Crack! Slovenské voľby 2016

Výsledky sú jasné.
Smer - stále najviac. Ale prepad. Napriek tomu, že po júlovom pochode Bratislavou Fico pochopil, že národ je zrelší a zmenil smer na témy národnej bezpečnosti - nestačilo. Neakceptovateľné ksichty ako Flašíková-Beňová, sionistický lokaj Lajčák, ekonomický podliak Kažimír a viaceré iné svine stiahli a sťahujú Smer do bahna.
 
SaS získala svoj úspech jednoznačne len vďaka Sulíkovmu anitiimigrantskému postoju. Jediná strana tzv. pravice bodovala vďaka svojmu odporu voči bruselskej despocii a samovražde.
 
Ľudová strana Naše Slovensko - Kotleba - je jednoznačný víťaz volieb, lebo má najväčší prírastok hlasov. 
 
Slovenská národná strana je samozrejme formálne tiež národná. V jej prípade je síce nepochybné, že bola priam podporovaná médiami ako odoberač hlasov nezávislým nacionalistom - ale za prvé to nebolo dostatočné, za druhé smerovanie SNS nemusí byť zradcovské. Tí, čo ju volili, o tomto nebezpečenstve nevedeli, neverili mu a možno zabránia jeho realizácii, možno odklonia túto stranu správnym smerom.
 
Olano je množina jedného blázna a podobne vyšinutých ľudí - prifarbený vždy inými naivistami, ktorí síce rýchlo, ale už neskoro zistia, ako sa prostitujú a sú zneužívaní psychopatom. Je to najradikálnejší a zároveň najbezcennejší politický element na politickej scéne.
 
Sme rodina - teda Kollárova korporácia, dokázala zúročiť investované peniaze a dostala sa do parlamentu. Takisto relatívne dobre splnila svoju úlohu odčerpávania a ničenia hlasov nespokojných občanov - bohužiaľ. Neverím, že by z Kolára niečo mohlo byť, nie je to "nepolitik", ako o sebe hovorí - naopak, je to najklasickejší člen súčasného systému. Jeho peniaze sa v politike presadzujú - ale sú špinavé.
 
Most Híd fixne so svojimi Maďarmi. Našťastie je to strana bez ambícii a bez inteligencie, jej rola môže byť kľudne pozitívna.
 
Posledná sa do parlamentu prešmykla strana Sieť, ktorá napriek najväčšej kampani totálne zlyhala. Je to jednoznačne preto, lebo jej predstavitelia sú hlúpi sebapreceňujúci neurotici. Najmä Procházka, ktorý bol v dnešnej obednej debate v televízii doslovne predmetom výsmechu.
 
 
Strany systémového proamerického plutokratického otroctva - takzvané štandardné strany - sú s výsledkami volieb nespokojní. Tvrdia, že nik nevyhral. Nie je to pravda.
Voľby nedopadli dobre len pre nich - a tak ich chcú zrušiť.
Jedna forma zrušenia týchto volieb sú "predčasné voľby", ktoré sa stali už v noci pojmom. Prvý ho hodil do pľacu známy starý, ešte komunistický lokaj, dnes sionistický úlisák  Leško. Už si ale začínajú uvedomovať, že predčasné voľby by hlasy pre Kotlebu len zvýšili - lebo by za neho hlasovali aj tí, čo sa predtým báli prepadu hlasov a aj tí, ktorí predtým takmer nič nevedeli a verili klamstvám o nich.
Druhá forma zrušenia volieb je "úradnicka vláda", ktorú by si vytvoril ktosi v zákulisí. Tým síce nezmenia parlament, ale zabezpečia si, že bude nezaujímavý. Predsedom by bol vraj napríklad Lajčák, explicitný agent zahraničnej mafie.
 
Obe možnosti sú ale vhodné len pre svetových sionistov v zahraničí, ich domáci politickí poskoci ich vnímajú s nevôľou. Ich sa ale nik nebude pýtať, o ich postojoch rozhodujú inde.
 
K téme ešte treba zaznamenať, že SDKU dostalo priamo kopanec do ksichtu, a to nielen Frešovho, ale aj do ksichtu zločincov ako Dzurinda, Mikloš a Radičová.
 
A podobne s hanbou musí odísť do zabudnutia eurohajzel Figel, a spolu s ním aj pasívne bojazlivé nesamostatné KDH. To sa síce ešte azda vráti, ale určite už s inými ľudmi.
 
