Genderová politická rovnosť?

Citát z tlače:

Ukrajinka Anželina Diašová zabránila odvoliť úradujúcemu prezidentovi Milošovi Zemanovi, ktorému sa postavila do cesty s nápisom Zeman – Putin's slut (Zeman – Putinova fľandra) na hrudi.

Asi politická sloboda a genderová rovnosť

Rozmýšlam, čo by média písali, ak by pri USA voľbách Mexičan Angelo Devil vyskočil na voliacu Clintonku s odhaleným penisom a nápisom "Clinton - Itzik slut".

Myslím, že by to mohol neprežiť a určite by skončil na pár rokov v base.

Obnažovanie, obmedzovanie demokracie - 10 rokov ostrej basy.

 

Toto je tá radičovská slušnosť, toto je tá francúzska kultúra. Pražská aj bratislavská "kaviareň" je odpad, mizerná banda špinavcov, ktorí sa predávajú za anglosionistické peniaze. Toto je ich úroveň, politika robená prostitútkami.

 

 

 
Autor: 
forma: 
Sociálny patologista

Čo má mať nejaká kurva z Ukrajiny z českých volieb, preboha? Prečo sa vôbec niekto taký k tomu vyjadruje a venuje sa mu pozornosť? Naozaj si niekedy pripadám ako v blázinci.

 

Inak, keď už sa tu zase rozoberá politika robená prostitútkami, tak niekto ohromne "múdry" poradil americkým demokratom, aby v budúcich amerických voľbách postavili proti Trumpovi známu klamársku opicu Oprah Winfreyovú (ex-narkomanku a ex-prostitútku), ktorá sa raz pekne "anti-rasisticky" vyjadrila, že belosi v USA musia vymrieť, aby vymrel rasizmus. 

Nuž, "crackwhore" z getta na čele USA, tak to tu ešte nebolo. Keď už si človek myslí, že sa nedá viac klesnúť, tak liberálny hnoj vás vždy dokáže prekvapiť. Pevne dúfam, že ju fakt postavia ako kandidátku do volieb. Chcem vidieť tú srandu. :-D

afinabul

Ich to nenapadlo AŽ teraz, pozorne treba vypočuť mená:
https://www.mojevideo.sk/video/2be6c/soros_a_.html

mirage

komunizmus sa hlasil k myslienke jedneho filozofa alebo sociologa.., ktory tvrdil, ze kazde dieta ma rovnake sance dosiahnut vysoku uroven vzdelania alebo uplatnenia a nehra rolu ci pochadza z bohatsej alebo chudobnej rodiny..neviete kto bol?

2. videl som video, kde k niektorym znamym historickym vyrokom uvadzali ich skutocnych autorov a v suvislosti s bismarckom tam bolo spomenute iba okrajovo, ze povedal nikdy sa netahajte za fuzy s rusmi..ale davnejsie som cital, ze udajne povedal:
"viem, nemal by som to hovorit, ale neznasam slovanov". vladol v dobe, kedy 1/3 polska patrila prusku.. je ten vyrok skutocny alebo to je mytus?

Náhodný okoloidúci

1. neviem, kto by mohol byť ten filozof, ale je vysoko pravdepodobné, že jeho názor vychádzal len zo znalosti bielej europoidnej populácie. Na tú ten výrok sedí na 99,9%, dovolím si tvrdiť.

2. o jednom Bismarckovom výroku som tiež čítal. Znie asi takto: "Veličenstvo, nikdy nebojujte s Ruskom. Najrýchlejší spôsob ako mať kozákov v Berlíne, je vytiahnuť na Moskvu."
Ale zachytil som aj inú verziu: "Nikdy nebojujte s Rusmi, lebo oni vždy urobia nejakú nepredstaviteľnú hlúposť."
Tou "hlúposťou" bola zrejme myslená typická ruská asymetrická odpoveď.