Imago mundi

Tak ho tu máme. Ideálny obraz sveta podľa Anglosionistov. Denne je servírovaný západným konzumentom až na stôl, aby si zvykali, že im z neho čoskoro vytlačí všetko, čo považovali za samozrejmú súčasť svojho rozmaznaného života a čo malo doteraz jediný cieľ: otupiť prirodzený ľudský cit pre adekvátnosť, spravodlivosť a etiku. Od reality odstrihnuté západné prasiatka hryzkajú príšerné zábery z koncentračného tábora Pásmo Gazy, kde situácia láme aj ľudí, poznajúcich na vlastné oči extrémne barbarstvo besného psa, omáľajú to na jazyku, nechutí im, ale poslušne prehĺtajú, kto vyprskne v poryve satori, dostane po rypáku a ostrakizáciu pre výstrahu ostatným. Kto sa z dávok beštiality, predvádzanej židmi v Gaze povracia, tak len potichu za rohom, vychádzajúc odtiaľ s úsmevom, že chutí mi to, chutí, chápem, že svet musí byť takýto, toto je správny svet. A tak sa ideálny Imago mundi Anglosionistov rozťahuje do šírky a plíži sa cez Ukrajinu k nášmu domu.

Za všetkými kecmi západných politikov a ich politrukov v médiach šíriacich vojnovú propagandu je jednoduchá agenda. Ovládnutie energií. Najskôr výrez z celého obrazu ideálneho sveta: Gaza. Besný pes je za posledné tri týždne opäť o tri kilometre bližšie k veľkým zásobám zemného plynu. Nazval to eufemisticky "narázníková zóna" na akúsi ochranu Izraela a proti jej vytvoreniu môže namietať len antisemita. Od vytúžemej koristi delí besného psa ešte pár kilometrov. Má to však nemilú komplikáciu. Celkovo 1,8 milióna živých ľudských bytostí.

Mimochodom, pamätá si ešte niekto na obľúbenú sionistickú naráciu o "vytlačení židov do mora"? Iste, je to stará sionistická finta. Všetko hrozné, o čom hasbaristi bľabocú, že sa židom stalo či ide stať, ONI urobili alebo sa chystajú urobiť iným.

Čo s tou masou besný pes urobí? Ponúkanou možnosťou je ich deportácia, trebárs do Európy.

Čo sú to za ľudia, tí Izraelčania, spýtal by sa naivný. Čo je to za národ, ktorý sa uchyľuje k takýmto zverstvám, uvaľujúc na seba galaktickú hanbu? Toto majú byť tí extrémne múdri, extrémne šikovní, ktorým všetci otvorene alebo skryto závidíme ich úspechy, ktorí urobili "veľa dobra" pre celučký svet a od ktorých sa máme učiť?

Teraz veľký obraz.

Rusko. Žírna krajina, oplývajúca obrovským energetickým bohatstvom. To je tá krajina, o ktorej Madlena Korbelová - Albrightová pri požieraní Srbska zaživa vyhlásila, že má príliš veľa uhľovodíkov na taký malý počet obyvateľov. Príliš veľa energie. A tak sa pažraví Anglosionisti zahryzli, pre začiatok brutálnou ekonomickou vojnou. Pred ich sankciami niet úniku - nech urobíš čokoľvek, prídu sankcie. Prvý krvavý hryzanec je Novorossija tesne na hraniciach Ruska. Takto by radi videli celé Rusko, rozbité, vybiedené a v chaose, vtedy bude zapadať do ich ideálneho obrazu sveta. Rusko však nie je Irán, má zdroje na prípravu na priamy útok Anglosionistov. Príprava je naozaj komplexná.

Európa. Centrála bruselských buzerantov úsilovne napĺňa svoj význam - fungovať ako frontová línia s Ruskom. Americké sankcie, ktoré odzneli hubou Bruselu (ako konštatoval minister zahraničných vecí Ruska Sergej Lavrov, Európa melie hubou, ale vychádza z nej americký hlas) nás oberú o energie. Amerika nám nič nedá - nemá ako, a hlavne nechce. Nepotrebuje prosperujúcu Európu. Tú by chcelo Rusko pre svoj Euroázijský projekt, ktorý desí Anglosionistov. Bez energií z Ruska Európa skolabuje a poslúži už len ako odpalisko pre anglosionistické rakety.

