Die Endlösung

Krvavé duo Mileikowski (Poľsko) + Brog (Litva) síce muselo prerušiť najnovší masaker v palestínskom koncentračnom tábore Gaza, ale 70 percent židov, obývajúcich koloniálny útvar bez hraníc s názvom Izrael, s prímerím nesúhlasí a žiada konečné riešenie.

Väčšina z nich chce, aby bol Endlösung vykonaný dištančne bombardovaním, prípadne s použitím nulkeárnych zbraní podľa receptu Šejnermana, kým 30 percent je za pozemnú operáciu a krvavý masaker s bezprostrednou účasťou židov podľa Jahveho návodu na genocídu zaznamenaného raz a navždy v svätej knihe judaizmu. Či už by to bolo konečné riešenie á la reformisti bombardovaním alebo á la tradicionalisti osobným vraždením, docielil by sa tým stav, ktorý zodpovedá tradičnému sionistickému kryciemu názvu pre etnické čistky. Zem bez ľudí pre ľudí bez zeme.

Pozn. Mileikowski je skutočné meno Benjamina Netanjahua, Brog je skutočné meno Ehuda Baraka a Šejnerman je skutočné meno Ariela Šarona a jeho potomstva.

Situácia v Palestíne je tak vážna, že na ochranu 1,7 milióna ľudských bytostí v Gaze (700 tisíc detí pod 15 rokov), žijúcich v otrasných podmienkach najväčšieho open-air koncentráku v histórii ľudstva pod extrémnou hrozbou beztrestného zavraždenia, priplávali lode ruskej Čiernomorskej flotily. Je tam aj Smetlivyj.

Stepné chazaroidné pseudoetnikum, využívajúce pri kolonizácii Palestíny svoju povestnú stepnú beštialitu, si ako odmenu za dočasné zastavenie masívneho vybombardovávania koncentráku Gaza vyžiadalo od americkej administratívy (lepšie povedané celého posraného Západu a jeho ozbrojeného hnátu NATO) rozmiestnenie Patriotov v Turecku a americkú armádu na Sinaji. Kto má menšiu predstavivosť a poruke mapu tohto regiónu, nech si to do nej vyznačí farbičkou a porozmýšľa nad tým, čo potom uvidí. Upgrade Mubaraka s názvom Mursí s americkou armádou na Sinaji pod ťarchou finančného kolapsu Egypta súhlasilo. Ako bonus dostalo toto nešťastné vemeno Allahovo pentličku hrdinu, ktorý vyjednal prímerie, a hlavne možnosť posilniť si diktátorské právomoci na úroveň svojho gerontologického predchodu. Káhirská ulica zatiaľ nevie všetko, ale čosi už tuší.

Ako keby nebolo aj bez toho dosť srandy, prestarnutý šarpej Jimmy Carter - to je ten bývalý americký prezident - objavil Ameriku: židia nechcú mier, židia nechcú štát Palestína, židia chcú kradnúť Palestínčanom ďalšie a ďalšie územie a vytvoriť si Veľký Izrael od Nílu po Eufrat. Tento starý zmrd to vie, samozrejme, už od čias svojho aktívneho prezidentovania, ale až teraz, na prahu smrti, si čistí svedomie tým, že o zločinnosti židov v Palestíne blábolí verejne. Neskoro. Že ide židom o brutálne etnické čistky a zaberanie Palestíny vie už dávno každý, kto sleduje tzv. izraelsko-palestínsky konflikt a nemá rozum úplne vymrdaný ťažkotonážnou sionistickou propagandou z mainstreamových médií. A kto má, tomu ani Carterov coming out nepomôže.

Blíži sa 29. november 2012. V tento deň by mali Palestínčania - celé desaťročia vraždení, vyháňaní, terorizovaní a ponižovaní privandrovalými stepnými chazaroidmi, pre ktorých je hlavnou mentálnou charakteristikou krutosť - požiadať Valné zhromaždenie OSN o štatút nečlenského pozorovateľského štátu. To im umožní vyzvať Medzinárodný tribunál pre vojnové zločiny, aby potrestal pohlavárov sionistickej vražednej mašinérie za vojnové zločiny a zločiny proti ľudskosti. Chazaroidi besnejú od zlosti. Mileikowski, Brog, Líberman a ďalšie chazaroidné kreatúry behajú po západných štátoch a vyhrážajú sa, že ak budú ich reprezentanti hlasovať v prospech Palestínčanov, odsúdených židmi na Endlösung, prestanú sa židia kontrolovať teraz už úplne.

Preto ku Gaze pláva aj ruská Tichomorská flotila. A mimochodom, Pancyr-C funguje veľmi dobre.

Autor: 
slaven1

Až tak bez zeme nie sú:

 

Ema

Hej. A na záver riadnu po držke, aby mohli tieto nomádske stepné obludy znovu vybľakovať, ako ich nikto nemáá ráád.

Majú Birobidžan. Dostali ho od svojho kamaráta súdruha Stalina, ktorému financovali revolúciu a dodali k nej choromyseľnú ideológiu.

 

Čo sa týka zeme bez ľudí atď., užitočná by bola mapa zobrazujúca zem s ľuďmi. Konkrétne celú Európu, vrátane Ruska.

Bol by v tej mape jasne vyznačený počet tzv. židov na začiatku 20. storočia. Kým sa nezdvihla ich obrovská nomádska vlna, tiahnuca ako vždy západným smerom.

Napríklad Rusko - 5 miliónov, vyznačené tmavočervenou. Ukrajina - 4 milióny, vyznačené bledšou červenou, Poľsko 3 milióny, vyznačené ešte bledšou čercenou, Maďarsko - 1,5 milióna...atď.

A potom by sa niekto na tú mapu pozera a pozeral a odrazu by mu svitlo. Nodopiče, to fakt nemali tí blízkovýchodní Židia nič iné na práci, len v takýchto šialených mnohomiliónových počtoch tiahnuť NA SEVER?

I siahol by po knižkách o skutočnej histórii a našiel by tam Chazarskú ríšu s jej štátnym náboženstvom judaizmom, ktorá nie je žiadnym mýtom.

Odtiaľ je len krok k pochopeniu celej problematiky "izraelsko-palestínskeho konfliktu".