List bielym ľuďom

Biely muž!

S poľutovaním vám oznamujeme, že váš druh bol určený  na vyhladenie. My, väčšiny tretieho sveta Afriky, Ázie, Indie, Ameriky vás uisťujeme, že vaša dlhá história úspešného budovania civilizácie, vývoja nových technológií a vytvárania kultúry dobrej vôle vyvolala u nás závisť a nenávisť voči vám. My, ktorých je 92 % svetovej populácie, cítime, že už viac nemôžeme tolerovať tú veľkú nerovnosť medzi vaším úspechom a naším objektívnym zlyhaním. Riešenie tejto nerovnosti by malo byť jasné všetkým zúčastneným.

Mienime postupne zaplaviť zem vašich predkov, a aby sme to mali ľahšie, máme plnú podporu vašich neslobodných médií, vlády, akadémií a právnych organizácií. Aj keď my sami neovládame tieto organizácie, využívame naplno rozkladný systém zavedený pred desaťročiami etnickou piatou kolónou, ktorá operuje chránená plnou beztrestnosťou na všetkých úrovniach vašej politickej, akademickej a masmediálnej kultúry. Ich zásah do prirodzeného vývoja vašich republík bol nevyhnutný pre naše snahy vyrvať spod vašej kontroly všetko, čo ste vybudovali. Veru, nebyť ich, na tieto naše zámery by sme nemohli ani pomyslieť.

Úzkostlivo kontrolujúc a riadiac školy, univerzity, médiá a tlač, táto "externá skupina" úspešne presvedčila veľkú časť vašich rasových príbuzných, že odpor je nielen márny, ale že je amorálne, barbarské, zvrátené a nehodné myslieť individuálne. Presadzujúc dogmu o "primitívnom rasizme" dosiahli to, že myšlienka sebaobrany bielych ľudí sa stala stelesneným hriechom v mysliach takmer každého belocha. Skrátka, oni presvedčili z Európy pochádzajúcich ľudí, že zajtrajšia samovražda je lepšia ako okamžité zlo "rasizmu".

Zároveň centimeter po centimetri otvárali hranice VŠETKÝCH bielych národov pre naše tmavé  masy, až ich otvorili naplno, presvedčiac verejnosť tézou, že "na genetike nezáleží". Aj keď na genetike záleží (a nik na rase nestavia viac, ako práve my a oni) zaviedli totalitný systém zákonov proti "podnecovania nenávisti" a "zločinu nenávisti", aby ďalej ostrakizovali a trestali tých, ktorí by prejavili tlejúci odpor voči rastúcemu úpadku ich spoločnosti a kultúry. Všetko v súlade s dlhodobými plánmi "externej skupiny", niekedy označovanými ako dlhý pochod.

Externá skupina, ktorá sama seba udržiava podľa prísnych zásad kmeňovej súdržnosti, ovláda tlač a elektronické média takmer monopolne. Pretože takto totalitne ovládajú prostriedky šírenia propagandy, majú najlepšiu možnosť šíriť nenávisť voči bielym Európy a Ameriky. Podnecujú nenávisť medzi menšinami: čierni proti bielym, latino proti bielym, aziati proti čiernym, indiáni proti aziatom atď.

Toto je uľahčené desaťročiami vymývania mozgov. Od prvej triedy ZŠ všade sa zobrazuje beloch nie ako tvorca skvelých civilizácií, ale naopak, ako utlačovateľ, otrokár, genocídny "nazi". Toto premývanie mozgov nielen podporuje agresivitu etnických skupín, ale aj vzbudzuje v belochoch "pocit viny", taký vhodný pre ich ovládanie.

Takže vy, belosi, ste sa stali pasívnym, nesebavedomým stádom dobytka, ľahko manipulovateľným a neznamenajúcim žiadnu hrozbu pre "externú skupinu", ktorá sa inak stále obáva, že sa raz preberiete a spoznáte jej plány. Táto "externá skupina" pestovala už dávno strach a odpor voči Bielej civilizácii a zvnútra cielene pracovala na jej rozklade, na podkopaní jej smerovania. Podporovanie homosexuality, pornografia, drogy, rozvody, promiskuita, morálny relativizmus, ateizmus, komunizmus , "antirasizmus" a  "občianske práva", to boli všetko požehnania tejto malej subverzívnej skupiny.

Zoči-voči faktu, že ste sociálne, morálne, intelektuálne, duchovne a dokonca právne vykastrovaní, my, hemžiaca sa masa tretieho sveta, bažiaca po tom, čo máte a čo my nemôžeme nikdy mať, sa chytáme zaplaviť vaše kedysi honosné a vznešené  spoločnosti, vaše skvelé mestá a čisté dedinky a znásilniť všetko, čo je vo vašich krajoch cenné.
Chystáme sa vojsť, priamo vám pod nosom postaviť naše kostoly, mešity, synagógy a cudzími bohmi nahradiť toho vášho. My zaistíme, že NAŠE oslavy a festivaly  budú plne rešpektované a VAŠE  budú vyhladené zo stránok histórie.

My vybrakujeme účty vašich verejných financií a každú možnú dostupnú sociálnu službu. My zaplavíme školy vašich detí, zmeníme jazyk výučby , my vytvoríme pouličné gangy na terorizovanie a mučenie vašich rodín, na lúpeže, vandalizmus, ohrozovanie a vydieranie, až kým nedosiahneme čokoľvek, čo MY budeme chcieť.

Že to bude plne na vaše náklady, je nám úplne jedno.
My budeme mlátiť a vraždiť vašich synov, my budeme znásilňovať vaše ženy a vaše dcéry.
My už dnes vraždíme každý deň dvanásť Američanov a vašej vláde je to úplne jedno.
My sme svojimi bezprizornými masami dosiahli, že boli pozatvárané mnohé nemocnice. My zaplavujeme ulice a požadujem "špeciálne práva" pre tých, čo sú tu ilegálne.

Ako vaša globálna ekonomika krachuje a je pre vás čoraz ťažšie a ťažšie zarobiť na vaše rodiny, ako vaša pôrodnosť klesá a čelíte perspektíve straty zeme, na ktorej generácie vašich predkov pracovali a zveľaďovali ju pre VÁS a VAŠICH potomkov, zapamätajte si: nijako nás nemôžete zastaviť. "Externá skupina" zabezpečila, že zákon je na NAŠEJ strane, nie vašej. Nezáleží na tom, ako inteligentná je vaša kritika smerujúca na nás, "externá skupina" použije vždy média, označiac vás odpornými prívlastkami ako rasista, šíriteľ nenávisti, xenofób, neonacista, fašista, radikál, extrémista, terorista...
Ak  chceme, môžeme VÁS takmer beztrestne zabiť. Média to nespomenú, a ak, dajú VÁM vinu za konflikt, nie nám. Takých prípadov sa stalo už mnoho, v USA aj Európe.

Sledujeme tento vývoj pozorne a páči sa nám. Už čoskoro, tak čoskoro, budete VY menšina aj vo vašom rodnom meste (už teraz ste celosvetovo len malá menšina ) a my budeme tlačiť a tlačiť, až kým z VÁS neostane ani mastný fľak. Zničíme vaše krajiny, vašu kultúru a nakoniec VÁM vytrieskame aj život z tých vašich gebúľ.

Beethoven, Mozart, Goethe či Shakespeare a všetky ďalšie prejavy vašej vysokej kultúry zmiznú navždy. Na všetky vaše legendy a vašich hrdinov sa bude pľuť, knihy o nich budú zahodené  a nakoniec budú zabudnuté. Pestovanie vašej kultúry bude trestné, aj vaša vlastná identita bude zločin.

Prídeme a tak, ako vám berieme vaše ZAMESTNANIE, vaše PENIAZE, vaše ŽENY, nakoniec zoberieme aj váš ŽIVOT. Už to dlho nepotrvá.

Nakoniec, my, natlačené masy tretieho sveta túžiace "slobodne dýchať", chceme externej skupine poďakovať –  všetkým tým masmediálnym monopolistom a politickým zločincom, bez ktorých by toto všetko nebolo možné. Želáme im veľa dobrého a vieme, že oni nám tiež. Až dovtedy, kým neprekročíme hranice ich vlasti, ktorú si poctivo ukradli pred pár desaťročiami.

Adios, biely muž! Prešiel si dobrú a dlhú púť, ale tvoja doba sa skončila a naša sa práve začína. Vaša ríša končí, vaša rasa je tu nevítaná. Ešte sa s vami pobavíme, kým visíte na zamatovej nitke, ale tá nitka bude onedlho prestrihnutá a pod vami už zíva nekonečná priepasť, aby zhltla vás a civilizáciu, ktorú ste stvorili.

