Kto Taťjane hubu rozbil

Kyjevskí mažori. Kamaráti "disidenta" Klička zo strany s príznačným názvom Udar. A udar to bol veru riadny. Taťjana Čornovolová, jedna z najaktívnejších hlásnych trúb euromajdanu, bude potrebovať nápravu čerkeského nosíka. A to všetko len preto, že táto hyperaktívna cholerička frčiac ukrajinskou nocou naspeedovaná úspechmi investigatívnej novinárky nabrala na rohy svojho ševroleta zánovné poršátko, ktoré mažori testovali za účelom predaja. A prchala temnou nocou. Posádka Porsche Cayenne sa rozčúlila i poďho za ňou. Taťjana s jej vrúcnou povahou nerovný boj nevzdávala, nemienila zastaviť a ešte zopár ráz poršátku oškrela fasádu. Nakrknutí mažori ju zablokovali a jeden z nich jej... ako to povedať slušne, no prosto zopár pridrbal. Tak kličkovsky, rovno do nosa.

Taťjana skončila v priekope, následne v špitáli a jej pošramotený kukuč spolu s vyjadreniami o jasných páchateľoch okamžite obletel svet. Pomsta Janukoviča a jeho kliky odvážnej novinárke! Novinárka sa obáva o svoj život!  Čornovolovú hneď dobehli navštíviť do špitála veľvyslanec USA na Ukrajine a ďalší západní papaláši, Európsky parlament dokonca pohrozil Ukrajine sankciami. Ani druhá strana nezaháľala. Vyjadrila obavy, že celá kauza je provokácia a naznačila prepojenie na opozičné strany Klička a Timošenkovej Udar a Batkyvščinu, ktoré potrebujú novú vzpruhu pre zvädnutý euromajdan. Rozhodne však zaháľali ukrajinskí policajti, ktorým priamo pred nosom Čornovolovej kamaráti z mokrej politickej štvrte odmontovali z jej ševroletu videozáznamník. Je na ňom zachytený celý incident. Videozáznamník dostal do úschovy jeden z opozičných poslancov, člen strany Batkyvščina, úzko spojenej s chorľavou basistkou Tymošenkovou. Žiadosti polície o jeho vydanie sa poslanec vysmial. Takto to chodí v nedemokraciách. V takom demokratickom štáte, akým je napríklad USA, by za toto vyľahol na lôžko vedľa Čornovolovej ako ďalší čakateľ na plastickú operáciu fejsu a potom putoval do lochu za marenie vyšetrovania.

Záznam udalosti na nočnej ceste potom politici z Batkyvščiny zavesili na internet. Po náležitej úprave, samozrejme. Je z neho vystrihnutých najdôležitejších 14 sekúnd. Každopádne sa záznam začína tým, ako sa poršátko snaží Táňu zastaviť a tá do neho trieska celkovo trikrát. Neskôr z výpovedí zadržaných vyplynulo, že toto nebol začiatok incidentu. Odštartovala ho dopravná nehoda, ktorú spôsobila Čornovolová a pokračovala v jazde, pretože v cvale za svojimi deťmi ju nejaký škrabanec na Porsche nezastaví. Nevidela ich už niekoľko týždňov, pretože pre organizačné práce na euromajdane a jej veľké hobby - mapovanie súkromných domov ministrov vlády - na ne nemala čas.

No a skončila s rozbitou hubou. Hovada z Porsche nevedeli, že to drsnú Táňu, ktorá pre nich ako častých účastníkov euromajdanu program organizuje, po papuli bijú.

 

Kyjevský mažor Kotenko, alias Kot. Ako človek upínajúci sa k demokratickým hodnotám bol častým účastníkom kyjevských euromajdanov a nádejným kupcom poršátka, ktoré Čornovolová znehodnotila. Oficiálne nezamestnaný. Rapper. Hrá poker, rád sa fotí na svojich dovolenkách v Karibiku a zábery vystavuje na pejzbúku. 

 

Táto bývalá aktívna členka extrémne pravicových zoskupení, ktorá pomáhala pri organizovaní nielen oranžovej ukrajinskej, ale aj ružovej gruzínskej revolúcie, konfrontáciu s bežnou ukrajinskou realitou nezvládla. Obsedantne sa zaujímala o domy predstaviteľov vlády, ale kyjevskí mažori - táto skurvená zlatá mládež vyprodukovaná rapavým revolucionárom Juščenkom a - jej nikdy nevadili.

