Holokaust náš každodenný

"Čo sa to deje, prečo je denno-denne na programe holokaust, tábor v Seredi a zase holokaust, už to trvá viac ako mesiac?"

Áno, určite si to všimli všetci ľudia, aj tí najbežnejší a najmenej politicky angažovaní, ak sledujú správy televízie: už asi mesiac každý deň patril v hlavných správach verejnoprávnej televízie 15-minútový blok holokaustu a starým Židom niekde z Izraela. Predošlé dva týždne to bolo doslovne každý deň, sledoval som to osobne a zámerne, dokedy to bude trvať, podobne, ako meteorológ sleduje tlakovú výš. Včera to napríklad nebolo, ale či ustala celá tá kampaň sa nedá predvídať. Predpokladám, že ešte nie.

Pretože podobné kampane závisia iba od jedného - od peňazí. Dal nejaký šóroš, alebo ešte skôr Maďarič alebo Mikla, naše peniaze na veľkorysé vymývanie mozgov občanov? Ono to totiž určite nebola len bežná réžia spravodajstva, do Izraela bolo treba vycestovať, je za tým práca celých tímov, celé to musel niekto "odborne externe režírovať" a ten to určite nerobil zadarmo. Samozrejme, že sa na peniazoch verejnosti nabalila nejaká suka, nejaký sionistický umelecký kolektív.

Táto propagandistická hystéria, aká nebola ani za čias komunistov, je prejav nervozity v tábore medzinárodného anglosionizmu. Nastáva konfrontácia - sionisti ženú do Európy svoju armádu radikálnych vražedných islamistov a hnedých primitívov z Afriky - a na druhej strane sú biele národy, ktorým systém nesplnil takmer nič z toho, čo sľuboval. Napätie na tejto hlbokej podstatnej úrovni je ohromné. Na Slovensku sa prejavilo zatiaľ ako zákonodárne monštrum Žitňanskej zákonov a za druhé ako spomínané propagandistické monštrum.

Dá sa vyjadriť viera, že podobné ideologické sračky v televízii na človeka poôsobia skôr odpudivo. Ľuďom sa proste tá sionistická propaganda zhnusí.

Ale nemožno sa spoliehať len na to. Je pravdepodobné, že podobné ceremónie holokaustového náboženstva nás budú prenasledovať aj v bežnom živote. Plagáty, divadielka, žiadosti o priestor a podporu. Treba tu poradiť, že je naozaj už obdobie, keď treba holokaustovú ideológiu odmietnuť.

Netreba spochybňovať obsah tých výplodov, samozrejme, že pásikové lietajúce monštrum zomrelo a na šiesty deň odletelo po Jakubovom rebríku do nebies ..., čokoľvek, čo je v tých dokumentoch je pravda. Kto by to popieral? Podstatné je, že nie ste povinní to konzumovať a nie ste povinný tú propagandu uctievať. "Strčte si to do zadku!" - to máte právo povedať na čokoľvek, aj na Ježiša Krista, aj na Mohameda, aj na židosvký holokaust. Všetko sú to len nekompatibilné náboženstvá a ako má každý právo si vybrať to svoje, tak má právo odmietnuť a vyhodiť tie druhé.

Nik nechce od nikoho žiadne hrdinstvo. Ale netreba sa hanbiť. Myslíte, že za rohom striehne polícia a banda prokurátorov? Nemajú vás za čo šikanovať, vy ste v práve. Nie, všetkých nikdy nemôžu falošne obviniť a čo je hlavné, na Slovensku nedokážu už šikanovať ani tých na fronte. Vy, v zákulisí, v širokom dave, im to už môžete začať pomaly vracať.

Každodenne.

 

 

 

 

 
Hlas Predhrobia

a treba definovať kto a čo predáva komu. A samozrejme prečo práve teraz!

KTO?

Majú obrovské problémy, väčšina mienkotvornej elity sa im otočila chrbtom. Iba II. liga hercov, politológov, III. liga ekonómov a sociológov je ochotná spolupracovať pod vedením podpriemernývch politických marketérov.