Okrem toho, mnohí z vás to tušia a svojím spôsobom sa len choro usmievajú. Koniec-koncov, televízia vás učí tak reagovať. Brainwashing je takmer dokonaný a ovce pripravené na strihanie.

Príjemný deň!

 

zdroj: 21. august 2008, english, deutsch

(mierne upravené pre pôvodne čisto americké reálie)

 
ema redaktor

sa tvária, ako keby sa ich to netýkalo a rasisticky obsadzujú popredné priečky všelijakých tabuliek excelentnosti.

Externá skupina už každopádne urobila opatrenia:

Sweden's population has grown considerably so far this year. Immigration is the main source of the growth, with Iraq one of the main sources of immigrants.

http://en.wikipedia.org/wiki/Iraqis_in_Sweden

 

Grigoriy

Len Clovek, ktoreho sama Prozretelnost poslala na tuto planetu, a obdarila ho nadludskym geniom, si mohol nielen uvedomit hrozbu, ktorej Arijec celi, ale aj obetovat svoj vlastny zivot v heroickom boji proti temnej externej sile.

Grigoriy

a su len vysledkom nahodnej hry spontanne vyvstavajucich procesov.

Grof Richard Coudenhove-Kalergi (1894-1972), prominentny slobodomurar, vyznavac nadradenosti zidovskej rasy, tutor a model pre Otta von Habsburg (zaujimave suvislosti, ze?) vo svojej knihe Prakticky idealizmus (1925) str. 22 pise:

"Clovek buducnosti bude bastard. Co sa Pan-Europy tyka, prajem si vidiet euroazijsko-negroidnu zmes s velkou variaciou osobnostnych typov... Zidia prevezmu veduce pozicie, nakolko Prozretelnost dala Europe duchovne nadradenu rasu uslachtilych zvanu Zidia."

Inde uvadza, ze "Europa vdaci Zidom za vsetky jej filozoficke a humanisticke uspechy."

Vo svojom zivotopise grof Richard Coudenhove-Kalergi pise:

"Na zaciatku roku 1924 som dostal telefonat od Louis Baron de Rothshild. Jeho priatel Max Warburg z Hamburgu vraj cital moju knihu a vyjadril zelanie spriatelit sa so mnou. Na moje obrovske prekvapenie Warburg nam spontanne ponukol 60 000 zlatych mariek na financovanie nasho hnutia (rozumej bastardizacia Europy, pozn. G.) v jeho prvych troch rokoch." Zostal (Rothschild) vazne zainteresovany do Pan-Europskeho hnutia az do konca svojho zivota."

Mysleli by ste si, ze takyto spinavy hajzel nenavidiaci arijsku rasu je zabudnuty niekde tam, kde patri kazdy ludsky odpad jeho kalibru. Ani nahodou!

Republik Ostereich vydala pri prilezitosti storocnice jeho narodenia pamatnu znamku, a Europska Unia nedavno desat eurovu pamatnu mincu.

Norman

je dobrá vec.

Ale ako to súvisi s tvrdením, že niekto riadi ľudské dejiny? Samozrejme, aktuálne mocní vždy používajú svoju moc, kým ju majú, ale nik ju nemá trvalo. Často je skutočná moc skrytá, ale to neznamená, že je stále tá istá.

V súčasnosti riadia svet tí, ktorí tvoria peniaze. Ale to len dovtedy, kým to stádo bude akceptovať, kým nespozná protisilu, kým bude veriť, že sa to nedá zmeniť.

Grigoriy

Ja tu napisem, ze Rothschild financoval bastardizaciu Europy, dam tam jasny dokaz aj odkaz, ktory si kazdy moze overit, kazdy vie, ze financoval aj sionisticke hnutie a revoluciu v Rusku (nepriamo aj v Cine), a Ty sa ma pytas taku blbu otazku, ze "ako to suvisi s tvrdenim, ze niekto riadi ludske dejiny?"

A, uz prestan konecne s tym Tvojim snivanim, ze "len dovtedy, kým to stádo bude akceptovať, kým nespozná protisilu, kým bude veriť, že sa to nedá zmeniť."

Ako si to vlastne predstavujes, tu velku zmenu, to prebudenie, o ktorom stale rozpravas? Bud realista, vedz, ze sa to uz neda, ze izbovi pudlici, hoci si navravaju, ze su potomkami vlkov, uz nemozu odist do divociny a lovit jelene. Uz mozu len sledovat pudlikovske TV programy, jest cokoladove cipsy a snivat. Nasou povinnostou je uvedomit si realitu, ponechat Zidom arenu, kde su doma, kde urcujucim principom je vola k moci a transcendovat nase zivoty do sfery mimo ich vplyvu, do sfery vole k vedomiu.

Ty bud moje clanky necitas, alebo im vobec nerozumies.

Grigoriy

lebo ja vzdy len naznacujem, lebo viem, ze ten, kto je na to pripraveny, ten tomu rozumie, ale pre ostatnych je to aj tak zbytocne. Vkladam zrnka piesku do perlorodky, aby porodila perlu. Ako mozu pudlici tusit, ca ja vlastne robim s pieskom a perlorodkami? Pudlikove vedomie nikdy nesiaha dalej, ako predstava, ze si idem uvarit ustricovu polievku.

Norman

a sťažovať si, že ti naspäť nepadajú perly? To si sa kde takto učil?

 

Vznešený človek sám rozhadzuje perly a nečaká za to nič, ani ten piesok.

Preto sa ja napríklad nad tebou nerozčulujem.

Norman

"ponechať židom arenu" ?

To ti niekto nahovára, nahovoril, alebo je to len výsledok tvojeho vyčerpania?

 

Ja nikomu nič prenechávať nebudem - čo by som za to dostal?

Pokojné prežitie? Peniaze a kľud? Niet ničoho, čo by stálo za predanie vlastnej dôstojnosti.

Grigoriy

ako keby si sa silou-mocou chcel stat clenom skupiny lupeznych psychopatov. Kedze mas milion etickych zabran, nemozes s nimi sutazit, nemozes od nich dostat ziadnu uctu, nemozes sa medzi nich zaradit, nemozes ich prekonat.

Nie je ovela lepsie odist od nich, a stat sa huslovym virtuozom? 

Norman

chceš im prenechať arénu a mysliš, že niekde ťa nedosiahne ich kvílenie, ktoré budú produkovať?

To, čo tu píšeš, je útek - a to nie je riešenie.

Ja nenavrhujem stať sa členom ich siete, ale mať vlastnú sieť - tak to vždy bolo a to je jediná cesta.

Ja navrhujem, byť lepší vo všetkých podstatných parametroch  - a verím, že mnohí takí sú.

 

PS. Úctu nežiadam od nich, ani od prítomných - úctu chcem mať predovšetkých sám pred sebou.

Chápeš tú perlu?

Norman

Musíš rozlišovať medzi tým, že fotbalisti chcú kopať a občas aj kopnú do lopty, a tým, či niekto tú loptu ovláda a rozhoduje, kam padne.

Nebudem tvrdiť, že nedokážeš rozlíšiť ten rozdiel - ale je isté, že ho nepoužívaš.

 

Do dejín samozrejme zasahovali všetci a všade, mnohí málo, nemnohí veľa, ale tvrdiť, že niekto dejiny ováda, je náboženská viera v dedka na obláčku, respektíve v diablika s vidlami. Nik taký tu nie je, ani v dobrom, ani v zlom.

O dejinách v dlhom horizonte rozhodujú prírodné zákony a v krátkom horizonte výsledky náhodných (hlavne vojenských) udalostí.

 

t

stary mlyn po zaplavach uplne zmizne z mapy sveta, historicky tam stale patri, ale ak ho nikto neobnovi tak nan dalsie generacie zabudnu a vobec nebudu, ze niekedy existoval. Co nam hovori taka Behistunska skala a kde musela byt umiestnena, aby nam zachovala urcite historicke posolstvo. A teraz si musime uvedomit ze toto 2500 rokov stare posolstvo je len jedna verzia, resp. je to pohlad na udalosti z jednej strany. A teraz si predstavme, ze vtedy davno spominane udalosti prebehli nejakym dejom, urcite bojovali otroci, aj slobodni velitelia a vojvodcovia. Ake faktory tam zohravali ulohu - rozmyslali ti ludia o tom proti komu a za co bojuju? Respektive za koho? A teraz si uvedomme, ze vacsinou o Perzii pocujeme ako o tych co utocili na Grecko a bojovali proti hrdinnym Spartanom...(uvedomujem si ze toto uz na tom napise nie je) Udalosti sa deju a je len jeden sposob ako ich pravdivo opisat. Lenze ani dnes po 2500 nema nikto na svete pocit, ze cokolvek sa v Syrii dnes stane nam nikto nikdy objektivne neprostredkuje. 