Bezpochyby, v tejto svetovej situácii si takmer ani nemožno predstaviť viac. Nie sme v žiadnej strane, ale jedno je jasné - situácia nebude mŕtvo fixovaná a zabetónovaná, v stene vznikol veľký zlom a proces bude pokračovať - a preto platí: Vyhrali sme.
 
Pri všetkej všeobecnej úcte ku snahe či práce rôznych stranníkov, tento výsledok nie je nejakou ich fintou, ale je to výsledok objektívnych historických síl. Tieto sily drvia starý múr.
 
Samozrejme, svetová komédia a tragédia bude pokračovať nezávislé od slovenského podhoria.  Samozrejme, vývoj tu nám poskytne ďalšie podnety na debaty aj zábavu. Zatiaľ len toto zhrnutie, ale budeme sledovať a komentovať, hodnotiť.
 
 
Ema

Titulok v nemeckých médiách: Slovenský odporca imigrantov utrpel vo voľbách ťažkú stratu.
- Kto získal jeho hlasy? - pýta sa bavorský občan.
- Strana SaS.
- A to je kto?
- To je strana toho europoslanca.
- Hm. Ktorého?
- Sulíka.
- Na ja...
(a veľký rehot)

Odporca zamorovania Slovenska čiernym Fluchtom má v opozícii - odporcu zamorovania Slovenska čiernym Fluchtom, a k tomu euroskeptika.

Náhodný okoloidúci

Štrajky zdravotných sestier a učiteľov mali byť spúšťačom prevratu, ktorý mal odstaviť Fica od moci a umožniť nástup importérom rapefugov a organizátorom teplých pochodov.
Okolnosti sa včerajšími voľbami síce riadne zamiešali, ale prevrat sa nekonal, aspoň to tak zatiaľ vyzerá, takže Bútorov hovorca a agent Kiska už určite dostal pokyny zo "spriatelenej" ambasády, aby s tým niečo urobil. To isté platí pre mimovládky. Aj od tých si ešte užijeme kvikotu viac ako naše uši znesú. To by tak bolo, aby Schwartzova investícia vyšla nazmar.

prasiatko Mlsko

pretože:
- chceme rovnosť pred zákonom pre bielu maioritu a nie len na papieri, ale aj v praxi
- chceme právny štát, kde jednoducho nebude možné rozkrádať štátne peniaze a ignorovať vôľu voličov
- pretože do 10 rokov za každú cenu presadíme najprísnejší zákon o preukazovaní pôvodu majetku v celej Európe
- pretože do 10 rokov za každú cenu vyvedieme Slovensko preč z EÚ a NATO

Toto je nová definícia fašizmu. Mussolini a Hitler to nikdy nemôžu pochopiť. Žiaľ ani mnohí naši spoluobčania.

Sinuhe

Ja som v sobotu ráno o 0800 vhodil 19 bez krúžkovania a odišiel lyžovať (t.j. celý ten humbug som pustil z hlavy a venoval sa športu a podobným činnostiam) . Dnes ráno na hoteli mi nedalo a ráno som si pustil telku. Potvrdila sa moja prognóza 8% (Slosiarika a podobných prognosociológov len svojou intuíciou schovám do vačku :-) ) a na RTV: (dvojbodka znamená údajne Slovenska) hneď nastúpila úderka vybraných politológov vedených kovaným redaktorom Striežencom. Jeden z nich, akýsi Vašečka Masarykovej univerzity v Brne, uhladený kravaťák (žiadny kaviarensky inteleguán typu HVRN, ane svetroý revolucionár typu HRB) povedal, že to všetko preto, lebo na nete prevbiehajú utajené konšpiračné diskuie, ktoré to všetko zapríčinili a ktoré sú igmnorované (predstaviteľmi štátnej moci) a proti ktorým nikto nič nerobí ... Pamätajme si aj tohto Vašečku ...

P.S. Boris Kollár nevstúpil do politiky preto, že je bohatý a na peinazoch mu teda nezáleží, ale naopak: preto, že peniaze mu dochádzajú ...

Norman

Bezpochyby, ako vidno aj z citovaného a iných výrokov, jeden z jedovatejších lokajov. Ale tiež už začína tušiť, že to silné zviera, ktorému slúži a ktoré jemu a jemu podobných lokajoch slubovalo podporu, za nimi vlastne nestojí.

