Kauza holokauz

 

Kušnírová - "Treba si pripomínať Janka a Martinku ako si pripomíname obete holokauzu"
Toto treba zaznamenať . To určite nemožno brať na ľahko a tento holokauz si treba pripomínať.:)
 
Ale vážne, za toto by ju mali podľa zákonov zavrieť za zosmiešňovanie holokaustu. 
 
 
 
 
Autor: 
téma: 
vrbovčan

výzva na povstanie. Citujem: "za toto by mali ľudia povstať a bojovať...." V jej prípade ale to nik neberie vážne vzhľadom na úroveň, ktorú sama ukazuje.
Jej psychóza postúpila z obviňovania vlády, Smeru, polície na obviňovanie ľudí všeobecne. A to mentorovanie! Toto sa dobre neskončí. Jej inteligenčná úroveň jej nedovolí spochybniť jej vlastnú pravdu a preto je jej povaha taká mentorská. A preto jej dcéra od nej utiekla.
Nemá okolo seba nijakú autoritu, ktorej by bola ochotná sa podriadiť. Ešte keby miestny farár. Ak to už neskúšal.

Norman

Ľubov

Bože môj,ako dlho bude ešte trvať toto panoptikum?

Jediná,ako tak zmysluplná súvislosť sa tejto bábke nechtiac podarila,keď sa ocitol v tandeme kiska-pussy riot.
Spomínaš,najmenej pred rokom sme hovorili,že sa sním už nikto nebude chcieť ani odfotiť.-).

A on chce prevziať moc? Nie,človeče,ak chceš počuť dobrú radu od celkom racionálneho človeka,ako aj som,utekaj! Zabezpečený si aj s rodinou,politiku naozaj už nepotrebuješ,pobal sa a niekde sa zaši.

Norman

no, dosť sa zradikalizoval, kiska, mnohí by sa s ním už v žiadnom prípade nefotili, ale mnohí v ňom vidia svoju stranu (snaží sa, chodí na ľudové zábavy typu Pohoda a ponúka sa na selfie s ľudmi, a oni sa s ním fotia).

Čo sa týka tej rady - chápem ju všeobecne, pre každého: ale ono niet kam sa zašiť a ani niet dôvod sa nejak zašívať. Bohvie, kde to bude lepšie. A všetci musíme čeliť osudu, veď o nič hrozne ani nové nejde. V tomto zmysle sa nezaoberáme "politikou", skôr by som to nazval "sociálne počasie" - a pred búrkami sa neuteká, skryť áno, ale utiecť sa moc nedá - to by človek celý život behal ako čokel :) Vždy sa nakoneic nejako vyjasní. No a neprišli sme na tento svet, aby sme prežili, kto chce žiť naveky? (ak nerátam prvoplánového chtonického teologa Daniela Pastirčáka (to je ten, čo začal chcieť žiť večne, keď bol v mladosti zamilovaný a tlačili sa mu hormóny do hlavy, ako sám verejne povedal - :))
Predstav si, aké by to bolo smiešne, napríklad krdel komárov smažiaci sa prežiť, predlžiť si ten svoj mesiac života o nejaký ten deň, možno týždeň :-)))

Wotan

ktorá stratila dieťa a veľmi trápnym spôsobom sa snaží dostať nové auto, považujem za hlúpe a kontraproduktívne.
Celá pohoda upadá a ešte nenarazila na svoje dno. Uvidíte na budúci rok! Neviem odkiaľ Chmelár zobral myšlienku že „“Festival Pohoda je plný kvalitnej hudby a umenia“. https://www.hlavnespravy.sk/chmelar-o-zneuzivani-davovej-psychozy-na-poh...
Asi sa snaží nepohnevať si primitívnejšiu časť mládeže, čo je klasický rybník ľavice. Ale ak si pozrieme na vystupujúce skupiny, tak niektoré produkcie nazvať hudbou je na úrovni newspeaku Orwella. Slávna rebelujúca vagína a raper Vec zo skupiny (výstižne pomenovanej) „Trosky“ sú hodné pomenovania „kvalitná hudba“ alebo nebodaj „umenie“? A čo produkcia Kalmusa na Pohode, to je to kvalitné „umenie“?
Kádre rozhodujú o všetkom! A evidentne sa našim „liberálom“ míňajú, opotrebúvajú sa, diskreditujú sa. Kiska je žiarivý príklad.