V rámci mediálnej hystérie sa do hľadáčika kamier dostal aj starý Čornovol, Taťjanin tata. Hrdo vyhlásil, že on je Čerkes, a preto si Tatiana aj hrdé čerkeské meno Čornovol nechala, hoci zavydata by bola Berezová. Oblasť, z ktorej pochádzajú, je neďaleko Umane, osídlenej hlavne zvyškami divočákov z rozpadnutej Chazarskej ríše. Niektorí zrejme na Čerkesov konvertovali, zdá sa - podľa Taťjaninho mediálneho vrieskania a klamania.

Taťjanina motivácia pracovať pre všelijaké farebné revolúcie je jednoduchá. Stačí si pozrieť životopis jej zákonitého manžela. Juščenkova pravá ruka. Janukovičovo víťazstvo pripravilo jeho famíliu o tučné prachy. Preto Taťjana tak sliedi po domoch súčasných ministrov... veď také mohla mať ona. A nie sa ako teraz z Gory do Kyjeva trajdať. Na staršom ševrolete. Ba ani manžel by nemusel potupne kšeftovať s počítačmi, navyše len na bohatom východe Ukrajiny. A tak sa o zmenu pomerov snaží členstvom v strane, na ktorej názov jeho hyperaktívna pani manželka dlho nezabudne. Nuž, veľa šťastia.

 

afík
Najnovšie aj Daňo fotí obydlia papalášov.
vrbovčan
A za pár hodín ide zverejniť, aspoň sa tak vyhráža, mzdy vo finančnej správe. Zdá sa, že  to má jeden muster. Ujo Soros? Pritom je súdený za daňové úniky. Čo nás, preboha, čaká?
ts
co je zle na zverejnovani majetkov papalasov? ved su to vsetci podvodnici
Norman
ktorá kedy bola v Plus 7 dní, boli reportáže o nemovitostiach svíň. Pravda, je to nebezpečné. Kedže sú to adresy, môže dôjsť k násilnostiam. Násilnostiam voči silným. To by, ako všetci vieme, nemalo byť. Násilie má smerovať od silných na slabých, ako, hm hm, hovria všetci humanisti. Potom je tu ešte aj závisť. Všetcí tí, ako hovorí Mordechaj, neúspešní idioti a otroci by závideli úspešným kultúrnym skvostom, samozrejme. Preto sa nečudujem, že zatiaľ nik nemal odvahu zobrazovať majetky svíň.   Ak som rozumel, Daňo chce zverejnit majetky úradníkov, nie? Daňo je agent, hajzel, podvodník. Členstvo v BnaiBrith ho jednoznačne zaraďuje medzi zločincov (toto bez akejkoľvek irónie a bez akéhokoľvek preháňania).
vrbovčan
Veď tak som to aj myslel. Že je to nápadne podobné s aktivitami tej ukrajinky.
Norman
on chce zverejniť nie majetky, ale mzdy - podľa hesla: nech sa ľudia vybúria na úradníkoch. Kto už by mal rád úradníkov, že, to je podobné, ako policajtov - tieto dve vrstvy mocní podhadzujú "lúze", aby sa odbavila. A potom ešte súkromníkov, drobných reálnych podnikateľov. Opakujem a budem vždy - zlo je najviac prejavené v budovách a personále bánk. To tiež sú len úradníci, ale ich úradníci. Nikomu smozrejme nepomôže, ak budú mať banky rozbité okná - ale kým ich bude mať rozbité len blbý McDonald, tak je jasné, kto ulicu vedie. Kým pôjdu davy demonštrovať pred Vládu alebo Parlament, a nie pred Banku, tak dovtedy viete, kto ulicu zvádza . Pri Occupy Wall street ale burza fungovala, však? No, tak takto nie:-) tak occupy znamená niečo iné, zbabelci americkí.)    
ts
reagoval som na koment afika, ze Dano ide fotit majetky papalasov. Uradnici nie su papalasi, su to drobni pesiaci
Norman
veď ja nič proti tebe, plne s tebou súhlasím.
ts
inak kedze je Dano v bnai brith (overil som si to na jeho stranke a mimochodom, do zoznamu veci, ktore nema rad, zaradil Narast ludskej populacie), tak potom to vrha nove svetlo aj na Ruda Vaskeho, jeho kamosa. Zeby tiez agent-revolucionar? To by dost dobre vysvetlovalo fakt, preco ho este nezatkli.   http://www.martindano.com/idontlike?seid=F28NNN44G3KFV74  
Neprihlásený
Vaský podľa Normanovej definície hovorí o falošných dlhoch a teda vie koľká bije. S Ďanom by som to tak čierne nevidel.
Norman
Vaský vie alebo vedel, ale teraz im vyhovuje, lebo oni potrebujú vyhorených a slabých oponentov. Podobne, ako sa im hodili skinheadi, tí punkoví chalani s vyholenými hlavami, z ktorých urobili "nacistov". Vasky potrebuje kľud. Daňo sám o sebe možno tiež nevie, čo robí. Možno je ako myš, ktorá verí kobre a nevie, kto je jeho kamarát. Samozrejme, že mu vyhovujú občasné dary, občasné dobre platené zakázky, občasné usmernenia, občasné mítingy s ľudmi, "ktorí poznajú zákulisie". Bola tu debata o pozadí nejakých ľudí (Zema vek, Slobradio ...), pozadie je často zaujímavé, ale väčšinou nie je až tak skryté, aby sa muselo ťažko dohaľovať, zväčša je priam ako na dlani. Mnohí nevedia, čo naozaj znamená bnai brith, nevšimnú si, že Daňo tam je, a ak, tak sú ako ty, takí humánni, ľudskí, veriaci v dobro toho mladého muža. Aj ja verím v jeho zásadné dobro. Ale ešte istejší som si jeho slabosťou, nemúdrosťou a neetickosťou. Jeho kamarát Kobra ho už otrávil, už ho plne ovláda.
slaven1

