"Keď som stretol Fica, chcel som si udrieť"

Spomenul to dnes na tlačovke Fico, tak som si to overil. V Aktualitíach smrtihlav Vagovič organizuje hodinku nenávisti. Najnovšie s hercom židovského pôvodu Robertom Rothom.

Roth sa preslávil nedávno, keď jeho mladá žena v noci spáchala samovraždu - pričom on spal tiež v byte. Samovražda za prítomnosti spiaceho manžela - neviem, ako by to videl Mr. Poirot. Ale Rothovi t nebráni sa prejavovať ako násilník.

Keď išiel so svojou jedenásťročnou dcérou po ulici a stretli Fica, tak jej povedal "Vídíš tamtoho ..." pričom mladá sama doplnila vulgaritu. Nuž, dobrá výchova.
Tatko ju nepokarhal. Podľa vlastných slov smerom ku Ficovi "Sám som mal strašnú chuť si udrieť". Ale vraj si neudrel. Do Fica určite nie, či do manželky, to sa ho Vagovič nepýtal. Zato nechal Rotha farbisto opisovať jeho choré predstavy, ako "utlčie Fica do námestia SNP".

Môže byť jasnejší príklad propagácie k násiliu?
Nechá to Fico len tak? Alebo teraz môžeme všetci rozprávať, ako si predstavujeme, ako niekoho utlčieme k smrti. Dnes som napríklad stretol na Hviezdoslavovom námestí Mesežnikova - mám tu začať popisovať nejaké predstavy, ako som ho vtĺkol do dlažby? To už im všetkým šibe? Pre istotu uvediem, že s Mesežnikovom by som teda čas nestrácal, nemusí sa báť, dedko, ale ktovie, koho stretnem zajtra? Alebo koho stretne on zajtra. A ak bude Roth a iní umelci verejne popisovať, ako chcú rozbíjať huby, tak sa nájde dosť ľudí, čo to bude naozaj robiť.

A ku koncu ešte beznádej Rotha:
"Teraz príde Pelle v tej svojej leteckej bunde s visačkou a môžeme ísť zase do piče."
Tak nakoniec uhádol aspoň to, kam patrí.

https://www.aktuality.sk/clanok/880834/na-scene-s-robom-rothom-ked-som-s...

sandro

Ako hlavny problem a prekazku by som tu videl to, ze Fico, ktory je opat v kondicii a zrejme aj obmedzil chlast, by tohto rachitickeho piadimuzika roztrhal ako mokre noviny:)

Roland Edvardsen

Vagovič je už od pohľadu chorý človek. Hnusný, prepadnutý psycho ksicht Vagovič posledné dni začal brániť Matelka pred "dvojakým kilometrom" zo strany svojich kolegov. U neho bude vždy všetko lepšie ako Fico, môže to byť aj masový vrah a neviem aký psychopat. To nevadí, proste stále len tupé "leboFico".

Schutz mal dnes ďalší obdobný zvratok, ktorý by sa dal tiež zhrnúť do vety: lepší Matovič ako Fico (to neprekvapí, samozrejme) a Pelle. No dobre, Fico spomína Sorosa, ale prečo im preboha stále vadí nejaký centristický, umiernený anti-fašista a anti-rasista Pellegrini? A keď už aj Kollárova "mafia", ktorá je medzinárodne spojencom Salviniho a Le Penovej, pričom Kollár má miliónkrát horšiu minulosť ako Fico a Pellegrini, mohla byť vo vláde, tak ako im môže stále toto vadiť? Odpoveď je jasná: lebo fanatické "leboFico". Nevedia uvažovať aspoň o trochu voľnejšie a pre svoju obmedzenosť, pre svoje dogmy sú ochotní obetovať aj vlastné záujmy.

A celkovo si všimnite, že potom čo odpratali Matoviča (ten je teraz niekde zalezený a dopuje sa tabletkami. Ale dúfajme, že mu to dlho nevydrží :-)), dali tam poslušného ratlíka Hegera a vyhostili Rusov, sa začína meniť tón mainstream pisálkov. Vyšlo aj niekoľko pochvalných článočkov od takých ako Bárdy a Soltésza na vládu (keď o vás píše v dobrom táto opica, tak ste museli spraviť niečo fakt odporné). Vidieť ako málo im stačí.

Dusanbe

dnešných časov:
https://cnn.iprima.cz/rusaci-mi-dluzi-milion-rika-farmarka-z-vrbetic-ods...

Šoltész Árpy:
https://www.hlavnespravy.sk/soltesz-putin-je-ako-hitler-vztahy-s-ruskom-...

Robia e-mailovú kampaň, už mi ponúkal ročný prístup zdarma DenníkN, teraz niečo "bez reklám" od SME-tiarov - už im asi tie propagandistické "mainstreamové" zlátaniny číta čoraz menej ľudí...

Náhodný okoloidúci

Ak tetka tvrdí, že Rusi jej uškodili a dlhujú jej milión, môže ich dať na súd. A ten nech skúma dôkazy za a proti. Ale ak tetka prehrá, mala by ona zaplatiť Rusom za poškodenie dobrej povesti.

ilusion

Povahu tejto skupiny dobre vystihol už Ježiš vo svojom výroku: "Vidia smietku v oku blížneho, ale brvno vo vlastnom oku nevidia." Ak teda niekomu niečo vyčítajú, môžeme si byť istí, že to robia sami a ešte stokrát horšie. Rovnako je to s našim bojovníkom proti nenávisti Robkom Rothom. No kým Kotlebovi žena len utiekla, Rothovi sa rovno zabila, lebo to už s ním nevedela vydržať.

Nuž ale asi majú tie sklony a predstavy v rodine. Také veci robil aj Eli Roth vo filme Nehanební bastardi.

nové