Medzi kolaborantmi je väčšina oportunistov a hlupákov, ktorí sa dajú charakterizovať riekankou http://mamulichkam.ru/wp-content/uploads/2014/09/skorogovorki_v_kartinka...
(žiaľ je to z ruštiny nepreložiteľné, stratilo by to úplne čaro)

ČO?

Emócie, už nedokážu nič iné iba ľudí strašiť!

KOMU?

Podľa môjho názoru už nevedia, kto je ich cieľová skupina. Reagujú už iba vyslovení hlupáci.

Prečo teraz?

Víťazstvo Kotlebu vo voľbách do BB SK by znamenalo úplnú katastrofu aj v parlamentných voľbách do NR SR.

Norman

nóoo, trocha detinské ale dobre ich to vystihuje, to hej.
Aby naše mladšie ročníky získali trocha z tejto skratkovitej a ironickej východnej kultúry:

popugaj = papagáj, popugaju = papagajovi (3.pad)
popugať = vystrašiť, popugaju= vystraším

Hovorí popugaj popugaju
"je teba popugaj popugaju"
Popugaju odveti popugaj:
"popugaj popugaj popugaj".

Norman

Nepovedal by som, že je to len II.liga hercov, politológiv a III. liga ekonómov.
Toto je to najlepšie, čo v súčasnosti jestvuje.

Uznám, že sú ti herci, politológovia či ekonómovia mizerní - ale to sú oni, všetci, nič lepšie nie je, nič lepšie nemajú. Pchajú tam svoje detičky, tých svojich poloidiotov, poloincestných neurotikov. Hubou ich síce učia mlieť ako na mlynčeku od narodenia, drzosťou ich nalievajú každý deň - ale skutočnú inteligenciu proste NEMAJU. Do skutočného života svojich šlojmov nepostavia, lebo by neobstáli.

A tak majú len toto, nič viac.

Nie je žiadna iná prvá trieda hercov či novinárov, politológov či masmediálnych majstrov. Velí tomu odpad a robia na tom čerstvo vyliahnutí šábesgóji. Toto je všetko, čo majú, aj v zahraničí - veď tieto akcie sú aj tak iniciované zo zahraničia.

Čo sa týka kolaborácie - nie len druhá trieda, ešte je skoro na takú "skromnosť", zatiaľ ich stále kolaboruje dosť veľa, vlastne skoro všetky masmediálne kurvy stále kolaborujú. Ale ako sa hovorí, mene tekel ufarzim. Počítam, vážim, rozdelujem. Čiže zatiaľ zaznamenávame, ale onedlho dôjde aj na to rozdelovanie.

Hlas Predhrobia

alebo krížence papagája, chameleóna a hrocha. (ktoré sa pokúšajú strašiť celý svet ale v skutočnnosti už strašia iba seba).

Vivian

Norman, myslím si toto : čitam Ťa rada, ale mať niekoho rád a rozumieť mu, je samo o sebe ťažká záležitosť. Taký Šostakovič napísal symfóniu na oslavu Lenina. Mám ho za to nenávidieť ? To teda ani náhodou. Šostakovičl si bol plne vedomý toho, čo robí. A to bez potreby sa pchať do zadku kohosi, že kto jeho, alebo jeho rodinu prípadne zabije. Pretože kto tomu umeniu rozumel, bol málokto. Až dnes vieme, kto Šostakovič bol a čo znamenala jeho hudba a znamená dnes. Štát a moc vedia, že skutoční umelci sú nepredajní. Skladateľ pomenuje dielo Fialka, ale len on sám vie, že nie je fialové.

