Cirkus Bratislava

Toho 16. septembra teda má byť ten veľký summit v Bratislave, na ktorý je Fico už teraz tak hrdý - pretože to nemuselo byť tu. On ich nahovoril, že u nás to bude fajn - tak by bola škoda ho sklamať:).

Idú riešiť brexit, ale najmä utečencov.

Niektorí hovoria, že Merkelka nastolí tvrdý kurz a položí už hotové presné predstavy, ako to má byť a že jej kolaboranti (napríklad Sobotka) jej to podpíšu, sklamú.

Iní si myslia, že sa bude rokovať. Ale rokovať sa nebude - ak sa niečo ešte formuje, tak je to teraz, pred konferenciou. Priamo tam by bolo neskoro.

Takže ďalšia možnosť je, že sa na ničom poriadnom nedohodnú. To je konieckoncov jediný spôsob amerického vládnutia v Európe - buď nám to podpíšete, odhlasujete hneď, alebo sa počká a odhlasujete to onedlho, nabudúce. Možnosť, že by ste to nepodpísali, nejestvuje!

Chcel by som tu vyzvať naše politické organizácie na usporiadanie demonštrácií a ukázania nášho odporu voči imigrácii, voči genocíde pôvodnej bielej Európy.

Chcel by som - ale to by bola naivita. Politici na to aj tak nebudú reagovať.

Preto vyzývam politické organizácie len na ukážku sily a organizovanosti elity národa. Skutočnej elity slovenského národa, lebo verím, že taká je.

Aby ste chápali - budova Reduty je výborné strategické miesto. Spravili by ten summit na hrade, ale tam nemajú také priestory. Tak je to v Redute, doslovne uprostred mesta. Ba čo viac, kedže tadiaľ vedie priam jediná dobrá ulička medzi nábrežím a turistickým centrom, nemožno ani tieto ulice zahradiť a dá sa chodiť naozazj päť metrov od hlavného vchodu. A melie sa tam večne kopa zahraničných turistov, ah, ideálne prostredie.

V podstate na tom mieste bola aj tá slávna "Sviečková manifestácia", ktorá bola tak hrozne vraj rozháňaná komunistami. Nuž, priam to volá po vyskúšaní, ako je humánny tento demokratický a liberálny režim. Ten predsa nebude tak krutý a nikoho rozháňať nebude, že. Tak vyskúšajme, ako bude on reagovať na manifestáciu súčasnej slobody.

To je moja výzva - ale obávam sa, že nebude vyslyšaná. Sú totiž ľudia, ako tu Grigoriy, čo tvrdia, že Slováci sú zbabelé ovce, alebo hovädá. Mne sa to hodnotenie nepáči, lebo som videl Slovákov aj v júli 2015, ako kráčali hrdo Bratislavou - a presne také niečo by bolo treba spraviť zas, ale priamo na Hviezdoslavovom, žiadne nepodstatné ulice či námestia. Niektorí hovoria, ako tu Aman, že mládež nepríde, lebo je konformná a ľahostajná - a mne sa to tiež nechce veriť, lebo azda sa stále rodia chlapi s gulami, alebo už nie?

Takže neviem, som neistý. Aj to takzvané SNP sa oslavuje ako ozbrojený odboj, bolo by teda  načase ukázať ZAS aspoň taký neozbrojený. Alebo je pravda, že to bol vtedy len podvod vedený z Moskvy, presne ako v roku 1989? Ak chce niekto dokázať opak, nech sa predvedie pri Redute.

Polročné obdobie predsedníctva Slovenska v tej šaškárni sa blíži ku koncu, možnosť podpáliť vlajku EU pred celým svetom sa končí - nedajte si ju zobrať. Alebo azda chcete tie svine naozaj znášať do smrti?

 

 

Autor: 
téma: 
region: 
forma: 
Norman

Zaujímavý článok, naozaj mnohotémový.

