Dosť bolo kuciakovského hnusu

Kuciak doslúžil. Viac ako tri roky zneužívali jeho smrť a priamo pod pamätníkom zamatovej revolúcie - a vlastne na kresťanskej budove pri kostole - urobili si Neslušní anarchisti (predpokladám, že bez povolenia) vulgárny pamätník pseudosvätého patróna Kuciaka (a jeho neviem čo).

Všetci to poznáme - fotky a sviečky, kahance, možno sa tam aj modlili. Mnohým to bolo odporné, ale čo narobíte proti bľačiacej mafii?

Dnes to tam vymietli a čistili. Neviem, či natrvalo, ale je príjemné vidieť už len to, že to konečne upratali, a takpovediac dezinfikovali.

 kuciak čistenie

No čo už - dnes odsúdili Agha, Kočner a Rusko už sedia, prípad Markíza je tak uzavretý, užitočný idiot Kuciak poslúžil a už ho nik nepotrebuje. Dobre mu tak, aby sme parafrázovali ministra Kolíka: žiaden Palach to teda nebol. Aj tak to len špinilo námestie.
 
Ale netešme sa príliš - blbosť tamtých fanatikov nemožno podceňovať. Určite budú stavať nové kuciak-modlitebne. Kým im to dovolíme.
slaven1

V Bratislave je to motlitebňa mimovládkarov za minimálne taký byt ako má Tódová na Slavíne. Ten si novodobá "Krychtáleková" (ktorí vytancovala na Kuciakovom hrobe).

Pamätník tomuto bielemu koňovi zahraničného agenta Aktuality.sk* vyrastajú po celom Slovensku.

https://www.youtube.com/watch?v=WLqUPa5U1Jk

--
* Svajčiarsko-"nemecké" vydavateľstvo Ringier Axel Springer Media s.r.o.

Norman

Daňo to vtedy dobre poriešil :)

Ale ako tam spomína - neprichádzajú mu prachy, lebo je za očkovanie. Nuž, ľudia sú netolerantní a nevďační , zrejme túto ich podlosť podcenil - ale moju úctu má za principiálnosť, že sa v tomto nezlomil (aj keď kvôli tomu zrejme utrpel ťažké finančné straty).

Kuciakovi nevyrastajú pamätníky, je ich len zopár. Ale ja som za - nech má pamätník, ako má "neznámy vojak" (ktorí žiaden nechcel byť zabitý), tak on by mal symbolizovať
"užitočný idiot, (nechtiac) prinášajúci najvyššiu obeť ".

Mal vedieť, že pracuje pre zmije a že tie zmije mu môžu spôsobiť smrť.

Ema

je od septembra v Humennom. Pamätník Jánovi a Martine.

Autor bol vybraný zodpovedne. Ožran Guldan. Svoj humenský počin z lešenárskych trubiek a drôtikov natrénoval na pamätníku Nenarodeným deťom pri Modrom kostolíku, ktorý vyzerá, že sa na vápencový šuter vysral pes.

Dusanbe

moderné umenie, inšpiratívne a vystihujúce spoločenského ducha súčasnej doby !
V Bystrici bolo na podstavci po bývalom Leninovom pamätníku istý čas ozajstné obrovské pozlátené lajno.
Neskôr ho vystriedala táto tiež moderná skulptúra - chrasta:
https://bbonline.sk/miesto-leninovho-pamatnika-ozdobi-tento-piatok-chrasta/

Od autorov v budúcnosti zrejme môžeme očakávať ďalšie odvážne umelecké počiny - veď je ešte toľko rôznych biologických artefaktov vychádzajúcich z rozličných anatomických otvorov ľudského tela...

Ema

Toto je pred Modrým kostolom - Guldanove obkladačky z rekonštrukcie hajzla a navrchu to, čo sa k nim automaticky pýta.

 

Turisti sa vždy rozpačito tvária a spravidla to nefotia.

Norman

samozrejme je hanba nielen (alkoholizovaného?) "umelca", ale hlavne samotnej katolíckej církve, ktorá si TOTO nechala nakydať pred unikátny kostol.

slaven1

Keď niečo vyzerá ako mačka, miauká ako mačka, tak je to mačka.

Hento je pamätník hovnu. Pričom pamätník hovnu priamo v areály kostola.

Je to sila, klobúk dolu pred fičúrom "umelcom". Takto cirkevníkom šplechnúť hovno priamo do tváre. A tí sú s tým v pohode, lebo agendu okolo potratov šéfovia tejto organizácie môžu osrať.

Norman

nuž majú na úrovni tých, ktorým poslúžili. Podobne ako má Havel v USA to, čo si zaslúži - takúto bustu (už sme sa na nej svojho času rehotali) 

Dusanbe

aj keď vieme, že všetko je inak, pár zaujímavých informácií, ktoré to potvrdzujú:
https://www.novarepublika.cz/2021/10/dokument-britskeho-ministerstva-obr...

A pôvodný zdroj - pozrime sa, aká zaujímavá bulharská novinárka:
http://dilyana.bg/about-me/

Vraj bulharské zbrane pre sýrskych teroristov, kto by to povedal.

nové