slaven1

Neo-anti-fašista Mičev má pred voľbami do VÚC, a tak si robí kampaň a nestráni sa pri tom ani zasrať mozgy detí miestnej "elitky". Že tam týchto úchylákov s hákovými krýžmi medzi mládež vedenie školy pustí.
Propaganda z čias 2. svetovej vojny na chodbách bystrického gymnázia
Propaganda z čias 2. svetovej vojny na chodbách bystrického gymnázia
Propaganda z čias 2. svetovej vojny na chodbách bystrického gymnázia
Na toto slúži v Banskej Bystrici Múzeum Holok.. chcem napísať Múzeum Slovenského Národného povstania, ktorému šefuje práve Mičev. Keď sa má mládež dozvedieť o udalostiach druhej svetovej vojny, nech škola zorganizuje exkurziu. Na čo to ťahajú priamo medzi mäkké, veľmi ovplyvniteľné mozgy?
Toto je už druhý vážny prešľap vedenia tejto "prominentnej" stredoslovenskej strednej.
Hákový kríž na scénu priniesli poslanci OĽANO
Bojujú proti hnedej hnedou - také poriadne zombifikované.

afík
Hlas Predhrobia

Práve som dopozeral úvodné delostrelecké salvy dvoch hlavných protivníkov v predvolebnej kampani 2017.

Včera som si vypočul Macrona v Marseille. Podstatu jeho prejavu najlepšie vystihol Jacques Guillemain už v nadpise
http://ripostelaique.com/marseille-en-5-minutes-macron-a-demoli-lheritag...
Macron dokázal v Marseille za 5 minút zdemolovať kultúrne dedičstvo našich predkov!
Iba jedna veta stačí
„Quant je regarde Marseille, je vois une ville française façonnée par 2000 ans d’histoire, d’immigration, ….”
(Keď pozerám Marseille, vidím francúzske mesto formované 2000 histórie, imigrácie ….”)
Keby som mohol, tak som tam za ucho dovliekol každého nášho vítača-slniečkára a nechal ho tam o 24.00 hodiny blúdiť, aby so vychutnal tú krásu „francúzskeho mesta“! Každý tretí násilný trestný čin (vraždy, znásilnenie, lúpež, ... atď.) vo Francii sa udeje v tomto milovanom meste Macrona!

Na druhej strane barikády zazneli cielené salvy, hodné dcéry výsadkára :
https://www.youtube.com/watch?v=LFsPBrprB1E&feature=youtu.be
Je to „Triumf vôle“ XXI. storočia v krajine, kde v politike evidentne vymreli muži ... :-D

Ak zvíťazí Macron, musím súhlasiť s komentátorom jeho prejavu
„Avec Macron, la France va arriver au terminus de son histoire.“ Jacques Guillemain
Ani to netreba prekladať! :-D

Norman

už zdá sa začínajú chápať, s čím sa hrajú
http://ripostelaique.com/decapitations-lhistoire-sanglante-de-lislam-de-...

Hlas Predhrobia

Poučenie z histórie - nechať ich, nech sa povraždia medzi sebou! Najväčšia blbosť bola v rámci "šírenia demokratických hodnôt" postaviť sa medzi nich a brániť im v tom, čo považujú za prirodzené!

Timur mal v histórii Ruska veľmi pozitívny vplyv, jeho útok na "Zlatú hordu" bol jeden z faktorov, ktoré pomohli oslobodiť Rusov od nadvlády Tatárov.

Púpavová

V súvislosti s obeťami v Petrohrade ,ľudia dobrí, ide vojna. Pre zapadnikov my sme menej,ako všetci čierni moslimovia sveta. Prečo tak neskutočne podceňujú Slovanov?
A my ich obdivujeme ako také telce.To predsa musí skončiť.Ja s tým končím,aký požičaj,taký vráť.Ešte počkám,čo urobia Francúzi.
Maród,už som aj ja nervózna,už aby si bol doma z n.

Náhodný okoloidúci

My sme pre nich priami konkurenti. Kamarát niekoľko rokov robí v Londýne a teraz po odhlasovaní britského exitu na vlastnej koži pociťuje, že rodení Angličania tam oveľa radšej vidia tmavých nešikovných "guestworkers" či gastarbajterov, či ako sa tomu hovorí, ako našich bielych Slovanov alebo Pobalťanov. Tmaví až na výnimky, ako sú Indovia a Peržania, nie sú schopné zastávať vysokokvalifikované pozície, zatiaľ čo naši sú často oveľa lepší ako Angličania. Takže kamoš už dávnejšie uvažuje o návrate.

