Gang aškenázskych tupcov

Ako prvá zakrákorila americká CNN. S odvolaním na nemenovaný zdroj uviedla, že Izrael v noci z piatka na sobotu čosi rozbombardoval v Sýrii. Vzápätí sa aktivizoval celý západný mediálny moloch a srstil rozporuplné informácie o cieli židovskej agresie.

Napoludnie sa ustálil na "útoku na konvoj zbraní sýrskeho režimu určených pre Hizballáh", aby večer vybehol s dramatickejším, mediálne zaujímavejším "útokom na iránsky konvoj zo zbraňami pre Hizballáh", ktorý sa pod rúškom noci zakrádal z Teheránu do Bejrútu. Mediálnou bombou bola správa, že Izrael útok potvrdil. V tejto súvislosti zverejnil izraelský Hárec originálny talmudizmus: židovská letka uskutočnila útok z územia Libanonu, nenarušiac sýrsky vzdušný priestor, aby sa tak vyhla fyzickým a diplomatickým škodám.

 Prešlo pár hodín - počas nich sa udialo pár telefonátov medzi "Priateľmi Sýrie" a tými, ktorým na Sýrčanoch naozaj záleží - a situácia bola opäť iná. Izrael potvrdenie útoku dementoval. Niektoré média ani nestíhali update. Preto bola v smetiarni večer pohodená poludňajšia, oficiálne už neplatná správa. Update: Smetiareň naďalej tára, že Izrael oficiálne potvrdil nálet. Meno "oficiála" by sme, samozrejme, hľadali márne.

Gang aškenázskych tupcov kolonizujúcich Palestínu bol vo svojej chorobnej sebastrednosti presvedčený, že bombardovanie v Sýrii v tomto extrémne vypätom a nebezpečnom čase sa mu prepečie. Omyl. Ako si to s nimi vybavia hlavne Rusko a Čína, necháme na ich diplomaciu a prípadne aj účinnejšie, silové zložky. Každopádne krátko po bombardovacom incidente Ruská federácia oficiálne oznámila, že bude nekompromisne trvať na tom, aby sa čo najskôr uskutočnila dlhšie odkladaná konferencia o Blízkom východe bez jadrových zbraní a celkovo bez zbraní hromadného ničenia. Môže si byť východoeurópsky chrapúň Mileikowski, známy pod krycím menom Netanjahu istý, že dôležitou témou bude Izrael a jeho vyše 200 jadrových hlavíc a že konferencia nebude len rétorické cvičenie.

Izrael inkasoval pár štipľavých faciek aj zo strany, odkiaľ to nečakal. Plukovník Lawrence Wilkerson, bývalý štátny tajomník Colina Powella z čias prezidentovania sionistického sráča Georgea W. Busha, využil, že je už na dôchodku a prehovoril. Podľa správ, ktoré má od spravodajskej komunity, použitie chemických zbraní v Sýrii bolo izraelskou false flag operation a prezident Obama, ktorý opakovane deklaroval použitie zbraní hromadného ničenia ako povestnú "red line", by si mal dvakrát premyslieť, či sa pustí do vojenskej intervencie. (Bush Official: Syria Chemical Weapons Attack Could be "Israeli False Flag Operation" - aj s videom). Jeho výpoveď svedčí o obavách, že ďalšia sionistická vojna už Amerike nadobro zlomí krk.

Nech.

Bonus: The Syria-Iran Red Line Show

 
Autor: 
Ema

Keďže sa aškenázski tupci, posmelení Obamovym bľabotaním o "práve Izraela brániť sa proti Hizballáhu", úplne prestali kontrolovať, prvé izraelské lietadlo už zarylo rypákom do sýrskej zeme.

Ema

http://www.informationclearinghouse.info/article34817.htm

"More than three decades ago when I made my commitment to this war effort, in the full knowledge that it would make me persona non grata in the eyes of the mainstream media I had served with some distinction, I believed that the single most amazing thing about the conflict was Zionism’s success in selling its propaganda lies – lies which were told not only to justify anything and everything the Zionist (not Jewish) State of Israel did and does, but also to establish and fix the boundaries of what could and could not be discussed in public discourse about Israel’s policies and actions. "

Koľké prekvapenie, že totalitné svine kontrolujúce západné mainstreamové média sú pri indoktrinácii západných teliatok úspešné, keď nie je dovolená ani najmenšia opozícia.

A koľké prekvapenie, že tie totalitné svine sú psychopatická sekta (manipulujúca svedomím západných teliatok prostredníctvom náboženstva holokaustu).

 

Možno niekto, kto má viac času a motivácie, preloží rozlúčkový materiál realitou unaveného Alana Harta. V závere je stručne sformulovaný rozdiel medzi neškodnou mediteránskou arabskou chvastavosťou a vražednou zákernosťou chazaroidných stepných bastardov.

Vepřík
Veľmi trefný článok. Len ma znepokojujú možné scenáre...(Ema by mi za to asi vynadala :) ) 1. Konferenica o Blízkom východe bez jadrových zbraní sa ešte dlho neuskutoční 2. Uskutoční sa behom 1-2 rokov, ale izrael im "odkáže" FUCK YOU! (IGNORAČKA) 3. možnosť, vzhľadom na nemožnosť iného riešenia sa v strednodobom horizonte (8-10 rokov) V Moskve rozhohnú (z núdze cnosť) zakročiť proti Tel Avivu silou a armády rozhodujúcu bitku vybojujú kde? Áno, na planine Arm´a Geddon - (na území dnešnej Sýrie). Žeby na zjavení sv. Jána predsa len niečo bolo? Neviem, to by chlapec kresťanský musel vnútorným okom nazrieť do kroniky Akaša...veď všetko tu už raz bolo... P.S. ospravedlňujem sa za ironizjúci nadhlad.
Ema

ako Uroboros, nebude treba vonkajšej sily.

Každopádne sa sionisti tej konferencie boja ako potkan deratizácie.

Gwyneth Todd
o vražednej zákernosti chazaroidných stepných bastardov. Pracoval pre Biely dom a Pentagon Nevyřčená pravda http://www.youtube.com/watch?v=sT-J7NW9nOg
Ema

...a preto americkej zabijackej chrapači na jej drzé drísty odpovedá slušne: očakávali sme viac korektnosti.

Napriek optimistickému titulku "USA pokračujú v dialógu s Ruskou federáciou - Biely dom" atmosféra hustne. V utorok očakávajú v Moskve Johna Kerryho a nebude mu veru čo závidieť.