Čierna smrť

Možno je ten názov pre niekoho silná káva, ale z hľadiska časových horizontov histórie je to presné. A o čom je reč? O tmavej imigrácii do Európy.

Na alternatívnych stránkach, ale aj v masmédiach prebehli už pred pár dňami správy, že Európa chce uzákoniť to, že všetky jej členské štáty budú musieť akceptovať toľko imigrantov z Afriky či južnej Ázie, koľko im prikáže Brusel. Pretože južania už nestíhajú, má ich ešte viac preberať sever. Presnejšie o tom písal napríklad Beo, vrelo odporúčam prečítať.

Nechcem tu opakovať to, čo zaznelo impliciitne či explicitne už tam - že podobný prílivu kultúrne, povahovo a inteligenčne nekompatibilných chlapov je  "veľmi chorý fenomén chorého útvaru EU",  že títo "prišelci" sú takmer všetci plní kriminálnej energie a kriminálnej submorálky, že ich stratégiou je primitívne množenie, čiže smrť bielej Európy v priebehu pár generácii. Ak sa to niekomu zdá dlho, v nedohľadne, nech sa radšej rovno sám zastrelí - asi tak je to dlho pre národy Európy.

Chcem hlavne povedať to, čo som nikde nezachytil - zrejme z dôvodov politickej korektnosti. Chcem navrhnúť jednoduché riešenie:

Treba pripraviť niekde v severnej Afrike oblasť, kde bude vytvorená určitá infraštruktúra, plniaca funkciu buffera pre utečencov. Tieto funkcie nemôžu zvládnuť zariadenia na území Talianska, Španielska, Portugalska alebo Grécka, to im treba uznať. Všetky tieto funkcie treba preniesť do Afriky. Afrika je pekná zem, hovoria mnohí, určite sa tam bude páčiť aj utečencom z Ázie.

Tým je odpoveď daná. Toto je jediné ľudské riešenie. Bodka.

Opakujem - čokoľvek iné je samovražda.

 

 
Autor: 
slaven1

Toto je zle zle zle zle zle...

Pritomnosť iného etnika narúša jednotnosť národa, oslabuje národný štát. Presne to EÚ, vláda globalistov, chce. Podľa mňa sa nevedia dočkať až ich pripravované zákony nadobudnú platnosť.

Slovensko potrebuje sfunkčniť referendum.

Náhodný okoloidúci
Slovensko predovšetkým potrebuje sfunkčniť zdravý rozum a pud sebazáchovy a znefunkčniť patologický jav nazvaný politická korektnosť. Lebo kto sa nebráni, zaslúži si byť zožraný.
kojokok
Áno, presne tak!