Sit)naN

Neviem ako v hlavných správach verejnoprávnych, ale na Smetisku idú dalej jak píla:
https://domov.sme.sk/c/20496610/chcu-postavit-pamatnik-preco-zidom-spyta...
Takýmto činom budú nach Auschwitz povinne chodiť ako na púť do mekky nie že stredoškoláci, ale povinne každý. A samozrejme pamätník holokaustu do každého mesta, do okaždej dediny, do každej ulice. Ba dokonca bude musieť mať doma každý povinne aspoň maličký holokaustový oltárik. Určite sa nájde nejaká "nezisková" organizácia, ktorá bude robiť námatkové bytové prehliadky, či pri oltáriku horí sviečočka. A pri tom nezostanú. Prídu za vami do práce a v kancelárii vedúceho na Vás spustia: "Občan XY, vo vašom spise máme uvedené, že ste sa ešte ani raz nezúčastili svätej púte do Osvienčimu. Veď už máte 40 rokov - to si ako predstavujete!!! Čo ste to za necitlivé hovädo, že si neviete uctiť pamiatku tých, ktorých ste zavraždili. A dokonca tu máme čierne na bielom, že ste pri odhaľovaní pamätníku svätého holokaustu pred vašim bytovým domom neprejavili dostatok nadšenia!!!"
Ja viem, je to extrapolácia ad-absurdum. Ale okolo roku 2000 som za obdobnú extrapoláciu považoval možnosť, že by sa po schengenskom priestore len tak voľne, bez víz pohyboval státisíce afričanov a arabov.

Púpavová

To si Ty,Bu ? Toto som ja,objavili sa včera nejaké problémy s nickom,musím to rešpektovať.Inak,Sitno môže byť,oukej,aj Andrej Kmeť tam rád chodil.

afík
Pancho Villa

Nic dôlezitejsieho ako ten tzv. holo predsa neexistuje. SR nema predsa iny problém... iba ak este ten "fasizmus" - pricom ti velki "experti" kvazi "demokrati" nemaju ani len potuchu o tom o co vlastne vtedy islo.
- Do konca 2. sv. vojny vsak taky pojem ani neexistoval. Tzv. holo je vymyslel Hollywoodu koncom 70-ich rokov, aby mal trhak...
Dnes ide o permanentné vydieranie s jasnym zamerom: Evokovat v nas kult vecnej viny, aby ste uz viac nepomysleli na nejaku samostatnost !
https://www.youtube.com/watch?v=FvB8y68K_DM

afík

Ak si zatiaľ iba tam, al som rád že hľadáš:
Ježíš řekl:
Člověk, který hledá,
ať nepřestáva hledat, dokud nenajde
Když najde bude otřesen.
a jakmile bude otřesen
bude se divit a stane se králem veškerenstva.
Logion 32,14b-19a

Hlas Predhrobia

zakrýva neochotu odpustiť, kompulzívnu snahu všetkých súdiť, dusiť sa od nenávisti.

Holokuast je aj dobrý kšeft, kto sa pripojí zarobí. Práve preto, že je to pre väčšinu grázlov, čo v tomto kšefte "fičia" iba kšeft, je to tak nevkusné, prehnané a často dokonca aj nemorálne. To s pietou a poučením z minulosti nemá nič spoločné! Je veľa múdrejších Židov, čo to odsudzujú. Väčšina najhlasnejších trolov sú iba chucpe mešumedi. Dokonca aj tú nenávisť chabo predstierajú! Je na samotných Židoch aby pochopili, že pokiaľ nedokážu odpustiť a budú stále súdiť, nebude odpustené ani Židom a budú súdení!

Náhodný okoloidúci

Pocit viny je mimoriadne účinný manipulačný prostriedok, preto je u rôznych náboženských aj "náboženských" spolkov taký obľúbený a tak hojne využívaný.
Ale nikto nám nemôže vnútiť pocit viny za to, čo urobil niekto iný vo vzdialenej minulosti. Treba sa len obrniť duševným "pancierom".

nové