodňoval svojím božským nárokom na tento kúsok sveta, zvestuje, že "in his search for Jewish ancestry, researcher Eran Elhaik says he has discovered that Jews originated in the Khazar empire, not the kingdom of Judah."

Eran Elhaik je slepý, čo sám naznačuje v úvode textu v skazke o stretnutí izraelských genetikov so slonom. Inak by musel už podľa výzoru európskych tzv. Židov, a hlavne podľa ich správania, dávno vedieť, že sú to ľudia, ktorých prapraprarodičia sa o Blízky východ ani neobtreli a ich nenávisť voči Palestínčanom, ale aj voči Jemenitom či etiópskym židom je čistý rasizmus. Táto ázijská stepná čvarga podľa dobových záznamov z čias Chazárie žila z rozvratu, rozkolu, chaosu a rabovačiek. Ako bonus prevádzkovala otrokárstvo. Vždy kvitla na ľudskom nešťastí. Nič iné nevedela - a to jej aj zostalo.

Egypt tento týždeň vyzval egyptských židov, aby sa vrátili domov do Egypta a nechali Palestínu Palestínčanom. Obdobné výzvy čoskoro zaznejú aj z ostatných arabských krajín, odkiaľ pred pár desaťročiami sionizmom posadnutí európski chazaroidi zväčša násilne vystrnadili tamojšie židovské obyvateľstvo zahusťovať židovské osídlenie v palestínskej "zemi zasľúbenej". Napríklad taká dopisovateľka smetiarne Semišová sa môže aj s rodinou, do ktorej sa privydala, vrátiť do Iraku, hýriaceho pravou americkou demokraciou. Možno pôjde priamo do Falúdže, aby mala na očiach tunajšie výdobytky demokracie. Dokumentárny film si môže pozrieť tu, nech nejde nepripravená.

A čo európski chazaroidní židia, t.č. kolonizujúci Palestínu? Táto nomádska svoloč by sa najradšej spakovala a odtiahla...ups, už nie do hnilej Ameriky..ale pre zmenu do lokality, kde sa rozkladala bývalá Chazarská ríša. Nie je to zlé miesto.

Tabu o Chazárii sa rúca. Už to nebude "konšpiračná teória", ako doteraz bučali sionisti, pretože teraz sa Chazária môže zísť.

Hm, domáci sa na nich tešia. Nie je to žiadne pohodové mediteránne dobrácke palestínske obyvateľstvo, ktoré mohli v roku 1948 európski sionistickí chazaroidi kosiť z guľometných hniezd ako zver. Čakajú ich rovnaké stepné beštie.

Len poďte, poďte. Nejaké chazarské účty ešte zostali nevybavené.

 

 

Autor: 
-eru-

chazari by radi do byvalej chazarie... a ako si to v praxi v tom pripade predstavuju, to teda neviem )))

Ema

Tento raz vojna proti Rusku. Len sa pozri na Ameriku zblbnutú chazarským parazitom, ako cerí zuby. Aj jej európsky vrtichvost vydáva nepriateľské zvuky.

Nie nadarmo považuje Putin za výraznú postavu Rusi Pjotra Arkadjeviča Stolypina. S týmto menom zostáva spojené meno jeho vraha. Mordechaj Gerškovič. Chazarská voš. A varovanie, že si treba dávať pozor na život.

Ozaj, keď už spomíname Európu a Putina, pred pár dňami sa konalo v Bruseli stretnutie predstaviteľov Ruskej federácie a EÚ. Hlavnou témou bola energetika. Barosso bol vo švungu a vo svojom dlhom spíči papuľoval na Rusko, ako keby hovoril o poslednom sluhovi v stajni. Putin počkal, kým starý byrokrat vysupí a potom, takmer na záver celého stretnutia, povedal dve vety: Môj starý priateľ Barosso hovoril dlho a emotívne. Pretože vie, že nemá pravdu.

Ruská delegácia vybuchla do smiechu.

Škoda, že z týchto rokovaní nejestvuje verejne dostupný videozáznam.

-eru-

ako si ju v praxi predstavuju ))) alebo si myslia, ze nad ruskom mozu zvitazit? predpokladam, ze chcu sposobit vnutorne trenie, alebo mensiny proti rusom, aby nastal chaos, mozno to je dovod, preco si putin vydrziava urcitych regionalnych vodcov, vid cecensko

Ema

Udaľcov, Lebedev a Razvozžajev svojich mecenášov požadovanými výsledkami nepotešia.

