Izreal má vládu, akú svet ešte nezažil :)

Najsilnejšia strana v nej je pravicový Likud, potom sú tam 3 "krajne pravicové"  a 2 "ultraortodoxné strany". Jednou vetou - vojneská diktatúra na religióznych dogmách.

Ak by niečo také bolo kdekoľvek inde, bolo by to označené za fašistické, bolo by to horšie ako Taliban či Islamský štát. Severná Kórea je šuvix. Ale Izrael, to je stále americký priateľ, "jediná demokracia na Blízkom Východe".

Jedni ministri nenávidia Arabov, ďalší zas nenávidia homosexuálov. Samotný Haaretz napísal "Je to najviac extrémne pravicová, rasistická, homofóbna a teokratická koalícia v dejinách Izraela".

Časť toho politického zoo môžeme vidieť na Pravda.sk. 

Pre Palestínčanov to nie je dobrá správa, ale pred svetom sa aspoň odhaľuje úplná podstata sionistickej ideológie. Ako toto chcú skĺbiť s liberálnym dúhovým radikalizmom vládnucim na Západe? Nijako, média proste nebudú analyzovať, Izrael je predsa čiste židovská vec, proste židovina.

Je to prejav toho, že sa buzerantské jasánkovské ideológie už nedajú udržať a onedlho padnú aj v Amerike? No, je to dosť jasná ukážka, že sa tá ideológia naozaj rúca a padajú masky.

 

Ema

Už oznámil, že sa teší na spoluprácu?

Akosi sme nepočuli.

Doteraz Netanjahu, vlastným menom Mileikowsky, dostal gratuláciu s tešením sa na spoluprácu od amerického prezidenta. A prezidenta Ruskej federácie. Rusko s neskrývaným pobavením sleduje, aký druh pokrytectva tento raz Brusel vytiahne, aby si nerozhneval židov, a zároveň sa naďalej tváril, že má hodnoty, ktoré nie sú v súlade s nacizmom.

nové