Najnovšie sankcie uvalené na Rusko tvrdo zasahujú kľúčové energetické projekty západných ropných megakorporácií v spolupráci z ruskými spoločnosťami. Prečo tieto na profit orientované monštrá nenamietajú? Dôvod je jednoduchý: Anglosionisti im sľúbili, že čoskoro žiadne partnerstvo s nejakými Rusmi potrebovať nebudú. Všetko bude ich, aby napĺňali energetické potreby krásneho nového anglosionistického sveta, v ktorom sa všetko pretransformuje na Gazu. Nad ňou bude čnieť žiarivá výnimočná Amerika a jej vojenská základňa na Blízkom východe, známa ako besný pes.

K anglosionistickému mokrému snu o ideálnom svete nezostáva nič iné, len zacitovať záver najnovšieho Escobarovho článku: THE BEAR WILL STRIKE.

A keďže si nevieme spraviť poriadok s choromyseľnými buzerantskými beneluxami presadzujúcimi cudzie záujmy a nechávame sa vliecť do pekiel, pre medveďa bude náš osud absolútne nezaujímavý.

 

 
Ema

Zas sa raz jeden besný pes pozabudol a zverejnil insider info

http://mondoweiss.net/2014/08/yochanan-genocide-permissible.html

V Európe treba postupovať Erdoganovou metódou. Voči všetkým, nielen voči osadníkom. "Neodsúdili ste genocídu v Gaze, postavili ste sa na stranu barbarskej beštie - tak sa teraz nečudujte."
Voľakedy sa tomu hovorilo denacifikácia, teraz to bude mať označenie desionizácia. Striktná a všade, presne podľa návodu z denacifikácie.

Koho zo študijných dôvodov zaujíma hardcore porno sionizmu, môže teraz sledovať ďalšie dejstvo genocídy v Gaze. Dejstvo sa volá "zmiznutý žid." Ide v ňom o to, že obrancovia Gazy údajne zajali jedného z desaťtisícov vojakov z armády židovského agresora, ktorá masakruje Gazu. Na úbohom kúsku zeme, zahádzanom len za posledné dve desaťročia desaťtisíckami ton amerických bômb a ponorenom toto leto do štipľavého pachu totálnej deštrukcie a smrti, kde židia zabíjajú a ničia so systematičnosťou psychopata, nie je pre generálneho tajomníka OSN zaujímavá násilná smrť takmer 400 stoviek palestínskych detí pod 15 rokov a ťažké zranenia tisícok ďalších, ale nejaký hajzel v uniforme, ktorý vstúpil do Gazy zabíjať. V tomto dejstve genocídy generálny tajomník OSN a celý zmrdizápad od Washingtonu po Brusel nenazýva hajzla vojnový zajatec, ale bľaboce o "únose". Ako keby z kočíka niekto uniesol dieťatko. Ani slovo od zmrdov o únose stoviek neozbrojených civilov zo Západného Brehu a aj priamo Gazy, ktorí zmizli nevedno kam a zrejme boli masovo popravení ako včera šesť chlapcov priamo v Gaze v Chan Júnis, ktorých dobrí židovskí vojaci odvliekli do kúpeľne obytného domu a tam ich rozstrieľali. Pretože môžu.
V médiach momentálne nepočuť nič iné len rev o "unesenom" zabijakovi, ktorý prišiel vraždiť Palestínčanov. Ak ho Hamas neprepustí, žid s podporou celého západu a tupého byrokrata Pan Ki-Muna má právo zrovnať Gazu so zemou.
Hamas tvrdí, že nikoho nezajal. A opäť máme aj v tomto dejstve klasickú otázku: cui prodest.
Komu pomôže takzvaný únos židovojaka?
No, môžeme trikrát hádať, všakže.

Ema

Interpretácia udalosti podľa SITA (Sionistická tlačová agentúra): "postrelil...zomrel." Nenapíše skurvený politruk s krycím názvom agentúrny novinár, že ho policajt ZASTRELIL.

http://www.sme.sk/c/7314067/policajt-pri-ukrajinskej-hranici-postrelil-m...

Ema

...dnes dopoludnia
http://www.aljazeera.com/news/middleeast/2014/08/israel-strikes-universi...