Mne sa tá organizácia páči - nie je obsah, ale jej štruktúra. "Strážcovia brány" držia pri sebe, spolupracujú, vymieňajú informácie na pravideľných stretnutiach, napĺňajú vlastnú víziu budúcnosti, organizujú sa. Z lóží a ich štruktúr sa učím.

Jednotlivca porazí organizácia. Organizáciu porazí iba organizácia.

Momentálne nám vzniká obdobná sieťová organizácia naplnená tým najlepším obsahom tejto doby. Organizácia smerujúca spoločnosť k neo-renesancii. Hľadaj Norman, hľadaj a nájdeš aj mňa :-)

Norman
každá mafia má rovnakú. Ja viem, že sa ti páči predstava byť členom organizácie, ktorá by manipulovala a vyžierala ostatných. V tom je tvoja nevyzretosť. Všetci máme zadný primitívny mozog ale je našou povinnosťou, aby nám nevládol. Teda ak nechceme žiť ako plazy. Myšlienka,  čo si spomenul, že nejde o obsah ale o metódu je typický klam, ktorý zakrýva vlastné svedomie. Prinajlepšom je to len myšlienka - nechceme ICH organizáciu, chceme rovnakú, ale NAŠU. Z blata do kaluže. To je najväčší problém. Vačšina tých, ktorí nadávajú na svine, na mafie, na sionistov, bankárov či aj židov, sú vlastne tí, čo ich obdivujú, len sa medzi nich nedostali. Lajčák, Zeman, Daňo  ... - sionfilovia, ktorí boli prijatí. Vasky, Slaven, Grigoriy ... - sionfilovia, ktorí neboli prijatí.   Neber to ako nejakú negatívnu osobnú kritiku. Zopakujem, ty máš jednu dobrú vlastnosť, Slaven - si prístupný dialógu a si relatívne, aj voči sebe, úprimný. Ber to tak, že naše dialógy niekomu poslúžia, boh vie. Na niekom naše negatívne vlastnosti treba ukázať, a najlpešie na živom príklade.)
slaven1

Mafia je obchodná značka. Štát je naša (nás všetkých, aj teba čo toto čítaš) mafia - je dôležité aby slúžila nám všetkým, a nie iba úskej skupine zlodejov v oblekoch.