A teraz si uvedomme, ze na zaklade istych informacii a dezinformacii sa formuje takzvana "verejna mienka" na zaklade, ktorej akoze nasi menovani politici maju vykonavat nase priania (to je iluzorny svet, v ktorom zijeme)... Vsetci tu pritomni vieme, ze to tak nieje... Vsetci zaroven vieme, ze media, ktore nas na zaklade ich vlastnych zasad maju objektivne informovat nas naopak vedu cestou neobjektivnych dezinformacii... Na zaklade tychto danosti nikto nemoze popriet existenciu masy ludi, ktore stale sleduju televiziu, citaju noviny a doveruju vsetkemu tomu co je v nich napisane, a popri tomto sa vobec nezamyslajuc nad obsahom nasleduju osoby veduce spolocnost... Preto v tomto bode kazdy musi suhlasit ze Grigoriy ma pravdu v tom ze vacsina spolocnosti a teda aj dejiny skutocne su ovplyvnovane uzkou sietou entit, ktore drzia opraty pevne v rukach... Avsak treba spomenut este dolezite fakty a to:

1. velka cast jednotlivcov do tejto masy nepatri (avsak je stale ovplyvnitelna situaciou a je zavisla od fungovania systemu ako celku)

2. zatial co precitate tuto vetu, tradicne media na zapade stratia doveru aspon 10 ludi (moj odhad, sudim na zaklade ubohosti toho kam az tradicne media klesaju - priklady postnem neskor)

Zial aj napriek tomu som presvedceny, ze ak sa tento proces prebudzania neurychli budeme svedkami naozaj spektakularneho ohnostroja, ktory skor ci neskor prebehne. A v tomto momente zacinam mat obavy z toho, ze ONI maju pod kontrolou vsetky fundamentalisticke kridla svetovych nabozenstiev minimalne fundamentalistickych krestanov a moslimov(wahabistov a ciastocne sunitov) paradoxne sa domnievam, ze ti sialeni Shiiti su ti tolerantnejsi. 

A v tejto chvili dodam len tolko, ze ja ako jednotlivec nemam ziaden problem s nikym kto toleruje moje presvedcenie avsak mam obavy z toho, ze kazdym dnom sa zvysuje riziko toho, ze nejaky nadrogovany, zdegenerovany a dezinformovany primitiv mne alebo nejakemu mojmu blizkemu pretne tepnu v akomkolvek zmysle... Nuz ked vezmeme do uvahy na koho strane su momentalne svetove media co sa tyka Libye a Syrie, mam pravo na tieto obavy... 

PS: s tymto suvisi aj pretlacanie ACTA a inych cenzuru internetu podporujucich dokumentov...

Grigoriy

Vacsina ludi, ktorych jeden dnes moze stretnut, patri do kategorie totalne osprostenej chamrade. Chcel som si dnes zistit, co vrta tejto chamradi v ich sprostych hlavach, a nasiel som si na internete TV program slovenskych a ceskych TV stanic. Tu je niekolko titulov za jediny den:

Velhad utoci

MAYDAY:Stav nudze

Smrtonosna pasca

Vlak smrti

Ostrov smrti

Prava krev: Utek z draciho dopete

Podfukari

Nejlepsi z Brooklynu

Myslenky zlocince

Specialiste na vrazdy: Fetisista

Volejte vestce

Lovci odpadu

Temer sem to neprezil: Primacknuti balvanem

K smrti unaven

Sileni sberatele

Tezky zlocin

Amores Perros: Laska je kurva

Nezni zabijaci

Kriminalka Miami.

Idem tak dnes do pubu, a tam asi patdesiat idiotov cumelo na obrazovku; ze vraj biatlon.

No, keby ste mali len trochu chochmesu, nechceli by ste vstupit do politiky, alebo zalozit Pentu, a odrbat tu chamrad aj o poslednu korunu? Ved je to take lahke, a take lakave. 

Buheh

Grigoriy by mal chodit viac do lesa meditovat.

Norman

je ospravedlňovanie zločinca.

 

Áno, treba chodiť do lesa, ako píše Buheh. Les je tiež plný primitívnych prízemnych tvorov motivovaných základnými inštinktami násilia a sexu, mnohé z nich dokonca ani nevedia čítať a písať, a predsa, aká je to sila, potenciál a krása.

nové