Je suis Mileikowski

Nič nemohlo lepšie vykresliť chaos v hodnotách Západu ako trojmiliónový marš Parížom, vyjadrujúci ľútosť nad smrťou propagandistov zo "satirického" plátku tak podobného svojmu nemeckému predchodcovi s názvom Der Stuermer, ktorý mal obdobnú primitívnu úroveň pri výsmechu (vzletne nazývanom satira) zo židoboľševizmu, sionizmu a - hej, obdobne ako Charlie Hebdo, aj z kresťanstva. Jeho šéfredaktor dostal za zločin štvania trest smrti. Dnešnú dobu však viac ako tuposť a teatrálnosť západných (j)elít symbolizuje dianie v prvej línii maršu.

Skôr ako dav vedený tlupou politikov začal brázdiť parížske ulice, došlo k zaujímavej roztržke. Keď sa totiž Hollande dozvedel, že na jeho marši jednoty Parížom sa mieni zúčastniť premiér Izraela Benjamin Mileikowski, aka Netanjahu, vyjadril sa, že si to nepraje. Uvedomil si, čo by to znamenalo, mať na marši reprezentanta štátu bez hraníc, ktorý má na konte desaťročia brutálneho nekonečného teroru na moslimoch. Mileikowski, samozrejme, zareagoval vtipne na spôsob "kráľa karikatúry", že "tykokotfchansúsky", a vytiahol ako totálny argument pre svoju účasť (podivný) útok na kóšer krám. Tento útok zostal z hľadiska fundamentálnej otázky Cui prodest nezaslúžene podanalyzovaný. 

Bezradný Hollande nariadil, že na marši musí byť prítomný aj šéf Palestínskej samosprávy Mahmúd Abbás.

Pokračovanie príbehu je vo fotografiách. Fokus: prvý rad, vedúci mnohohlavé stádo.

 

Marš sa začína. Hlavnými postavami sú prezident Francúzska Hollande a nemecká kancelárka Merkelová. Za pánom v klobúku vedľa Hollanda sa však začína strkanie a pohyb.

Šarkózy sa predral do prvej línie. Vedľa vidíme jeho ochechulu, pri nej sa objavili izraelskí ochrankári. Za ňou je moldavský barový vyhadzovač Lieberman, t.č. v pozícii ministra zahraničných vecí štátu bez hraníc Izrael a pred vy(v)holeným náckovským ochrankárom dôvod ich ochrany - Mileikowski.

 

Postavenie na Hollandeho pravoboku sa mení, nie však podľa plánu. Šarkózy vydupal miesto svojmu premiérovi bez hraníc takmer vedľa Hollanda, ale namiesto Mileikowského sa tam napchal akýsi strýco. Práve dostal od pánka za ním kopanec do riti a Cameron ho ide opľuť. Hollande, znepokojený dianím, šepká chlapíkovi za ním: Zožente Abbása! Do prvého radu s ním!

 

Tusk je odstrčený do úzadia, k Merkelke je na vyváženie nebezpečne sa blížiaceho zmrda nainštalovaný dedko Abbás. Chlapík hlási Hollandemu, že vykonal.

Merkelová si všimla, ako na ňu zazerá Mileikowski a usilovne rozmýšľa, zapája obe ganglie. Pravou zadnou nenápadne kope do Tuska za sebou.

Tusk chápe a vytvára hrádzu medzi Merkelkou a Abbásom. Hollande Merkelovej bráni vrhnúť sa Mileikoeskému k nohám a prosiť o odpustenie. "Teraz na to nie je príhodný čas," vraví chlácholivo.

Abbás je spacifikovaný a Hollanda pred Mileikowského úpornou snahou o konštaláciou Mileikowski - Hollande - Merkelová chráni veľký mocný pán v klobúku.

 Abbás hľadí na Mileikowského neschopného predrať sa tesne k Hollandovi.
 

Mileikowski zdraví davy.

Po marši Hollade povinne nadupal s Mileikowskym do parížskej synagógy.

baloo

Bože, dávno som sa tak dobre nevyrehotal, stokrát diky! Môžem preložiť a posunúť na dáke magyarszké blogy?

Ľubov

hej,mne tiež až slzy vybehli.Toto je cesta !!!

Norman

samozrejme, že môžeš posunúť
( viem, že ema bežne cez deň nereaguje, či skôr nepozerá, tak ti odpovedám ja, aby si náhodou nestrácal čas:) (len aby, potom daj link:)

Ema

Že vôbec pýtaš, baloo.

Buheh

Kde kurva je Jaceňuk s Porošenkom?!

