Invázia Afričanov - N-té popieranie nosa medzi očami

V Denníku N uverejnili rozhovor s nejakou Eliškou Schneiderovou, ktorá sa živí obskakovaním okolo exotických menšín. Vyštudovala u nás "sociálnu prácu so zameraním na rómske spoločenstvo" , ale na Cigáňov kašle, v Írsku lepšie platia.

Prirodzene, nemá zmysel rozoberať nejako hlbšie postoje niekoho, kto je na tom svinstve priamo zainteresovaný. Jedná sa o hromadu starých známych sebaklamov a ospravedlňovanie jej vlastnej prostitúcie. Ale stojí za to upozorniť na to najlepšie.

 

Stále vás teda rozčuľuje odmietavý postoj Slovákov k utečencom?

Áno, a stále mám chuť za to vrátiť občiansky preukaz. Hnevá ma, že mnohí ľudia na Slovensku majú radikálne postoje bez toho, aby sa oboznámili so skutočnou situáciou. Postaviť sa proti prijatiu azylantov len preto, lebo si nechceme ani trochu znížiť náš inak solídny životný komfort, sa mi zdá veľmi plytké.

Poznámka z Nadhľadu: Typická selfhate pacientka. Odišla na pár rokov do zahraničia, ale už tak nenávidí Slovensko, že by chcela vrátiť občianstvo a úráža týmto postojom slovenskú verejnosť. Zaujímavejšia je jej výtka, že "nechceme znížiť nás solídny životný komfortô. Ona sama do toho zahrnula, le pritom jej (v Írsku) by tento proces nepriniesol žiadne zníženie, ale naopak, zvýšenie jej príjmov. Tomu sa povia klamárska drzosť.

 

Ľudia na Slovensku sa dokonca ani hlbšie nezaujímajú o dôvody, pre ktoré tí ľudia utekajú, čo sú zač a akým spôsobom by mohli byť prínosní pre našu spoločnosť.

Poznámka z Nadhľadu: Dokonca sa ani nezaujímajú - pritom je zrejme povinnosťou nás všetkých zaujímať sa o každého utekajúceho zločinca a degenráta. P. Sneiderová vidí svet len cez tunel svojho zamestnania.

 

Ak Fico s Kaliňákom tvrdia, že tí ľudia sú aj bezpečnostným rizikom, a preto nesmieme byť príliš otvorení, tárajú?

Ich postoj rozhodne nie je založený na reálnych skúsenostiach a faktoch.

Poznámka z Nadhľadu: Zato p. Schneiderová má skúsenosti s negrami a negríčatmi osobný a kontaktný.

 

 

Veď kritikom vrátane extrémistov nabíjajú muníciu práve reálne skúsenosti s imigrantmi vo Francúzsku, v Holandsku, Nemecku, vo Švédsku či v Anglicku. Argumentujú štvrťami a getami, do ktorých neradno vstúpiť ani počas dňa. Sama Angela Merkelová tvrdí, že koncept multikulturalizmu zlyhal.

Áno, ale na tom majú zásluhu aj médiá, ktoré rady propagujú a zviditeľňujú najmä negatívne situácie, čo spôsobili migranti. O integrovaných a plnohodnotných utečencoch, ktorí sú v Európe prínosom, mlčia. Pritom je ich oveľa viac. Utečenci predsa nie sú zločinci. Málokto si napríklad uvedomuje, že príchod imigrantov z Afriky spôsobuje aj zvýšený rast zamestnanosti v krajine.

Poznámka z Nadhľadu: Väčšina imigrantov je prínosom - to je explicitná lož. Prichádzajúci sú v absolútnej väčšine agresívni mladí chlapi s veľkou kriminálnou aktivitou - áno, sú to zločinci.

A tu sa zároveň dostávame ku zlatému klincu našej ukážky:

Dôvod?

Každý utečenec na to, aby sa mohol integrovať do spoločnosti, potrebuje rôzne služby, čo automaticky generuje pracovné miesta.

Poznámka z Nadhľadu: Je to jasné - imigranti vytvárajú problémy, ktoré by neboli. A problémy sú dobré pre ekonomiku - ale iba ak je posudzovaná deformitou, že čím viac rozbitých okien, nešťastia a katastrof, tým lepšie HDP. Je to jasné uvažovanie otroka, ktorý považuje za optimum, aby všetci otročili. Ale to predsa nie je problém, na to nemusíme obskakovať okolo Afričanov, stačí kopať jamy a potom ich zahrabávať.

 

Argumenty politikov a jednoduchších ľudí o tom, že príchodom imigrantov budú domáci strácať prácu, neobstoja, v Írsku sa nič také nepotvrdilo.

Ide teda len o mýtus. Maximálne sa môže stať, že šikovní imigranti nahradia nešikovných domácich, čiže sa zvýši produktivita krajiny.