Len pred pár dňami dav židov vrieskal, ‘Tomorrow there’s no school in Gaza, they don’t have any children left’ - a už si do zoznamu rozmlátených škôl v Gaze pripísali ďalšiu.

http://mondoweiss.net/2014/07/tomorrow-children-israeli.html

Dôvod rozbitia univerzity nám ani nemusí hovorca židovskej "obrannej" armády odbľabotať cez korporátne média. Je stále rovnaký - na úbohých židov sa odtiaľ "útočilo".

baloo

rozoštvávaš vášne, pričom to video je súkromné. Najviac cenzurovaných videí je ináč o púšťaní šarkanov, chodení domov zo škôlky a polievaní kvetiniek, petúnie sú už v gugli zakázané. Podľa mňa sa určite mýliš, veď oni po toľkotisícročnom antisemitskom súvislom pogrome musia vedieť, čo je to utrpenie, svoj extrémny súcit prejavujú na každom kroku a určite by neboli schopní takého zverstva, že by aj sledovali, ba až tlieskali, ako ľudia hynú, opekajú sa zaživa, dodýchavajú privalení pod betónovým panelom alebo len kukajú na to, že namiesto nohy majú akurát tak krvavé žvance a vedia veľmi dobre, že do 5 minút vykrvácajú. Národ s patentom na utrpenie a z toho plynúci súcit, zároveň najväčší bojovníci za demokratické hodnoty - veru, zamyslime si nad sebou a hanbime sa, my leniví gójovia, oni bojovali aj vtedy keď sme my vyspávali - by istoiste takéto správy neututlávali. Takže predpokladám, že púšťali šarkanov. A čo na tom vidíš prosím ťa zle? Veď všade decká púšťajú šarkanov! Prečo by podľa teba práve palestínske deti nemohli? To o čom prosím ťa melieš? Čo si zase domýšľaš do súkromného videa? Jasnééé, zase židia. No tak to je hrubý antisemitizmus, veď tí humanisti v ľudkej koži donedávna tam ešte aj VODU pustili, ba až elektriku! Ale tí palesstínci nie a nie pochopiť aký je to dar a milosrdenstvo.

Prasiatko

Ahoj, kvik,
vraj som bolo na teba (Norman tvrdí) sprosté. Prepáč, ale to on ma učil, že z toho napísaného tu NIKTO nech neberie nič osobne! Tak ak som sa dalo uniesť predpojatosťou voči (pre mňa) celkom neatraktívnej téme o vzájomnej nenávisti Hebrejcov a Palestíncov a ušlo sa i Tebe výčitky, že je sprostosť sa tomu detailne dlhodobo venovať, tak sa ospravedlňujem. Kroch, máš možno pravdu, že v niečom sa realizovať treba. Napríklad ja mám svoj válovček, chlievik, obľúbené vulkány a ich erupčnú činnosť, ty svoj pohľad na svet a celoživotný boj proti Sionistom/mu...život ako život kvik :)
Je len večná škoda, že mlčíš na to čo Norman napísal, pretože keď neznalí veci čítajú jeho "bol si sprostý na Emu" (preto sme ti zmazali komentár v júli) - ešte si v hlavách vyfabulujú kvik, že som ťa pošteklilo invektívami, či útočilo na Tvoju dôstojnosť, čo predsa nikdy nebolo pravdou. A ty iste vieš, že moje slová, že Židia v Izraeli a ich Palestínske obete sú rovnako vinní, sa ťa nemôže dotýkať osobne, nakoľko nie si ani Židovka ani Palestínčanka. :p
Z môjho textu som len chcelo, aby si kroch pochopila, že keď Palestínci sa vznikom Izraelu dostali do klepca, a nebola a nie je vyhliadka na zmenu, či oslobodenie, tak ak by mali rozum a svoju hrdosť, miesto toho aby sa nechali vyvražďovať ako dobytok, mali hromadne odísť do exilu. Ostatne mi je záhadou, načo sa toľko rýpete v Židoch a beštiálnostiacha hovnožrútov z Izraela? K čomu to poukazovať, aké sú to špiny vychcané? Čo by malo podľa Vás ľudstvo robiť? Vládcovi sveta nik nemôže vyhlásiť sankcie, tak sú nanajvýš ignorovaní (mnou), resp. pred ich zverstvami mocipáni EU zatvárajú oči, ale čo majú robiť? Vyhlásiť "križiacku" vojnu Židom? Štát vyzborjený jadrovými zbraňami je oriešok veľmi tvrdý.

Ema

že kým budú mať sionzločiny plnú podporu Európy, musí byť a bude to NAŠA téma.
Aj ja som svet - a mojím vládcom teda žiadny skurvený štát bez hraníc s jeho genocídnym režimom nie je.

Ty utekáš z domu do exilu, keď niekto silnejší, nejaký špinavý vyzbrojený mafián so stykmi "tam hore" začne masakrovať tvojich príbuzných? Všetko necháš tak, obrábanú pôdu, svoj olivový háj, hospodárske zvieratá, hroby svojich rodičov, aj ešte nevychladnutú večeru na šporhelte a utekáš?
Fajn.
Kde bývaš?