-eru-

ja o problemoch v republikach, ale co viem, medzi tatarmi a rusmi ako ludmi problemy nie su, tak ako medzi rusmi a baskirmi (od znamych z tatarstanu a baskotorstanu), cecensko je slusne neutralizovane, ani sibir sa nehrnie odtrhnut ako po tom tuzia... ))) uvidime, budu sa snazit dalej podnecovat a politici su podpôatitelni, no nenadarmo povedal georgij sidorov, ze bez putina by sa rusdko uz davno rozpadlo )

Norman

len zvnútra.

Konieckoncom tak, ako zvíťazili nad západoeurópskymi miešancami. Myslím miešancov Západnych R typov,  Nordikov a starších vrstiev, ktorí vytvorili britskú (a francúzsku) civilizáciu. Táto zmes sa prejavila historicky ako prislabá a prihlúpa. Hlavná ich slabosť bola ich chamtivosť - finančníci im slúbili bohatstvo a britskí psudolordi predali svoju dušu. To je historická pravda.

A tak, ako zvíťazili v 1917 roku v samom Rusku. Ale tak sa zdá, že Východ sa momentálne lepšie poučil ako Západ a v pohode zvláda ich hru. Keď som sa dozvedel, že Putin v masmédiach upozornil na antisemitizmus Pussy riot, úprimne som sa rozosmial a v duchu v úcte sňal klobúk. Ten chlap - napriek rokom v politike - si naozaj zachoval bystrosť. Nečudo, že ho Rusi obdivujú nielen za politické činy a výsledky, ale aj ako osobnosť.

Nadhladism
Dnes ten samit sozpitvalava aj AC24.cz http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1451-schuzka-rusko-eu-v-bruselu-vyzna... 21. prosince 2012 se v Bruselu sešli političtí vůdci 27 zemí EU s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Hlavním bodem agendy byly problémy přímo spojené s probíhající válkou v Sýrii. Ruská kontrola nad značnou částí energie, kterou bude Evropská unie potřebovat v průběhu příštích 100 let, rusko-iránská dominance nad nejkonkurenceschopnějšími zdroji plynu a plynovody na Středním východě, společná americká a britská iniciativa ke změně energetické dynamiky vojenskými prostředky a evropské dilema mezi transatlantickým spojenectvím, které Evropu tlačí do války s Ruskem a záchrany petro-dolaru, a větší integrací mezi Ruskem a energetickými sektory a tržními ekonomikami Evropy. Po zjevném neúspěchu při řešení těch skutečně nejrelevantnějších otázek, se pokračovalo v pozičních hrách s řádícími Čičinami (rioting Pussies), podvratnými NGO a zneužívajícími adoptivními rodiči. Šance na mírové řešení krize v Sýrii se minimalizovaly. Směřujeme snad k regionální válce na Středním východě a v Evropě? Její hrozba významně vzrostla...
slaven1

Našiel som verejne dostupný videozáznam. Škoda, že odstrihli Barrosov spíč :-)

Pripomenulo mi to vtip. Aplikovaný na video by znel:

Ľavé vajce reaguje na udrístané pravé vajce a vstrede je... nepodstatná figúrka dosadená svetovým zákulisím.

Grigoriy

Mne sa angličtina veľmi páči. Hlavne to, ako dobre vystihuje mentalitu skupiny ľudí, pre ktorých je tento jazyk materinským jazykom. Čítam z ich jazyka hravost, spontannost, pragmatizmus, neformalnost, pružnosť aj zmysel pre humor.

Milujem Ich skratky uz preto, že tak uľahčujú život v dobe počítačovej komunikácie.

(Aj ked, ja ich nikdy nepoužívam.)

Ved len povazte: OK, BTW, OMG, WTF ...

Aj ja si raz dám patentovat jednu skratkou: FK.

Nehnevajte sa na mna, ale, čo to znamena, Vám zatiaľ nemôžem povedat, aby mi to niekto z Vás neukradol.

 

slaven1

Vsak konecne budu medzi svojimi. Aspon sa naucia Gruzinci lepsie strielat.

BTW, o co ide pri tychto protestoch v Indii: http://slovak.ruvr.ru/2012_12_29/Do-ulic-Nai-Dilli-sa-vybrali-stovky-ludi/ - Naozaj tam ide o znasilnenie? "Pre jedno znasilnenie" sa aktivovali take davy?

