Jsme příliš "bílí" pro tento svět? Zánik bílé rasy jako největší řízený proces v dějinách

Tento článok vyšiel medzi blogmi na idnes. Autorka je nejaká Lucie Paseková a dávam to sem ako príklad, ako ďaleko sa posunul verejný priestor.

 

Lidé bílých kmenů postavili nádherný dům. Předčili všechny ostatní kmeny. Vybudovali takřka dokonalý svět. Funkční svět plný úžasných věcí. Vzdělávali se, experimentovali a poctivě pracovali. Bohužel někteří i vykořisťovali...

Dům tento vzbudil velký zájem u ostatních kmenů. Když se o něm doslechly, začaly se v nich bouřit emoce. Mísil se obdiv se závistí, křivdou, touhou a pocitem nespravedlnosti. Jak je možné, že ta Nejvyšší moc seslala takové štěstí právě na tento bílý kmen? Kmen modloslužebníků, ba dokonce i BEZ VÍRY!

Někde se musel stát omyl! Tento dům by měl správně patřit jiným kmenům. Těm, kteří oddaně podléhají Nejvyšší moci, kteří jí slouží věrně a oddaně. Kteří plní přesně to, co bylo dávno napsáno. Toto poselství v sobě sveřepě nosí. Po staletí. Dodržují tradice a právo psané v jejich svaté knize. 

V této svaté knize je také psáno, že úkolem těchto kmenů je napravit ten podivný bílý kmen. Udusit v něm tu vzpurnou jiskru bezvěreckého budovatelství a pokroku.

Napravíme tento kmen tak, že ho v JEHO domě naučíme, jak se správně chovat. Vštěpíme mu ty SPRÁVNÉ hodnoty. Ale můžeme si vůbec takto humánně vykládat písmo této svaté knihy? Vždyť Nejvyšší požaduje úplné zatracení bílého kmene.

Tedy vezměme si jeho dům, užívejme ho! Užívejme plnými doušky toho, co oni budovali po staletí mravenčí prací. Neboť ve skutečnosti je to dar Nejvyššího nám. Bílý kmen splnil svou úlohu, k čemu ho ještě potřebujeme?

Ten změkčilý, naivní a pohostinný kmen bez víry? Ten hloupý kmen, co otevírá náruč a ani o SVŮJ dům nebojuje? I to je důkaz toho, že mu právem nenáleží. Jinak by se přece o něj bil na život a na smrt! Proto mají všechny ostatní kmeny větší práva jej užívat, než tento divný kmen. Ještě, že má ve své kmenové radě a v náčelnických pozicích moudré jedince, kteří CHÁPOU, jak je nutné změnit ty pokřivené hodnoty bílého kmene.

Například, že muž a žena nemohou existovat takto:

ale takto:

že láska otce k dceři nemá vypadat takto:

nýbrž takto:

že rozchod partnerů neprobíhá takto:

ale takto:

že takto se neodmítá svatba:

protože by dotyčná dopadla takto:

že přátelské gesto není toto:

nýbrž toto:

že soud s ženou nemá vypadat takto:

ale takto:

 že žena nechodí oblékána takto:

nýbrž takto:

že úklid v evropských ulicích nemá vypadat takto:

nýbrž takto:

a symbolika mateřství nemusí vypadat takto:

ale třeba takto:

...už Vás nebudu strašit, děsit nebo nudit...

Shlédněte, prosím toto:

 

Loučím se prozatím takto:

i když by to mohlo vypadat i takto:

....myslím, že už to pro dnešek stačilo....

Všem přijatelný den.

 
Ema

...sa už vyjadrujú aj ľudia, ktorí majú väčší vplyv na život v Podkarpatí než politici

http://komentare.hnonline.sk/dnes-pise-150/den-po-tom-920486

Fluchtlingovia začínajú prejavovať nespokojnosť, pre začiatok babským frfľaním. To ďalšie príde o pár týždňov. Len čo sa nadšení mladí muži, ktorí so spevom a juchaním mašírovali v peknom počasí po desaťtisícoch cez Maďarsko ako diaľkoví turisti, trochu zorientujú v pomeroch

http://zurnal.pravda.sk/reportaz/clanok/368780-zivor-syrskej-rodiny-v-ne...

Buheh

Világi? To je ten DS mafián, čo dostal za úlohu spravovať rafinérsky priemysel tu vo felvidéku? Nejako sa zdokonalil v slovenčine...