On, a ostatní lokaji, stoja sami proti historickej cunami. Ak by mali tieto svine čo len trocha skutočnej inteligencie, tak by v noci nemohli spávať. Preto aj Michal Vašečka v podstate krotil svoj jazyk. Ak nezaplatia viac, hubu si už otvárať nebude. To v minulosti bol jedovatý viac.

Rosemary

najhorsie je, ze po vsetkom co vidim, citam a pocujem si myslim, ze vymenit lud uz dnes nebude taky problem.

Náhodný okoloidúci

Pozeral som na ta3 tlačovú konferenciu SNS. Dankovi som nikdy nedôveroval, od začiatku, ako sa začal ukazovať na obrazovke, mi na ňom niečo nesedí. Teraz sa mi to potvrdilo, keď sa tak pohoršoval nad tým, ako sa na nás bude kvôli prítomnosti Kotlebu v parlamente pozerať zahraničie.
Vážený pán Danko, zahraničie, ak je naozaj zástancom slobody a demokracie, nás môže nanajvýš tak rešpektovať.
Ja viem, že štáty západnej Európy a spolu s nimi USA doteraz neprekonali svoje koloniálne chúťky a maniére, nedokážu a ani sa nechcú zbaviť kolonialistického zmýšľania a môžu nám strašne, ale naozaj strašne zavariť. Znamená to ale, že sa pred nimi budeme ohýbať ako poddaný pred grófom Erdódym a jeho bičíkom?

Miesto strašenia by si západoeurópania z nás mali vziať príklad a začať sa oslobodzovať od nadvlády parazitov a škodcov.

Európska únia by teoreticky nemusela byť zlá myšlienka, ale to, čo vzniklo, je doslova smrteľne nebezpečná pohroma, ktorú treba čo najskôr zastaviť a zvrátiť, kým je čo zachraňovať. A následne môže byť reč o vybudovaní Európskeho spoločenstva založeného na poctivej, čestnej a spravodlivej spolupráci slobodných a suverénnych národných štátov.

Buheh

Posledných x mesiacov pred voľbami ho bolo v televízore takmer viac ako Freša a Kaníka. Tým je povedané všetko.

Ľubov

ak si po včerajšom vystúpení Danka neurobia s ním poriadok sami členovia,nech skončí na smetisku,zaslúži si to. Danko nás všetkých urazil. Toto by Slota nikdy nepovedal.
Hej,vraj čo povie zahraničie,že sme volili rasistu a xenofóba.Freššo,alebo Danko,jedna krv:(.Šťastie,že mám taký inštinkt a nikdy by som ho nevolila.

Takže aký rezultát? Moji vzácni priatelia, bude to bolieť,ale vydržme! Pokial sa neobjaví zázrakom niekto Nový, ak sa Fico nevysporiada s chamraďou v Smere,ostáva jediná možnosť,že na istý čas odíde sám z politiky.Nie nadlho,ani nie priskoro. V pravý čas.

Aman Againsttime

Danko sa naozaj veľmi snaží SNS posunúť viac do umierneného centrizmu (pripomína mi to trochu Le Penovej štýl, ktorá potom čo prebrala stranu po svojom radikálnom otcovi, tiež zmiernila rétoriku a spôsoby, t.j. žiadna kritika Židov, žiadne spochybňovanie holokaustu, ústretovejší prístup k LGBT, nespomínanie istého citlivého slovíčka začínajúceho na r a pod.). Nemusí ísť a priori o zlú taktiku (ako môžeme vidieť práve na príklade Len Penovej a úspechu jej strany), avšak Slovensko predsa len nie je Francúzsko a po dnešných voľbách je definitívne jasné, že sa tu dá uspieť i s radikálnou úprimnosťou. Načo to až tak preháňať s tou politickou korektnosťou, že? Žeby túžba byť vo vláde skôr s liberálnou SAS-kou než Smerom? Túžba zapáčiť sa médiám?
Napriek tomu som celkom rád, že je SNS vo vláde (jej mnohé nedostatky samozrejme beriem na vedomie), keďže verím, že existujú isté mantinely, ktoré by si skutočne nemala dovoliť prekročiť (ako napr. problematika invazistov či cigánov). Som celkom zvedavý na jej ďalší vývoj a fungovanie...