Svetonázor v rámci očakávania, zodpovedajúci kombinovanej rodinnej minulosti autora, zo všetkého niečo, ale z našeho hľadiska vcelku správnym smerom zorientovaný.
Čo sa týka domácej politiky tiež veci vyjadruje, tak ako tu v našom článočku, z pohľadu medzinárodných síl (takže je to naozaj k téme). K viacerým veciam by som povedal svoje, ale zaujalo ma toto (citujem):

Autor článku sa mal možnosť pred dvomi rokmi zoznámiť s jedným Kotlebovým spolupracovníkom z najbližšieho okruhu, a s uznanlivosťou musím povedať, že išlo o veľmi erudovaného mladého človeka, medzinárodného právnika, člena arbitrážneho súdu. Zároveň predstavoval „ľudácke“ mládežnícke združenie „Jednota slovenskej mládeže“ a bol známy ako Kotlebov speech-writer. Zakamuflovaný „gardistický dvojkríž“ na logu jeho vizitky som si všimol až neskôr. Nechcem teraz absolútne vnikať do ideologických a politických záležitostí, vrátane mojich subjektívnych pocitov ohľadne ĽSNS, ale z čiste logickej stránky ma už vtedy ako mladého novinára zaujímalo, ako je možné, že taký erudovaný mladý právnik s vynikajúcim spoločenským postavením a perspektívnymi kariérnymi vyhliadkami má guráž venovať sa vo voľnom čase takým „problematickým“ z pohľadu prevládajúcej spoločenskej morálky aktivitám, ako je ideologická podpora Kotlebu a spol. Za normálnych okolností by sa tieto dva aspekty činnosti mladého právnika dali ťažko snúbiť dohromady, znamenalo by to bezprostredné ohrozenie kariéry aj spoločenskej reputácie. A vtedy mi svitlo…

Spoločenské aj trestnoprávne krytie tomuto mladíkovi, ako aj kotlebovmu hnutiu všeobecne zabezpečuje človek, ktorý je „krstným otcom“ žilinského regiónu. Práve na hlavnom žilinskom námestí má totiž spomínaný Kotlebov pomocník (mená neuvádzam, chcel by som si ešte, s dovolením GP, trochu požiť na tejto hriešnej zemi…) kanceláriu, pričom nanajvýš reprezentatívnu. Týmto človekom je George Trabelssie

---
konic citátu.

Netreba to s konšpiráciami preháňať, ale ovplyvňovanie ľudí a ich hnutí je jednoduchý základ práce v reálnej politike. Hlavne tej talmudistickej, mafiánskej, sionistickej.
Je to ako v drogách: zo začiatku sa ani moc neovplyvňuje, zo začiatku sa len dáva. Stačí, že je slučka založená. Hovorí sa, že Kotleba sa vyhol niektorým finančným pascám, ale ktovie, či všetkým a či nie za pomoci iných slučiek. Alebo ešte ináč - ak niekto robí s motormi, je zákonite od oleja - len treba mať ochranné prostriedky, aby sa nedostal až na telo.
Neviem, prečo nespomenie meno dotyčného manipulátora, keď spomína meno človeka, ktorého označuje za "krstného otca". To je potom ťažko ...

Ľubov

po sklamaní z Kotlebu,takto sa už pýtam.(pre istotu,ak má pravdu autor článku)Skôr som si to predstavovala inak,že Kotlebove percentá by mohli na scénu priviesť skutočne nových ľudí,nepopísané listy a s nimi by sa objavila nová možnosť,samotná osoba Kotlebu ma až tak nazaujíma.

Autorov favorit je jednoznačný,kiež by mal pravdu a Fico je po podivných bajpasoch slobodnejší ako ostatní.

Pozri Norman,nie sme žiadne slečinky a situáciu budeme riešiť priebežne.Už sme čosi preskákali,takže ..opäť,čo nezabije, to posilní.

