Krvavý rod si zabezpečil pokračovanie

Minulý týždeň nám priniesol krásne rána s jasnou oblohou, spotené podpazušie a rodinky na kúpaliskách. Aj u mňa, inak bdelého občana :-), prebieha letný útlm. Vo svete sa však toho ako vždy deje dosť:

  • - V Sýrii sa stále vládnym vojská nepodarilo vystrielať všetkých, západom vyzbrojených kanibalov.
  • - V Iraku vybuchujú aj petníky popri ceste.
  • - Egypt má k občianskej vojne zase trošku bližšie.
  • - Rusko požiadalo západ o vydanie Browdera - viac info tu.
  • - Skrachoval Detroit - štátne vlády hospodária rozumnejšie a môžu aj skrachovať, nemajú také výsady ako FEDederálna vláda.
  • - V Bielorusku prepukli prvé nákazy v americkom biolabáku v Gruzínsku na ruské pomery vyladeného Afrického moru ošípaných (čítaj ako "západný model globalizácie v praxi").
  • - Samozrejme nemôžeme zabudnúť na postavu, ktorá pomáha krájať uhorky na šalát v RussiaToday - Edward the Whistleblower. Tvár tohto človeka je symbolom vytriezvenia posledných "snow" o "not-evil-empire".

Všetko udalosti, o ktorých sa vo svete hovorí ako téma dňa až mesiaca (alebo štvrťroka). PSÍK - Priemerný Slovenský Informačný Konzument (U.S.S. Markíza, Topky, SMEtiareň...) - sa nie je vďaka informačnému embargu k týmto informáciám schopný samovoľne dopracovať. Dokonca je nevyhnutné mesiac po úteku Snowdena do Hong-Kongu 22 ročnej študentke 2 vysokých škôl vysvetlovať, kto to je a čo odhalil. Prozápadná "PRESS" (tak ako kedysi prokremeľská) vie, čo sa od nej očakáva.

Zakázané povesti dňa kontra "povolené témy"

Keďže hento hore sú témy zakázané, novinárom "slobodného sveta" treba zabezpečiť poviesti dňa, o ktorých je bezpečné písať. Situáciu pre slovenských žumpalistov zachránili afgánsky partizáni. Pre tých svetových zase kvalitne zdokumentovaná zvláštna nehoda španielskeho vlaku, a hlavne, hlavne lono manželky nástupníka na anglický trón, tzv. "povolená téma" číslo 1.

Každé masonské médium si dalo záväzok vypustiť správu týkajúcu sa pôrodu aspoň raz za 12 hodín. Je to ale radostná chíla, keď sa nástupca krvavého rodu derie na svet - svet si zaslúži všetko vedieť. Mašinéria vojnovej propagandy si aspoň takto nanečisto zatrénovala. O dobre odvedenej práci svedčí fakt, že naša 22 ročná študentka 2 vysokých škôl už dokonca vie ako sa potomok volá.

Vo svetle pôrodu sa zableskli 2 zaujímavé správy:

1. Hlavnespravy.sk využili udalosť a poukázali na zvrátenosť genderovej ideológie - Sú Kate a William transfóbni? Podľa stúpencov gender ideológie nemožno s určitosťou povedať, že kráľovské dieťa je mužského rodu! - tlieskam redakcii.

2. Wertyzreport.com preložil a doplnil správu z RIANu, ktorá informuje o výrokoch ruského zákonodarcu Vladimíra Žirinovského - Ruský zákonodárce není narozením nového britského dědice potěšen (stejně jako spousta dalších lidí):

Zatímco se všechna západní média věnují novému přírustku do britské královské rodiny, spoustu lidí to absolutně nezajímá. Krvežíznivá rodina neustále obviňovaná z pašování drog, vykrádání státní pokladny, z pedofílie a z dalších zločinů dostává pozornost jako kdyby to nějakým způsobem změnilo svět. Jediná britská rodina, která nikdy nepracovala a prakticky vládne nad Austrálií, Novým Zélendem, Kanadou a Papuou-Novou Guineou, udržuje britské impérium, zastupuje britskou upírskou komunitu (viz.princ Charles) a plní stránky bulváru. Je to velký byznys, odvedení pozornosti a hanba.

Spousta lidí, kteří diskutovali o pohlaví nového potomka britského impéria, se zajisté nemají o co starat. Jejich upadající země způsobuje po celém světě spoustu problémů, pro ně je ale důležitou věcí nějaké dítě, které nemusí do konce života nic dělat, a které čeká jen na své místo. A až usedne na trůn, tak se bude setkávat s nejbrutálnějšími monarchy z Perského zálivu, dávat jim drahé šperky a válet se v drahých sídlech po celé Británii. Každý je novým dítětem tak nadšený, že je to spíš k pláči. Pořád se ale dají najít lidé, kteří této rodiny mají dost. Počet lidí nespokojených s britskou monarchií neroste jen v Británii. Ruský zákonodárce Vladimír Zhirinovski označil impérium za “největšího nepřítele Ruska.”

“Jejich dědic mě nezajímá. Britská monarchie..zničila náš stát. Dnes tam jsou naši opoziční aktivisté a tak tam není žádná radost.” prohlásil.”Proto nám narození dalšího britského monarchy, který bude vysávat naši krev někdy ve 21.století, nepřinese štěstí.” uvedla agentura RIA Novosti.

Štěstí to doopravdy nepřinese nikomu. Ba naopak.

Isté je, že sa za chvíľu sa dočkáme repete - potomkov treba aspoň dvoch. Druhý bude záloha, keby sa bratovi náhodou čosi stalo, povedzme v nasledujúcej svetovej vojne na ceste z rokovaniach o "miery".

Pseudoprinc Ant...
Plný súhlas, všetkých Windsorských hovnožrútov vystrielať ako kedysi Romanovcov, súkromný majetok na tom ostrove zoštátniť a pre istotu vš etkych bielych mužov Angličanov vykastrovať.

nové