Prasiatko

Je vládcom toho prchavopominuteľného na Zemeguly, a tam sa vladári často menia. Inak kecy. Od 1948 či kedy im ten chliev vznikol dodnes uplynulo skoro 70 rokov, tak už odísť mohli. To nie je to čo ty uvádzaš, ale zdravý rozum a pud sebazáchovy!
Kvik, kde bývam? Všade a nikde, som stroskotanec na planéte psychopatov.

slaven1

Pche Ema, všetci predsa viem ako to na Ukrajin... v Gaze chodí. SME nám predsa naznačilo:

Brnenie Hamasu podľa SME

http://komentare.sme.sk/c/7314020/tyzden-vo-svete-v-karikaturach.html

Ema

 

Toto uverejnil seriózny austrálsky Sydney Morning Herald. Neviem, prečo to Smetiareň nevybrala do svojho pestrého víkendového výberu.

Norman

Táto karikatúra dnes zmizla zo Sme komentárov k tamtomu vyššie (ja som ju tam nedal, len som si to všimol, stihol otvoriť)

nazi pig

Neviem prečo bola scenzurovaná, je azda zakázané zobrazovať nacistov ako prasce?

 

baloo

len to nesie jednoznačné rasové znaky a pripomína viacerých domácich činiteľov. Ako môžeš prosím ťa spojiť hakenkreutz s večnými trpičmi? Myšlienka sama osebe poburujúca. No tak asi preto, aby si to náhodou nezačal spájať.

baloo

a až teraz som si všimol to pozadie.

baloo

bojujme ich zbraňami. Kresliť viem. Vymyslím pár motívov. Ináč tieto hrozne vtipné vťýpky len prevzali. Nič originálne, totálna gubernia.

slaven1

V článku sa nachádza dokonca aj odkaz na politicky korektný zdroj. To, že SME sú prekladači správ ríše sme zistili, keď "Asad prekročil červenú lajnu" v septembry 2013.

slaven1

PROSIM ZDIELAT - V KOCKE A PO LOPATE TO ZNIE ASI TAK - PRIEBEHOM JEDNEHO DVOCH ROKOV EUROPA SA ZMENI NA NEPOZNANIE A ZMENIA JU VOJNY NOVEHO TIPU KTORE VIDIME TERAZ NA UKRAINE A BLIZKOM VYCHODE - AKO PRESNE NEVIE A NEMOZE VEDIET NIKTO - TAK AKO NIKTO NEMOHOL PRESNE PREDPOVEDAT VYSLEDOK ZIADNEJ VELKEJ VOJNY - A TA VELKA VOJNA UZ JE TU

DENNE VOLAJU STALE VIAC LUDI NA TEMU SVETOVEJ VOJNY A CHCU ABY SOM TO VYSVETLIL V KOCKE A PO LOPATE - NEDA SA TO PRIATELIA - TA VOJNA IDE A SVOJIM SPOSOBOM NIHDY SA NEZASTAVILA - LENZE TERAZ PRICHADZA DO EUROPY KTORA SA TOPI V KONZUME BOHATYCH A TRAPENI CHUDOBNYCH - ALE TO HLAVNE - EUROPA TOMU ALE VOOBEV NEROZUMIE ROZUMIET NECHCE CO PREDURUCJE JEJ OSUD LAHKEJ KORISTI

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001367588429&hc_location=time...

qedstar

žiadna vojna nebude. Kopec ľudí by si ju želalo, lebo si naivne myslia, že im uvoľní slučku okolo krku, ale za prvé, vojna by tú slučku ešte viac utiahla a za druhé žiadna vojna nebude, lebo slučka sa dá ďalej uťahovať aj bez vojny, a to je, páni moji, presne to, čo sa skutočne bude nasledujúce dve dekády diať. Takže sa pripravte na pomalé dusenie. Fuck it!

slaven1
Anytime you see a person attacked by the Israel Lobby, you know for certain that the person under attack is the salt of the earth. The distinctive mark of a moral human being is to be attacked by the Israel Lobby and the presstitute American media. http://www.strategic-culture.org/news/2014/07/28/israel-stealing-and-mur... "Kdykoliv vidíte člověka napadaného izraelskou lobby, víte s jistotou, že napadaný člověk je solí Země. Charakteristickou známkou lidské bytosti je být napadán izraelskou lobby a americkými médii prodejných kurev." http://afinabul.blog.cz/1408/paul-craig-roberts-kdykoliv