Dajte im ju

Počas 16. dňa trestnej výpravy židovského štátu do koncentračného tábora Pásmo Gazy zasadol Výbor OSN pre ľudské práva, vedený dobre informovanou Juhoafričankou Navy Pillayovou.

Tá - vedomá si sionistickej beštiality - opatrne naznačila to, čo vidí každý normálny človek: že "židovský štát" pácha v koncentračnom tábore vojnové zločiny. Tieto jatky vyprovokoval Izrael tým, že z ničoho nič rozstrieľal v Gaze automobil s posádkou. Sedeli v ňom, samozrejme, "teroristi".

Medzi sionistami, odchovanými svojou nedotknuteľnosťou, nastal poprask. Hneď sa hlučne ozval izraelský veľvyslanec v USA, akýsi Ron Dermer, že židovskí vojaci, ktorí za 16 dní zmasakrovali takmer 700 ľudí, z toho asi tretinu detí pod 15 rokov - vrátane štyroch chlapcov hrajúcich futbal - vybombardovali vyše 600 poschodových domov, školy a nemocnice, zničili cestnú, vodovodnú a kanalizačnú infraštruktúru, vyhnali okolo štvrť milióna ľudí zo svojich obydlí a bez prerušenia v týchto zverstvách pokračujú - si zaslúžia Nobelovu cenu za mier. Dôvod: nepredstaviteľná zdržanlivosť. Môžeme iba špekulovať, ako by to vyzeralo, keby židovskí vojaci neboli - v ich ponímaní - zdržanliví.
 
Dajte im ju. Udeľte im tú Nobelovu cenu, nech sa nobelovská fraška prehupne do novej fázy. V nej už bude každému jasné, že celá Nobelova cena sa definitívne zvrhla na sionistický blší cirkus, ktorý slúži na (seba)potvrdzovanie židovskej nadradenosti.
 
Prezentácia pre nobelovský výbor dokazujúca, že židovský štát bez hraníc je pre súčasný perverzný Západ ideálnym adeptom na ocenenie za mier.
 
 
 
 
PS: Beštiálny stepný bastardský chazaroid Mileikowski práve zagrgal, že UN Human Rights Council’s decision to launch an inquiry into Israeli offensive on Gaza is "a travesty and should be rejected by decent people everywhere".
Le Bleu

Zabití šarvanci hrajúci futbal sú "operational failure" a k nemeckému bombardovaniu Londýna prirovnal čo? Raketky Hamasu.
"Our soldiers are dying so that innocent Palestinians can live."
Títo humanoidi sú fakt beznádejne mimo. Ani Goebbels s Orwellom kdesi nechápu.

baloo

pomaličky No-Bell ovú cenu. Pedigré na to má a naozaj sa snaží, to treba uznať. Delostrelectvom ostreľovať pláž - túto kreativitu mu môžu iba závidieť aj v Izraeli. Len bohužiaĺ napriek všetkým snahám má ešte slabý sčot, k nobeloven onej treba v priemer cca. 50000 zabitých (ak vychádzame z Rabina, Peresa, Mandelu alebo Obamu - ale aj tá "Európska Únia" bol tiež geniálny fór), ale do Vianoc to snáď stihne.

Ema

Veď scenár má Valcman priamo z centrály svojej sekty.

Je to neprehliadnuteľné, ten rovnaký rukopis nazisionistov v Palestíne a Novorossiji.

baloo

BalRad, z priameho zdroja.

Včera popoludní v dedinách Bogorodčany a Skobičivka (Ivano-farnkvský region, ale možno aj inde) domáci postavili barikády, vnikli do miestneho úradu a spálili všetky dokumenty súvisiace s valcmanovými odvodmi + načalnika, ktorý prišiel situáciu ukľudňovať, skoro napichli na vidly. Skandovali, že nepustia svojich rodinných príbuzných do vojny a úlohou armády je udržať celistvosť krajiny a nie vykonať vôle prezidenta + podľa nich sa v Donbasse nedeje žadna "antiteroristická" akcia, tamojší domorodci sú "ľudoví povstalci" a len vlastné rodiny ochraňujú.

V Ternopole firmy už odmietajú posielať prispevky Valcmanovi, lebo ich garnitura si na to nejako moc zvykla a spoločnostiam už aj politicky dochádza o čo ide - aj keď k tomuto pochopeniu im viedla cesta cez peniaze. V Kyjeve na to hneď reagovali a takéto firmy označili za "sabotérov", ktorých aktualizované zoznamy zverejňujú denníky. Museli kvôli tomu zväčšiť počet strán a zmenšiť písmo. (Mne to všeličo pripomína počnúc Sullovými "proskripciami" cez Francúzsku Revolúciu po bolševické zoznamy "nespoľahlivých".) Tých mien je asi dosť veľa a ich počet zrejme rastie...

Norman

Revolučná doba žiada revolučné obete.
Čo sme hovorili od začiatku, to začínajú majdanisti dostávať ako odmenu - tento úbohy 70 rokov bolševikmi očividne celkom oblbnutý národ bez politického imunity.

Ale je to nádherne jasný príklad, ako medzinárodní plutokrati doslovne satanistického založenia:
1. manipulujú proletárske masy, túžiace len po troche sociálnej spravodlivosti a istoty
2. manipulujú nacionalistov, aj organizovaných a ozbrojených, ktorí túžia po samostatnosti a národnej nezávislosti.

Stupeň tejto manipulácie je ohromný a keď pripustíte, že veľa z tejto odrbtechniky boli použitéi aj v 20 storočí, tak sú veci ohladne modernej histórie aj naiistom jasnejšie.

baloo

z BalRad-u.

Aj keď toto zrejme bude čoskoro aj v mainstream-e, napíšem sem, aby sme vedeli. Valcmanovci možno konečne kápli na to, ako vtiahnuť Rusko do vojny. A to cez TRANSNITRIU!

Totižto už pripravujú dokument, v ktorom zrušia zmluvu (oni akože Ukrajina, že jo) o umiestnení ruských mierotvorcov v Transnitrii. Vzhľadom na geografickú situáciu, v tomto prípade Rusko nijakým spôsobom sa nemôže k svojim jednotkám dostať a má dve možnosti: buď svoje jednotky stiahne alebo ich "proviant" musí dopraviť vojnovým aktom. Druhý prípad je jasný. V prvom, na prvý pophľad mierovejšom prípade sa na Transnitriu okamžite vrhne Moldova - nuž ale Moldova velenie svojeje armády zverila do rúk RUMUNSKU! A kde je Rumunsko: v NATO, takže v momente by boli jednotky na území Ukrajiny, akože legálne. Valcmana a jeho kumpániu od revolty môže zachrániť už iba vojna. A je tiež otázne, čo je lepšie pre Putina: pre "mier" (ktorý bude aj tak len chvíľu mier) obetovať Trnasnitriu alebo zasiahnuť. Zatiaľ boli vynaliezaví, snáď aj toto nejako ukočírujú...

Norman

Začať vojnu nie je problém, problém je vojnu viesť
Oni nemusia Rusko provokovať k tomu, aby začalo vojnu - Rusko vojnu začne vtedy, keď hovorca NATO oznámi, že ju Rusko začalo.

Našťastie sa nijako nedá predstaviť, ako by vojská USA bojovali na ruskom fronte. Ergo, problém nie je dokopať do vojny Rusko, ale Poliakov, Čechov, Slovákov a iných slovanských dobrákov, možno sa zas nechajú.

nové