Countdown naostro

 Je záver augusta, a tak si zosumarizujme dnešné titulky správ o WW Z, svetovej vojne chystanej pre nás sionistickými zombies.

Armáda USA je na pokyn pripravená na vojnový scenár v Sýrii

Minister zahraničných vecí USA rokoval o situácii v Sýrii s blízkovýchodnými kolegami

Prezident Venezuely obvinil USA zo snahy rozpútať svetovú vojnu

Minister zahraničných vecí USA telefonoval ministrovi zahraničných vecí Sýrie

Na doplnenie: minister zahraničných vecí Ruskej federácie adresoval v piatok varovné telefonáty kolegom v Taliansku, Španielsku, Francúzsku a Veľkej Británii. Armáda Ruskej federácie je v stave bojovej pohotovosti.

 

V Izraeli sú aškenázski géniovia ako obvykle krok vpredu a prešpikujúc svoju "analýzu" citátom svojho titana humanizmu špekulujú, kto prevezme vládu po zosadení Assada

A hneď upozorňujú, že Francúzsko a Británia majú mobilizovať. To sú tuším členovia Európskej únie, ak sa nemýlim. Cameronovi už Obama telefonoval, Hollandemu ani nemusí.

Zmienky je tiež hodná čerstvá správa: kým pred troma dňami Obama verejne deklaroval, že vojenský zásah v Sýrii by bol možný len s mandátom OSN, teraz už "svoj názor mení" v prospech útoku bez súhlasu OSN. Môžeme trikrát hádať, kto mu k takémuto názorovému posunu dopomohol.

Sionistov však nemilo prekvapil prieskum verejnej mienky, ktorý si dali ako praví demokrati promptne vyhotoviť: len 9 % Američanov je za útok na Sýriu. Bude sa teda ignorovať nielen OSN, ale aj postoj Američanov.

 

No a v smetiarni nás tradične informujú, čo si myslia akýsi "spojenci", o ktorých vieme len jedno - idú Sýrčanom po krku.

 
Autor: 
Norman

a starému holokaustovi Perézovi sa nelení stretnúť s tzv. ministrom Francúzska Fabiusom, aby vtiahol Európanov do vojny so Sýrčanmi.

Zločinec Netanyahu sa tiež otvorene vyhráža že má prst na spúšti - i keď u neho je to už obvyklá rétorika.

link na ich smrdnuté noviny

 

Belochom sa už ale nechce zomierať za záujmy sionistickej sekty. Dokonca vypláchnutí Amíci podporujú vojnu so Sýriou iba na cca  10%. Nielen židia majú zbrane, aj občania majú prst na spúšti. Fisrt blood - taký pojem vytvorila zdegenerovaná americká kultúra vrahov - a práve na to teraz nimi zasiate semeno zla čaká, aby prinieslo svoju úrodu. Čaká sa na prvú krv. Milóny ľudí na svete čakajú, kedy to konečne začne.

 

Ja viem - Habsburské Rakúslo uhorsko tu bude na veky, nad Britskou ríšou slnko nezapadá a so Sovietskym zvazom vždy a nikdy inak.

 
Ema

a už aj metelil. Ešte nedávno by si konverzaciu Fabius - Lavrov odpocul, teraz musí potupne skemrat, čo vlastne Lavrov francuzskemu kolegovi povedal.

Prasiatko
Ema, neviem čo si z toho taká nervózna. Predsa: 1. Nik z nás nebude žiť väčne (ani by to za tú námahu nestálo) 2. Rozpútanie svetovej vojny anglosaskou inváziu do Sýrie ešte nie je isté. 3. Aj ak sa tak stane, bude sa radovým ľuďom ako ja či ty dobre umierať s vedomím, že raz a navždy bude zlikvidovaná vojenská moc ZLONATO a USA. 4. žiť má zmysel len do času. Dnes už väčšina nežije, ale živorí - o 1 zničenú civilizáciu vo vesmíre viac alebo menej! Pche - to by malo skôr trhať žili tým multimiliardárom z klanou ak Rotschild a pod. - ktorí si bytie na Zemi užívajú. Mne - bedárovi koniec europeizovaného sveta a môjho života veru nevadí. Aspoň po novej dobe ľadovej dostan šancu nový možno lepší ľudský rod. :)
Ema

zrejme si ešte žiadnu vojnu nezažil. Mna vojny znervoznuju, sú korunou ľudskej zdegenerovanosti.

elle
Amerika si do Syrie prsty palit nepojde. ee. Dost bolo. Obama je predsa Nositel Nobelovej Ceny za Mier. A mier to nie su zbrane. Sluboval, ze prinesie spat vojakov z Iraku. Tak logicky nemoze predsa dalsich poslat do Syrie. Nie, nie, Amerika v tom prsty mat nebude. 10% to je velmi velmi malo. Ale najlepsie to vyjadrilo prasiatko. Zivot sice je vecny, ale nie tu na zemi. Urcite su aj lepsie miesta. Tie si vsak treba zasluzit. Tak sa snazme. Budme dobri. Jeden na druheho.
Ema

on je len huba, ktorá vyriekne pokyn. Bez ohľadu na to, čo si mysli ľud a ty.
Rozhoduje Izrael a ten vojny na svoju hnilu existenciu genocidnej kolonie nutne potrebuje. A tuto vojnu zvlášť.