Poznámka z Nadhľadu: Nemyslím, že by hrozilo, že budú Afričania "šikovní". Ale ak by aj, je to opäť hrozné vyjadrenie postoja otrokárskeho systému vedeného modlou "produktivita krajiny". Systém vás vyhodí, usekne vám ruky a nohy, preválcuje vás? Nevadí, hlavne, že sa zvýši produktivita krajiny.

Hrozné, ako veľmi sú mentálne zmrzačení mnohí dnešní ľudia. Sami seba zmrzačili, sami seba duchovne zabili, sú z nich slabomyselné zombie, ako táto Eliška Schneiderová.

 

Ovšem v samom zdroji anglosionistickej propagandy na Slovensku, v denníku N, sú komentáre ľudí iné, skeptické, odmietajúce černochov a islám. Citujem:


Mockinger: Prave v Irsku som robil v obchode pri cernochmi frekventovanej stvrti a vyvinul som si k nim poriadny odpor. Ak si niekto mysli, ze tito im budu niekedy vdacni, nerad ich sklamem...

 

Timmy_A, dlhoročný fanatický bojovník na Sme za politiku Američanov, ale už aj jemu sa začína vyjasňovať, do čoho ho ponárajú:

Ale preco by to mali pochopit ? Ak v ich kulture ma zena hodnotu 2 oviec ci polovice tavy, homosexual je sodomita, ktoreho treba kamenovat a ateisti patria do pekla, preco by sa ten clovek mal menit ? Vsak on cely zivot bol tak vychovavany. To je ich kultura, ktorou ta nasa liberalna vrchovato pohrda. A potom to konci tak, ze sa ich snazime prevychovat, co zakonite vedie k odporu. Predstava multikulturalistov ako spravia z niekoho kto cele generacie zil v kmenovom systeme podla noriem sharie liberalneho Zapadniara, ktory si bude vazit zeny, respektovat manzelstva homosexualov ci sa dokonca stane ateistom je komicka. Ista cast migrantov sa prisposobi, no vo vesobecnosti to skratka musi nutne zlyhat. Zapad nemoze dufat, ze vykoreni migrantov z ich kultury a ze nieco take bude ozaj fungovat. Nebude.

 

Tibor Pospíšil, takisto známy prozápadný a prokapitalistický fanatik, napísal k článku:

Skutočne neviem, čo si mám o tejto infantilnej propagande myslieť. Na jednej strane sa bežnému človeku vyčíta, že nepoužíva kritické myslenie a potom, keď ho použije, tak je hneď označený na odľuda. Len ako príklad: utečenci, ktorí sú vraj doma ohrození na živote, riskujú život, aby sa dostali z Francúzska do Anglicka. Čo presne im hrozí v tom Francúzsku?

 


Jana:

A čo mi najviac vadí je islamizácia Európy. Nechcem mešity na Slovensku. Chcem,aby naše ženy a dievčatá nosili rozpustené vlasy a v lete šortky. Milujem vianočné koledy, veľkonočnú šibačku a Jánošíkové dni v Terchovej, nechcem aby sa náš život zmenil na burky ,ramadán a kameňovanie. A desia ma články o tom,že je to nevyhnutné,lebo aj keď sme nezamestnaní, potrebujeme nové pracovné sily, jasne že z moslimského sveta. Nechcem multikulturalizmus, chcem obdivovať jedinečnosť každého miesta na Zemi.


Stačilo.

Na záver len pripomenutie, že Európania už intuitívne chápu desivosť problému, chápu, že imigranti nezmenia svoju kultúru, ale stále je veľké tabu vedecký fakt, že títo imigranti z Afriky a južnej Ázie sú hlavne geneticky prednastavení tak, že nedokážu fungovať v spoločnosti riadenej etikou, svedomím, kooperáciou, vyššími ideálmi, že ich chovanie je dominované hlavne primitívnym zadným mozgom. Toto prednastavenie je, prirodzene, dedičné.

Je to nepríjemné a ťažko riešiteľné, ale ja za to nemôžem - je to tak a treba to pripomínať.


zdroj: Denník N

Truhlík

Je to pizda. Parazituje na migrantoch a ešte ide druhých presviedčať, že jej džob je nejaký morálny.
Nepoznal som túto divadelnú hru ale je vystihujúca.
http://www.hlavnespravy.sk/lea-vojtekova-psychologicky-profil-multikultu...

Norman

Tú starú divadelnú hru nepozná (samo)zrejme nik, ale ten výborný článok od Vojtekovej sa teraz prevaluje všade po sieti (aspoň mne sa tak zdá). Je síce skôr taký empirický, len popisuje doslovne sebavražednosť modernej v podstate nedospelej zmrzačenej populácie, ale aj tak je výborný. Aspoň to sem nemusím ja dávať.

mnkr

clanok je naozaj vyztizny...

nové