Ema

Takých tam majú hanebne veľa a indická preľudnená spoločnosť je voči znásilňovaniu a zabíjaniu žien za normálnych okolností tupo apatická.

Iste si postrehol, že dôležité rusko-indické stretnutie muselo byť presunuté z Dillí na iné miesto.

India v naštartovanom globálnom vojnovom konflikte nechce hrať so západom.

slaven1

Ale iste, noviny z východu sú plné správ o rusko-indických zbrojárskych džoinventures.

Pomaličky sa aj India presunie do kategórie padouchů a krajín porušujúcich demokratické ľudské práva. Inou, newspeakovskou rečou, spojenectvo s Indiou sa vymaže, nahradí nepriateľstvom a s Indie sa stane NEvzor :-)

Celkom ma zaujalo, ako podrobne o tom informovali v smetiarni. Pome si to zrekapitulovať:

- Mladú Indku, ktorú znásilnili v autobuse, pochovali - 30. 12. 2012 7:10 | tasr
- Žena, ktorá sotila Inda pod vlak metra, nenávidí hinduistov a moslimov - 30. 12. 2012 6:45 | tasr - agenda setting? - hinduisti budú rovnako démonizovaní ako moslimovia?
- Šiestim mužom, ktorí znásilnili mladú Indku, hrozí trest smrti - 29. 12. 2012 13:20 | tasr
- Mladá Indka, ktorú znásilnili v autobuse, zomrela - 28. 12. 2012 23:58 | tasr
- Indická obeť znásilnenia má podľa lekárov vážne zranenie mozgu - 28. 12. 2012 7:49 | tasr
- Obeť hromadného znásilnenia v Indii previezli na liečenie - 27. 12. 2012 9:11 | tasr
- India a Rusko podpísali zbrojárske kontrakty za miliardy - 24. 12. 2012 14:22 | tasr - ahaho, aj v smetiarni majú udalosti na radare

Mňa fascinuje, aké "potešenie" pre vládnucu vrstvu majú v rôznych krajinách po svete pripravené na jedno stlačenie spínaču. http://rt.com/news/india-gang-rape-protest-421/

Zrkadielko, zrkadielko, kto je na svete najkrajší:

pusiritaci

slaven1

Keď už sme pri tom Orwelovi, dnes ma zaujala tato správa: http://czech.ruvr.ru/2012_12_29/EU-a-USA-chteji-zalozit-ekonomickou-unii/

Hehe, takže tu budeme mať pravú a nefalšovanú Oceániu? Bratislavu potom hrdo po vzore Gottwaldova premenujeme na Pristávacia dráha číslo 99 :-)

Preberme si ešte štylizáciu tej správy:

„Málokdo ví, že s myšlenkou ekonomické integrace EU a USA přišlo Německo. Vyslovila ji v r. 2007 osobně kancléřka SRN Angela Merkelová.“

Už vidím, ako chemická fyzička Merkel prišla samoúvahou k tomu, že bude geopoliticky výhodné spojiť sa s USA do jedného super štátu.

Merkel

Mladá Merkel v čase zjednocovania Nemecka.

Náhodný okoloidúci
Prepáčte, ale ktorý z tých pánov je Merkel, ten vpravo, alebo ten vľavo?
Stefan
Prosím náhodný okoloidúci, cestoval si rýchlikom, že si Merkel nestihol spoznať?
baloo
utrúsil anno dacumál nejaké správičky z Maďarska... že cca. 80% akože poslancov je dvojitých občanov (najčastejšie Izrael-Maďarsko, ale nájde sa aj USA/Holandsko - Maďarsko; a hľa, prednedávnom na Ukrajine to práve zakázali...), na realitnom trhu izraelskí "investori" majú zhruba 70%-ný podiel, izraelské prieskumné lietadlá poletujú cez Maďarsko jedna radosť, prebiehajú tajné aukcie ornej pôdy, ktoré sú vypísané na webe iba hebrejsky... A stojí za to sa pozrieť aj na Slovensku, kto to vlastne investuje a do čoho, koho prezentuje vlastne Penta a koho J&T, o čom sa vlastne truhlík z Kauflandu dohodol so svojím izraelským partnerom a čo vlastne cvičia blízkovýchodní demokrati na Lešti. Podľa všetkého kluci sú tu a nerozmýšľajú v trianonských hraniciach. Na druhej strane napr. kúpeľné mestečko Hévíz v Maďarsku už vykúpili ruskí "turisti", len nejako všetci sú cca. 2 metroví mackovia s impozantnou svalovou hmotou.