Norman

Za prvé, smejeme sa v prvom rade z holokauzu.
Za druhé, ona bola chudera, kým nevystupila na verejnosti s politickým jedom - teraz je z nej zmija.
Za tretie - treba si uvedomiť a zvyknúť, že všetci (naši) nepriatelia sa tesne po tom, ako začnú strácať moc, prudko začnú výzorom meniť na bezmocných poľutovaniahodných chudákov. Ale práve vtedy v nich treba vidieť to, čo v nich naozaj je a neštriť ich. Sú to stále oni a budte pripravení, že zákonite začnu žobroniť a tváriť sa ubolene. Práve vtedy si treba pripomenúť, čo robia oni, kedykoľvek sú oni pri moci a jednať podľa toho - neľutovať ich ani najmenej. Karma.

Wotan

s tvojim hlúpym smiechom z holokauzu Ti nevadí. Je to Tvoja vizitka.
Kuciakovci a Kušnírovci sa ocitli v zúfalej situácii. Nie je to prvý ani posledný prípad, keď rodičia trpia následky činoc svojich nezodpovedných deciek.

Neviem detaily hypotekárnej zmluvy. Ale jedno je isté, že spatiť hypotéku za dom, ktorý ešte dlho nebude možné predať a keď sa aj predá, tak hlboko pod nákupnú cenu, nebude jednoduché. Kto by chcel bývať v dome, kde sa stala dvojnásobná beštiána vražda.

Kušnírovej je úplne jedno, za aký jed ju platia ľudia, čo ju honorujú za jej mediálne cirkusy. Je v zúfalej situácii a je to veľmi primitívna osoba.

Karma je zdarma! Nevieš Norman čo Ťa ešte v živote stretne. Môžeš sa dostať do situácie, že budeš bliakať ešte väčšie kraviny, ako zúfalá Kušnírová.

Norman

že sa vysmievam celému tomu cisrkusu okolo holokauzu a som na to hrdý.
Pojem "rodiny obetí" ma vôbec nevzrušuje, všetci sme rodiny obetí a všetci máme obete, tak nech si na mňa nik neotvára hubu.
To je správna odpoveď na podobné moralistické tlaky.

Kušnírová nie je v žiadnej zúfalej situácii, zomrelo jej dieťa tak má doma premýšlať o živote a nie tancovať na hrobe dcéry, priam sa na ňom prostituovať.
Čo sa týka domu, samozrejme že je bezcenný a patrí banke, a ak mal novinárik dlhy (a nič iné nemal, tak zle platia sorosoidní sionisti svoje kurvy) , rodina sa môže jeho dedičstva zriecť a nemá ŽIADEN existenčný problém. Nehovoriac o tom, že Kiska, ktorá minulý rok zarobila vyše 300 000 E, by určite ich prípadné problémy zvládla ľavou rukou, nie?

PS. Prepáč, ale do takej situácie či skôr stavu ako Kušnírová sa nemôžem dostať. Nejde len o nejaký rozdiel v inteligencii, ale hlavne ja, na rozdiel od Kušnírovej a podobných typov, mám charakter a morálku. Takže si naozaj výnimočne vyprosím podobné prirovnania. Fuj.
Neviem ako vôbec môžeš myslieť, že ja som v živote nič ťažké nezažil (pôsobím tak šťastne?). Živote je utrpenie a nikomu sa to nevyhne - ale to neznamená, že budem ľutpovať sráčov, mekýšov a hlupákov, ktorí sa pod prvým väčším náporom rozpadnú a ešte k tomu sa predávajú za peniaze. Ja po nej kameňom nehádžem, ale to ona sa musí báť, že pánboh za jej podlosť ešte raz niečo riadne vrhne jej smerom.

Norman

na Pohode je zaujímavý iba marketing, teda jeho množstvo. Po minulom roku tento rok očividne pridali, do správ a podobne.
Je zbytočné sa vyjadrovať k umeleckej úrovni - je, aká je. Podstatná je jedine tá politická stránka festivalu politickej piesne - a tá bola tento rok jasná - zas výrazná, radikálna, Kiska chce prevziať moc, z kuciakov chcú spraviť sväté obete ich stanistického kultu. Stále ich to drží a nepustí - až kým nepadnú.

vrbovčan

Alebo žeby brána novej sekty? Neuveríte. To je už absurdnéééé. Kam sa to rútime, ľudia.

https://www.facebook.com/martin.dzurek/videos/vb.100000526847660/2119220...

nové