Norman

Tu nejde o nejaké sklamanie, tieto veci nie sú absolútne, nie sú "buď alebo". Čiernobiele videnie - to sú práve skutočné "konšpiračné teórie". Predstava, že je celé to hnutie Pospolitosť a následne LSNS len spiklenecká pasca sionistov je nezmysel. Tak to nikdy nemôže byť.
Ale na druhej strane je istota, že do podobných strán posiela polícia/Siska informátorov, získava kecalkov a vplyv, agentov - to vie každé malé dieťa, to je oficiálne ich povinnosť. A to isté platí pre zahraničných aktivistov. Takými vystrčenými politickými prípadmi ako Lipšic či Šebej začínajúc, a desiatkami rôznych iných trotlov pokračujúc, nasledujúc stovkami, či tisícmi sionistických obdivovatelov a šábesgojov, dobrosráčov a užitočných idiotov ... (eh, je to riadny kal)

Každé železo hrdzavie, ide len o to, ako rýchlo. To, že je LSNS teraz taká uzavretá, nie je dobré znamenie. Títo prestárnutí už bruškatí chalani tých sionistov sami len tak neoserú. Metóda LSNS a vôbec národovcov na Slovensku je "izolovanie", ale od tohto sa neodizolujú, jed si nájde cestu aj k nim a jediné, čo im pomôže, je mentálna otužilosť a antijed na dostatočnej úrovni - a na to naši bruškatí pomaly prestávajú stačiť, mám dojem. Príliš sa orientujú na Tisa a minulosť - ale tam dostatočnú obranu nenájdu (ak sa nemýlim, tak Tisa obesili, že :(.

Po činoch spoznáte ich. Samozrejme sionisti potrebuju "neo-fašistov" aby mali okolo čoho robiť hystérie, a napríklad to, ako pred rokmi Pospoliťáci vytiahli vo svojich poštárskych uniformách pochodovať ako čuráci po uliciach - na to sa nezabúda a stále zostáva otázka, kto ich na takú debilitu naviedol.

čo sa týka tohto:
Pozri Norman,nie sme žiadne slečinky a situáciu budeme riešiť priebežne.Už sme čosi preskákali,takže ..opäť,čo nezabije, to posilní.

to by som označil za výrazný pozitívny posun v tvojom vyjadrovaní (myslení):) Tak to má byť, odporúčam aj ostatným.

Norman

Už včera boli v meste vojaci v maskáčoch so sapíkmi. Vládne nemecké mercedysy na peších zónach a podobne.
Idem si to divadlo pozrieť:)

buko

moja predpoved:

Nic sa nedohodne, ziadne sokujuce vyhlasenie nepadne.

Dobre sa nazeru, napiju, vychutnaju si pekny, takmer letny den kdesi vo vychodnej gubernii prazvlastneho utvaru, ktory by frau Merkel mohla kludne nazvat "Heiliges Römisches Reich Deutscher Nation".

Utvrdia sa ze im je takto dobre, menit sa nic nebude a ide sa dalej..

Norman

Summit bol naplánovaný pred mesiacmi, odvolať ho už nešlo, tak prebehol.
Cvičenie CO (Civilnej obrany), to bolo jediné. Nezaslúži si ani samostatný článok.
Postoj EU voči invázii je stále postojom debilov, jediný Orbán si zaslúži pochvalu, Fico by si mal dať pozor, aby sa sEU príliš nešpinil kolaboráciou.
Schultz sa prejavil ako typický chaldejský podliak.

Napodiv, politikov nebolo možno takmer ani zhliadnuť naživo. Zaujímavé, ako sa teda tá bastardská imigračná zgerba dostala k selfies s Merkelkou? Alebo je pre Merkelku tá zver viac, ako občania Európy?
Polišov bolo v Blave nasratých toľko, ako nikdy za komunistov. Ak by ale moslimskí teroristi naozaj chceli, odfaklia ich pri podobných príležitostiach kľudne aj všetkých. Prečo by to ale robili, že, zabíjali svojich kolaborantov.

Norman

merkel in bratislava

 

pravou myšou otvoriť v original veľkosti... je to ona.

žial, nezobral som si protipancierový gulomet :)