Kto želá veľkej skupine spoluobčanov smrť?

V demonštráciách, ktoré sa konali v posledných dňoch po Slovensku na podporu medzinárodnej  vládnej moci bruselských buzerantov, sa začali objavovať výzvy priamo na smrť buď členov vlády, alebo celých politických strán.

Napríklad v Martine  Michal Svateník z občianskeho združenia Donoj okrem iného do mikrofónu predniesol: “Postrieľal niekto členov tejto vlády? Nie? Škoda.”  HS

 

A v Trenčíne, 6. apríl 2018. Zdroj SME. Všimnite si transparetnt v strede:

SMER ->PAŠKA,

Aj keď teraz necháme bokom nechutnú radosť nad úplne aktuálnou smrťou človeka, je jasná myšlienka transparentu: výzva

SMER -> SMRŤ

 

smer paška

Hanobiť skupinu ľudí za ich politické názory je vraj trestné, posielať ich na smrť je samozrejme tiež.
Pripomeniem nielen, že oni začali s týmto naratívom, ktorý celé politické strany chce posielať na smrť. A ten nápis sa netýka len nejakej politickej strany a jej sympatizantov, týka sa všetkých  oponentov, ba takmer celého slovenského národa - lebo tá spodina, čo volá na námesti po konečnom riešení, je riadená silami zo zahraničia.
 
Pripomeniem aj to, že si nesú karmu. Oni sú v podstate takí a nesmú sa čudovať, že keď sa hrajú so smrťou, budú ňou prví rozomletí na kašu. Keď tí ľudia znesú nad svojou hlavou transparent so smrťou, tak sa nesmú čudovať, keď sa im nad hlavami preženie to, čo zobrali do svojich špinavých papúľ. Potom budú kňučať, ale nik ich nebude ľutovať. Nezaslúžia si najmenšiu lútosť, svoj smer si vybrali sami.
 
Autor: 
forma: