Islamisti z Boko Haram a kalifát

 Ozbrojenci z islamistickej skupiny Boko Haram v Nigérii zabili 48 predavačov rýb. V predošlých dňoch tiež zabili desiatky civilov.

 boko haram
Obraz pre bohov. Islamisti z Boko Haram už obsadili mnohé miesta na severovýchode Nigérie. Ich cieľom ja vraj vytvoriť kalifát. Ale má plocho reagujúca agresívna kreatúra vôbec nejaký cieľ? Má jašterí zadný mozog model dobra, okrem rozmožovania a vraždenia?
 
Myslím, že islámu sa nemohlo stať nič horšie, než že ho prevzalo a začalo presadzovať spoločenstvo čiernych zabijákov niekde v Nigérii. Ale možno je tento zabijácky obsah vo všetkých Abrahámovských doktrínach, možno je škoda, že viac ľudí nečíta to, čo sa volá Biblia, Pentateuch, Koran, aby to pochopili priamo. Je to všetko tam, popri zopár drahých kamienkoch samá krv a kopa čiernoty.
 
Islamisti z Boko Haram sú niečo ako aškenázsko-chazarské tlupy sionistov, prichádzajúce v prvej polovici 20. storočia na Blízky Východ. Človek si ich musí v kľude prezrieť, aby si  uvedomil smutný fakt, že toto tiež splodila Zem. Zároveň s týfusom, maláriou a rakovinou... Boh vie, aký to má zmysel či logiku. Asi žiadnu, sú to proste choroby, dočasné bezcenné omyly.
 
slaven1

K YokoOno (BokoHaram) a islamu bola dobrá reportáž aj vo včerajších vesti nedeli http://youtu.be/6qJCI2pIBYQ?t=1h6m55s

Norman

Už ti rusi hovoria to, čo sme hovorili my poniektorí už dávno - že sa ide Európa geneticky zasrať. Prirovnania ku Rímskej Ríši ... tak tak.

Mimochodom, je úplne jedno, ktorý štát s tým prišiel či príde. Jeden začne a potom to akceptujú všetci a zajtra budú tvrdiť, že sa genetikou a eugenikou riadili vždy a že je to samozrejmé a že iba blbec nechápe, že je to tak. Punctum. Vybavené, stále budeme žiť v tom istom svete, tak prebieha skutočná evolúcia, aj keď skokom, relatívne nenápadne :-)

slaven1

Už ti rusi hovoria to, čo sme hovorili my poniektorí už dávno - že sa ide Európa geneticky zasrať. Prirovnania ku Rímskej Ríši ... tak tak.

Presne tak. O tom bola včerajšia reportáž pre Vesti nedeli.

Norman

Okrem toho je tam zaujímavá následná pasáž o rusko-nemeckých vzťahoch (cirka od času 1:10:00 )
Veci, o ktorých naše média nedajú ani ň a aj v nemeckýsh sú ignorované. Ruské média to podávajú správne a väčšinou Nemci vidia tiež správne (viď napríklad výrazný potlesk v debate u Guntera Jaucha na ARD, po vyslovení, že musia s Ruskom spolupracovať) , že Rusko je ich partner proti ich skutočnému nepriatelovi.

Norman

Lepšie, ako Fedorov, či ako sa volal. Tak nejako to má vyzerať, eto naverno mne nraviťsa.

nové