Norman

Hej, súhlasím s tebou takmer vo všetkom. Samozrejme, že SNS má inak definované hodnoty - ale tak to aj bolo vždy, principiálne. Jej hlavnou hodnotou je teoreticky to, že národ je ucelená jednota a má sa zamerať na seba, nehanbiť sa za to a že tak sa dosiahnea j najlepšia spolupráca so susednými národmi.
Samozrejme, že záujmy národnej strany, SNS, nesiahajú za horizont k problémom ako rasa, alebo k problémom európska minulosť )maximálne tak slovenská minulosť).
To je prirodzené, nie je to len taktika, je to normálna definícia ich hodnôt a cielov.

Ale Danko osobne, tak ako je to zrejme šikovný chlapík, je zrejme riadne podivne zakorenená existencia. Je jedna vec , dištancovať sa od nejakého fašizmu alebo od strany takto označovanej - ale musí to robiť maximálne zo všetkých?
Ani argument, že sa musí dištancovať viac, ako iní, lebo je vlastne bližšie LSNS, neobstojí. Neobstojí z viacerých dôvodov. Naopak, SNS by mala operovať s väčšou radikálnosťou LSNS a hroziť, že aj ona, SNS, pritvrdí, ak nedostane svoje (čo by už teda akože bolo naozaj zle, že áno).
Práve to, že Danko nepôsobí hlúpo, ale toto akože nechápe, ma prívadza k myšlienke, že to robí zámerne. On nie je "národovec" ani za nechet, je to len oportunista. Doslovne im podhadzuje SNS zadarmo.
(To je môj odhad, nie som na neho špecialista a na toto by som potreboval viac empirických dát. Ale viete, v politike som sa mýlil iba raz, keď som neveril, že sú Američania až tak blbí a napadnú v roku 2003 Irak takým štýlom, ako to urobili - že ho celý skúsia okuppovať)

Aman Againsttime

To, že SNS nie je nejaká "white-power" ns strana je mi jasné. A nikdy ani nebola tak radikálna ako francúzsky NF za starého dobrého Le Pena (aspoň teda, ak riešime obnovenú SNS po komunistickom režime). Áno, je to tradičná regionálna strana vlasteneckého typu, skôr štandardne demokratická a celkom umiernená (čo platí najmä v súčasnosti) . Inak ja som býval istú doby (politiku riešim už od kolísky :-) ) sympatizantom práve SNS (bola to strana, ktorú volievali moji starí rodičia), hoci postupne i u mňa, ako u väčšiny ľudí, začala prevládať anti-patia k Slotovi (a tiež i k šialenej Anči :-) ). Napriek tomu je SNS , ako si mi už raz písal, dobrá značka (a i z historického hľadiska je mi o trochu bližšia ako napr. taká HSĽS - na ktorú nadväzuje skôr Kotleba - čo je i pochopiteľné, keďže pochádzam z luteránskeho prostredia a navyše z oblasti, kde práve SNS zvykla/zvykne mávať celkom solídne výsledky).

Inak práve čítam toto: http://www.topky.sk/cl/1000863/1533127/Zasadne-vyhlasenie-Danka-zo-SNS-m...
Možno, že to s Dankom nebude až také zlé? Čo si o tom myslíš?

Norman

Poviem tak mierne mimo tému - myslím si, že Kolár je čuro.
Myslím si, že každý je čuro, čo sa dopredu dištancuje od smeráckej politiky, respektíve spolupráce. To isté aj Sulík.

So SNS to súvisí tak, že v SNS si teraz, po pár reláciach a prívetivosti Danka voči bruselákom a odmietaní LSNS, uvedomili, že je to zvrátená cesta a že je im z toho zle.
Hovorím, ja Do danka nevidím, ba aj jeho som čo len na obrazovke videl len párkrát. To, že je to privatizérska svina este neznamená, že nebude svina ak na našich bruselských lokajov. Ja neviem, čo by to muselo byť za idota, čo by išlo do koalície s Maťovičom?? Nie Most Híd je pe SNS neprijatelný, ale Olano je pre nich smrtelné.

Jediná možná koalícia je možná len so Smerom.

Ovšem túto ru považujem len za stratu mojeho času. Preto dodám, že akékoľvek bezvládie, chaos a anarchia je v takomto prípade úplne v pohode.