A že invázisti frflú? To je ten úplne najzákladnejší základ kolektívneho vedomia ich tvoriacej sa komunity: že tá Európa je úplne otrasná. Samozrejme, ani ich nenapadne aby z tejto otrasnej Európy vypadli.

Norman

Korporátni zmrdi by sa mali začať báť ako prví, pretože pri nepokojoch prídu oni prví o svoje majetky. Buď bude poškodený biznis, zničené reálne veci, alebo im majetky rovno zberie niektorá z bojujúcich frakcíí, viď Líbya. A ich ctené potomstvo, dnes ešte vozené na drahých fárach, zajtra skončí ako Kadáfiho synovia.
Toho sa bojí aj Borislav Kolár a jemu podobní zbohatlíci. Pre týchto ľudí nejestvuje riešenie v izolácii na svojom majetku. Sranda je, že títo bývalí systémoví kolaboranti, ktorí nehanebne zbohatli na samete a po samete, už vzhľadom na pravdeodobnosť druhý raz rovnaké nepravdepodobné šťastie mať nebudú a ak sa to tu začne triasť, skončia medzi normálnymi smrtelníkmi.
To sa ale týka aj dnešných tzv, politikov z tzv. proeurópskej frakcie, tzv. "opozície" - tí síce majú relatívne zanedbateľnú moc a majetky, zato ich každý pozná a každý vie, čo sú zač. Ale tí sú ešte sprostejší, ako zbohatlíci a neuvedomujú si, kam to smeruje.

Ľubov

No,pár barákov v malom slovenskom meste nie je až tak zanedbateľný majetok. Alebo bytov v Ba.Hm,a keby ste vedeli,ako nenápadne je zašitý napr .taký Demeš. Je koniec. Tí inteligentnejší z nich to vedia.Aj tak,to najhoršie ich čaká po smrti.

Norman

sú v porovnanní s korporatívnymi mogulmi dosť bezbranní a prví na rane. Jediné, čo im zostane, je byť nenápadní a zaliezť. Ovšem pochybujem, že prevratová mašinéria bude mať tentoraz heslá na ich obranu, napr. "Nie sme ako oni", alebo dokonca "Nechceme násilie". Nie, to znelo v 1989, nič také znieť nebude.

Je síce pravda, že "podnecovať násilie" je po holom kauste hneď druhý najhorší "thoughtcrime", ale nik nebude musieť davy podnecovať. Každý z ľudí má mozog zabijaka, a keby boli akokoľvek mentálne spracovaní, zabijácke okruhy sa v nich vždy môžu prebudiť. Udeje sa to buď podnetom, keď niečo spôsobí smrť ich blízkeho, alebo dokonca tak, keď oni zabijú prvého a zistia, aké je to jednoduché (píšem rovno o zabíjaní, aj keď samozrejme že cieľom každého jedného "prvého násilia" bude dať len niekoľko nevinných úderov, prípadne netrafiť, len vystrašiť).

Toto nie sú predpovede a prognózy, toto sú nespochybniteľné fakty z histórie.

Náhodný okoloidúci

Tolerancia zabíja. Tolerantných.

Sinuhe

preposlal do pozornosti mojim priateľom v Nemecku, odpovedali mi lakonicky: " Nevieš si predstaviť, aké obludné rozmery to tu nabralo ... "

A potom som natrafil na článok v dailymail, z ktoréhu tu prípájam úryvok, ale ktorý stojí za prečítanie celý:

Germans are being told to adapt their lifestyles when migrants arrive.

Police in the Bavarian town of Mering, where a 16-year-old girl was reportedly raped this month, have warned parents not to allow their children outside unaccompanied.

Girls and women have been told not to walk home alone from the railway station because it is near a migrant centre where the rapist may live.

At Pocking, another well-kept Bavarian town, the headmaster of the grammar school wrote to parents telling them not to let their daughters wear skimpy clothing. This was to avoid ‘misunderstandings’ with 200 migrants who were put up in the school’s gymnasium over the summer, before being moved on this month.

The letter to parents said the migrants were ‘mainly Muslim, and speak Arabic. They have their own culture. Because our school is directly next to where they are staying, modest clothing should be warn... revealing tops or blouses, short skirts or miniskirts could lead to misunderstandings.’

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3249667/Germany-state-SIEGE-Merk...

Grigoriy Ilmoran

Práve som sa dočítal, že: http://linkis.com/9Uzap.

