Impresia o mimovládkach

V menu hore napravo je pod hlavičkou Štát päť druhov moci. Nie je to nejaké absolútne objektívne rozdelenie, ale azda praktické. Politická moc, súdna moc, finančná moc, ideologická-masmédiálna moc a moc mimovládok.
Mimovládky sú teda na konci, lebo sú najbezbrannejšie, ale zároveň je to výkonný jedovatý nástroj, jedovatý zub zmije. Alebo ich možno chápať ako paprču svíň, vopchatú do polootvorených dverí. Treba len tými dverami poriadne tresknúť.

 

Inšpirované jedným článkom v Extra plus a jedným komentárom

 

Ano, mimovládky, ako všeobecne nazývame celý tretí sektor, neziskovky a podobne, sú jasnými organizaciámi cudzieho vplyvu. Sú mimovládky len v zmysle "mimo domácej vlády", zato sú plne v moci cudzích vlád, a nebojme sa toho slova, cudzích tajných služieb.

A preto áno - mimovládky treba zničiť. Treba ich zničiť oficiálne, zákonne, ale kým sa tak nestane, treba ničiť aj priamo každého jedného ich člena, nadšenca, podporovateľa. Treba odmietať ich aktivitu - a to aj napriek tomu, že sa schovávajú za zopár naozaj dobročinných organizácií. Dá sa ľahko rozpoznať, kto je kto. Na každú mimovládku hľadte ako na politickú stranu a na zlých politikov treba ukazovať ako na podliakov a zmrdov, ktorých nemožno tolerovať. To, čo robia oni, nie je žiaden humanizmus, ale ostrý politický boj, ktorým vás chcú zotročiť - a pri súčasnej invázii negroidov sa dá povedať, že vás chcú vyhladiť.

To sa nedá tolerovať.

A ak si myslíte, že preháňam - tak ste beznádejný prípad a už vám niet pomoci.

 

 
Ema

zákon o označovaní mimovládiek za zahraničných agentov.
Ak dostanú ročne viac ako 24 000 eur zo zahraničia, musia byť zaregistrované ako „organizácie so zahraničným financovaním“.

Pre začiatok by to stačilo aj u nás, na Slovensku.

Púpavová

Putin opäť na návšteve Budapešti,po troch mesiacoch,oficiálne ide na slávnostné otvorenie MS v karate-ale čo je za tým naozaj? Zakarpatsko?Nevieme.Faktom je,že tento zákon je paráda.Soroš síce šteká,ale Orban si ide po svojom.
Otázka je,súvisí táto jeho "suverenita" a možno aj suverenita s častými návštevani Putina?
A možno má pravdu Vivian a je to oveľa jednoduchšie:Putin a Orban sú skutoční vlastenci,jeden ruský,druhý maďarský.

Ale nezáviďme.Aj náš pán prezident má vzťah s iným prezidentom.Objímajú sa a bozkávajú.Nomen omen.

Náhodný okoloidúci

Juraj Čierny je súkromná osoba a navyše zahraničný občan, bez ohľadu na to, kde sa narodil, zatiaľ čo Viktor je volený predstaviteľ s demokratickým mandátom. Tak nech si ten Ďuro sprostý šteká a prská koľko chce, nemá ani najmenšie právo miešať sa do vnútorných záležitostí iných štátov. Či už priamo alebo nepriamo.

Vivian

su mimovladky. Su to cielene nastroje, skryte nasmerovane na ekologiu, charitu, umenie, showbiznis, vsetko, co je ovplyvnene emociami, a prechadza v prvom rade cez ludsku dusu.

Malokto si vie predstavit tu vykonstruovanu, zakernu, premyslenu strategiu blogerov platenych mimovladkami, ci uz v oligarchickych dennikoch, na socialnych sietach, na weboch... atd. orientovanych na rozne, na prvy pohlad humanne ciele. Ale to je ten pavucinovy zavoj.

Je dlhotrvajuci systematicky proces dopatrania sa objektivnej pravdy o mimovladkach, tak husta je ich pavucina, ktora je ich brnenim. Kedze este stale je najistejsou komoditou Slovenska pravidelny financny mesacny prijem, vymyvanie mozgov mimovladok je orientovane na strednu triedu, nizsiu strednu triedu, chudobnych studentov, chudobnych dochodcov a statnych strednotriednych zamestnancov.

To za pomoci digitalizacie a jej podpory, stretava sa v prude s RTVS, roznych zidovskych a sionistickych mafii, v plneni planu 2. patrocnice EU.

Ach, som zvedava, ci ten zapal pre dobru vec tomu Orbanovi vydrzi. Dufam ze ano. Sranda, ti Madari boli vzdy vnutorne slobodni, odvazni a neuchopitelni. Nikdy lokaji totality, nejakej momentalnej mody a europskej snahy, ci uz pocas monarchie, a potom socializmu, kapitalizmu, napriec dejinami, az do dnesnych dni. Myslim, ze su vskutku jedinecni.

Jozef Novak

Mimovládky a charta ľudských práv a slobôd veľmi úzko spolu súvisia. Týmito dogmami na ktorých stojí a padá celý demokratický systém sa mimovládky oháňajú a posúvajú ďalej prípady prípadných previnilcov na posúdenie inkvizičným úradom. Tie rozhodujú či dotyčný hriešnik bude vyobcovaný spomedzi okruhu(v sl. cudzích slov-církvi) pravoverných demokratov. Keď sa charta ľudských práv a slobôd v Helsinkách podpisovala, dohodli sa aj na pravidlách dozoru nad ich dodržiavaním. Za bývalého režimu túto úlohu spĺňala u nás Charta77. Komunistami trpená, ale tolerovaná, keďže už tú listinu raz podpísali, tak ju aj tým svojím spôsobom nejak dodržovali.

nové