Ema

Už nie je extrémista, ale zradca extrémistov :)

http://tv.sme.sk/v/33346/kotleba-radikalov-obisiel.html?ref=trz

Rozteká sa hodnotenie Kotlebu do všetkých strán. Ako sa aj dalo čakať.

Kotleba vystúpi v parlamente:
- Čo sme si, to sme si, teraz už som seriózny. Rád vysvetlím. Najviac sa mi napríklad vytýka, že som povedal, že takzvaný holokaust. Na takzvaný holokaust som povedal, že takzvaný holokaust, pretože môže byť nazývaný aj inak, napríklad takzvaná shoa. Preto je to takzvaný holokaust. Ale už viac o ňom nemusím hovoriť... o tom takzvanom holokauste.

Slav

čo si myslíte vy, pôjde SNS s pravičiarmi?

S najväčšou pravdepodobnosťou Fico vládu nezostaví, takže otázkou je, či pôjde SNS do zlepenca. Ak pôjde SNS s pravičiarmi, bude to doslova zrada slovenského národa, pretože som si istý, že drvivá väčšina ich voličov by nechcela spojenie s hajzlami typu Matovič, Poliačik....

Ak sa zlepenec nevytvorí budú predčasné voľby a Kotlebovi tipujem 15% :)

Náhodný okoloidúci

Citujem z článku:

"Šéf národniarov Andrej Danko (SNS) odmietol informácie, že by jeho strana rokovala o zostavení novej vlády s Mostom-Híd. Rozdiely medzi týmito stranami označil za historicky neprekonateľné. Avizoval koaličné rokovania so Smerom-SD.

Andrej Danko dnes odmietol, že by Slovenská národná strana rokovala so stranou SaS o vytvorení novej vlády. Povedal, že SNS bude o koalícii hovoriť len s tými, ktorí dostanú poverenie na zostavenie vlády. Tým odmietol informácie o rokovaniach o možnej koalícii strán SaS, OĽaNO-Nova, SNS, Most-Híd, Sme rodina-Boris Kollár a #Sieť., ktorú dnes pripustil Richard Sulík."

Celý článok:
http://www.aktuality.sk/clanok/319977/vysledky-volby-2016-online-sns-and...

To je potešujúca správa.

Ale nasr..dil ma tým, že vyhlásil, že ĽSNS je zrelá na zrušenie. Tým zrejme zablokoval možnosť vzniku dvojkoalície s Smerom a s tichou podporou ĽSNS. Ten chlap si asi nevidí ďalej od nosa alebo plní čiesi pokyny. Lenže o hlasy voličov ĽSNS mal bojovať pred voľbami.

slaven1
Pozime sa na neho*, na tohto kásneho stoporenca, s hdým a ozhodným výazom tváe. Pvý kát v živote spavil samostatné ozhodnutie - ja s nejakým sebastedným cocotom ako je Pochádzka v jednej (5,1%-tnej) stane nebudem. Haha, robím si srandu, z ambasády nariadili. Ach tieto vysunuté kádre Ríše chaosu, čím ďalej väčší debily. https://youtu.be/Jbpng-LGJAY?t=1m13s * oznámenie bolo spravené prostredníctvom facebooku, ohromná snímka sebavedomého bojovného Che Malého Mirka vznikla pri inej príležitosti. Už len dve chlpaté vajcia po bokoch dokresliť.
slaven1

Richard Rybníček zakladá novú politickú stranu. Strana bude konzervatívna a pravicová. Podľa Rybníčka chce strana presadzovať posilnenie prirodzených regiónov, dať viac moci do regiónov a funkčný štát.

Správa z TASR je stručná a vecná. Vzhľadom na fungovanie technológie neokolonializmu predpokladám, že to bude nástupný projekt Ambasády po tom ako to s #Mriežkou nevyšlo a "Nový economický ordnung" v podaní Lížpičisa a jeho strany Stará šiel tiež do kytek. Uvidíme, kto sa pričlení* v horizonte 1,5 - 2 rokov.

 

*v zmysle "stane sa členom"... resp. dostane notičky (príkaz) stať sa členom, lebo "stať sa členom" predpokladá spraviť samostané rozhodnutie a to títo ľudia nerobia.

Ľubov

Predpokladám revitalizáciu Ruska a Heribana,možno Banáša,ale ten sa poistil a podobné osôbky.
Už dlho bezstarostne spali ako šípkové ruženky, šéf však nemá veľa možností z toho,čo tu je.