Ja viem, že sa ti páči predstava byť členom organizácie, ktorá by manipulovala a vyžierala ostatných.

Spojil si to čo chcem so svojím dohadom - už sme si ako v SMEtiarni :-) Ale tu nie su priemerní čitatelia.

Ak sa nebudeš v živote organizovať a budeš robiť iba štatistu, život bude stáť za hovno. Neboj sa! Obzvlášť keď rozumieš a máš poznanie. Nechcem manipulovať a vyžierať ostatných. Nie je to treba, pretože pravda je nákazlivá. Nechcem byť ten čo ide do galérie a očumuje obrazy, ja som ten čo ich maľuje (je nás tu viac takých).

Myšlienka,  čo si spomenul, že nejde o obsah ale o metódu je typický klam, ktorý zakrýva vlastné svedomie.

Moju myšlienku si pochopil podľa seba (aktívne, pasívne počúvanie, či skôr čítanie -> značný informačný šum). Zase sa mi tu nechce toľko vypisovať. Týždeň sem nepáchnem.

Zakončím to takto:

Neorganizovať sa je myslenie looser-a - toho, čo v živote prehráva. Už organizácia 2 ľudí porazí osamelého človeka. Iba organizácia porazí organizáciu. Dobrý ľudia by sa mali organizovať. Rastie nám tu NOVÝ druh sieťovej organizácie, kt. môže zabezpečiť, aby bol prerod spoločnosti ďalšia renesancia a nie ďalší feudalizmus. Hľadaj a nájdeš aj mňa :)

Norman
Len neviem, či mu bude týždeň stačiť na rozmýšlanie.  
slaven1

Aj Fursov sa nezávisle odo mňa dopracoval k rovnakému záveru (odpoveď trvá asi 1 min od 43m 42s) - Už organizácia 2 ľudí prevládne nad skupinou individualistov.

Tak a vzniká otázka: prečo nechceš uznať "kvality" konkurencie?

Norman
bnai brith je prvá organizácia, o ktorej si počul? Myslíš, že máš na to vliezť do spoločnej klietky s jedovatou kobrou? To ty podceňuješ "kvality" konkurencie.   Aby sme sa vrátili k téme: Vieš, vždy som sa snažil vyhnúť dramatizáciam a jednoznačným záverom, okoľo rôznych ľudí či organizácii, ale znova ti zopakujem: Dano je otrávený zemiak. To nie je tajnosť, to je evidentné, je to evidentný podrazák. Myslím, že už nie je čas čo len baviť sa o podobných hlúpostiach. Doba sa môže urýchlovať a synovia rôznych bnai brith nie sú hodní našeho preberania a oceňovania.
baloo
... ale snáď s tými ukrajinskými eurmedjanmi súvisí. Péter Harrach, Maďarská KDNP (kresťanskodem. ľud. strana) iniciuje vyšetrovanie, lebo na konf. Bilderberg v júni VIVIANE REDING (viete asi kto to je - podpredseníčka E.Komisie a komisár pre SPRAVODLIOVOSŤ!!!) sa vyjadrila tak, že "urobí všetko pre oslabovanie legitímnosti budúcoročných /maďarských/ volieb, už o tom rokovala s predstaviteľmi rôznych CIVILNÝCH ORGANIZÁCIÍ, ktoré budú vytvárať a rozširovať správy o skrytých kamerách. Hovorila tiež o mediálnej kampani, ktorou - poukazujúc na nedostatky demokracie a strach - čím spochybnia čistotu volieb." link: http://www.youtube.com/watch?v=oe6RBjt5nuA (po maghiarsky, obsah je hore) Môže, ale nemusí to byť pravda. Každopádne je zaujímavé, že sa Bilderberg objavuje v OFICIÁLNEJ ARGUMENTÁCII nejakého politického subjektu. Ja osobne tiež neverím v čistotu budúcich volieb - na základe doterajších, ktoré bez výnimky všetky boli falšované alebo aspoň kadeako manipulované. Možno Fidesz taktizuje dopredu - ale je jasné, že Brusel by radšej videl dakoho "viac ľavicového" v Maďarsku. A že práve teta Reding (ktorú NIKTO nevolil, bola menovaná) sa vyjadrúva...

nové