Ľubov

kde sa Porošenko tak hlboko díva do očí Merkelovej,je tu správa o 10tich mŕtvych civilistov na východe Ukrajiny. Okamžite obvinení Rusi.
Keď prišli občas k nám do roboty,Francúzi sa tvárili, akoby prišli na svet z iného zadku. Chvalabohu,mali pravdu.Nič iné neostáva,len sa izolovať od tých hovien.Neviem,či sa to bude dať,ľudia sú už naozaj príliš dementní .

http://www.kp.ru/daily/26327/3211433/

Buheh

Porošenko tam bol. Ešteže tak.

Náhodný okoloidúci

Skupina politiků putovala prázdnou ulicí obklopena policisty a průvod se konal jinde. Takže ne v čele lidu. To je jen detail, nicméně i z detailu se udělá slušná propaganda.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/k-cemu-nas-vede-propaganda-pln...

Tu je fotka zhora:
http://www.ctusi.info/zpravodajstvi/zpravy/458/k_cemu_nas_vede_propagand...

Ema

Trikrát dlhší jak širokí. Až takto sa boja?

A to som si myslela, že ma už nič neprekvapí.

Že si tí amatéri nevedeli za seba nahnať preverený komparz na budenie dojmu.

Čertvie, čo sľúbili tým trom miliónom, čo sa zgrupovali inde.

Náhodný okoloidúci

... a človek si všimne, že na foto č. 6 je len skupinka papalášov a ďaleko vzadu za nimi tlupa ozbrojených obrnencov, eufemisticky a zavádzajúco nazývaných "ochrancovia zákona".

Ema

na stretnutie s európskymi politikmi, spievajúcimi národné hymny

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5351-svedskym-detem-na-verejnopravni-...

Dusanbe

Na 6-tej fotke vľavo celkom vzadu tuším vyčnieva Ficova hlava, aj Slovensko tam bolo, :-)

Ešte jeden záber: http://www.regnum.ru/news/polit/1883977.html

nonula

Naco sa tam teda trepal aj orban to teda neviem...8. fotka hned vedla tuska za abbasom

Norman

Nemajú ani trocha čo len politickej sebaúcty (?)

To platí aj o Lavrovovi - zvlášť keď teraz web pripomína, koľko obetí v Rusku a nik na Západe ani necekol.

Norman

Pre prípad, že by linky po čase nefungovali, do archívu foto o tom, ako politici západu klamú a sú zbabelí ísť medzi normálny ľud.

pariz false marsch charlie hebdo

Takto neojebávali ano komunisti.

 

Buheh

koľký oxymoron! Mne sa skôr páči Tvoj geniálny termitus technikus "technická lož".

No ale nepríde Ti tento výjav ako spod hory (teraz som zabudol ktorej to biblickej), kde Mojžiš dostal tie dva tablety s desiatimi pravidlami (z ktorých dnes tuším už žiadne neplatí)? Kde sa dav vyvoleného ľudu zhromaždil v posvätnej hrôze, lebo pán dal príkaz...

Norman

Tento ani nie, ten, kde sú davy na veľkom námestí mi pripadá ako stádo čakajúce v hrôze na rozkazy (commandmenty).

Táto hromádka mi pripada ako sklonovaní mojžiši.

 

Asi preto ortodoxní vymazali z fotky všetky ženy, vrátane Merkelky :)

http://www.lidovky.cz/zidovsky-denik-upravil-fotku-politiku-v-parizi-vym...

 

ps tá hora, čo ju spomínaš, sa volá vraj dvojmo:

http://en.wikipedia.org/wiki/Biblical_Mount_Sinai

The name "Sinai" is only used in the Torah by the Jahwist and Priestly source, whereas Horeb is only used by the Elohist and Deuteronomist. "

Božie slovo monoteistické písali teda minimálne dve skupinky: Jahwisti (a kňažská mafia) a Elohimisti(a Deuteronomisti ). Nehovoriac o tom, že elohim je množné číslo, teda v židovskej monoteistiockej biblii sa nespomína boh, ale bohovia.

Nevadí, to stádu nevadí.

Dusanbe

Táto poznámočka na tweete Davida Warda - clena anglickeho parlamentu za liberalno demokraticku stranu, nesmierne rozculila pana ambasadora statu bez hranic vo Velkej Britanii.

"I urge you, to take forceful and immediate action...." - napisal pan ambasador v liste
"to Liberal Democrat leader and deputy PM Nick Clegg"

http://rt.com/uk/222631-clegg-netanyahu-tweet-ward/

Takto si predstavuju "slobodu slova" tí "nosokudrnatí"....