Je síce pravda, že som už dosť starý aj skúsený, aby som sa ani nemusel dočítať, ale predsa chcem pri tej príležitosti niečo povedať.
Už preto, že dnes už takmer každý k veci niečo povedal; od pápeža, cez Kisku, až po biskupov aj laikov.
Aj ja mám predsa svoje práva.

Nuž, aby som nebol zle pochopený, chcem na začiatok pripomenúť, že žijem tak, aby som nikomu a ničomu, čo môže a vie preciťovať utrpenie, také utrpenie nespôsonoval, či už je môj blížny alebo veľmi vzdialený.

Teda k utečencom:

Keby bol svet podľa mojich predstáv, v Afrike by nikto ani netušil, že existuje nejaká Európa alebo Amerika. Nanajvýš by sa mohlo stať, že nejaký starší šaman by pri ohni povedal zasväteným starešinom kmeňa, že raz počul ešte od svojho deda, že existuje taký mýtus, zdedený od predkov, o tom, že pred stovkami rokov raz pobrežní rybári vo veľkej diaľke na mori videli niečo, čo sa podobalo ich člnom, a plavilo sa to smerom na sever. Traduje sa vraj, že tam to plavidlo nemohlo ísť len tak podaromnici, že tam asi niečo musí byť.

To je moja predstava o ideálnom svete.

Kedže však nie som egoista, a musím uznávať aj záujmy iných, vedel by som z takého ideálu trochu zľaviť. Raz do roka by z Amsterdamu smerom do Afriky vyplávala obrovská loď s piatimi tisíckami európskych dievčeniec túžiacich po rasovo zmiešanej kopulácii (vrátane Sloveniek, samozrejme) občianskych aktivistov a misionárov, aby ich nočnou hodinou, nepozorovane pre miestnych, niekde v tej Afrike vysadila, aby mohli navždy žiť podľa ich ideálu v ich krajine zasľúbenej.
Predpokladám, že každý Európan by pre takýto účel s radosťou oželel 50 eurocentov, čo by vynieslo 250 miliónov EUR, za ktoré by taká loď mohla byť aj ďaleko väčšia, ako som vyššie načrtol.
Nikomu takýto projekt nevnucujem, a preto by som bol len rád, keby ani mne nikto žiadne projekty nevnucoval.

Idril

MUDr. Zuzana Roithová, MBA - europoslankyňa, sa nás snaží v roku 2009 upokojiť, ako Lisabonská zmluva zatočí s nelegálnou migráciou:

http://aeronet.cz/news/propagandisticke-video-z-roku-2009-o-lisabonske-s...

Náhodný okoloidúci

Dosť sa toho popísalo o "integrácii" privandrovalcov, ale sú to len také nesplniteľné želania západných tárajov, gágajov a prďúsov. Štatistiky nezamestnanosti hovoria jasnou rečou. Aj keď občas sa možno aj medzi privandrovalcami nájde niekto integrovateľný, taký, čo nechce žiť na úkor pôvodných obyvateľov Európy. Ale z pohľadu zachovania rozmanitosti človečenstva práve títo "integrovateľní" predstavujú pre bielych ľudí riziko. Kým sa privandrovalci držia svojich zvykov, udržiavajú tak zároveň ťažko prekročiteľnú bariéru medzi nami a nimi a k miešaniu rás nedochádza, alebo len v malom rozsahu, prípadne cestou znásilnenia - jednosmerného. Tmavý bielu. Nikdy nie biely tmavú. Ak sa však nejaký privandrovalec vzdá svojej kultúrnej identity a prijme európsku kultúrnu identitu a zaradí sa do európskej bielej spoločnosti, zruší tým kultúrnu bariéru medzi odlišnými etnikami a od toho je už len krok k nadväzovaniu medzietnických vzťahov spojených s prenosom a miešaním génov a k naplneniu bludov táraja, gágaja a prďúsa Calergiho o novej egyptoidnej pseudoeurópskej rase.
Z tohto pohľadu je lepšie, keď sa od nás separujú a úplne najlepšie je, keď zostanú u seba doma a neobohacujú nás proti našej vôli.
Všelijaké svetové inštitúcie bijú na poplach, že kmene v Amazónii vymierajú, ale že sú tu úmyselné snahy o totálne vyhladenie belochov, to si radšej nevšímajú. Musíme sa ochrániť sami.

nové